Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#1 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 20 listopada 2007 - 23:55

Jak w temacie; dla subskrybentów unikalne wydawnictwo - tylko dla członków oficjalnego fan-clubu U2:
'U2 Go Home: Live From Slane Castle' 2xCD + t-shirt

Dołączona grafika

U2 Go Home
Disc 1
1. ELEVATION
2. BEAUTIFUL DAY
3. UNTIL THE END OF THE WORLD
4. NEW YEAR’S DAY
5. OUT OF CONTROL
6. SUNDAY BLOODY SUNDAY
7. WAKE UP DEAD MAN
8. STUCK IN A MOMENT YOU CAN’T GET OUT OF
9. KITE
10. ANGEL OF HARLEM
11. DESIRE
Disc 2
1. STARING AT THE SUN
2. ALL I WANT IS YOU
3. WHERE THE STREETS HAVE NO NAME
4. PRIDE (IN THE NAME OF LOVE)
5. BULLET THE BLUE SKY
6. WITH OR WITHOUT YOU
7. ONE
8. WALK ON
9. MYSTERIOUS WAYS

Szczegóły: U2.com

#2 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 21 listopada 2007 - 17:40

Ua, dla samej koszulki warto ;-D

#3 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 21 listopada 2007 - 20:04

6!

Jak w temacie; dla subskrybentów unikalne wydawnictwo - tylko dla członków oficjalnego fan-clubu U2:
'U2 Go Home: Live From Slane Castle' 2xCD + t-shirt


hmm... a dam sobie niejedno uciac, ze jeszcze wczoraj (2 dni temu?) do subskrypcji dodawali "Live from Sydney".
teraz rozczarowanie jest nieco mniejsze (koszulki), ale kurna... nie staraja sie.
ubiegly rok - mimo, ze przesylka dotarla na moj stary adres i tym samym zaginela - przynajmniej z samej zapowiedzi byla magnifique, a teraz.... no, niedosyt.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#4 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 listopada 2007 - 20:12

mam pytanie praktyczne - w jaki sposób można opłacić te 45$? (widziałem na u2.com info o credit card payment,ale takowej nie posiadam :))

#5 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 21 listopada 2007 - 20:49

6!
hmm... a dam sobie niejedno uciac, ze jeszcze wczoraj (2 dni temu?) do subskrypcji dodawali "Live from Sydney".
teraz rozczarowanie jest nieco mniejsze (koszulki), ale kurna... nie staraja sie.
ubiegly rok - mimo, ze przesylka dotarla na moj stary adres i tym samym zaginela - przynajmniej z samej zapowiedzi byla magnifique, a teraz.... no, niedosyt.

pozdro, Wiercioch

7!
Rok temu odnowiłem swoje członkowstwo przed upływem ważności subskrybcji 2006 i otrzymałem ZOO TV Live from Sydney (2CD) oraz U2.Commnication (CD+CD-ROM) niejako w prezencie (prawdopodobnie za 'wczesne' odnowienie subskrypcji).
Z tego co wiem, osób, które otrzymały gratisowe płytki było więcej.
Wiem, że wciąż mają dużo płytek ZOO TV Live, więc prawdopodobne jest, że będą je rozsyłali tym, co 'wcześnie' odnowią swoje subskrypcje, bo niby co mają z nimi zrobić?
Przy okazji zamieszczam listę wszystkich oficjalnych płyt wydanych przez fan-club U2 (dawniej Propaganda) dla swych członków, bo 'legend' i nieścisłości na ten temat jest sporo:
Dołączona grafika
Melon (CD) 1995

Dołączona grafika
Hasta La Vista Baby! U2 Live From Mexico City (CD) 2000

Dołączona grafika
U2.Communication (CD+CD-ROM) 2005

Dołączona grafika
ZOO TV Live (2xCD) 2006

Dołączona grafika
U2 Go Home, Live From Slane Castle (2xCD) 2007

Dołączona grafika
U2:Medium, Rare and Remastered (2xCD) 2009


mam pytanie praktyczne - w jaki sposób można opłacić te 45$? (widziałem na u2.com info o credit card payment,ale takowej nie posiadam :))

Q: I don't have a credit card, can I purchase a U2.com Subscription membership with a check or money order?
A: No. At this time, we only accept credit cards for payment.

Jeśli Ci bardzo zależy to znajdź kogoś z kartą kredytową lub odezwij się na PM, istnieje coś takiego jak 'Gift Subscription: Subscribe a friend to U2.Com.'

#6 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 21 listopada 2007 - 21:14

Mhm, ja mam pare pytan ze swojej strony:

1. Da sie uregulowac przez PayPal?
2. Czy da sie przekierowywac maile ze szkrzynki @u2.com? Uzywac tego adresu jak aliasu?

Dołączona grafika


#7 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 21 listopada 2007 - 21:16

6!

7!
Rok temu odnowiłem swoje członkowstwo przed upływem ważności subskrybcji 2006 i otrzymałem ZOO TV Live from Sydney (2CD) oraz U2.Commnication (CD+CD-ROM) niejako w prezencie (prawdopodobnie za 'wczesne' odnowienie subskrypcji).


hmm... przyznam - ze jako plytka ostatecznie w moje piekne dlonie nie dotarla - nie wiem co na niej bylo, a w 'zapowiedziach' (ba, jeszcze niedawno do 'nabycia' w ramach wspomnianej subskrypcji 'dla przyjaciela') jako zywo, na okladce bylo co innego niz na oficjalnie wydanym i dostepnym w sklepach Sydney'u; mniejsza o setliste. dawali tez tam plakat, czy cos... no nie wiem...
w kazdym razie - to co wczoraj, przedwczoraj dawali jako 'zwykla' subskrypcje bylo wprost opisane jako TO Sydney.
dzis daja koszuline i audio ze Slane... trzeba bedzie poczekac dni kilka - moze cos nowego wymysla :)
z dotychczasowych subskrypcji u2.com (u2.com, nie propagandy) - mimo ze badziewne - to jednak u2.communication bylo najlepsze. bo i muzycznie i wideownie (znakomite przeciez 2gie Vertigo z Mediolanu) - i tak jakos... ciekawiej.
no... i czy mi sie wydaje, czy tez 2 dni temu kosztowalo to 40 hamerykanskich dularow, a dzis 45?
jesli chodzi o pomoc w zakupie - no problemo, przylaczam sie do oferty d@rka; aczkolwiek lojalnie informuje, ze pobieram prowizje w postaci browaru na zlocie :)

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#8 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 21 listopada 2007 - 22:18

na okladce bylo co innego niz na oficjalnie wydanym i dostepnym w sklepach Sydney'u; mniejsza o setliste. dawali tez tam plakat, czy cos... no nie wiem...
w kazdym razie - to co wczoraj, przedwczoraj dawali jako 'zwykla' subskrypcje bylo wprost opisane jako TO Sydney.

Tak, na okładce jest ZooBoy, a plakat jest integralną częścią zestawu.
Jeśli chodzi o zawartość, to jest to audio z koncertu w Sydney, tego samego, który jest na DVD w sklepach.
TTTYAATWorld z Sydney jest wycięte, podobnie jak na DVD ale jako bonus jest TTTYAATWorld Live from New York '92.
Całość wygląda jak na poniżych fotkach; zawartości nie będękomentował ale wizualnie prezentuję się to naprawdę okazale.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

no... i czy mi sie wydaje, czy tez 2 dni temu kosztowalo to 40 hamerykanskich dularow, a dzis 45?

Masz rację, kosztowało 40 USD ale od tego roku podnieśli na 45 USD,
the good news is ... że Ty jako odnawiający subskrybcję zapłacisz 20% mniej i to nie od 45 USD, a od starej ceny 40 USD.
Czyli zapłacisz 40-20%=32 USD, bo na zdrowy rozum powinno być 45-20%=36 USD
Ale nie wiem, być może liczą 'od 40 USD' tylko wtedy, jeśli masz ważną subskrybcję, a potem może będą liczyć od 45 USD.

Jeszcze lepszą wiadomością, jest, że wprowadzili FREE SHIPPING!!, bo jak pamiętam jeszcze nie dawno były to jakieś chore kwoty.
Dołączona grafika


Mhm, ja mam pare pytan ze swojej strony:
1. Da sie uregulowac przez PayPal?
2. Czy da sie przekierowywac maile ze szkrzynki @u2.com? Uzywac tego adresu jak aliasu?

ad. 1. nie da
ad. 2. próbowałem 2 lata temu ale mi się nie udało, teraz nie wiem. Na pewno da się to jakoś zrobić. Trzeba tylko wiedzieć jak.

Dodam jeszcze, że tak jak w poprzednich latach otrzymuje się mailem kod uprawniający do 25% zniżki na zakupy w u2.shop

#9 Pączek

Pączek

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin/Poznań

Napisano 25 listopada 2007 - 23:14

Małe pytanko bo nie jestem zorientowany w tych klimatach:

czy Slane i koszulke dostaje sie za free w postaci prezentu czy poprostu ma sie możliwość zakupu?

pytanie dla zorietnowanych myslicie ze warto poczekac z subskrypcja na jakies lepsze prezenty?

co to jest shipping?

Prosze o wyrozumiałość :)
Pzdr i do zlotu :)

#10 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 26 listopada 2007 - 11:00

a ) otrzymujesz gratis przy subskrypcji
b ) shipping to wysyłka

To juz Twoja decyzja, wrozki tu nie mamy ;)

Dołączona grafika


#11 Pączek

Pączek

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin/Poznań

Napisano 04 grudnia 2007 - 00:40

Witam.
Jeszcze pytanko: czy płaci się za przesyłkę prezentów które się otrzymuje za subskrypcje?
Jesli nie to czy za freeko prześlą mi też towar który bym zakupił u nich ewentualnie?

Jesli ktos sie orientuje ile wynosi przesyłka do polski?

Pzdr

#12 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 04 grudnia 2007 - 13:33

Przesylka z subskrypcji jest za free

Dołączona grafika


#13 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 09 grudnia 2007 - 20:19

Mam pytanie do osob zarejestrowanych na U2.com - czy jest obecnie jakas szansa na kupno 30 GB iPod z limitowanej serii za posrednictwem tej strony, czy moge o nim zapomniec? A jesli nie tu, to gdzie moge dostac nowy egzemplarz? Wolalabym uniknac kupowania na Allegro i ebay. Bardzo prosze o jakies informacje - moga byc na priv, zeby nie robic OT. Dziekuje z gory za pomoc.

#14 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 15 września 2008 - 23:14

Mam już dość, od dwóch dni próbuję się zarejestrować na u2.com za te 45 dolców i.. nic, a dokładniej: "The charge authorization has been declined." WTF?! Wszystko pięknie uzupełniłem, adresy, telefony, kartę kredytową, klikam już na końcu PROCESS ORDER i właśnie ten tekst. Dlaczego nie chce przyjąć mojego 'zamównienia'?

Już na samym początku widnieje cóś takiego: "Enter your Subscriber Discount Coupon:". Nie mam pojęcia co to takiego i skąd to wziąść, i nawet do czego to służy! To coś dla zarejestrowanych użytkowników, którzy dzięki temu kodzikowi będą mieli zniżkę w U2SHOPIE? Oświeci ktoś? Będę bardzo wdzięczny.

Jestem totalnie zielony w takich sprawach, a zależy mi bardzo na tej rejestracji, płytkach GO HOME, no i koszulce.

last  


#15 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 16 września 2008 - 00:04

autoryzacja Twojej karty wypadła negatywnie, może nie masz tam żadnych środków :P, a serio - jaką masz kartę, bo może taką, której tam nie przyjmują?

#16 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 16 września 2008 - 04:19

Wykorzystam fakt odświeżenia ninijeszego tematu :P

Poszukuję dobrej duszy, która wykupiłaby w moim imieniu subskrybcję. Niestety sam nie mam takich możliwości technicznych. Bardzo proszę o kontakt na PM :rolleyes:
Dołączona grafika

#17 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 16 września 2008 - 07:07

Dzwoniłem teraz do banku, rzeczywiście nie mam już środków.. :) Takie niedopatrzenie, dzięki Ci wielkie!

last  


#18 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 24 lutego 2009 - 08:06

Wraz ze startem nowej strony u2.com pojawiła się nowa oferta subskrybcji.
Cena: 50 USD/rok
Cena dla obecnych członków: 32 USD/rok (w tej cenie można przedłużać subskrybcję tylko do 02 Marca!!)
Dla subskrybentów nowe 2 płytowe wydawnictwo, które nie będzie dostępne nigdzie indziej:
'U2:Medium, Rare and Remastered'
CD 1
(from the digital box set, 'The Complete U2')
01. Levitate (from All That You Can't Leave Behind sessions)
02. Love You Like Mad (All That You Can't Leave Behind sessions)
03. Smile (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
04. Flower Child (from All That You Can't Leave Behind sessions)
05. Beautiful Ghost (from The Joshua Tree sessions)
06. Jesus Christ (from Rattle and Hum sessions)
07. Xanax and Wine (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
08. All Because of You (alternative version)
09. Native Son (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
10. Yahweh (alternative version)
11. Sometimes You Can't Make It On Your Own (alternative version)
CD 2
(from recent re-mastered albums and b-sides)
01. Saturday Night (from Remastered Boy album, 2008)
02. Trash, Trampoline and the Party Girl (from Remastered October album, 2008)
03. Angels Too Tied To The Ground (from Remastered War album, 2008)
04. Wave Of Sorrow (Birdland) (from Remastered The Joshua Tree album, 2007)
05. Always (b-side to Beautiful Day 2000)
06. Summer Rain (b-side to Beautiful Day 2000)
07. Big Girls Are Best (b-side to Stuck In A Moment You Can't Get Out Of, 2001)
08. Neon Lights (b-side to Vertigo, 2004)
09. Fast Cars (b-side to Sometimes You Can't Make It, 2005)

Dołączona grafika

#19 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 24 lutego 2009 - 08:52

Zaczynam się gubić. Jestem członkiem niecałe 2 miechy (:P). Pierdoły z GO HOME otrzymałem (na koszulke czekam już ponad miesiąc, ale to inna historia). I teraz spkojnie otrzymam nowe fanklubowskie CD? Nie musze się znowu rejestrować, płacić dużą kasę itd..? Będę otrzymywał wszystko co się ukaże, aż do końca mojej subskrypcji, tj luty 2010?

last  


#20 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 24 lutego 2009 - 09:01

6!

Zaczynam się gubić. Jestem członkiem od miesiąca (:P). Pierdoły z GO HOME otrzymałem (na koszulke czekam już ponad miesiąc, ale to inna historia). I teraz spkojnie otrzymam nowe fanklubowskie CD? Nie musze się znowu rejestrować, płacić dużą kasę itd..? Będę otrzymywał wszystko co się ukaże, aż do końca mojej subskrypcji, tj luty 2010?


Szczerze?
Ch... (olera) ich tam wie.
Z tym 'starym' u2.com to bywaly takie cyrki, ze az strach - i w zwiazku z tym, nie liczylbym na to, ze podesla nowy 'zestaw upominkowy'.


Anyway - wazne info pojawia sie po zakupie/odnowieniu subskrypcji... ble, ble, ble... "special treatment when tickets go on sale".

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych