Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2360° Tour 2009 - 2011


3617 replies to this topic

#101 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 23 lipca 2008 - 17:26

Podejrzewam że ten koncert to taka mała ściema..By kaskę wyciągnąć od napalonych fanów co jest bardzo brzydkie!Pewnie po wydaniu albumu pojawią się terminy koncertów i zaczną sprzedaż..Ranny, płyta wychodzi w listopadzie, moze więc na Gwiazdkę bilecik do Chorzowa dostanę?? B) To by było dopiero... B)
we can be heroes...just for one day

#102 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 23 lipca 2008 - 19:12

Info o koncertach w Holandii jest trochę dziwne. Być może tak jak w przypadku dM 80% miejsc koncertów jest ustalona :D. Zobaczymy, mam nadzieję, że niedługo poznamy więcej szczegółów dotyczących trasy w 2009.
Dołączona grafika

#103 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2008 - 19:16

Ja nie będę się wypowiadała na temat trasy U2 w 2009. Bo po co?
Najważniejsze dla mnie jest to,że U2 wystąpi w Polsce
Posted Image

#104 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 23 lipca 2008 - 20:01

Ja nie będę się wypowiadała na temat trasy U2 w 2009. Bo po co?
Najważniejsze dla mnie jest to,że U2 wystąpi w Polsce

Czyżbyś coś już wiedziała na temat koncertu U2 w Polsce ?? :blink:

#105 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2008 - 20:11

Na pewno będzie ,jestem przekonany. Nikt nie robi takiej atmosfery na koncertach,jak Polacy i to jest sprawdzona reguła. Mało było takich wykonawców,którym nasi rodacy zabili cwieka,a ze sceny dało się słyszeć"Thank you Poland! We'll never forget about this concert"? :) Kolejnym argumentem jest to,iż U2 należy w Polsce do wykanowców topowych,więc firmy organizujące koncerty nie będą mogły przegapić takiej okazji na zarobek. Zresztą pewnego razu pojawiła się na sajcie relacja,któregoś z fanów spod Hanover Quay i było coś wspomniane,że Bono powiedział:"Nie odpuścimy sobie Polski podczas trasy koncertowej".
Dołączona grafika

#106 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 23 lipca 2008 - 20:27

Najważniejsze dla mnie jest to,że U2 wystąpi w Polsce


Jeżeli płyta się u nas bardzo źle sprzeda, to nawet gdybyśmy utworzyli pentagram w Chorzowie to i tak nie nic wiadomo.
Mnie osobiście szlag trafi jak nie przyjadą, i choćbym miał jechać do Egiptu na wielbłądzie na koncert to i tak pojade.

#107 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2008 - 20:34

Jeżeli płyta się u nas bardzo źle sprzeda, to nawet gdybyśmy utworzyli pentagram w Chorzowie to i tak nie nic wiadomo.
Mnie osobiście szlag trafi jak nie przyjadą, i choćbym miał jechać do Egiptu na wielbłądzie na koncert to i tak pojade.


Wierzysz w cuda? xD Zresztą...Prawdę mówiąc ja do Pragi mam o wiele bliżej niż do Chorzowa :rolleyes:
Dołączona grafika

#108 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 23 lipca 2008 - 21:15

Jeżeli płyta się u nas bardzo źle sprzeda, to nawet gdybyśmy utworzyli pentagram w Chorzowie to i tak nie nic wiadomo.
Mnie osobiście szlag trafi jak nie przyjadą, i choćbym miał jechać do Egiptu na wielbłądzie na koncert to i tak pojade.


Eeee, sprzedaż nowej płyty będzie miała znaczenie? Ile w Polsce kupiono egzemplarzy Bomby? 50 tys.?
Gdyby to było warunkiem to raczej nigdy nie dotarliby do Polski ;-)

#109 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 lipca 2008 - 21:22

Z tego co pamiętam Bomba się bardzo dobrze u nas sprzedała.

#110 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 23 lipca 2008 - 21:41

50 tys.?


Żartujesz? Z tego co pamiętam, ponieważ nie byłem wtedy jeszcze fanem, Bomba na pewno była na pierwszych miejscach na listach. Nie wiem ile się tego sprzedało, ale na pewno więcej :)

#111 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 lipca 2008 - 22:25

Bomba była u nas złota jeszcze przed premierą. Pamiętam, że Kaczkowski na to zwracał uwagę.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#112 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 23 lipca 2008 - 22:27

ze względu na samo miasto


...chodzi o to, że ciężko zrobić wrażenie dużym ekranem i kiczowatą cytryną w mieście zbudowanym na kiczu i dużych ekranach, szczególnie jeżeli dodatkowo muzycznie koncert się posypał doszczętnie :P nic o żadnym mieście nieszczęść nie słyszałem. Co do powodu wyboru stadionów... może i względy finansowe, ale jak już mówiłem, już w 2005 mysleli o wyciągnięciu Vertigo w USA na stadiony, więc to raczej (lub także) próba zmierzenia się z rynkiem. Tyle że z eksperymentami mają wielką szansę na porażkę - PopMart ich tego nauczył i to pamiętają - nadal więc podtrzymuję teorię o płycie How To Dismantle All That You Can't Leave Behind albo uderzeniu się w głowę. No, ewentualnie może po prostu są aż tak pewni tego, że stworzyli dzieło na miarę Achtung Baby, kiedy to ostatnio grali na amerykańskich stadionach zapełniając je. Oby :)

Eeee, sprzedaż nowej płyty będzie miała znaczenie? Ile w Polsce kupiono egzemplarzy Bomby? 50 tys.?
Gdyby to było warunkiem to raczej nigdy nie dotarliby do Polski



Wiesz, 50 tys egzemplarzy to dziś jest w Polsce podwójna platyna +jedno złoto. Jeśli więc mierzyć w trofeach i według kondycji naszego rynku to 50 tys. to nie byłoby wcale tak mało. Według Wikipedii było to natomiast (nie wiem na jaki moment jest to stan) 20 000 - 39 999
Sprzedaż ma znaczenie, ale może się liczyć np. nie tylko ilością egzemplarzy, ale miejscem na top liście.

#113 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 23 lipca 2008 - 22:41

Jeżeli płyta się u nas bardzo źle sprzeda, to nawet gdybyśmy utworzyli pentagram w Chorzowie to i tak nie nic wiadomo.

Trasy koncertowe wielu zespołów planowane są często na długo przed ukazaniem się płyty.
Wielkość sprzedaży nie jest aż tak bardzo istotna, a już na pewno nie wielkość sprzedaży 'bierzącej płyty'.
Podstawowymi kryteriami są badania marketingowe, logistyka, dostępność aren w odpowiednim czasie itp.
Ponoć areny na 1szy Leg VTour zaczęto rezerwować na początku 2004 roku.

#114 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 lipca 2008 - 18:04

Jeżeli płyta się u nas bardzo źle sprzeda, to nawet gdybyśmy utworzyli pentagram w Chorzowie to i tak nie nic wiadomo.
.


Płyta się napewno dobrze sprzeda.
Posted Image

#115 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 24 lipca 2008 - 18:51

Płyta się napewno dobrze sprzeda.


Ty już wiesz że NA PEWNO przyjadą, wiesz że NA PEWNO się dobrze sprzeda, nie bądź taka pewna siebie bo się potem możesz dwa razy bardziej rozczarować swoimi bożkami.

#116 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 lipca 2008 - 19:00

rozczarować swoimi bożkami.


A oni nie są również i twoimi bożkami..??
Posted Image

#117 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 24 lipca 2008 - 20:27

A oni nie są również i twoimi bożkami..??

Nie, dla mnie sa zwykłymi luźmi którzy także się mylą, także mogą wydać słabą płyte. I jeżeli będzie to dla nich korzystniejsze, to nie przyjadą do Polski, bo dla nich tez zapewne liczy się kasa a incydentu z flagą już pewnie nie pamiętają, a nawet jeśli to wątpie żeby był to czynnik decydujący.

#118 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 24 lipca 2008 - 20:27

Ty One jak już coś walniesz to naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać... Wybacz.
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#119 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lipca 2008 - 22:08

Konflikty nie tylko mają miejsce z Egipcie. Ale również w Derfurze i Sudanie . To nie tylko konflikt religijny ale także wojna międzyplemienna.
Nigeria.

Może tu będzie coś więcej poczytajcie sobie. :P :P :P :P :P .

http://www.afryka.org/prasa.htm .


Marysiu nie żebym się czepiał,ale Darfur jest prowincją Sudanu a nie odrębnym państwem to raz a po II skoro grali w Afryce na POP-ie to powinni tam grać częściej i według mnie nawet za połowe ceny jak to było w Sarajewie lub w ogóle za free skoro Nelson Mandela jest przyjacielem Bono, który jest współzałożycielem organizacji DATA powinni nie patrzeć na pieniądze w przypadku grania dla Afryki...

#120 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lipca 2008 - 22:11

Trasy koncertowe wielu zespołów planowane są często na długo przed ukazaniem się płyty.
Wielkość sprzedaży nie jest aż tak bardzo istotna, a już na pewno nie wielkość sprzedaży 'bierzącej płyty'.
Podstawowymi kryteriami są badania marketingowe, logistyka, dostępność aren w odpowiednim czasie itp.
Ponoć areny na 1szy Leg VTour zaczęto rezerwować na początku 2004 roku.


święte słowa Depe :) przecież wszystkie koncerty hale,stadiony są wynajmowane z ogromnym wyprzedzeniem tak olbrzymiej trasy nie planuje się z tygodnia na tydzień tylko dobre pare miesięcy wcześniej



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych