Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#21 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 24 lutego 2009 - 09:41

6!



Szczerze?
Ch... (olera) ich tam wie.
Z tym 'starym' u2.com to bywaly takie cyrki, ze az strach - i w zwiazku z tym, nie liczylbym na to, ze podesla nowy 'zestaw upominkowy'.


Anyway - wazne info pojawia sie po zakupie/odnowieniu subskrypcji... ble, ble, ble... "special treatment when tickets go on sale".

pozdro, Wiercioch


Ostatnio też to miało działać, a potem wyszło niespecjalnie :P Nawet chyba Larry za to przepraszał, że system przed sprzedaży dla u2.com nie działał poprawnie.

... :P


#22 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 24 lutego 2009 - 09:53

6!

Ostatnio też to miało działać, a potem wyszło niespecjalnie :P Nawet chyba Larry za to przepraszał, że system przed sprzedaży dla u2.com nie działał poprawnie


Dzialal, nie dzialal - ale jednak 2 tikety przez ten system kupilem (dzieki Olivko!). Bez kolejek i cena 'oryginalna', bez narzutow, oplat, akcji 'znicz i akcyza' i stresu.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#23 kichigai

kichigai

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 24 lutego 2009 - 12:02

a jakie jeszcze korzyści z wynikają z członkostwa, zestaw upominkowy, fory przy biletach i to wszystko?
bo zastanawiam się nad wykupieniem ale teraz i tak dużo wydatków: płyta w boxie, bilety (pewnie nie tylko na U2)

#24 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 24 lutego 2009 - 12:19

a jakie jeszcze korzyści z wynikają z członkostwa, zestaw upominkowy, fory przy biletach i to wszystko?
bo zastanawiam się nad wykupieniem ale teraz i tak dużo wydatków: płyta w boxie, bilety (pewnie nie tylko na U2)


właśnie zostałem subskrybentem :rolleyes:

korzyści poniżej

ON LINE
The deeper you dig on our subscriber site, the more you discover, the harder to leave. All the band's music streaming all the time; full length, full-screen video including exclusive clips shot by the band; archived news going back through the years; interviews with the band and those they work with. Plus Zootopia - 24/7 chat in the busiest community of U2 fans anywhere with your own blog and galleries. And your own email address ('yournamehere@U2.Com').

ON TOUR
When the tour is announced, U2.com Subscribers will have access to a subscriber only ticket pre-sale. Tour coverage will include virtual access all areas when the band hit the road: exclusive photography, show reports, backstage video and the legendary tour diaries of U2 Show Designer Willie Williams. And if you want to wear the Tour T-shirt to the show - use our 25% discount coupon for your first purchase in the U2.Com Store

Catch Willie on the last tour showing us how the tour visuals work.

ON DISC
'U2:Medium, Rare and Remastered' is a limited edition collection of rare tracks and lost early cuts spanning three decades in the studio with U2.
Featuring 'Rare' tracks from the sessions that led to The Joshua Tree, Rattle and Hum, All That You Can't Leave Behind and How To Dismantle an Atomic Bomb. Plus digitally 'Remastered' tracks from the band's early albums, along with hard to get b-sides from 2000 to 2005. For subscribers only, this double-CD is customised in a U2.Com gate-fold sleeve and is not become commercially available.

CD 1
(from the digital box set, 'The Complete U2')

1. Levitate (from All That You Can't Leave Behind sessions)
2. Love You Like Mad (All That You Can't Leave Behind sessions)
3. Smile (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
4. Flower Child (from All That You Can't Leave Behind sessions)
5. Beautiful Ghost (from The Joshua Tree sessions)
6. Jesus Christ (from Rattle and Hum sessions)
7. Xanax and Wine (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
8. All Because of You (alternative version)
9. Native Son (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
10. Yahweh (alternative version)
11. Sometimes You Can't Make It On Your Own (alternative version)

CD 2
(from recent re-mastered albums and b-sides)

1. Saturday Night (from Remastered Boy album, 2008)
2. Trash, Trampoline and the Party Girl (from Remastered October album, 2008)
3. Angels Too Tied To The Ground (from Remastered War album, 2008)
4. Wave Of Sorrow (Birdland) (from Remastered The Joshua Tree album, 2007)
5. Always (b-side to Beautiful Day 2000)
6. Summer Rain (b-side to Beautiful Day 2000)
7. Big Girls Are Best (b-side to Stuck In A Moment You Can't Get Out Of, 2001)
8. Neon Lights (b-side to Vertigo, 2004)
9. Fast Cars (b-side to Sometimes You Can't Make It, 2005)

An annual U2.Com Subscription costs $50.

#25 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 24 lutego 2009 - 13:14

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że znów musiałbym wywalać ciężką kasę, żeby dostać kolejny PREZENCIK dla subskrybentów . Jestem zarejestrowany, zapłaciłem, to dostaję! I tyle.

last  


#26 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 24 lutego 2009 - 13:21

6!

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że znów musiałbym wywalać ciężką kasę, żeby dostać kolejny PREZENCIK dla subskrybentów . Jestem zarejestrowany, zapłaciłem, to dostaję! I tyle.


Problem jest taki jak z biletami miesiecznymi (nie 30to dniowymi). Obowiazuja do konca miesiaca i czy sie go kupi 1go, czy 29go - zaplaci tyle samo.
Subskrypcje zawsze byly wazne rok i ten rok konczyl sie w okolicach listopada; teraz z uwagi na zmiane strony/firmy ja przygotowujaca - termin sie przesunal i obowiazywala 'promocja' na wydluzony dostep do platnej czesci za darmo.
Reasumujac - mam nadzieje, ze nowy zarzadca strony / zespol ze zrozumieniem podejdzie do sprawy i zrobia tak jak oczekujesz... ale... jednak - ciagle pamietam ostatnie 4 lata, gdzie co zakup - byly problemy.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#27 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 24 lutego 2009 - 17:39

heh, wyglada na kolejne niedociągniecie u2.com
zostalem subskrybentem, obejrzałem fajna wypowiedz eno nt moment of surrender i to byloby na tyle.... teraz po zalogowaniu jestem znów free membersem (szare tło) bez jakiegokolwiek dostępu do dodatkowych materiałów. co więcej znów zachęcają do zostania subskrybentem... :angry:

#28 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 24 lutego 2009 - 17:46

heh, wyglada na kolejne niedociągniecie u2.com
zostalem subskrybentem, obejrzałem fajna wypowiedz eno nt moment of surrender i to byloby na tyle.... teraz po zalogowaniu jestem znów free membersem (szare tło) bez jakiegokolwiek dostępu do dodatkowych materiałów. co więcej znów zachęcają do zostania subskrybentem... :angry:

Musisz się zalogować by wrócić do części members (czarne tło)
Niestety coś pochrzanili i teraz co parę minut, strona wylogowywuje automatycznie.. <_<

#29 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 24 lutego 2009 - 18:23

Wraz ze startem nowej strony u2.com pojawiła się nowa oferta subskrybcji.
Cena: 50 USD/rok
Cena dla obecnych członków: 32 USD/rok (w tej cenie można przedłużać subskrybcję tylko do 02 Marca!!)
Dla subskrybentów nowe 2 płytowe wydawnictwo, które nie będzie dostępne nigdzie indziej:
'U2:Medium, Rare and Remastered'
CD 1
(from the digital box set, 'The Complete U2')
01. Levitate (from All That You Can't Leave Behind sessions)
02. Love You Like Mad (All That You Can't Leave Behind sessions)
03. Smile (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
04. Flower Child (from All That You Can't Leave Behind sessions)
05. Beautiful Ghost (from The Joshua Tree sessions)
06. Jesus Christ (from Rattle and Hum sessions)
07. Xanax and Wine (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
08. All Because of You (alternative version)
09. Native Son (from How To Dismantle An Atomic Bomb sessions)
10. Yahweh (alternative version)
11. Sometimes You Can't Make It On Your Own (alternative version)
CD 2
(from recent re-mastered albums and b-sides)
01. Saturday Night (from Remastered Boy album, 2008)
02. Trash, Trampoline and the Party Girl (from Remastered October album, 2008)
03. Angels Too Tied To The Ground (from Remastered War album, 2008)
04. Wave Of Sorrow (Birdland) (from Remastered The Joshua Tree album, 2007)
05. Always (b-side to Beautiful Day 2000)
06. Summer Rain (b-side to Beautiful Day 2000)
07. Big Girls Are Best (b-side to Stuck In A Moment You Can't Get Out Of, 2001)
08. Neon Lights (b-side to Vertigo, 2004)
09. Fast Cars (b-side to Sometimes You Can't Make It, 2005)

Świetny zestaw utworów zwłaszcza cd 1, zazdroszczę ... ;)

Użytkownik bee edytował ten post 24 lutego 2009 - 22:35

''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#30 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 24 lutego 2009 - 19:06

Świetny zestaw utworów zwłaszcza cd 1, zazdroszczę ... ;)

CD1 trochę ratuje sprawę, bo dotychczas mieliśmy te utwory jedynie w marnych 128 AAC.
Ale jednak pewien niedosyt pozostaje.. wśród tych 20 kawałków nie ma nic, czego byśmy jeszcze nie słyszeli..
A okładka..? to jakiś dramat jest..

#31 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 24 lutego 2009 - 19:23

Czy byłby ktoś chętny do załatwienia w moim imieniu kwestii subskrybcji? Niestety nie posiadam możliwości uregulowania należności kartą (bo chyba w tym zakresie nic się nie zmieniło).

Ewentualnych chętnych proszę o kontakt na PM :)


--------------------


Powyższe, już nieaktualne. Dzięki za szybki odzew Depe i Wiercioch! :)
Dołączona grafika

#32 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 24 lutego 2009 - 20:23

Czy byłby ktoś chętny do załatwienia w moim imieniu kwestii subskrybcji? Niestety nie posiadam możliwości uregulowania należności kartą (bo chyba w tym zakresie nic się nie zmieniło).

Ewentualnych chętnych proszę o kontakt na PM :)
--------------------
Powyższe, już nieaktualne. Dzięki za szybki odzew Depe i Wiercioch! :)


nie masz zwykłej karty do ATM machine? ja taką dokonałem zakupu subskrybcji.

#33 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 24 lutego 2009 - 20:34

nie masz zwykłej karty do ATM machine? ja taką dokonałem zakupu subskrybcji.


No nie bardzo, standardowo banki w polsce daja tak zwane karty plaskie - karty platnicze (Maestro, Visa Electron, Visa Pekao Expres ) ktore pozwalaja na robienie zakupow w sklepach i wyplate z bankomatow, ale nie ma mozliwosci placic przez internnet. Czasem nawet niektore karty kredytowe sa kartami plaskimi - np karty kredytowe dla studentow. Wiec w sumie mam ten sam problem co Atomic.

... :P


#34 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 24 lutego 2009 - 21:18

No nie bardzo, standardowo banki w polsce daja tak zwane karty plaskie - karty platnicze (Maestro, Visa Electron, Visa Pekao Expres ) ktore pozwalaja na robienie zakupow w sklepach i wyplate z bankomatow, ale nie ma mozliwosci placic przez internnet. Czasem nawet niektore karty kredytowe sa kartami plaskimi - np karty kredytowe dla studentow. Wiec w sumie mam ten sam problem co Atomic.

mam płaską acz czipową kartę mbanku, zwykłą standardową vise electron i taką właśnie kartą dokonalem owego zakupu chociaz faktycznie kiedyś nie było to możliwe jedyną opcją zakupu przez internet w mbanku byla tzw karta internetowa.

#35 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 24 lutego 2009 - 21:24

mam płaską acz czipową kartę mbanku, zwykłą standardową vise electron i taką właśnie kartą dokonalem owego zakupu chociaz faktycznie kiedyś nie było to możliwe jedyną opcją zakupu przez internet w mbanku byla tzw karta internetowa.


To możliwe, że coś się zmieniło w przypadku kart visa electron, ale ja jako posiadacz karty w systemie Maestro takiej możliwości nie mam, chyba, że musze zeczekać na wymiane karty :P

... :P


#36 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 24 lutego 2009 - 22:01

Witam,
a moze ktos sie natknal na cos takiego ? mialem czlonkostwwo wykupione rok temu, teraz chcialem je odnowic, zalogowalem sie no i zadowolony z siebie klikam: renew your paid membership, karta juz czeka na wklepanie numeru, a tu... There is already a member with that email address. Perhaps you have a membership? Of course, ze jest, ale chce odnowic czlonkostwo ! macie jakis pomysl co z tym tematem ?
pozdrawiam

#37 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 25 lutego 2009 - 21:40

Mam już dość, od dwóch dni próbuję się zarejestrować na u2.com za te 45 dolców i.. nic, a dokładniej: "The charge authorization has been declined." WTF?! Wszystko pięknie uzupełniłem, adresy, telefony, kartę kredytową, klikam już na końcu PROCESS ORDER i właśnie ten tekst. Dlaczego nie chce przyjąć mojego 'zamównienia'?

Już na samym początku widnieje cóś takiego: "Enter your Subscriber Discount Coupon:". Nie mam pojęcia co to takiego i skąd to wziąść, i nawet do czego to służy! To coś dla zarejestrowanych użytkowników, którzy dzięki temu kodzikowi będą mieli zniżkę w U2SHOPIE? Oświeci ktoś? Będę bardzo wdzięczny.

Jestem totalnie zielony w takich sprawach, a zależy mi bardzo na tej rejestracji, płytkach GO HOME, no i koszulce.



majkeel ja mam dokladnie taki sam problem nie ma pola na stronce zeby dac finish, approve, submit czy cokolwiek i pyta sie ten kupon. Moze ktso doradzic jak to przejsc?

Czyli jeszcze zebym zalapal. Subskrybcja, to na dzien dobry - prezent , do tej pory byla CD i koszulka ze slane'a i czlonkowstwo na rok za 45 USD. Czy teraz zamiast gadgetow ze slane sa te dwie nowe CD? I faktrycznie jak sie to ma do gosci z przedluzona subskrybcja - dostaja taki gift czy nie? depe jak to jest? Rozumiem ze problemy problemami, ale czy sie nalezy taka plytka i mozna sie domagac jej przeslanie?

czy oni zawsze takie prezenty robia tylko w okresach odnawiania subskrybcji czy w trakcie roku mozna sie spodziewac jakis niespodzianek (zwlaszcza w takim goracym roku)?

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#38 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 25 lutego 2009 - 21:42

6!

Czyli jeszcze zebym zalapal.Subskrybcja, to na dzien dobry prezent do tej pory byla CD i koszulka ze slane'a i czlonkowstwo na rok za 45 USD. Czy teraz zamiast gadgetow ze slane sa te dwie nowe CD? I faktrycznie jak si to ma do gosci z przedluzona subskrybcja - dostaja taki gift czy nie? depe jak to jest? Rozumiem ze problemy problemami, ale czy sie nalezy taka plytka, czy tez oni zawsze takie prezenty robia w okresach odnawiania subskrybcji?


Czy nowa, czy odnowiona subskrypcja - suwenir zawsze jest.
Zmienia sie on co roku, za wyjatkiem roku ostatniego - kiedy to rok zamienil sie w (prawie) poltora roku :)

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#39 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 25 lutego 2009 - 22:00

majkeel ja mam dokladnie taki sam problem nie ma pola na stronce zeby dac finish, approve, submit czy cokolwiek i pyta sie ten kupon. Moze ktso doradzic jak to przejsc?

Udało mi się to rozwiązać. Po prostu nie mogłem pobrać więcej kasy ;) Mój limit był wtedy na maksa wyczerpany. Spłać kartę i spróbuj ponownie.

mail od u2.com

"Thank you for your email. Unfortunately we do not have any information about the new fan club gift if and when it will be available for shipment and to whom it will be available to. Please be patience for more information."

last  


#40 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 26 lutego 2009 - 00:13

Udało mi się to rozwiązać. Po prostu nie mogłem pobrać więcej kasy ;) Mój limit był wtedy na maksa wyczerpany. Spłać kartę i spróbuj ponownie.

mail od u2.com

"Thank you for your email. Unfortunately we do not have any information about the new fan club gift if and when it will be available for shipment and to whom it will be available to. Please be patience for more information."



ALe ja nie doszedlem do zadnego momentu z karta kredytowa, po prostu nie moge pojsc dalej. Jedyne co zrobilem to potwierdzilem dane kontaktowe i login, Nie dostalem na maila zadnej informacji o subskrypcji, a na stronce nie ma gdzie kliknac.

HELP!!!

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych