Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2owe sny


259 replies to this topic

#61 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 września 2008 - 17:53

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Ależ proszę :P

#62 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 02 września 2008 - 16:23

łaaa! dzięki! aż se wydrukuję! xD

#63 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 28 lutego 2009 - 23:24

Mi się śniło, że jestem na koncercie U2, U2 grają na scenie po środku, a parę dni później czytam, że na nowej trasie scena prawdopodobnie będzie umieszczona centralnie! hehehe. I oczywiście jakieś absurdy, że ludzie byli wpuszczani do skakania pod sceną grupami... Jedna grupa się wybawiła, to ok, wpuszczamy następną, a poprzednia obserwuje tańczących... <_<

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#64 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 11 marca 2009 - 18:12

Ja mam często sny z U2 :P

Raz nawet Bono kazał mi szukać Larrego na koncercie bo gdzieś zaginął.Bono był wściekły na mnie, na siebie i na Larrego, którego poprostu nie było. Koncert miał sie zacząć już za kilka minut a Larrego jak nie było tak nie ma. Wiadomo- Bono kazał no to szukam Larrego. Koncert odbywał się w jakims dziwnym miejscu, jakby stadion z knajpą połączony takim dziwnym przejściem. No więc biegałam jak głupia, pytałam każdego czy widział Larrego, ale ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę. Szukałam i szukałam, natknęłam się na Metallicę(!)która też grała w tej części gdzie była knajpa,pełno metali skakało w pogo no a Larrego jak nie było tak nie ma. No więc cała spanikowana jakoś przecisnełam sie przez tłum do Bono. A on jeszcze bardziej wściekły niz poprzednio zaczął chodzić nerwowo po sali, palić, popijać coś i mruczał pod nosem jakies wyzwiska. I co Bono zrobił jak mu powiedziałam, że Larrusia nigdzie nie ma?? (Naprawdę cały stadion przeszukałam i nic!!)Zjechał mnie od najgorszych, darł się na mnie i rzucał mięsem (nie będę cytować hehe) i powiedział, że skoro nie znalazłam Larrego to on ma to gdzieś i ja mam załatwić kogoś na jego miejsce albo sama mam zagrać. I mam to zrobić :lol: :lol: A najlepsze jest to, że pan Hewson gadał najczystszą polszczyzną ;)
No i wtedy sie obudziłam :lol:

Kiedy indziej po koncercie na pustym stadionie gawędziłam z Edkiem i Adamem :lol: Nawet dałam im buzi ;)

A jeszcze kiedyś we śnie byłam na ich koncercie...Niezłe przeżycie jak grali Pride'a.Prawie jak w Chorzowie ;)

Nie ma co, głupiutkie mam sny :P
we can be heroes...just for one day

#65 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 11 marca 2009 - 19:01

Szczerze? Zazdroszczę. Takie darmowe koncerty na wyłączność :P

#66 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 11 marca 2009 - 19:24

Dobre. Chciałabym uslyszeć jak Bono mówi po polsku xD
Nie głupiutke sny, tylko bardzo interesujące ^^
Mnie U2 póki co przyśniło się tylko raz, częściej śniła mi się Kora xD Liczę na jakiś sen z Bono w roli głównej... :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#67 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 11 marca 2009 - 21:25

Pisałam o tym już kilka dni temu w innym temacie, ale przed chwilą znalazłam ten więc chyba wybaczycie mi to, że się powtórzę,,,, Sny z U2 miewam nieczęsto, jednak niedawno miałam takowy - śnił mi się koncert , byłam pod sceną. Larry grał na basie a Edge zrzucał w publiczność mnóstwo piłek do koszykówki :blink:

A dawno dawno temu spotkałam Benona z Edgem w barze Hotelu Clarece (we śnie oczywiście). Obydwaj przekonywali mnie, że jack daniels jest dobry. Chyba uległam ;)

#68 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 12 marca 2009 - 16:38

Zawsze myślałem, że sny o U2 to mają tylko jacyś wielcy fanatycy.....aż tu po pewnej nocy :P zdziwienie - koncert U2....w namiocie :blink: ...
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#69 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 marca 2009 - 19:55

P zdziwienie - koncert U2....w namiocie :blink: ...

Niezły to musiał być klimat. :D
Posted Image

#70 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 12 marca 2009 - 21:51

A w środku namiot powiększony do niesamowitych rozmiarów? ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#71 matri

matri

    Użytkownik

  • Members
  • 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 15 marca 2009 - 11:09

Ostatnio doszedłem do wniosku, że w Horyzoncie muszą być ukryte jakieś podprogowe informacje bo ilekroć ostatnio zasypiam przy tej płycie a ona przez pół nocy gra sobie w cichutko w pętli mam niesamowicie abstrakcyjne i zakręcone sny ;)

Eksperymentowałem już z innymi jutowymi i niejutowymi płytami przez sen i przy innych tak nie mam.
I Still Haven't Found What I'm Looking For

#72 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 15 marca 2009 - 11:12

A ciekawe jakie sny będziemy mieli po koncercie :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#73 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 15 marca 2009 - 11:34

O Matko, co mnie się dzisiaj śniło...
Byłem w takiej mega-kameralnej sali(coś jak ćwiartka sali kinowej), tylko że były tam trybuny i płyta. Na płycie siedziały stare babcie...Tak tak, siedziały, miejsca były!...A jakaś ćwiartka widzów z trybun nie widziała sceny, bo widok im zasłaniala wielka kolumna. A na scenie, na tle jakichś dekoracji teatralnych występowało U2. I po BDay zaczęło się NYD, a ja rozdawałem szmaty. Problem miałem tylko w tym, komu dać białe, a komu czerwone. dodam, że duże wpływy miało chyba to, że wczoraj oglądałem boston 2001- chłopcy byli tam tak samo ubrani.

#74 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 20 marca 2009 - 13:11

mi sie snił ostatnio jutowy koszmar <_< byłam na koncercie w chorzowie i wszystko było słychać, ale nic nie mogłam zobaczyć. cała scena była zasłonięta murem. latałam po jakiś gigantycznych schodach, żeby zobaczyć chociaż kawałeczek i nic. do tego wszędzie łaziło pełno ludzi i opowiadali - jak to świetnie wszystko wygląda. krew mnie zalewała ze złości :angry:

całe szczęście to tylko sen :)
Dołączona grafika

#75 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 21 marca 2009 - 18:56

może to zapowiedź tego, że na koncercie staniesz za przedstawicielami drużyny koszykarskiej, chociaż mur bardziej wskazywałby na piłkaży nożnych :P
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#76 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marca 2009 - 18:48

Ja dzisiaj doznałem dziwnego snu. Bardzo realistyczny. Był czerwiec, koniec roku szkolnego, wszyscy się rozchodzili już, a w głośnikach w radiowęźle...







...'40'.

#77 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 27 marca 2009 - 19:03

Mi U2 parę razy się śniło, od realistycznych koncertów, po totalne głupoty. Parę dni temu przyśniło mi się ze byłam na ich koncercie(niby już tym chorzowskim) wchodzę patrze, a Bono siedzi na scenie na wielkiej czerwonej kanapie,a obok niego małe Murzynki,jeszcze dalej stało drzewo. Bono wstał zaśpiewał jedną piosenkę i usiadł, wtedy na scenie pojawiła się Kasia Cichopek (?) zawiesiła na drzewie kwiaty, zleciały się pszczoły, zbierały pyłek, który następnie Kasia C. ważyła i za każdy gram U2 przekazywało milion $ na pomoc Afryce. KONIEC Nie wiem skąd mi się to bierze :P

#78 dochna

dochna

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 sierpnia 2009 - 01:18

ale się nagmerałam zanim odszukałam ten temat, opcja szukaj jakoś mnie zawiodła :)
zeszłej nocy mi się przytrafił jeden z nielicznych snów jutowych, śniło mi się że będąc na lokalnej stacji benzynowej wpadłam na samochód, który wiózł chłopaków z koncertu, oni w takiej stylizacji bardziej popmartowej, samochód to już w ogóle zabytkowy jakiś, Bonias się gdzieś zapodział, Larry z Adamem wybierali sobie winyle w kąciku muzycznym a ja podekscytowana nawijałam z Edgem jaki to wspaniały show nam zgotowali :lol:
taka tam mała rzecz a cieszy, teraz czekam na ciąg dalszy, trzeba się dowiedzieć, gdzie podział się Bono :P
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka
Tym bardziej Prosiaczka tam nie było

#79 Sunrise

Sunrise

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pruszcz Gdański

Napisano 11 sierpnia 2009 - 08:50

Kilka lat temu śniło mi się, że kupowałam od Bono na targu czerwone jabłko. Pamiętałam nawet, ile wydał mi reszty ;)

trzeba się dowiedzieć, gdzie podział się Bono :P


Dalej sprzedaje jabłka :P

#80 Guest_Karolus_*

Guest_Karolus_*
  • Guests

Napisano 11 sierpnia 2009 - 16:46

kiedys sie snilo mi ze Bono dawal mi autograf na czarna koszulke i nie bylo go w ogole widac :blink:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych