Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#181 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 18 marca 2010 - 08:58

hmm myślę że chyba i tak nic nie przebije Tenclub.com który o ile się nie mylę kiedyś do swoich klubowiczów przesyłali dvd :-)
1 VIII - 3 X 1944

Posted Image

#182 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 18 marca 2010 - 09:57

hmm myślę że chyba i tak nic nie przebije Tenclub.com który o ile się nie mylę kiedyś do swoich klubowiczów przesyłali dvd :-)


chyba się mylisz, owszem, było dvd dostępne tylko dla członków 10c, ale trzeba je było sobie kupić, nie wysyłali go w ramach subskrypcji


Dołączona grafika

A limited-edition triple-vinyl release of 13 tracks remixed by some of the world's leading DJs and producers including Hot Chip, Justice and Trent Reznor.

Stretching from If God Will Send His Angels (from 1997's 'Pop') to Get On Your Boots (from 2009's 'No Line On The Horizon'), the set includes three never-before released tracks: I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Live U2360 Remix); City Of Blinding Lights (Hot Chip 2006 Remix); and Get On Your Boots (Fish Out Of Water Mix); as well as two tracks with very restricted previous release: 'Staring At The Sun (Brothers in Rhythm Ambient Mix) and Magnificent (Falke Radio Mix).

PRE-ORDER TODAY AND INSTANTLY DOWNLOAD ANOTHER EXCLUSIVE TRACK - THE SNOW PATROL REMIX OF 'UNKNOWN CALLER'.

https://u2.store2.li...EB&sku=U2TBN006

#183 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 18 marca 2010 - 15:00

no i Elevation jak na wstępie na Elevation Tour, ot taka muzyczka lekka i przyjemna, na wyszumienie...

mi to intro elewejszynowe strasznie się podoba :D za remixami nie przepadam ale tego akurat tak dobrze mi się słucha
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#184 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 18 marca 2010 - 15:25

raptem nikt remixów nie lubi, ale pojawienie się tego wydawnictwa u paru osób wywołało niezdrowe podniecenie.

#185 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 18 marca 2010 - 17:37

raptem nikt remixów nie lubi, ale pojawienie się tego wydawnictwa u paru osób wywołało niezdrowe podniecenie.

jak sądzę to miało być również skierowane w moją stronę, więc:
nie powiedziałam, że remixów nie lubię tylko, że za nimi nie przepadam. A na Artificial spodobał mi się ten mix Elevation co nie oznacza, że jakoś strasznie się nim podnieciłam. Poprostu przyjemnie się tego słucha
no takie moje sprostowanie :)
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#186 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 18 marca 2010 - 18:20

uderz w stół a nożyce się odezwą..., a tak na serio akurat kogoś innego miałem bardziej na myśli. remix to remix i dlatego jest w nim umca umca i bum bum bum, a niektórzy się dziwią i nosem kręcą.

#187 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 18 marca 2010 - 20:30

chyba się mylisz, owszem, było dvd dostępne tylko dla członków 10c, ale trzeba je było sobie kupić, nie wysyłali go w ramach subskrypcji




whooops zatem bije się w piersi :-)
1 VIII - 3 X 1944

Posted Image

#188 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 19 marca 2010 - 06:31

uderz w stół a nożyce się odezwą..., a tak na serio akurat kogoś innego miałem bardziej na myśli. remix to remix i dlatego jest w nim umca umca i bum bum bum, a niektórzy się dziwią i nosem kręcą.


To z kolei chyba do mnie. Dołączona grafika
Tak, dziwie się i kręcę nosem na remixy. Nigdy nie zachwycałem się tą formą "twórczości U2" (specjalnie w "" bo nie wiem czy to twórczość U2 czy tych co robią remixy).
Wolałbym dostać płytkę z nowymi, niepulikowanymi piosenkami.
Ja rozumiem, że komuś mogą się podobać remixy i że się tym zachwyca. Ok.
Ale niech nie ma pretensji, że komuś innemu remixy nie leżą. Mnie totalnie nie pasują i wypociłem swoje zdanie na ten temat.
Dla mnie w tych przeróbkach brakuje ...... "ducha U2".
Pozdrawiam wszystkich zwolenników i przeciwników remixów. I tych którzy są obojętni również.Dołączona grafika
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#189 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 marca 2010 - 07:27

każdy ma swoje zdanie, ja też nie zachwycam się wszystkimi przeróbkami z tej płyty, ale kilku z nich śmiało można posłuchać ot jako coś innego, pewien rodzaj eksperymentu.

#190 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 21 marca 2010 - 00:47

Dla mnie płyta świetna, bo czasem lepiej czasem gorzej, ale odświeżyła pare kawałków. Część jest po prostu spoko, ale remixy get on your boots i elevation są dla mnie świetne, vertigo, beutiful day, staring at the sun i magnificent też bardzo dobre, naprawdę warto wg mnie przesłuchać. Na wiosenną atmosferę w sam raz U2 z takim bicikiem :)

Ale get on your boots i elevation wymiata. I nie wstydzę się tego napisać :P

#191 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 marca 2010 - 00:59

Mixy jak mixy, lepsze (genialny Justice Remix GOYB) i gorsze (Staring by Brothers In Rhytm) ale tak naprawdę jedyne co mnie lekko wkurzyło, to zmarnowany potencjał Magnificent by Falk Radio. Genialne ejstisowe intro, mocne refreny, ale ten beat w zwrotkach... na początku jeszcze wporzo, ale potem co raz gorzej, zepsuli tym świetny pomysł. No i jak się zgodziliśmy ostatnio z koleżanką Wercyk, Hot Chip jednak trochę zawiodło z COBL, wbrew oczekiwaniom.

#192 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 marca 2010 - 09:14

Po wejściu na u2.com po lewej stronie ekranu pojawia się taka oto grafika:

Dołączona grafika

Ma ktoś koncepcję co ten obrazek przedstawia? :rolleyes:
Dołączona grafika

#193 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 21 marca 2010 - 10:11

Ma ktoś koncepcję co ten obrazek przedstawia?


Sprobowalem sprawdzic, gdzie znajduje sie jedyne widoczne miejsce wskazane przez wspolrzedne geograficzne...

42 st i 53' N i 08 st i 24' E to rzecz jasna... punkt ten znajduje sie ...eee... na morzu w mw polowie drogi miedzy Nicea, a Korsyka :) moze jakies podwodne studio nagraniowe naszych :)
All I want is...U2!!!

#194 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 marca 2010 - 10:14

Te liczby i litery to współrzędne geograficzne, a Latitude to raczej nie miasto. W necie znalazłem coś takiego:

Google uruchomiło nową usługę - Google Latitude (Współrzędne Google). Jest to opcjonalna funkcja mobilnego serwisu Mapy Google, która pozwala na wymienianie się informacjami o swojej lokalizacji z przyjaciółmi i rodziną.


Zajrzeć można też TU

Może tu chodzi o mapę z zarejestrowanymi na stronie użytkownikami, ciężko powiedzieć.

#195 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 marca 2010 - 10:20

Może tu chodzi o mapę z zarejestrowanymi na stronie użytkownikami, ciężko powiedzieć.


Chociażby ustalenia meHau (sam to wcześniej również sprawdzałem) wyklucza takie przyjęcie.

Obrazek pojawił się wczoraj, jest dosyć tajemniczy. Zamieszczony został przy wejściu na stronę. Może jest to coś związanego z nowym albumem/singlem?
Dołączona grafika

#196 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 21 marca 2010 - 11:52

Ten obrazek pojawił się (podobno, bo sam sprawdzić nie mogę) w książeczce dodanej do chyba magazynowej wersji NLOTH. Wszystkie zdjęcia zawarte w niej pochodzą z Linear i są one inne, niż w mniejszych wydaniach płytki.

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#197 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 marca 2010 - 12:02

http://www.u2.com/me.../video/setId/18
ha świetne :lol: 1:24
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#198 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 21 marca 2010 - 12:21

no i wyliczanka z butami

#199 Doty

Doty

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 marca 2010 - 15:47

Ten obrazek pojawił się (podobno, bo sam sprawdzić nie mogę) w książeczce dodanej do chyba magazynowej wersji NLOTH. Wszystkie zdjęcia zawarte w niej pochodzą z Linear i są one inne, niż w mniejszych wydaniach płytki.



Orazek a raczej półobrazek faktycznie znajduje się w ksiażeczce przy płycie NLOTH ( w wersji BOX)

#200 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 marca 2010 - 19:24

Orazek a raczej półobrazek faktycznie znajduje się w ksiażeczce przy płycie NLOTH ( w wersji BOX)


Szkoda :) Liczyłem na jakieś ukryte przesłanie :D
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych