Skocz do zawartości


Zdjęcie

You're welcome to Poland, U2!


786 replies to this topic

#41 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:18

Dobra Anka, my będziemy machać czerwonymi szmatami, a Ty czerwonym stanikiem. I wszyscy będą zadowoleni.

#42 Spider

Spider

    Użytkownik

  • Members
  • 133 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:22

Marna prowokacja, gdy się używa "fuck" w sygnaturze.

Prowokacja... jak chcesz... To akurat jest cytat Bono...
Fuck The Past, Kiss The Future !

#43 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:27

Prowokacja... jak chcesz... To akurat jest cytat Bono...

A "Kurwa" to akurat jest cytat z Pana Tadeusza.

#44 Spider

Spider

    Użytkownik

  • Members
  • 133 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:29

Brawo. Zaistniałeś...
Fuck The Past, Kiss The Future !

#45 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:47

Omg dajcie spokój. Niech ktoś założy temat do docinania sobie nawzajem albo jedźcie sobie na prywatnych. Z każdą minutą jesteśmy coraz bliżej koncertu :P Więc burza mózgów walk on.

#46 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:47

Ej, ja przepraszam bardzo, ale ten wątek służy do czego innego.

1. komuś sam pomysł akcji nie pasuje, trudno. niech nie przeszkadza.
2. skargi na słownictwo użytkowników i ogólnie na forum proszę zamieszczać w stosownym dziale forum w odpowiednich wątkach. dyskusje na ten temat również tam.

KONIEC.

Użytkownik acr edytował ten post 16 stycznia 2009 - 22:48


#47 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:53

Przekopałem cały wątek.

No i w grę w moim odczuciu wchodzi oczywiście żywa flaga. W tym momencie jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji, media za nami, historia za nami, zespół za nami, reszta ludzi będąca na koncercie prawdopodobnie również za nami.
Odnośnie flagi materiałowej to jestem lekko sceptyczny. Pomijając kwestię zbiórki kasy, organizacji, uszycia - kiedy to rozwiesić? czy sektor nie da ciała? czy zespół będzie widział literki z takiej odległości przy takich reflektorach? co z nieszczęśnikami podflagowymi o których wspominał Wiercioch?

#48 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 stycznia 2009 - 22:55

to ja w temacie tematu :)

wydaje mi sie, ze wrzucanie zespolowi olbrzymiej plachty materialu na scene w polowie wystepu jest niewykonalne, niepraktyczne, tym bardziej ze to mialoby byc dla napisow. napisy maja na scianach pod domami i studiem az do przesytu... poza tym taka olbrzymia flaga po calym dniu czekania, pozniej rozciagania, sciagania i przerzucania (tak swoja droga watpie czy spotka sie to z entuzjazmem ochroniarzy) bedzie juz tylko olbrzymia brudna szmata... bez obrazy dla uczuc narodowych i takich tam...

z drugiej strony mozna im wrzucic troche mniejszych flag na scene - moze doleca... juz wiem co zbych by napisal na swojej ;))

pomysl ze swiecacymi kolorowymi paleczkami nie jest zly, ale trzeba brac pod uwage, ze ludzie na trybunach to przewaznie (acz z chwalebnymi wyjatkami) nie-fani tylko ludzie lubiacy dobra muze... flaga sie udala, bo na trybuny przypadl akurat kolor bialy - zawsze ktos tam mial biala koszuline, kawalek chusteczki do nosa czy dostal od fana biala kartke/szmatke... nie kazdy jednak bedzie nosil ze soba swiecaca paleczke :) a szkoda...

a moze cos z komorkami? w sumie kazdy ma ze soba komore i wszystkie maja wyswietlacze kolorowe - moze dol wgralby sobie czerwona tapetke (usunac by trzebaby wygaszacze) gora swiecilaby normalnie, z tej odleglosci i tak nie byloby widac, czy cos tam jest czy nie, tylko jasne swiatlo...

tak tylko glosno mysle...

#49 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:05

A może potraktować to troche z dystansem, półżartem, zamiast wzruszenie wzbudziś sentymentalną łezkę i uśmiech.
Czyli bardziej dopracowana flaga (no wiadomo że drugim razem wiecej osób sie zaangażuje) + napis w stylu "this time we are better prepared :)"... Wiecie o co mi chodzi.
Ale ja jestem za flagą jak z 2005, ale świecącą. Czyli kombinowanie z telefonami albo pałeczkami. Przy obecnej popularności iPhonów i wogle itd łątwiej bedzie uzyskać efekt, zwłaszcza że z teg co pamietam przed poprzednim koncercie w faktach tvn wspomnieli o akcji przed koncertem.. Możnaby tym razem im podrzucić to :P raczej do każdego by dotarło

#50 rupak9

rupak9

    Użytkownik

  • Members
  • 63 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:06

to ja w temacie tematu :)

a moze cos z komorkami? w sumie kazdy ma ze soba komore i wszystkie maja wyswietlacze kolorowe - moze dol wgralby sobie czerwona tapetke (usunac by trzebaby wygaszacze) gora swiecilaby normalnie, z tej odleglosci i tak nie byloby widac, czy cos tam jest czy nie, tylko jasne swiatlo...

tak tylko glosno mysle...



Moim zdaniem to Bardzo Dobry pomysł :)!
W miarę łatwy do zrealizowania, a przede wszystkim koszty są praktycznie zerowe, no chyba, że komuś bateria w telefonie całkiem siądzie i nie będzie mógł sobie później zdjęć z koncertu aparatem z telefonu robić :P .

#51 Spider

Spider

    Użytkownik

  • Members
  • 133 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:14

Z komórkami nie wyjdzie... Już to widzę jak każdy wgra sobie tapetę o odpowiednim kolorze... No chyba że Ty olive otworzysz punkt przed koncertem i sama będziesz wgrywać...

Zróbmy "normalną" flagę jak 4 lata temu a do tego coś co zaproponował Darek.
Fuck The Past, Kiss The Future !

#52 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:16

Nie wiem jak wy, ale ja będę miał chęć oraz w cholerę energii, entuzjazmu i zapału do energicznego machania kawałkiem czerwonej szmaty, niż dyndanie z komórką w ręce z czerwoną tapetą;) Po drugie, machanie kawałkami materiału stworzy większą czy to czerwoną czy to białą "powierzchnię".

#53 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:16

Dupa nie telefon, moim skromnym.

Jestem za I wersja flagi + coś z materiały, tylko...
tylko czy napis podczas zwykłej (czytaj tej ze staników, koszulek, chusteczek czy czego chcecie) czy może kiedy indziej, np. na koniec lub początek?
Jeśli koniec, to byłby git, wcześniejsze setlisty obczaić i zobaczyć wtedy z napisem, ale czy zdążymy z wyrobieniem się z przygotowaniem flagi?

edit: Racja Max
a tak to będzie biały punkcik, a wokół niego czarne, kolejny punkcik i czarne... tylko za dużo czarnego
ogólnie mizernota ;)
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#54 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:19

a nie można by tej flagi z napisem rozmieścić na jakiś "masztach" ale takich zgadanych z organizatorami?

Sygnaturka





#55 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:21

Wybieramy Cię jako delegata, idź zagadaj.

#56 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:21

Jeśli chodzi o komórki to obawiam się, że te z czerwonymi tapetami, z odlełości 30-40 m będą widoczne jako zwykłe białe światło.

#57 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:22

Wybieramy Cię jako delegata, idź zagadaj.


Tak tylko pytam.
Nie mam takich kontaktów :P

Sygnaturka





#58 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:24

Nie no, na serio tak to nie wiem. Też staram sie myslec. jedyne czego sie boje ze swiecącą flagą to że oświetlenie na NYD bedzie od zespolu jakieś.. zeby oni tam czegoś nie wymyślili... A czerwone to moga być pałeczki.
Myślimy, myślimy!
Piszcieo pomysłach, nawet najgłupszych. Potem będzie selekca.
Albo inna modernizacja flagi: w fomormie baloników z helem (małych, średnica jakieś 20 cm). Do zrobienia, można sobie do czegoś przywiązać. A na NYD wszyscy w tym samym momencie je odwiązujemy i wielka flaga odfruwa do góry ze stadionu. Tanie, wiec można zrzutke zrobić a przed koncertem rozdawać. Albo jakby sie doagadać i przy bramkach jakby dawali..
W każdym razie ja bym sie trzymał tej flagi, przynajmniej jesli chodzi o NYD. A wcale nie jest powiedziane że musimy sie ograniczyć do jednej.

Ale to z materiałem, żeby naprawde nie wyszlo to co 4 lata temu..

#59 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:31

ryba ishikawy czy jak to sie pisało kazdy chce palnąc pomysł na miare Zbyha - ale sadze ze wystarczy powtórzyć raz jeszcze ten sam do kwadratu i wszyscy beda w szoku - primo ze sie udało kolejny raz drugie primo u2 zobaczy to duzo lepiej poniewaz technicy dadza swiatło na publike trzecie primo zapewne na to liczy u2 czwarte primo rozwazmy to w ramach pewnego rodzaju tradycji -u2- pl- nyd- zywa flaga i nikt nam, żaden naród, zadna subkultura, inni fani itp nie zabiorą! juz widze tvn24 pl fani powtórzyli flage z 2005 ale pomysł zaczerpniety z metalicy:) lepiej chyba poraz kolejny pl fani stworzyli hepening z żywa flaga to chyba juz tradycja podczas kawała nyd itp:) i bedzie to na dvd:) dla wnuków! (sory za pisownie!)

#60 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 stycznia 2009 - 23:31

Ludu kochany, takie kombinowanie na chama nie jest wskazane;) Pomyślmy trochę logicznie - gdzie flaga z baloników wypełnionych helem? jak to zsynchronizować? ma być prosto, łopatologicznie, pięknie.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych