Skocz do zawartości


Zdjęcie

You're welcome to Poland, U2!


786 replies to this topic

#61 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:36

Zrobi się z tego piknik rodzinny
a to jest ROCK ROCK ROCK koncert!!! :D
zresztą pewnie i tak część lansowych boyi zużyłaby hel do celów całkiem innych

Ja bym dał jeszcze jakąś flagę właśnie na koniec, ale z materiału - Thanks U2 - Red flag in the night - nie wiem, nie zastanawiam się zbytnio nad samym napisem jeszcze

ale...
jak nie będą grać NYD to co?
jeżeliby stanęło na zwykłej fladze to trzeba obczaić, kiedy ją poderwać - na koniec koncertu?
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#62 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:38

Jestem za "tradycyjną" flagą! Chociaż jakiś mały bonus, czemu nie?

Sygnaturka





#63 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:43

Ja sie po prostu boje tych wszystkich napisów.. Albo nie zobaczą, albo coś.. W ogóle.. napis? na kazdym koncercie są setki łi law ju i takie tam..
Co do wymyslania, to nie chce po prostu żeby wyszlo ze przez 5 lat nic nowego nie wymyslilismy.
ciekawe jakie będą mieli wejście, bo nie można nic w związku z tym zaplanować. Bo przecież mozna zrobić akcje na wejście, NYD, i wyjście.
Hmmm... a zimne ognie? są całkiem efektowne.. i białe. A czerwień... można sobie zrobić flarą krzywdę? :P
Nie ma co sie koncentrować na jednym pomyśle jeszcze, mamy kupe miesięcy, nie skreślajmy od razu żadnego pomysłu!

#64 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:46

Podobno mają być 2 koncerty :P Można coś zrobić i na 1 i na 2

Sygnaturka





#65 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:48

Co do wymyslania, to nie chce po prostu żeby wyszlo ze przez 5 lat nic nowego nie wymyslilismy.


A czy musimy coś nowego wymyślać? Druga, bardziej dopracowana żywa flaga nie będzie żadną stagnacją czy regresem.

Hmmm... a zimne ognie? są całkiem efektowne.. i białe. A czerwień... można sobie zrobić flarą krzywdę? :P
Nie ma co sie koncentrować na jednym pomyśle jeszcze, mamy kupe miesięcy, nie skreślajmy od razu żadnego pomysłu!


Masę ludzi przed koncertem albo zapomni, albo nie będzie sobie gitary zawracać łażeniem po sklepach za zimnymi ogniami. Z reszta poświeci to chwile i koniec. Też odpada;)

#66 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:50

No też racja, ale wydaje mi sie że trzeba sie koncentrować na 1. Bo drugi to bedzie juz drugi :) takie pożegnanie. A my chcemy ich przywitać. To będzie sie liczyło na obydwa.
Ale nam chodzi o chwile :D
dlatego najlepiej byłoby sie dogadać z obsługą stadionu żeby rozdawali.. :P Kurcze to dla nich zaden problem a to wplyneloby na dobre imie stadionu :P
Wiem że flaga ponownie bedzie dobra, ale jakiś bonus by sie przydał..

#67 Tyśka

Tyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 311 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:50

A może tzw zimne ognie? :lol:
Dobra nie było propozycji.
Myślę, że flaga będzie najlepsza...
jak w ogóle zagrają NYD, ba jak w ogóle przyjadą.
Plus ewentualny napis jak zaproponował depe. :)

#68 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 stycznia 2009 - 00:02

To może flaga i jakiś prezent od fanów dla U2.. coś z tymi podpisami, ale jakoś ciekawie.. Jakieś zdjęcie z 2005 ma ktoś w dużej rozdzielczość? flagi? ogromny wydruk z podpisami. Albo ten pomysł z podpisami na fladze starczy:)
albo.. jakby każdy przesłał swoje zdjęcie z podpisem, jakimś krótkim zdaniem i z jakąś kasą, tam z 10 zł. I ktoś by potem to zebrał i wydrukował jakoś albo nawt książke z tego złożyć. I przed koncertem jakby ktoś przebil sie do U2 i im dał to. Na lotnisku. TO już przed koncertem mieliby frajde. To jest do zrobienia i to bardzo prosto. Książka-album od fanów. Myśle że fajna sprawa.
Ja mógłbym sie podjąć zrobienia tego jakbyście sie zdecydowali, tylko przekazanie mogłoby być problemem, nie mam w tym doświadczenia.
Ale myślę że dobrzez złożone książka, ze zdjęciami fanów, podpisami, jakimiś życzeniami albo opiniami o ich twórczości, ile dla nas znaczy itd. To byłaby świetna pamiatka dla nich. Kilkaset stron by sie uzbierało na pewno.
No i do tego powtórka z flagi.
jestem na architekturze i cały czas robimy projekty, utwardzone wydruki, np. 84x60 cm. Możnaby zrobić takie zdjęcie flagi do powieszeni na ścianie..
Myślmy, myślmy!
Może odejdźmy od heppeningu na chwile. Tak po tym co Max napisał mnie naszło. Oprócz flagi dajmy coś na zawsze. Taką książkę. Albo jakieś koszulki od fanów z Polski jakoś fajnie zrobione. Wtedy flaga na stadionie się obroni bez problemu. Na pewno by to docenili. Bo przecież nie chodzi o popisanie się przed fanami z innych krajów, tylko żeby zrobić jakieś wrażenie na chłopakach z U2. Więc powtórka flagi, książka-album, zdjęcie "flagi" w dużym formacie, zatutyowane jakoś "milions of fans on the Horizon". Albo jakoś tak.

#69 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 stycznia 2009 - 10:15

To może flaga i jakiś prezent od fanów dla U2.. coś z tymi podpisami, ale jakoś ciekawie.. Jakieś zdjęcie z 2005 ma ktoś w dużej rozdzielczość? flagi? ogromny wydruk z podpisami. Albo ten pomysł z podpisami na fladze starczy:)
albo.. jakby każdy przesłał swoje zdjęcie z podpisem, jakimś krótkim zdaniem i z jakąś kasą, tam z 10 zł. I ktoś by potem to zebrał i wydrukował jakoś albo nawt książke z tego złożyć. I przed koncertem jakby ktoś przebil sie do U2 i im dał to. Na lotnisku. TO już przed koncertem mieliby frajde. To jest do zrobienia i to bardzo prosto. Książka-album od fanów. Myśle że fajna sprawa.
Ja mógłbym sie podjąć zrobienia tego jakbyście sie zdecydowali, tylko przekazanie mogłoby być problemem, nie mam w tym doświadczenia.
Ale myślę że dobrzez złożone książka, ze zdjęciami fanów, podpisami, jakimiś życzeniami albo opiniami o ich twórczości, ile dla nas znaczy itd. To byłaby świetna pamiatka dla nich. Kilkaset stron by sie uzbierało na pewno.
No i do tego powtórka z flagi.
jestem na architekturze i cały czas robimy projekty, utwardzone wydruki, np. 84x60 cm. Możnaby zrobić takie zdjęcie flagi do powieszeni na ścianie..
Myślmy, myślmy!
Może odejdźmy od heppeningu na chwile. Tak po tym co Max napisał mnie naszło. Oprócz flagi dajmy coś na zawsze. Taką książkę. Albo jakieś koszulki od fanów z Polski jakoś fajnie zrobione. Wtedy flaga na stadionie się obroni bez problemu. Na pewno by to docenili. Bo przecież nie chodzi o popisanie się przed fanami z innych krajów, tylko żeby zrobić jakieś wrażenie na chłopakach z U2. Więc powtórka flagi, książka-album, zdjęcie "flagi" w dużym formacie, zatutyowane jakoś "milions of fans on the Horizon". Albo jakoś tak.



miliony takich podpisów i zdjęć mają na co dzień pewnie
pisałem już na u2@pl że robienie nowego pomysłu na siłę to bezsens,
flaga jest sprawdzona
każdy wie o co kaman
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#70 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 stycznia 2009 - 10:47

Jest sprawdzona. Ale to za mało..
Nie wiem co po tak usilnie tłumicie inicjatywe wymyślania. Przecież na razie rzucamy pomysłami a nei planujemy. Więc po co "nie nie na pewno nie wyjdzie nie ma co robić nic nowego bla bla zróbmy dokladnie to samo co 4 lata temu". Jestem za flagą, ale przydałoby się coś jeszcze.
ziutek: co zrobili tym razem?
Bono: Flage co 4 lata temu
ziutek:...i?
Bono: no flage
ziutek: tylko??..ale nudziarze.

wolałbym.
ziutek: co zrobili tym razem?
Bono: najpierw dali nam od siebie książkę ze swoimi zdjęciami i słowami, a potem przypomnieli nam tą świetną chwilę..
ziutek: ..

Zwłaszcza że pewnie w innych krajach nie bedzie gadania "olać myślenie zróbmy to co pare lat temu". I wtedy blado wypadniemy. Flaga jest wiadomo, czymś sprawdzonym i najlepszym. Ale jesli sie do niej ograniczymy to mozemy ich zwyczajnie rozczarować. "znów to samo..? myślałem że wymyślą coś jeszcze.."

Nie mówie o chaotycznych zdjęciach z podpisami, tylko oprawiona książką od POLSKICH fanów.

Niczego w ten sposób nie ryzykujemy, żadnej wpadki ani niewypału. Po prostu robimy coś wiecej niz poprzednim razem. Bo robienie tego samego to na pewno ich ani enie wzruszy ani nie zaskoczy.

#71 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:04

Długie zimne ognie świecą się nawet ze 3 minuty. Tylko można tym czymś komuś oko wydłubać i ochrona będzie robić problemy.


Tak, z pewnością - zimne ognie zaskoczą ich jak nigdy w życiu :lol:


@macie 'lekko' utopijne pomysły - marudzenie nie ma tutaj nic do rzeczy.

Użytkownik Max edytował ten post 17 stycznia 2009 - 11:05


#72 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:08

Wyobraźmy sobie jakby smierdziało po kilkuset zimnych ogniach mmmm. Poza tym zawsze ktos wpadnie na pomysł, żeby machąć tym w lewo i prawo poparzy kogos, podpali wlosy:D sami wiecie. No i kwestia wniesienia tego.
Dołączona grafika

#73 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:10

Ale takie zimne ognie na pożegnanie, jak już będą iść po bisach, to by dobrze wyglądało.
Nie musimy ograniczać się do jednej akcji!
przed koncertem prezenty
na NYD flaga
na pożegnanie zimne ognie

i jakieś flagi wcześniej wspominane, niekoniecznie na NYD. Bo po co. To tylko przez jedną piosenkę lubimy U2? Dajmy spokój temu NYD.

Mowicie że moze byc DVD i super powtórzyć flage. Ale czy nie byłboy fajniej jakby na U2 live from Chorzow cały czas coś sie działo?

Co do zimnych ogni, to mi się właśnie wydaje że to dobre na pożegnanie. A one chyba nie pażą..

#74 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:12

będzie ze marudzę ale koncert u2 to nie jakiś durny mecz piłkarski
na scenie ma się dziać i będzie :P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#75 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:14

Flaga raczej nie była utopijna bo doszło do jej realizacji. Chodzi tobie o utopijność pomysłu flagowego, jak mniemam. Czyż nie?

#76 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:17

Ale naprawde nikt z nas nie jest podekscytowaną 14-latką. Po prostu wiemy, że fani z innych krajów nie śpią <_< a my musimy być lepsi.
Samą flagą na pewno nie będziemy lepsi. Na pewno.
I naprawde nie wiem co wam przeszkadza w takim albumie..
W twardej okładce, zaprojektowanej na wzó okłądki no line on the horizon. W środku zdjęcia fanów z podpisami, każdy (jeśli chce) kilka zdań od siebie. Do tego co jakiś czas zdjęcia z koncertu w 2005 z jakimiś wspomnieniami.

#77 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:39

Nic nikomu nie przeszkadza. Tylko pamiętajcie że musi to być genialnie PROSTE i przede wszystkim REALNE (organizacyjnie, wykonawczo).

Osobiście czekam na coś co mnie w tym wątku rozwali. Jak na razie większośc pomysłów nie spełniała przynajmniej jednego z powyższych kryteriów. Ale dajemy dalej :)

#78 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 stycznia 2009 - 11:50

Nie czekajmy tylko myślmy! :)
co ja myślę.
Co do new year's day - na pewno flaga jak w 2005. większe szmaty i tyle.
Przed koncertem - album prezent od fanów.
Przydałoby się coś na pożegnanie, jakieś zimne ognia albo coś. nie wiem. Coś efektownego.
Wiadomo że na one telefony lub zapalniczki. nie wiem co z tymi czerwonymi pałeczkami świecącymi, jaka jest ich dostępność.
Można coś kombinować z flashami aparatów.
Co do albumu, to realizacja to nie problem.

#79 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 17 stycznia 2009 - 12:07

Flary chemiczne?

Dołączona grafika


#80 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 17 stycznia 2009 - 12:15

nie wiem, tak tylko rzucam skojarzeniami..



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych