Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2owe sny


259 replies to this topic

#101 nati

nati

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SIEDLCE/Warszawa

Napisano 05 października 2009 - 15:58

U2 poraz pierwszy przysniło mi sie po koncercie w Polsce w 2005 roku, nie było mnie na nim i tak to przeżywałam , że mi sie przyśnili, był to koncert ich na moim podwórku;-). Ostatnio tez śnię o nich, zwłaszcza po koncercie w sierpniu na którym tym razem byłam. Zawsze śni mi się, że jestem na ich koncercie i Bono tak cudownie patrzy w moją stronę:-)

#102 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 14 października 2009 - 19:00

Moja mama z samutkiego rana donosi mi SMSem, że śniło jej się, że była na koncercie U2 w Poznaniu. Wszystko fajnie, tyle, że moja mama jakoś tak nie słucha (no cóż musi być jakaś równowaga, tata i ja vs. mama)

last blog fb

 

 


#103 wiolka

wiolka

    Użytkownik

  • Members
  • 142 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zamość / wołomin

Napisano 07 grudnia 2009 - 09:56

Ostatnio śniło mi się, że czekam sobie z mężem oraz dzieckiem w poczekalni do laryngologa, a tu Bono też czeka z dzieckiem. Spanikowaliśmy w tym śnie, no ale postanowiliśmy sie przywitać i powiedzieć, że byliśmy na koncercie w Chorzowie. Jak już wydusiliśmy z siebie, jakimi wielkimi fanami jesteśmy, to pani zawołała: Hewson! No i weszli do lekarza. Niestety jak wyszliśmy z gabinetu to już nikogo nie było. I się obudziłam. :rolleyes:

#104 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 07 grudnia 2009 - 19:51

To widzę że problemy ze słuchem są w rodzinie Hewsonów dziedziczne :D
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#105 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 lutego 2010 - 09:02

Śniło mi się ze jestem w szkole Mount Temple ( nie żartuje) chodzę korytarzami i szukam słynej tablicy ogłoszeń. Co za genialny sen. ;)
Posted Image

#106 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 05 lutego 2010 - 14:03

Śniło mi się ze jestem w szkole Mount Temple ( nie żartuje) chodzę korytarzami i szukam słynej tablicy ogłoszeń. Co za genialny sen. ;)



I jak było w tej szkole?? ;)

Mnie dziś wieczorem oporwadzi po niej Edek :lol: W kinie :lol:

A snu pozazdrościc-ostatnio mam zastój w moich U2-owych snach ale spokojnie-znając mnie jeszcze zapewnenie raz chłopaki mi się snić będą ;)
we can be heroes...just for one day

#107 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 02 marca 2010 - 21:58

Wpada do mnie do pokoju kolega z okrzykiem "Stara, sluchaj tego! Snilo mi się, że byłem na koncercie z toba i twoim ojcem. Koncert był we wsi, gdzie chodziłem do gimnazjum. Na kocnercie było mało ludzi jakeis 2000 i mieliśmy miejsca pod sceną, która miała kształt grzybka. Po koncercie, mimi, że ja mieszkałem w tej wsi, nie miałaem jak wrócić do domu, miałem spać u was, tylko miałaś zadzwonić do mamy spytac się o zgodę! Widzisz, co robi przebywanie z tobą!"
Nie wiem kto miał głupszą minę, ja czy on... ;)

last blog fb

 

 


#108 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 04 marca 2010 - 16:03

Mnie co jakiś czas śni się U2.
Ostatnio śniło mi się 3 tyg temu w Koszalinie :)
Byłem na Pop Marcie W Warszawie i miałem kamerę, stałem pod samą sceną i nagrywałem koncert.
Edge w pewnym momencie był 2 metry ode mnie i nagrywałem jak gra,nie da się tego opisać to było tak blisko że widziałem dokładnie gdzie przyciska struny :)
Pamiętam też New Year's Day i wyświetlane motywy Solidarności na ekranie, w tym czasie chyba ktoś rzucił butelką na scenę,ale nic się nie stało.
Pamiętam jak się odwróciłem i widziałem za sobą 80 tys ludzi na murawie, a dodatkowo były wybudowane trybuny, świetny widok :)
Koncert urwał mi się na piosence I Still Havent Found...
Pamiętam jak następnego dnia rozbierali scenę i Bono siedział na jakimś rusztowaniu, podszedłem do niego i zapytałem - Kiedy znów będziecie w Polsce,czy trzeba będzie czekać 8 lat?
-Dlaczego w Chicago gracie co trasę po 3 koncerty a u nas tylko jeden.
Pamiętam że coś mruknął pod nosem,nie pamiętam co.
Pózniej odprowadziłem go do helikoptera, i na tym skończył się sen.
Sen wydawał się tak realistyczny, że aż rozpaczałem kiedy się obudziłem że nie mam nagranego Pop Martu :)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#109 Stalker

Stalker

    Użytkownik

  • Members
  • 383 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 marca 2010 - 22:07

Jest majowe, pachnące bzem popołudnie. Wyglądam przez okno mojego domu i na rozległej, zielonej łące posypanej obficie żółtymi mleczami widzę niewielką scenę, ze stojącą po prawej stronie perkusją. Łąkę powoli zalewa tłum ludzi. Po chwili udaje mi się odgadnąć przyczynę zamieszania - na drzewie dostrzegam biało-czarny plakat z napisem 'koncert U2'. Zdaję sobie sprawę, że nie kupiłem biletu, ale przecież widzę wszystko doskonale z okna mojego pokoju! Pamiętam jak przez mgłę jakiś polski support, który nie zachwycił publiczności.
.
.
.
Budzę się. Na zewnątrz panuje półmrok, widzę krople deszczu na szybach. Wyglądam przez okno. Scena jest pusta, pojedynczy ludzie stoją grupkami w przeciwdeszczowym polerynach, przywodząc na myśl koncert w Red Rocks. No właśnie, co z koncertem?! Podbiegam do okna po drugiej stronie pokoju. Widzę kilkadziesiąt osob stojacych w kolejce... To Edge rozdaje autografy! Nie byłem na koncercie, to może chociaż autograf, zobacze Edge'a, podam mu ręke... Szybko, znaleźć jakąś kartkę, cokolwiek. Biorę z półki płytę October, niech podpisze się na okładce!
Zaraz, zaraz. A marker? Szukam markera! Przeciez był tu wczoraj, ten czarny do płyt. Nie ma go nigdzie! Flamaster się rozmaże, długopisam nie da rady - gdzie do cholery jest marker?! Przetrząsam całe biurko, wszystko leży na podłodze. Nie znalazłem.
Tamci ludzie gdzieś zniknęli, a Edge razem z nimi. Na łące pozostała tylko ponura, pusta scena, a deszcz padał coraz mocniej.

Nikomu nie życzę takiego koszmaru. A marker to pewnie mógłbym w kolejce pożyczyć :angry:

#110 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 23 marca 2010 - 23:18

Biorąc pod uwagę, że w 95 % nie zapamiętuję swoich snów, czyli należę do gatunku pod nazwą nic mi się nie śni, za wyczyn uważam fakt, że U2 przyśniło mi się co najmniej raz :D . Nic szczególnego, może poza tym, że we śnie obudziłam się i sprawdziłam, czy rzeczywiście mam autograf od Bono - i był ;) .

Ale nie o tym miało być... Otóż, jakiś tydzień temu (BTW: to ewenement, bo jak zaznaczyłam, bardzo rzadko pamiętam co mi się śniło, najczęściej raz na kilka miesięcy) śnili mi się nieznajomi ludzi i nie wiedzieć czemu, w tym śnie byłam pewna, że to ludzie z u2forums.com :lol: .

Dziwnymi ścieżkami krąży umysł ludzki... ;)

Good night.
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#111 Aislinn

Aislinn

    Użytkownik

  • Members
  • 54 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gorzów Wlkp. / Poznań

Napisano 08 kwietnia 2010 - 18:44

Ja miałam trzy sny o U2. Poza tym dziwnym trafem wszystkie trzy związane są z EMPiKiem. ;) Pierwszy był związany z moim silnym pragnieniem posiadania plakatu i śniło mi się, że wybierałam jakiś w EMPiK-u i oglądałam płyty U2. Drugi raz śniło mi się, że dostałam w końcu upragnioną jubileuszową wersję rozszerzoną The Joshua Tree (tę z DVD i zdjęciami - chyba Super Deluxe to była albo Super Double Deluxe - już nie pamiętam). A trzeci sen był totalną mieszanką. Śniło mi się, że U2 spacerowali po Placu Katedralnym w moim rodzinnym Gorzowie. Ja byłam w EMPiKu, który faktycznie jest w pobliżu, wyszłam na dziedziniec czegoś, co miało być Trinity College, spotkałam panią dyrektor mojego liceum, która w moim śnie była chyba dyrektorką Trinity, a potem poszłam na plac. Pamiętam, że bardzo chciałam do nich podejść, ale się bałam (!). No i panowie wyglądali niestety na takich, co wolą mieć akurat święty spokój, więc szczęśliwego zakończenia nie było. Nawet nie pamiętam, czy w końcu do nich podeszłam, czy nie...

Dwa pierwsze sny się w końcu spełniły - plakaty mam i upragnione wydanie "The Joshua Tree" też. A w takie szczęście, że kiedyś spotkam któregoś z członków zespołu, niestety nie wierzę. ;)

#112 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 23 października 2010 - 21:49

Siema ja miałem jeden sen z U2 i był bardzo realistyczny! Mianowicie wracałem z moją klasą z jakiejś wycieczki i wstąpiliśmy gdzieś. Nie wiem co to było ale to była jakaś salka ze sceną. Okazało się że grają tam U2. Nie mogłem w to uwierzyć i wogole wydawalo mi sie to dziwne że grają w takim nietypowym miejscu. Zacząłem gadać z Bono ale nie pamiętam co było dalej... chyba żałowałem że nie wziąłem autografu. A jak się obudziłem to miałem wrażenie jak bym żeczywiście się widział z U2 :D

#113 monika2506

monika2506

    Użytkownik

  • Members
  • 294 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 23 października 2010 - 23:08

to mi raz się śniło, że grali u mnie w szkole na korytarzu. a drugim razem wokół mojego domu była scena, coś takiego jak na elevation tour i sobie tam grali i śpiewali chłopaki, a później też oczywiście z nimi gadałam u mnie na tarasie. z tym, że ludzie woleli iść na plażę co to niedaleko była, niż na U2.

#114 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 04 czerwca 2011 - 10:00

Dziś przyśnił mi się kolejny sen... Mianowicie chłopcy z U2 zamieszkali tymczasowo u moich rodziców chrzestnych. Odwiedziłem ich i byłem niesamowicie podekscytowany całą tą sytuacją. Gadałem z Bono, Edkiem, krótko z Larrym, ale Adama nie było. Okazało się nawet że mówią perfekcyjnie po polsku - zdziwiłem się. To wyglądało mniej więcej tak:
- Edge, jak to możliwe że potraficie mówić tak dobrze po polsku?
- Wiesz... W Irlandii jest tyle Polaków że po prostu nauczyliśmy się mówić w waszym języku i widzisz przydało nam się to teraz.

Ja i mój tata rozmawialiśmy trochę z Bono. Po chwili poszedłem do stołu przy którym siedział Edge i mieszał coś w telefonie. Zapytałem czy mogę mu przeszkodzić i pogadać chwilę:
-Jasne.
-czy po tym legu w Ameryce pn. kończycie już trasę, czy będzie coś dalej?
-zamierzamy zrobić jeszcze część w Wielkiej Brytanii.
-aha, czyli to będzie ostatnia część - Anglia, Irlandia...
-hehe, Irlandii raczej nie będzie

Nie pamiętam czy dalej rozmawialiśmy o czymś konkretnym, ale mama mnie obudziła :P

#115 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 czerwca 2011 - 09:01

A mnie się przyśnił Bono z włosami w kucyk na czubku głowy.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#116 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 08 lipca 2011 - 09:40

Jaki sen miałem dzisiaj! Jechałem pociągiem, miałem wjeżdżać na Centralny już, kiedy nagle po ścianach pociągu przechodzą takie światełka jak na "WOWY". Powiedziałem do współpasażerów, że to próby tylko i teraz właśnie grają "With Or Without You" (WTF??? :D) I nagle pociąg przejeżdża jakimś dziwnym wiaduktem i z okien widać czubek sceny "360". I w tym momencie, uwaga!!!! Okazuje się, że to jednak zespół a ja widzę z wiaduktu scenę w całeł okazałości, widzę też zespół, który zaczyna grać "GONE"!!! To było takie realistyczne!!!! "Gone" z Bostonu na moje ucho to było. Szybko chciałem do wszystkich dzwonić i dać znać ale w książce telefonicznej brakowało numerów i wtedy się obudziłem :(.

Kurczaki, to "Gone" było takie realistyczne! Moc! I to uczucie, że grają coś nowego :D!

#117 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 lipca 2011 - 09:50

Może dzisiaj twój sen się spełni :)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#118 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 10 lipca 2011 - 07:07

Wybaczcie, obiecałem we śnie El_fowi, że tu napiszę, zatem to czynię.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#119 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 27 sierpnia 2011 - 12:44

I dziś kolejny jutowy sen... Jestem z kimś z forum (nawet nie kojaże już kto to był) na koncercie U2 w jakiejś niewielkiej hali a scena była najprostsza - nie The claw czy coś w tym stylu ;) Forumowy kolega tak jak ja grał na gitarze więc postanowił grać za edka i dogadał się z Dallasem żeby tak właśnie było. (Tak wiem trochę dziwnie to wyglądało) Edge siedział na jakiejś ławeczce z samego tyłu przy ścianie - przodem do sceny. Ja usiadłem obok niego i nawiązała się rozmowa:
-Edge, nie chcę nic mówić ale mój kolega gra na twoich gitarach.
-No widzę. Nawet sam sobie je zabiera.
-Podoba mi się że robicie tego typu niespodzianki że fani mogą zagrać z wami bo ja sam gram na gitarze i chciałbym też zagrać na przykład Untila na tym twoim goldtopie Les Paul'u ...wiesz o co mi chodzi

Edek kiwnął głową twierdząco. A ja kontynuowałem:

-Ja w domu gram codziennie wasze piosenki z tym że nie mam tyle efektów co ty. Nie rozkminiam tego jak ty sterujesz tymi efektami w racku i jak te pętle efektów są sterowane?
-To po koncercie pojedziemy do ciebie i ja ci to wszystko wytłumaczę.
-Ale jak to? Do mnie do domu?
-No tak - jesteśmy na dwa samochody. Bono pojedzie do hotelu a ja pojadę do ciebie.

Podczas gdy forumowy kolega skończył grać Pride podszedłem to stoiska gdzie rozdawano za darmo gadżety U2 i dostałem jakąś płytę :D i niestety... obudziłem się. A tak bardzo chciałem ugościć Edka u mnie w domu :(

EDIT: Chyba zacznę praktykować LD ;)

#120 Edek

Edek

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 28 grudnia 2011 - 14:10

Mój sen z U2 był straszny. Zaczęło się pięknie. Spacerowałam z chłopakami po gdańskiej starówce (naokoło nie było nikogo). Oni byli ubrani jak w okresie The Joshua Tree. Gadaliśmy, śmialiśmy się. Nagle przed nami stanął jakiś koleś ubrany na czarno. Po chwili napięcia wyciągnął pistolet i wymierzył w nas. Rozbiegliśmy się. Larry i Adam gdzieś zniknęli a ja byłam z Bono i Edgem. Człowiek ze spluwą zagonił nas w ślepą uliczkę. Strzelił do Bono. On nie zdążył odskoczyć, z bólu padł na kolana a po bruku płynęły stróżki krwi. Już biegłam, by Go ratować, ale bandyta zaczął do mnie mierzyć. Poczułam energiczne szarpnięcie. To Edge przyciągnął mnie do siebie, powiedział, żebym uciekała i odepchnął. Sen skończył się na tym, że Edge nie miał już dokąd uciec i morderca miał Go na celowniku.
Mam nadzieję, że następny sen będzie przyjemniejszy.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych