Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koncerty


3322 replies to this topic

#61 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 10 stycznia 2007 - 16:47

ja tez ja tez! w zeszlym roku nie moglam byc bo mialam zdrowotny wyjazd do niemiec ;/ i strasznie zaluje a szczegolnie koncertu Lenny Valentino ;/
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#62 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 stycznia 2007 - 19:09


RHCP też koncert podpisali w Polsce.


? skąd to wiesz


Kumpel mój jest ich fanem i wyczytał, że kontrakt podpisany. Ustalają datę i miejsce, chociaż pewnie Chorzów i tak wybiorą.

Dziś słyszałem tez, że plotki są, że mają grać jakoś w lipcu (a na przełomie czerwca i lipca opener) i mogą wpaść na Open'era :)

#63 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 10 stycznia 2007 - 21:30

Open'er nie ejst wykluczony ale mysle ze jednak to ebdzie normalny koncert i ja jestem jak najbardziej za Chorzowem!ja tez wyczytalam ze podpisali kontrakt ale o nigdzie nie jest oficialnie powiedziane wiec ja sie wole nie nastawiac tak bardzo zeby sie potem zbytnio nie rozczarowac...
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#64 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 13 stycznia 2007 - 19:12

23 marca, w warszawskim klubie Stodoła wystąpi Yann Tiersen
an ocean and a rock

#65 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 stycznia 2007 - 13:51

19 czerwca ma Torwarze i 20 czerwca w Spodku zagra u nas grupa Heaven And Hell, czyli... Black Sabbath, tyle że w składzie z Ronnie'm Jamesem Dio i Vinnie'm Appice'm. Zespół zagra utwory z trzech płyt, które nagrał w latach 80 ( o ile mnie pamięć nie myli, a nie chce mi się sprawdzać, chodzi o Heaven And Hell, Mob Rules i Dehumanizer ), a także nowe utwory. Hmm, kumple-metale pewnie do Spodka się wybiorą, ja też bym nie pogardził.

#66 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 20 stycznia 2007 - 13:57

Open'er nie ejst wykluczony ale mysle ze jednak to ebdzie normalny koncert i ja jestem jak najbardziej za Chorzowem!ja tez wyczytalam ze podpisali kontrakt ale o nigdzie nie jest oficialnie powiedziane wiec ja sie wole nie nastawiac tak bardzo zeby sie potem zbytnio nie rozczarowac...


Ja też to już gdzieś czytałem. RHCP oficjalnie na razie potwierdzili Paryż - 6 lipca 2007.

#67 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 stycznia 2007 - 15:40

Zgadza się. Ale Polski organizator koncertu wygadał się już dzień po podpisaniu kontaktu :)

Ciekawe kiedy przyjadą. Zapewne do Chorzowa. Ale będzie imprez z Chorzowie. Koncert za koncertem w czerwcu.

#68 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 22 stycznia 2007 - 11:25

http://muzyka.onet.p...9847,newsy.html

Red Hot Chili Peppers w Polsce? :D :D

i Justin Timberlake na Openerze.

#69 Tyśka

Tyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 311 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 22 stycznia 2007 - 15:38

W dzisiejszym wydaniu magazynu "Metro" pojawiła się informacja o prawdopodobnym koncercie Justina Timberlake'a w Gdyni

Agencja koncertowa Alter Art, z którą się skontaktowaliśmy, zaprzeczyła doniesieniom, że Timberlake będzie gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu Heineken Open'er. W najbliższym czasie do mediów trafi pierwsza, oficjalna informacja na temat składu tegorocznej imprezy, która odbędzie się na lotnisku Babie Doły w dniach 29 czerwca-1 lipca.


cgm.pl

Może to i lepiej :roll:

#70 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 stycznia 2007 - 16:18

Obecność Justina Timberlake'a byłaby dla mnie mocnym argumentem za pojechaniem na Open'er :) Choć nie wiem jak wypada na żywo.

#71 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 stycznia 2007 - 16:28

Uf, dobrze że to plotka. Może za ich miejsce jakiś zespół Indie Rock'owy :) Kooks, Killers może?


A co do RED HOT'ÓW miałem rację :) Co do Guns'ów też się nie będę mylił. Zobaczycie.

#72 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 22 stycznia 2007 - 18:52

http://muzyka.onet.p...9847,newsy.html

TAAAAAk :D
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#73 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 stycznia 2007 - 23:18

Już było :) teraz czekamy na informację, że Gunsi będą grali w Chorzowie.

A jak myślicie kogo zaproszą w tym roku na obchody kolejnej rocznicy powstania Solidarności?

Był Żaaaar, Gilmour, a kto teraz?

#74 Anka S

Anka S

    Użytkownik

  • Members
  • 63 Postów
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 23 stycznia 2007 - 21:51


RHCP też koncert podpisali w Polsce.


? skąd to wiesz


Kumpel mój jest ich fanem i wyczytał, że kontrakt podpisany. Ustalają datę i miejsce, chociaż pewnie Chorzów i tak wybiorą.


Bardzo mi się to podoba! Jedziecie? :D

#75 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 23 stycznia 2007 - 22:00

Jak tylko starczy kasy i chęci to jasne, że tak. Dla samej nazwy warto pojechać, chociaż ostatnia płyta taka sobie.

Bo wczesniej chcę na open'era jechac. I jak bedzie od razu np. 2-giego w Chorzowie, to moge nie dojechać na czas...

#76 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 23 stycznia 2007 - 22:13

Ja już zebrałem sporą ekipę ;-)

#77 Anka S

Anka S

    Użytkownik

  • Members
  • 63 Postów
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 23 stycznia 2007 - 22:16

Dobrze,dobrze! Byłam już na koncercie z tej trasy RHCP w Pradze, tym bardziej gorąco polecam!

#78 Ewa

Ewa

    Użytkownik

  • Members
  • 47 Postów
  • Skąd:Poznań obecnie

Napisano 23 stycznia 2007 - 22:37

A może ktoś na Blackfield 22 lutego do Warszawy? Tym, którzy kojarzą zespół Porcupine Tree i ta grupa na pewno nie jest obca... Ja już swój bilet w każdym razie mam.

No a tegoroczne koncerty Marillion jak cieszą...!

#79 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 stycznia 2007 - 10:50

Bardzo mi się to podoba! Jedziecie? :D


Miałem się nie dopisywać, ale skoro pytasz.. nie pojechałbym na tych dziadów nawet gdyby mi dopłacali.

#80 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 stycznia 2007 - 13:30

Ja tam nawet się nie zatanawiam nad tym, czy jechać-oczywistym jest dla mnie fakt, że nie jadę, bo nie chcę. RHCP sa dla mnie jednym z wielu zespołów i nigdy to, co robią jakoś bardziej mnie nie zainteresowało.
A "Snow" jest jedną z najbardziej irytujących mnie piosenek ostatnio.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych