Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#161 SamLoomis

SamLoomis

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 stycznia 2010 - 17:58

Witam

Można prosić jakąś dobrą duszę o wrzucenie tego albumu w mp3 i ewentualne podesłanie na priva?

Pozdrawiam:)

#162 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 28 stycznia 2010 - 11:34

Albumy jeszcze nie zostały wysłane... wciąż czekamy.

#163 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 28 stycznia 2010 - 14:04

Albumy jeszcze nie zostały wysłane... wciąż czekamy.



Na początku stycznia pisałam maila w tej sprawie.

Oto odpowiedź:

Thank you for your email. At this time the u2 cds for the 2010 memberships
will not become available for shipping until late January. Please continue
to visit the website for updates on product availability.



#164 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2010 - 13:56

pytanie mam, może to gdzieś było ale nie mogę znaleźć. czy opłatę za subskrypcję można dokonać tylko za pomocą karty, czy można zrobić zwykły przelew na konto, banki przecież umożliwiają wpłaty w innej walucie.

#165 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 08 lutego 2010 - 14:09

pytanie mam, może to gdzieś było ale nie mogę znaleźć. czy opłatę za subskrypcję można dokonać tylko za pomocą karty, czy można zrobić zwykły przelew na konto, banki przecież umożliwiają wpłaty w innej walucie.



Chyba tylko kartą. Poza tym robiąc przelw "zagraniczny" banki pobierają dodatkową opłatę - w tym przypadku ok. 50 zł (nie wiem, czy wszystkie banki tak, ale kiedyś sprawdzałam 2 lub 3 i tak to właśnie wyglądało). Nie ma więc sensu płacić przelewem nawet jeśli jest taka możliwość.

#166 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2010 - 14:13

pytam bo nie wiem czy moja karta mi na to pozwoli. aha, sorry za zamieszanie. o płatnościach są posty na pierwszej stronie tego wątku.

#167 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 08 lutego 2010 - 14:14

pytam bo nie wiem czy moja karta mi na to pozwoli. aha, sorry za zamieszanie. o płatnościach są posty na pierwszej stronie tego wątku.


A jaką masz kartę? Ja raz za subskrypcję płaciłam kredytówką a kolejny kartą debetową, którą też można płacić przez neta (inteligo).

#168 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2010 - 14:34

mam vise, nie wiem czy to debetowa czy kredytowa. płacę nią normalnie w sklepie, więc chyba dam radę?

#169 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 08 lutego 2010 - 14:45

mam vise, nie wiem czy to debetowa czy kredytowa. płacę nią normalnie w sklepie, więc chyba dam radę?


Pytanie czy na odwrocie karty, tuż przy pasku z Twoim podpisem masz 3-cyfrowy kod CCV (potrzebny jest przy płaceniu przez internet, jako kod autoryzacyjny). Najlepiej wejdź na stronę swojego banku i poszukaj informacji na temat możliwości Twojej karty.

#170 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2010 - 14:49

mam CCV, szperam teraz na stronie mojego banku. dzięki za rady

#171 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 08 lutego 2010 - 16:23

Jeżeli twoja karta ma literki z twoim nazwiskiem i numerem karty wypukle, tak ze czujesz je pod palcami to znaczy ze jest to karta pozwalająca na zakup przez internet, jeżeli jest całkowicie plaska to ta karta nie pozwala na zakup przez internet, taki najprostszy test, bo karta nie musi być kredytową aby pozwalała na zakup przez internet.

... :P


#172 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 lutego 2010 - 17:39

taka rada. w moim banku płacić przez net pozwala visa classic, ja mam visa electron, która tego nie może. tak przynajmniej jest przy kartach wydawanych przez zrzeszenie banków spółdzielczych.

#173 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 08 lutego 2010 - 23:06

Jeżeli twoja karta ma literki z twoim nazwiskiem i numerem karty wypukle, tak ze czujesz je pod palcami to znaczy ze jest to karta pozwalająca na zakup przez internet, jeżeli jest całkowicie plaska to ta karta nie pozwala na zakup przez internet, taki najprostszy test, bo karta nie musi być kredytową aby pozwalała na zakup przez internet.



taka rada. w moim banku płacić przez net pozwala visa classic, ja mam visa electron, która tego nie może. tak przynajmniej jest przy kartach wydawanych przez zrzeszenie banków spółdzielczych.


Za subskrypcję płaciłam kartą Visa Electron, która jest zupełnie płaska (nie ma wypukłych literek). Wydawana jest w banku BZ WBK. Za płatności w przypadku większości transakcji nie jest pobierana opłata dodatkowa.

#174 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 09 lutego 2010 - 07:36

Za subskrypcję płaciłam kartą Visa Electron, która jest zupełnie płaska (nie ma wypukłych literek). Wydawana jest w banku BZ WBK. Za płatności w przypadku większości transakcji nie jest pobierana opłata dodatkowa.


Masz rację. Ja mam 3 karty, wszystkie są "płaskie", wszystkie mają kody CCV a przez internet mogę płacić tylko dwoma. Z czego przy kredytowej często pobiera jakieś dzikie dodatkowe opłaty, przy debetowej Visa Electron sporadycznie też. Ale też debetową Visą nie wszędzie mogę zapłacić (np. ostatnio nie przyjęło mi jej przy płatności za bilety lotnicze, co bardzo mnie zdziwiło).

#175 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 17 marca 2010 - 16:40

Dziś dotarł do mnie Artificial Horizon, w sumie cuda na kiju to nie są ale jakoś tak miło na sercu się robi :-))
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#176 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 marca 2010 - 17:01

Dziś dotarł do mnie Artificial Horizon, w sumie cuda na kiju to nie są ale jakoś tak miło na sercu się robi :-))


może i nie, ale kilka utworów jest godnych uwagi. nie zapominajmy, że jest mix GOYB ten co był w podkładzie tego filmiku.

#177 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 17 marca 2010 - 17:34

Również otrzymałam dziś płytkę. Cóż mogę powiedzieć - nigdy nie lubiłam remiksów.

#178 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 17 marca 2010 - 20:40

może i nie, ale kilka utworów jest godnych uwagi. nie zapominajmy, że jest mix GOYB ten co był w podkładzie tego filmiku.



No ja też właśnie słucham sobie tej płytki i faktycznie GOYB po CRAZY to najlepszy kawałek wśród tych remixów.

Do samochodu płytka jest jak znalazł :))

#179 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 17 marca 2010 - 21:10

no i Elevation jak na wstępie na Elevation Tour, ot taka muzyczka lekka i przyjemna, na wyszumienie...

#180 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 18 marca 2010 - 06:49

A dla mnie to mały koszmarek. Przykład jak można zarżnąć każdy utwót (no może z wyjątkiem "I'll go crazy...").
To przecież zwykłe umpa, umpa. brr
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych