Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koncerty


3322 replies to this topic

#1 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 02 stycznia 2007 - 13:48

może jeden wątek o tym co się zapowiada koncertowo, niekoniecznie tylko w Polsce?

na początek - dla mnie to byłaby rewelacja:

Planowana jest trasa koncertowa grupy The Police dla uczczenia 30 rocznicy powstania zespołu

Według brytyjskiej gazety "The Daily Miror", Sting, Stewart Copeland i Andy Summers mają w tym miesiącu wydać specjalne oświadczenie na temat reaktywacji. Jubileuszowe tournee miałoby się odbyć w maju i czerwcu tego roku. W tym samym czasie do sklepów trafią reedycje albumów The Police.

Ostatni, studyjny album The Police "Synchronicity" ukazał się w 1983 roku.


źródło: cgm http://www.cgm.pl/ak...O_NEWS=30211801

Użytkownik acr edytował ten post 28 września 2007 - 15:38

an ocean and a rock

#2 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 02 stycznia 2007 - 13:55

Genesis 21 czerwca :) Stadion Śląski w Chorzowie

Biletów prawie już nie ma... tzn. są takie pojedyncze po bokach:/ no i na płycie oczywiście :D:D:D
Posted Image

#3 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 02 stycznia 2007 - 15:57

koncert RHCP choć jeszcze nie znane miejsce i dokładna data w Polsce ;)

#4 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 02 stycznia 2007 - 16:00

może jeden wątek o tym co się zapowiada koncertowo, niekoniecznie tylko w Polsce?

na początek - dla mnie to byłaby rewelacja:

Planowana jest trasa koncertowa grupy The Police dla uczczenia 30 rocznicy powstania zespołu

Według brytyjskiej gazety "The Daily Miror", Sting, Stewart Copeland i Andy Summers mają w tym miesiącu wydać specjalne oświadczenie na temat reaktywacji. Jubileuszowe tournee miałoby się odbyć w maju i czerwcu tego roku. W tym samym czasie do sklepów trafią reedycje albumów The Police.

Ostatni, studyjny album The Police "Synchronicity" ukazał się w 1983 roku.


źródło: cgmhttp://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30211801


O kurde :shock: Ja bym się natychmiast pisała na taki koncert, tylko gdyby w Polsce był :/ Kocham The Police xP

#5 kajtek

kajtek

    Użytkownik

  • Members
  • 158 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Napisano 02 stycznia 2007 - 16:04

na koncert The Police to sama też bym z wielką chęcią poszła oczywiście jakby był w Polsce, nawet nie musiałabym specjalnie taty namawiać bo on sam jest ich fanem :D no ale nawet jesli nie dają koncertu w Polsce to i tak będe się cieszyć, że przynajmniej się reaktywują :wink:

#6 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 02 stycznia 2007 - 16:05

koncert RHCP choć jeszcze nie znane miejsce i dokładna data w Polsce ;)

dokladnie! ew Bratyslawa 4 lipca

ja czekam jeszcze na Stonesow byly ploty ze tez maja sie pojawic w tym roku u nas w Polsce

no i oczywisice festiwale : im Ryska Riedla w tychach oraz Off w Myslowicach
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#7 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 02 stycznia 2007 - 16:10

koncert RHCP choć jeszcze nie znane miejsce i dokładna data w Polsce ;)

dokladnie! ew Bratyslawa 4 lipca

ja czekam jeszcze na Stonesow byly ploty ze tez maja sie pojawic w tym roku u nas w Polsce

no i oczywisice festiwale : im Ryska Riedla w tychach oraz Off w Myslowicach


tak stonesi będą podobno na śląskim onet.pl podawał kiedys i wyborcza. A velevetorva:D skad masz takie info o tej bratysławie?:D

#8 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 stycznia 2007 - 16:14

RHCP będą w Polsce, ale z 1 utworem pt. Stadium Arkadium trwającym ok. 1,5h

#9 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 02 stycznia 2007 - 16:50

tak stonesi będą podobno na śląskim onet.pl podawał kiedys i wyborcza. A velevetorva:D skad masz takie info o tej bratysławie?:D

http://www.radio1.cz/koncerty/
;) wiecej info na naszym forum


zewlak przesadzasz
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#10 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 stycznia 2007 - 19:09

Oczywiście Open'er Festival z jak zwykle mocną obsadą (choć jeszcze właściwie nie wiadomo jaką :D) Mówi się już pół-oficjalnie o Bloc Party, więc będzie się działo. Przy okazji, wie ktoś może czy ploty które do mnie dotarły na temat innego letniego festiwalu, Warsaw Summer Of Music, że ma się odbyć w czasie zbliżonym do Open'era są prawdziwe?

#11 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 02 stycznia 2007 - 19:24

Nie wiem nic o tym drugim, ale zapalona Openerowiczka poinformowała mnie że organizatorzy są w trakcie rozmów z Radiohead.

#12 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 02 stycznia 2007 - 19:30

to jeszcze dorzucę Marillion 21.05. Poznań, 22.05. Warszawa, 23.05. Kraków
an ocean and a rock

#13 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 02 stycznia 2007 - 19:35

Jak mogliście zapomnieć o tokio hotel? :mrgreen:

#14 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 02 stycznia 2007 - 21:28

na koncert The Police to sama też bym z wielką chęcią poszła oczywiście jakby był w Polsce, nawet nie musiałabym specjalnie taty namawiać bo on sam jest ich fanem :D no ale nawet jesli nie dają koncertu w Polsce to i tak będe się cieszyć, że przynajmniej się reaktywują :wink:

No ja tam nie mam problemu ze słuchaniem tego co lubię no bo w końcu The Police i U2 to zespoły młodości moich rodziców :D oczywiście je lubią xP

A co do Tokio Hotel to ty Łukasz_1989 lepiej nawet o nich nie wspominaj ;P Do tego jeszcze załamało mnie to, że przy którejś piosence TH wleźli na dach - wszystko było łudząco podobne do 'Where streets..' U2 również na dachu. Istna tragedia xP

#15 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 02 stycznia 2007 - 21:43

na koncert The Police to sama też bym z wielką chęcią poszła oczywiście jakby był w Polsce, nawet nie musiałabym specjalnie taty namawiać bo on sam jest ich fanem :D no ale nawet jesli nie dają koncertu w Polsce to i tak będe się cieszyć, że przynajmniej się reaktywują :wink:

No ja tam nie mam problemu ze słuchaniem tego co lubię no bo w końcu The Police i U2 to zespoły młodości moich rodziców :D oczywiście je lubią xP

A co do Tokio Hotel to ty Łukasz_1989 lepiej nawet o nich nie wspominaj ;P Do tego jeszcze załamało mnie to, że przy którejś piosence TH wleźli na dach - wszystko było łudząco podobne do 'Where streets..' U2 również na dachu. Istna tragedia xP


co do koncertów na dachu, to nie uznałbym U2 za prekursorów tejze formy,
nalezy wspomnieć historyczny mini koncert The Beatles na dachu Apple Corps w Londynie w styczniu 1969 roku. :)
http://www.youtube.c...h?v=Xra3UKhbG1o

co do zyczen koncertowych, chciałbym zobaczyć morrissey, arcade fire i bloc party, moze na offie lub heinekenie?

#16 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 stycznia 2007 - 21:47

co do koncertów na dachu, to nie uznałbym U2 za prekursorów tejze formy,
nalezy wspomnieć historyczny mini koncert The Beatles na dachu Apple Corps w Londynie w styczniu 1969 roku. :) [/i]


Ostatnio załamał mnie znajomy który stwierdził sam z siebie że pierwszy koncert na dachu to chyba T.Love w tym roku grało. No przecież to się wziaśc i zastrzelić tylko :]

Jeszcze Off będzie z fajnych festiwali, mam nadzieję że fajnych. Wystarczy że będzie jak w roku ubiegłym, choć mam nadzieję na jakiś postęp. Przy okazji, ktoś się już na coś wybiera? U mnie na razie Open'er i Off raczej obowiązkowo.

#17 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 stycznia 2007 - 21:55

Trudno o jednej piosence zaśpiewanej na dachu od razu jako o koncercie ;)

Ale chcemy jeszcze raz! :) Choćby w Afryce. A może, w szczególności w Afryce?

#18 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 stycznia 2007 - 21:59

A co do Tokio Hotel to ty Łukasz_1989 lepiej nawet o nich nie wspominaj ;P Do tego jeszcze załamało mnie to, że przy którejś piosence TH wleźli na dach -  wszystko było łudząco podobne do 'Where streets..' U2 również na dachu. Istna tragedia xP


Fanką Tokio Hotel jest moja młodsza siostra. I powiem szczerze, że cieszę się że skierowała swoje muzyczne symaptie do tego nie zespołu a nie idoli jej rówieśników - Mandaryny, Dody itp. Absolutnie nic do tego zespołu nie mam - z tego co zdążyłem się zorientować członkowie TH sami tworzą swoją muzykę, na koncertach grają na żywo. Jak dla mnie ich muzyka jest mniejszym złem - lepsze już to niż pozostały kicz serwowany przez MTV :)

#19 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 02 stycznia 2007 - 22:01

Trudno o jednej piosence zaśpiewanej na dachu od razu jako o koncercie ;)

grali wtedy okolo 40 minut, to byl ostatni song. swoja drogą chyba policja tez chciala przeszkodzić :wink:

http://www.youtube.c...h?v=SnKbPSRyDo8

#20 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 02 stycznia 2007 - 22:14

Ja tam sobie czytam http://www.pearljam.pl/ i ot, mam n*****, że coś z tego się faktycznie potwierdzi :)
A festiwale? Jako że Ojciec nie wyrazi chęci jazdy na żaden ;] a i tzw. Kolezanki trudno wyciągnąć nawet do kina, gdyż się uczą/nie mogą/nie chcą, to sobie o festiwalach pomarzyć tylko mogę, bo samego dziecięcia z domu nie wypuszczą ;]



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych