Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koncerty

3324 replies to this topic

#3321 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16927 Postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 23:42

Znaczy ja rozumiem, mam to samo, publika jest elementem dodanym, może zrobić in plus, raczej nie przeszkadza specjalnie, chyba że strasznie robi obciach i nie reaguje na nic. Ale o publice ktoś pisał? Nie ja.

Chodzi mi o to dosłowne liczenie instrumentów i że im więcej tym lepiej. Bo to wcale a wcale nie jest true ;) Raczej że liczenie mrówek (no pun intended) na scenie to się robi kiedy się na koncercie już troszkę nudzi i ma się na to moment, bo całokształt pozwala na to żeby. Nie rzucę kamieniem. Ale to oznacza że nie było wcale tak zajebiście, moim skromnym ;) Chyba że ktoś się pasjonuje technikaliami, są interesujące. Albo było tyle słychać, to brzytwa nagłośnienie musiało być.

ale ja się nie znam i nic nie wiem :)

fejs / last / vvatbv

#3322 alexdescend

alexdescend

Użytkownik

• Members
  • 654 Postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 07:01

racja, nie wyraziłem się najprecyzyjniej: chodziło mi o to, że było to prawie jak słuchanie sterylnego nagrania studyjnego, oczekiwałbym od wykonawcy jakichś emocji i jakiegoś kontaktu z publiką. Knopfler wybitnym gitarzystą jest, autorem tekstów też świetnym, ale zamiast iść na jego koncert chyba wolę po prostu włączyć sobie Sailing To Philadelphia

These days, days, days run away like horses over the hill

---

24.09.2015//Berlin

12.07.2017//Berlin

31.08.2018//Berlin

29.09.2018//Kopenhaga

10.11.2018//Dublin

#3323 corso

corso

Użytkownik

• Members
  • 3610 Postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 07:29

Czegoś takiego na płycie nie usłyszysz.

Ani Money for nothing z sekcją dętą.

#3324 Indian Summer

Indian Summer

Użytkownik

• Members
  • 870 Postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:05

Na koncercie Knopflera publika była bez zarzutu. Tym bardziej że w trakcie "Postcards from Paraguay" (świetna wersja) fala ludzi ruszyła przez krzesełka pod scenę i tam została. Mark miał kontakt z publiką, a chyba  żaden z utworów nie był grany w sterylnej studyjnej wersji. Każdy miał jakieś nowe elementy lub smaczki.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul

#3325 alexdescend

alexdescend

Użytkownik

• Members
  • 654 Postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:27

no to w porządku, po "Trackerze" sądziłem że Knopfler już jest na równi pochyłej artystycznie, ale dobrze widzieć że jeszcze ma jakieś pomysły. Może jak zawinie jeszcze raz do PL to się na niego zdecyduję.

These days, days, days run away like horses over the hill

---

24.09.2015//Berlin

12.07.2017//Berlin

31.08.2018//Berlin

29.09.2018//Kopenhaga

10.11.2018//Dublin

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych