Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2360° Tour 2009 - 2011


3617 replies to this topic

#81 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 lutego 2008 - 13:54

Nie ma się co obawiać - jak mają zagrać w Polsce, to zagrają. Skoro podczas ETour dało się zagrać na Stadio Delle Alpi w Turynie, to i na Śląskim się będzie dało, nawet gdyby trasa była halowa.


Chyba, że zespół zaplanuje europejską część trasy na okres styczeń-marzec :P

Też uważam, że jak będą chcieli zagrać to arena koncertu nie będzie problemem. Po koncercie w Chorzowie nikt z nad nie dopuszcza myśli, że mogą nas ominąć. Ale jedno rozczarowanie, na Elevation Tour, już było...
Dołączona grafika

#82 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 01 lutego 2008 - 14:55

Moim zdaniem koncerty w halach nie są złym rozwiązaniem, wydaje mi się, że bardziej podobałby mi się właśnie koncert w hali niż na stadionie. Oczywiście w Polsce musielibyśmy mieć jakiś ogromny obiekt, a takich niestety brak (największy Spodek też za mały jak na U2).

#83 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 01 lutego 2008 - 14:57

Grupa U2 planuje zagrać jesienią serię koncertów w londyńskiej hali O2 Arena.
Seria jesiennych występów U2 w O2 Arena ma przyćmić 21 koncertów Prince'a w tym obiekcie, które okrzyknięte zostały najlepszymi brytyjskimi koncertami roku 2007.

Od miesięcy pojawiały się spekulacje o występach U2 w londyńskiej hali, ale po tym, jak wypowiedział się na ten temat menedżer formacji, nabrały one nowego znaczenia.

- U2 ma wielki potencjał, a ponieważ O2 Arena jest obiektem zamkniętym, możemy zagrać tam serię koncertów jesienią - brzmi oświadczenie Paula McGuinessa, menedżera irlandzkiej grupy.

Ponadto, jeszcze na ten rok, spodziewany jest nowy album Irlandczyków.

źródło: onet.pl

Hmm... dla mnie mało prawdopodobna wydaje mi się chęć przyćmienia Prince'a... może jakiś inny zespół, ale raczej nie U2... :)
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#84 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 lutego 2008 - 15:01

Wychodzi na to, że Onet wie więcej niż menadżer zespołu. :rolleyes:
Dołączona grafika

#85 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 01 lutego 2008 - 15:52

Powinni u nas zagrać ale jeśli tak ma być to nie mamy tak naprawdę żadnego specjalnie atrakcyjnego obiektu
na lato 2009. Nie wiem na jakim stadionie z wysokimi trybunami mogliby zagrać a poza tym nie specjalnie
mi się podobają pod ty względem obiekty typu lotnisko, Służewiec. Wiecie o to chodzi, zawsze to większy komfort
jak z tych 60 000 część jest na trybunach wyżej od tych będących coraz bliżej sceny (chociaż może z mojego
punktu widzenia może mi to latać bo znowu wiele poświęcę by być przy scenie :P :P )

Śląski ma być zadaszany i na kilka dobrych miesięcy będzie wyłączony z wszelkich imprez : (
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#86 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 lutego 2008 - 17:55

Tutaj można już kupować bilety na koncert U2 w lodyńskim O2 - 6 czerwca 2008r.:

http://www.advantage...p;event_id=1918

Skusi się ktoś? :lol:
Dołączona grafika

#87 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 lutego 2008 - 21:09

Trudno mi w to uwierzyć. Narazie menedzer mówił,że o trasie koncertowej będzie coś wiadomo na wiosnę ale przyszłego roku.
Jeszcze narazie przed kupowaniem biletów bym się powstrzymała.
Posted Image

#88 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 02 lutego 2008 - 21:35

Jesus Christ Superstar :(

te ceny są walnięte jak komentarze na onecie
125 € najtańszy :((((((((((((((((((((
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#89 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 lutego 2008 - 21:46

Oszuści.
Posted Image

#90 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 03 lutego 2008 - 10:03

Boze, po pierwsze te ceny jak na standarty brytyjskie są normalne, przeciez tam tyle zarabiają że 125 funtów do dla nas tyle co na płyte na śląskim, i nawet jak ruszy oficjalna sprzedaż to ceny niższe nie będą.
Po drugie to i tak nie jest jeszcze oficjalna sprzedaż, wiec jak ktoś już zakupi(ł) ten bilet, to musi mieć nieźle w bani.

#91 madziau2

madziau2

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 08 czerwca 2008 - 21:05

Nowe wieści:

Strona www.atu2.com/ zamieszcza następujące informacje dotyczące nowego albumu i trasy (informacje te pochodzą od osób związanych z zespołem, a wydobyte przez fanów koczujących pod HQ):

1. Zespołowi pozostaje 1 tydzień pracy w studio;
2. Brian Eno jako coś wielkiego określił nową piosenkę "Moment of Surrender";
3. Sam O'Sullivan stwierdził, że album ma się pojawić w październiku;
4. Trasa ma wystartować w marcu 2009r. i objąć ma początkowo Amerykę Płn. i Europę.


Te informacje zamiescil Atomic Mario w dziale nowa plyta U2.
A wiec trasa w przyszlym roku??? Fajnie:D

#92 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 lipca 2008 - 06:24

Na stronie Tickets4events można zamawiać bilety na koncert U2 w Rotterdamie 9 lipca 2009r. (pojawiła się też informacja o koncercie w tym samym mieście 10 lipca). Ceny są bardzo wysokie i nie wiadomo czy nie jest to jakaś ściema i próba wykorzystania gorączki przedalbumowej.

Edycja:

Tutaj można zamawiać bilety na koncert w Amsterdamie 19 czerwca 2009r. :P

http://www.ticketunl...and/U2/5274.htm
Dołączona grafika

#93 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 lipca 2008 - 09:35

Na pewno ściema. Managementowi zapewne nie chce się już kolejny raz ogłaszać, żeby nie kupować żadnych biletów dopóki wszystko nie zostanie potwierdzone przez zespół.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#94 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 lipca 2008 - 10:17

Na pewno ściema.


A ja mam wątpliwości. Te strony wyglądają wiarygodnie. Ta pierwsza oferuje m.in. bilety na 2009r. na koncerty Tiny Turner - w terminach istniejących w rzeczywistości. Może mają już cynk o planowanych datach koncertów i chcą dodatkowo zarobić na takiej przedsprzedaży?
Dołączona grafika

#95 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 lipca 2008 - 10:20

Mi się w to nie chce wierzyć. To zespół ogłasza, od kiedy rozpoczyna sprzedaż biletów. Poza tym bez sensu trochę byłoby ostateczne bookowanie dat koncertów bez żadnej wiedzy odnośnie np. wyników sprzedaży nowej płyty, zainteresowania, strategii promocyjnej w danym kraju, to przecież ma też wpływ na ceny biletów itd. Nie wiem, nie znam się, ale tak sobie to wyobrażam, że jakoś się przygotować trzeba. Być może jakieś uzgodnienia już są ( wiadomo, że w takich krajach jak Holandia U2 i tak zagrają, więc wstępne ustalenia mogą już zapadać ), ale oferty sprzedaży biletów są zdecydowanie przedwczesne.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#96 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 lipca 2008 - 10:40

Zwróciłbym jeszcze uwagę na fakt, że rezerwacja obiektów koncertowych w sezonie letnim, który niewątpliwie jest też sezonem koncertowym, następuje na pewno z dużym wyprzedzeniem. Być może więc znane już są obiekty i daty (lub przynajmniej ich część, w miejscach gdzie o rezerwację ciężej) planowanych występów. Firmy zajmujące się dystrybucją biletów być może z tego korzystają, nie do końca legalnie. Bilety oferowane są obecnie w cenach bardzo wysokich, więc taka firma na pewno nie straci, bo bilety będą najprawdopodobniej dużo tańsze.
Dołączona grafika

#97 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 lipca 2008 - 10:47

Tak jak mówię, być może są już jakieś uzgodnienia, ale po wydaniu płyty wszystko może się jeszcze zmienić. Moim zdaniem z tych przecieków wnioskować można na 100% tylko tyle, że U2 zagrają w przyszłym roku w Holandii - a to żadna sensacja.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#98 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 lipca 2008 - 15:11

Wyczytałem na interference, że trasa według pogłosek ma wystartować pod koniec marca 2009 roku w Las Vegas. I chyba rzecz najciekawsza: w USA mają być koncerty stadionowe (!)
Ciekawe ile w tym prawdy.

#99 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 23 lipca 2008 - 16:58

Może i mnie pamięć myli, ale czy przypadkiem zespół nie przyznał w U2 by U2, że start PopMartu w Las Vegas to był błąd, i to nie tylko ze względu na samo miasto ale też ze względu na głos Bono? Bo jeżeli dobrze kojarzę, to informacja o rozpoczęciu w 2009 na stadionie w Las Vegas albo nie może być prawdą, albo panowie na głowy poupadali ;)

Same stadiony mogą być prawdą, bo już przy trzecim legu Vertigo były podobno takie ciągoty. Ale stadion w USA z kolei albo oznacza albo bezpieczny album zbliżony do dwóch poprzednich, albo znów powtórkę błędu z PopMartu, kiedy to mieliśmy eksperymenty i czasami pustawe stadiony.

#100 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 lipca 2008 - 17:23

Może i mnie pamięć myli, ale czy przypadkiem zespół nie przyznał w U2 by U2, że start PopMartu w Las Vegas to był błąd, i to nie tylko ze względu na samo miasto ale też ze względu na głos Bono? Bo jeżeli dobrze kojarzę, to informacja o rozpoczęciu w 2009 na stadionie w Las Vegas albo nie może być prawdą, albo panowie na głowy poupadali ;)

Same stadiony mogą być prawdą, bo już przy trzecim legu Vertigo były podobno takie ciągoty. Ale stadion w USA z kolei albo oznacza albo bezpieczny album zbliżony do dwóch poprzednich, albo znów powtórkę błędu z PopMartu, kiedy to mieliśmy eksperymenty i czasami pustawe stadiony.




Niestety nie czytałem U2 by U2, ale o co chodzi dokładnie z tym: 'ze względu na samo miasto' ??? Głos Bono raczej był dobry, a przypięta łatka do Las Vegas (przez fanów i jak się okazuje i zespół), jako miasta nieszczęść, polega na tym, że miasto to miało takiego niefarta, że padło pierwsze na trasie. Jak wiemy zespół nie był przygotowany, liczne pomyłki, niedociągnięcia itp. Równie dobrze mogłoby to być Miami, Seattle czy Cleveland.
Krążą teorie, że trasa w USA będzie stadionowa z czysto finansowego punktu widzenia (słaby dolar). Oczywiście liczba koncertów przy trasie stadionowej w USA, spadła by znacząco w porównaniu do ETour czy VTour.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych