Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2owe sny


259 replies to this topic

#121 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 28 grudnia 2011 - 14:45

@Edek, to jak horror ;)

Śnili mi się chłopcy jakiś miesiąc temu, ale nie pamiętam nic poza tym, że na pewno to byli Bono z Edgem i wyglądali "współcześnie". Przypominam sobie jeszcze, że kiedyś śniły mi się Streetsy - ale nie w sensie, że np. teledysk albo wykonanie koncertowe, tylko jedynie było słychać muzykę; to było dla mnie dziwne, bo z reguły mam sny "bez fonii".
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#122 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 09 czerwca 2012 - 08:24

Śniło mi się właśnie że Bono przyjechał na mecz do Poznania, po czym zastąpił na koncercie wokalistę jakiegoś tribute-bandu i dali koncert życia, na którym szalało całe forum. Really. Śniło mi się jeszcze że spalił mi się kibel (wtf?), a mama kazała mi jechać na wycieczkę szkolną, ale to w sumie mniej ważne, choć równie dziwne. :D

#123 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 15 października 2012 - 08:41

Śniło mi się, że Max na forum napisał, że wie z wiarygodnego źródła, że U2 da koncert noworoczny w Warszawie. Wybraliśmy się z użytkownikiem Ciapkiem na tor wyścigowy na Służewcu ale tam ani widu, ani słychu, żadnej sceny, cisza i spokój. Poszliśmy zatem do jakiegoś biurowca na Służewcu przemysłowym do Maxa (oczywiście w życiu go nie spotkałem, ale wiedziałem, że to on :D) i zapytaliśmy się co się dzieje i dlaczego nie ma zespołu. On nic nie wiedział. Zrezygnowani wracaliśmy chodnikiem. Mijaliśmy taki dziwny amfiteatr, tylko zamiast sceny był staw i wpływająca do niego rzeka/strumień/cokolwiek i nagle słyszymy dźwięki Discoteqhue :D Chłopaki wjeżdżają na łodzi na staw i grają jak Jezus. Aha, Bono pół piosenki przejechał na nartach wodnych i porządnie się zamoczył, bo nie wyrobił na jednym zakręcie. Pobiegliśmy po schodkach na dół (było luźno na trybunach) i Bono do nas podszedł - mi przybił piątkę, Ciapka przytulił (cały mokry :D) i gites. Następna była jakaś "new song" a potem chyba Stuck. Pamiętam też, że spotkałem el_fa i się go spytałem skąd wiedział o koncercie. Odpowiedział mi, że były ogłoszenia w lokalnej prasie (i tylko tam). Zadzwoniłem też do acra i zapytałem go "zgadnij gdzie jestem" a on na to "jak na U2, to cię zabiję". Grubiańsko zarechotałem. To chyba tyle.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#124 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 15 października 2012 - 09:47

Genialne :lol:

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#125 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 15 października 2012 - 12:23

świetne :D pozazdrościć takich snów :P

Chłopaki wjeżdżają na łodzi na staw i grają jak Jezus.

moc.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#126 slug

slug

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 15 października 2012 - 14:06

Jakoś w wakacje śnił mi się koncert U2, w moim mieście na który nie miałam biletu i nic o nim nie wiedziałam. Przechodziłam z mamą przez jakieś osiedle a tu hala i koncert U2. Pierwsza część była darmowa, to weszłyśmy. To najdziwniejsze że była nowa piosenka i pamiętam jej melodie i jakieś słowa red roses, podobała mi się. Grali na werandzie mojego letniskowego domu. Potem Bono rzucił się na moją matkę, i zrobił z nią to co z dziewczyną z Elevation Tour z Bostonu podczas WOWY. Reszta koncertu była płatna, w jakiejś profesjonalnej hali. Zrobiłam z mamą podkop i dostałam się za barierkę, a tam była baba przebrana za Bono i śpiewała. Tragedia.

Parę dni temu śnił mi się koncert U2 transmitowany przez TVP 1. Wiem że nowe piosenki były beznadziejne, a chłopaki odgrywali sceny z bajki Piotruś i Wilk.

Niesamowicie głupie sny.
"Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści."
Charles Bukowski

#127 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 15 października 2012 - 16:50

Następna była jakaś "new song"


I co, jak wrażenia? :P Jak przewidziałeś Bad w Brukseli na 3 legu, to i może klimat nowej płyty przewidzisz? :P

#128 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 15 października 2012 - 17:04

Hmmm, niewiele już pamiętam. Ale to było chyba (duże CHYBA) coś w stylu Every Breaking Wave.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#129 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 15 października 2012 - 17:15

To jest wiadomość! Tego się będę trzymał w takim razie :P

#130 imprevedibile

imprevedibile

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wieliczka

Napisano 27 stycznia 2013 - 23:02

Ja dzisiaj miałam świetny sen związany nie tylko z U2, ale także z Depeche Mode i Myslovitz :D
Zaczęło się od tego, że z pewnym panem z tego forum (Pozdrawiam olekcj111!) poszliśmy na koncert Depeche Mode niedaleko Krakowa. Scena do złudzenia przypominała mi czasy Live Aid a stadion był wielkości właśnie Wembley'a. Nie to jest najważniejsze. Zaczął się koncert, Dave wyglądał jak z teledysku Suffer Well (szary garnitur <3), zagrali kilka piosenek. W pewnym momencie zobaczyłam za kulisami Bono z Larrym. Doznałam lekko mówiąc szoku, zastanawiałam się co oni tam robili. No ale okej, grają sobie dalej i nagle na scenę wychodzą chłopaki z U2, Larry zaczyna napierdzielać na perkusji, Edge gra na swoim Les Paul'u, Adam na swoim fioletowym basie (btw. ta gitara jest cudowna <3). Zagrali kilka swoich piosenek (m.i: Bullet the blue sky, get on your boots) Po chwili przerwy Bono śpiewa z Davem piosenkę, którą ostatnio nagrali razem w studio. Zagrali później razem So Cruel co było świetne widząc ich razem :rolleyes:
Całość była nagrywana przez kamerzystów którzy mieli te swoje krany (ale one wyglądały coś na kształt dźwigów, bo miały takie balkoniki :D
No i Z Olkiem wyszliśmy na ten balkonik, po czym Olek zszedł na scenę i zaczął grać na gitarze Edka ;o. Nie wiedziałam co jest grane, zeszłam za nim i później oboje siedzieliśmy na scenie. Przychodzą do nas później faceci z ochrony, że nie możemy sobie tak siedzieć na scenie, a chłopaki z Myslovitz do nich: Spokojnie panowie, oni są z nami! - dzięki temu mogliśmy spokojnie oglądać dalej, później oni też mieli koncert, ale to mało istotne :D
Podziękowaliśmy im, że uratowali nam tyłki, przybiliśmy sobie żółwiki i jak to Adam Clayton nazwał "Piętaszki". Edge chciał zagrać coś na swoim Stratocasterze, ale jego gitary były w całkiem innych futerałach, Edge otwierał każdą z nich a Olek mówił jak się nazywa poszczególna gitara:
-O, Explorer! Les Paul! etc.
-Chłopie, skąd ty wiesz jaka gitara jest w jakim pokrowcu?!
-A widzisz... :D
(Mówię wam - mina Edge'a bezcenna!). Później był czas na sesje ze wszystkimi chłopakami, po zdjęciach podszedł do nas koleś związany z wszystkimi trzema kapelami i powiedział, że skoro jesteśmy w tak dobrych stosunkach z chłopakami to może chcielibyśmy wystąpić w teledysku do nowej piosenki U2 i DM - tak, tej którą grali na koncercie :D
Zgodziliśmy się i dostaliśmy numer do tegoż właśnie pana żeby się z nim skontaktować (btw. był strasznym pedałkiem oO). Później chłopaki zaproponowali, że podwiozą nas do domu (a mieli taki ogromy autokar i wszystkie trzy zespoły były w nim). Jak się można domyślić nie mieliśmy nic przeciwko :D
W autokarze robiliśmy chłopakom zdjęcia w czapce Olka (na wzór Robin Hooda z tym piórkiem? oO), po czym chłopak z grupy Myslovitz do nas: To co, zgadamy się na fejsie i nam wyślesz fotki??. Dostałam czapkę Edge'a (AAAAAAAAA!!! <3), a Olek piękny czarny skórzany pasek do gitary. Wróciliśmy do domu a mama Olka: Ja chcę poznać Edge'a!. Dalej już nic nie pamiętam :C.

Matko, wierzcie albo nie ale przez cały dzień miałam zaciesz na twarzy jak o tym pomyślałam xD

Dodam tylko, że film z tego koncertu miał być na oficjalnym DVD :D

"Ktoś, kto lu­bi mu­zykę, nie po­winien się zawężać do jed­ne­go gatunku." - Katarzyna Nosowska


#131 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 28 stycznia 2013 - 21:01

Ja chcę aby ten sen się spełnił... *.*

#132 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 28 marca 2013 - 14:01

Ale miałem dzisiaj sen :o Jaaa... U2 przyjechało do Polski żeby zagrać koncert. Otwieram domowe drzwi, a tam Bonias, pyta się czy mogę go oprowadzić po Gdańsku hahaha
Nawet rodzinie go przedstawiłem. A i naszego języka się uczył i łapał pare słów :) Cały czas powtarzałem sobie, że spełnił moje marzenie haha.. szkoda, że się obudziłem :<

#133 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 04 maja 2013 - 21:47

Wczoraj miałem kolejny ciekawy sen:
Wracałem sobie do domu i mijałem jakiś duży magazyn z którego słyszałem jakiś soundcheck mysteriousów. Pomyślałem, że pewnie robią jakąś próbę i szybko podbiegłem w jego kierunku. MW już kończyli i miałem nadzieję, że zagrają coś nowego :D Tymczasem wchodzę przez otwartą rozsuwaną do góry bramę i kamufluję się za filarem. Nic się nie dzieje. Na piętrze/podwyższeniu widziałem Edka, który gadał i przechadzał się z jakimiś ludźmi... A Bono był tuż przede mną. Nie widział mnie i chyba sobie robił kawę w kuchni. W końcu do niego podszedłem i zacząłem normalnie (po angielsku ^^ - szpan) rozmawiać :D Nie chciałem zbytnio pokazywać podniecenia bo po pierwsze mógłbym się obudzić a po drugie nie chciałem, żeby brał mnie za napalonego fana :P Co ciekawe! Miał łysinę na środku głowy a po bokach siwe włoski. Po chwili rozmowy wyznałem mu że właśnie spełniło się moje marzenie. Wtedy mnie przytulił :D <3 . Pochwaliłem mu się moją pasją, że gram na gitarzę i że są moją inspiracją. I co najlepsze mam wzmacniacz VOXa AC30 (wtajemniczeni wiedzą ocb) :) Zaproponował więc, że skoro gram to on zadzwoni po Edka i powiedział żebym przytaszczył do nich mój sprzęt. I w tym momencie przeczułem, że będzie trochę siara bo jak stamtąd wyjdę to już pewnie nie wrócę (miałem podświadomość że to sen). Myślałem tylko o tym żeby się nie obudzić. Doszedłem do pewnego momentu i... obudziłem się :/

#134 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 01 czerwca 2013 - 16:30

W moim śnie Bono przyjechał do Polski w ramach swojej solowej trasy koncertowej (:D) i nie dość że był przebrany za Macphisto to jeszcze cały występ śpiewał acapella xD śmiesznie było

#135 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 23 czerwca 2013 - 09:29

Dobra, skrobnę dopóki zupełnie nie zapomnę.

Śnił mi się pierwszy koncert na trasie, który odbyłby się w... Rio de Janeiro! Właściwie nie sam koncert, tylko gwar i zamieszanie przed koncertem. Scena była jakby szkieletem podobna do 360, ale jednak zmieniona: np. zamiast cylindrowego ekranu 4 w kształcie soczewek. Ogólnie wszystko było WIĘKSZE i o charakterze plemiennym, afrykańskim, elementy dżungli. Śmiesznie.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#136 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 07 października 2013 - 15:02

Hej, to znowu ja. 

 

Śniło mi się dzisiaj, że wydali fatalny, ale to fatalny album, którego się nie dało słuchać. Brzmiało to jak jakieś demo coverbandu Radiohead. Złapało mnie takie obrzydzenie, że chyba nawet nie dosłuchałem do końca.

 

Ale i tak byłem szczęśliwy, bo to oznaczało, że ruszają w trasę :D

 

edit: o żesz w mordę! przeczytałem właśnie swój wpis powyżej o koncercie w Rio...z 23 czerwca tego roku. 3 miesiące później gruchnęła oczywiście ta wiadomość:

 

http://diario.mx/Esp...a-mundial-2014/

 

O_o 

 

mam pewne osiągnięcia jeśli chodzi o przewidywania setlist, no ale kur...jestem medium, czy co?!


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#137 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 04 czerwca 2014 - 09:27

Czy tylko w moich snach powracają te dziady irlandzkie?

 

Chłopaki zorganizowali spotkanie dla wybranych fanów - wśród nich byłem ja. Meeting odbywał się w niepozornej sali (szkolnej) w pobliżu Moydrum Castle. Na spotkaniu Bono ze łzami w oczach mówił, że wybrali to miejsce, bo jest dla nich ważne, a i moment jest dla nich ważny. Następnie powiedział, że kończą karierę muzyczną i rozwiązują zespół. Za nim stali Adam, Larry i Edge - z tak samo zeszklonymi oczyma. W całej sali była atmosfera wielkiego smutku. Ja także płakałem. Po spotkaniu podszedłem do każdego z nich, uścisnąłem dłoń i zdołałem tylko z siebie wydobyć "dziękuję za wszystko". Oni nie zdołali wydusić z siebie już ani słowa, wyraźnie język ugrzązł im w gardle. Po wyjściu z sali rozpłakałem się na dobre. Przerażające. To już wolę te sny z Rio. Skurczysyny.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#138 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 05 czerwca 2014 - 16:12

Owłos, zaczynam powątpiewać w twoje nadprzyrodzone umiejętności przewidywania, bo ten sen wyklucza się z tym poprzednim. No, chyba że wydadzą tą 'wielką' płytę i potem ogłoszą koniec działalności.



#139 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 13 czerwca 2014 - 11:17

Śniło mi się Beautiful Day w jakiejś Hip-Hopowej wersji. Ale dobre to było :)

El silencio se vuelve melodia


#140 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 stycznia 2015 - 05:02

Eh miałem dziś dobry sen , oby proroczy !

Wyszli gdzieś nie wiem gdzie , i zaczęli EBW , wiadomo Edek pianinko , a gdy przechodzili do pierwszego refrenu , Edek nagle na gitarę , z tyłu Larry za bębnami i Adaś z basóweczką. I zagrali wreszcie fullband ale w takiej meega transowej , mrocznej z jakimś takim chłodem bijącym od tej piosenki od początku , wersji ale zupełnie nie przypominającej albumowej. No cudo , ehh jakby to zagrali :wub:


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych