Jump to content


Photo

Koszulki Forumowe 2015 a.k.a. U2forums iNNOCENCE+eXPERIENCE TOUR SHIRTS


  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#261 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 04 października 2015 - 21:38

to może ogarnijcie sprawę od nowa i nie żądajcie zwrotu kasy jednocześnie mówiąc że czekacie na dojście koszulek bo się to dość chaotyczne robi ;)



#262 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 04 października 2015 - 21:39

ależ. jeśli o mnie chodzi napisałam wcześniej, że czekam do 10.10, aż dotrą, jak nie to oczekuję zwrotu moich ciężko zarobionych pieniędzy :P i z tego co widzę, to większość tak sprawę traktuje.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#263 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 04 października 2015 - 21:44

10.10 to data rzucona przez Chrapcia do której się wiele osób podłączyło, ktoś o 15.10 też pisał, nie data rzucona przez Redgara. Niech Red się zobowiąże z datami może lepiej. Sam wie jakie ma możliwości. Ja tu nie jestem poszkodowany w żaden sposób ale po prostu widzę że się robi niezły bałagan i może coś się przez to sypnąć jeszcze bardziej. Szkoda by było.



#264 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 04 października 2015 - 21:53

Niech Red się zobowiąże z datami może lepiej. Sam wie jakie ma możliwości.

tego nie byłabym taka pewna ;) mam wrażenie, że jeśli sami nie rzucimy jakiejś daty itepe to Redgar w ogóle tego nie zrobi. chyba nawet to, że dziś napisał w końcu w temacie wynikało tylko z tego, że mnóstwo osób pisało tutaj i z pewnością do niego na PW albo na fb. bez urazy, ale to ma wyglądać tak, że Redgar łaskawie zaproponuje rozwiązanie, a my będziemy happy tylko z tego powodu, że wreszcie coś napisał? to nie piaskownica :P

 

PS żeby nie było, jakąś nerwową osobą nie jestem, kto mnie zna ten wie, a gdyby nie to, że sytuacja mnie dotyczy, to pewnie bardziej mnie by to śmieszyło niż.. ;)

 

PS2 kiedy liczba moderatorów będzie mniejsza o 1? :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#265 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 04 października 2015 - 23:11

to też zmówcie się wszyscy na jeden sensowny front i jedną datę deadline'u. nie bronię nikogo ani nie oskarżam, tylko próbuję (totalnie bezemocjonalnie bo mnie to w sumie nie dotyczy osobiście) zachować tu porządek dla dobra u2forums no ;) a co do redgarowego moderowania, zapraszam do wątku o forum.



#266 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 05 października 2015 - 06:54

to też zmówcie się wszyscy na jeden sensowny front 

no bez przesady, dlaczego my to mamy robić? i tak już dość nerwów poświęciliśmy ;)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#267 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 05 października 2015 - 07:23

Nie no, ludzie. Gościu kłamie w żywe oczy (rzekoma wysyłka koszulek), zbiera kasę, która leży mu na koncie, na dodatek obraża się za straszenie policją i sądami, a my mamy go dalej głaskać po głowie i udawać, że nic się nie stało i czekać aż wielmożny pan moderator Redgar odpisze coś w tym wątku raz na tydzień, w dalszym ciągu nie podając żadnych konkretnych informacji:D Cyrk.

#268 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 05 października 2015 - 07:30

Przecież napisał co i jak, podał terminy. Sami się teraz nakręcacie. Jak się teraz okaże, że nie wyjdzie to wtedy dopiero atakujcie ?

#269 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 05 października 2015 - 07:46

Tak, przeprośmy go jeszcze, że raczymy być "agresywni" i podejrzliwi :] Gość zadeklarował jakieś terminy dopiero po tym, jak powstała wielka nagonka na jego osobę. Gdyby nie to, to pewnie dalej nic nie wiedzielibyście.

 

Ja na szczęście koszulek nie zamawiałem (wszystkie wzory w mojej opinii były pstrokato-jarmarczne), więc nie czuję się "związany" przez Redgara, dziwi mnie jedynie pobłażliwe traktowanie jego przez niektórych forumowiczów.



#270 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Posted 05 października 2015 - 08:38

Pójdzie dzisiaj zapytanie do odpowiednich organów. Dam znać co mi odpowiedzą. Bo po ostatniej odpowiedzi Rafała niezbyt przyjemne się to zrobiło. Skoro jego odpowiedzią na atak (słuszny zresztą) jest atak, a nie wyjaśnienie sprawy to nie można siedzieć spokojnie.


Music can change the world, because it can change people.
 


#271 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Posted 05 października 2015 - 08:43

Może powinnam się nie wtrącać, bo sprawa mnie nie dotyczy, ale robię to tylko dlatego, że żal mi tak po ludzku wszystkich, którzy wtopili kasę w ten 'interes'. Życzę wam wszystkim pomyślnego rozwiązana całej ten sprawy.

W 100 % zgadzam się ze wszystkim co Max napisał.

A tak na podsumowanie całej tej sytuacji, kwintesencją zachowania Redgara niech będzie wczorajszy dzień kiedy to po zalogowaniu się na forum po paru dniach pierwszą rzeczą która zrobił było....zagłosowanie w survivorze. Dopiero później zdecydował się  łaskawie Wam coś odpisać. Ot co, przecież są sprawy ważne i ważniejsze...

I żeby nie było nikogo tu nie śledzę, istny przypadek i wrodzona spostrzegawczość :P


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#272 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Posted 05 października 2015 - 11:36

Podobno dziś ma zacząć wysyłkę, więc chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, powinien wrzucić zdjęcie gotowych koszulek i dokumentu potwierdzającego wysyłkę z widocznym numerem id paczki. Dzięki temu można monitorować rozwój wydarzeń na http://sledzenie.poczta-polska.pl Tak robią uczciwi ludzie, a nie tylko: maniana, maniana i potem sorry. ;P

PS. po lekturze tego wątku widzę, że jest tu chyba sporo fanów Fleetwood Mac <3
http://www.youtube.c...h?v=Xr9Oubxw1gA

#273 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 05 października 2015 - 12:00

Podobno dziś ma zacząć wysyłkę, więc chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, powinien wrzucić zdjęcie gotowych koszulek i dokumentu potwierdzającego wysyłkę z widocznym numerem id paczki. 

byłoby miło, ale jeśli wysyła je ktoś inny ('producent') to pewnie marne szanse.

 

 

PS. po lekturze tego wątku widzę, że jest tu chyba sporo fanów Fleetwood Mac <3

raczej Arcade Fire :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=NNfWC4Sgkcs


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#274 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Posted 05 października 2015 - 12:36

byłoby miło, ale jeśli wysyła je ktoś inny ('producent') to pewnie marne szanse.

W większości przypadków to jest standart, bo jak zamawiający ma rozliczyć dostawcę?

Poza tym, zdaje się, że w tym przypadku raczej Redgar zamawia cały towar do siebie, a potem sam rozsyła koszulki.

Pytanie jeszcze, dlaczego inni muszą to tłumaczyć, a nie sam zainteresowany? Może jak mundurowi zainteresują się tematem, to Redgar bardziej się zmobilizuje. :D

#275 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 05 października 2015 - 18:16

Nie przeginajcie w drugą stronę. Abstrahując od ogólnego zachowania Redgara, które faktycznie jest nie do obrony, nie należy zapominać, że, jak na razie, każdemu, kto żądał zwrotu kasy, kasa została zwrócona (przynajmniej tak wynika z biegu dyskusji); chcieliście terminu wysyłki koszulek - dostaliście. Deklarowanie, że się poczeka, po to, by, zanim jeszcze zdąży upłynąć wasz termin, biegać do "organów" jest mało poważne.

 

Natomiast, oczywiście, Redgar powinien się ogarnąć i zacząć postępować tak, jak ktoś już wyżej napisał - wrzucić zdjęcia koszulek (najlepiej każdej po kolei) wraz ze zdjęciami potwierdzeń wysyłki, względnie dać namiary na producenta, by każdy mógł proces śledzić sam, a przede wszystkim przestać się ukrywać i uciekać od dyskusji, tylko, przeciwnie, na bieżąco raportować, jak wygląda sytuacja i odpowiadać na pytania.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#276 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Posted 05 października 2015 - 19:06

Ja dostałam wczoraj informację, że pieniądze zostały odesłane. Jak dojdą na konto dam znać.


-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#277 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 05 października 2015 - 21:01

Ooo cieszę się, że trafiłem na ten wątek. Dawno nie było już jakiegoś solidnego skandalu na U2F. Nareszcie coś ciekawego!



#278 orzech65

orzech65

    Użytkownik

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 października 2015 - 21:02

Tak jak napisałem, czekam do 17 października, daje chłopakowi ostatnią szansę, ale jest to TERMIN OSTATECZNY. W razie jego bezskutecznego upływu następnego dnia (w poniedziałek) podejmuję kroki o charakterze karnoprawnym i cywilnoprawnym, które normalnie się podejmuje w tego typu sytuacjach, już bez żadnej taryfy ulgowej.



#279 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 05 października 2015 - 21:09

ja to czekam na to piwo, które miało być w Berlinie..


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#280 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Posted 05 października 2015 - 21:16

0UqMxJ.jpg


<p>To ja Mac, byłem.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users