Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#61 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:28

Dzieki, mam zamiar dołączyć dzis do subskrybentów i kupic dwa bilety na pierwszy Berlin. Rozumiem, że jesli biore bilety na trybuny to mogę otrzymac je w PDF i pożniej wydrukowac?

Tak, dokładnie! To rozsądna opcja bo pozwala zaoszczędzić na kosztach dostarczenia biletów, które w tym przypadku są ogromne:
 

Wszystko czego porzebujesz by skorzystać z tego rozwiązania to wybranie tej opcji podczas transakcji

 

Posiadanie:

Drukarki - Każda atramentowa lub laserowa (kolorowa lub czarno biała) z 300 dpi lub więcej umożliwia wydrukowanie biletów. Używaj gładkiego papieru A4 dla najlepszych rezultatów. 

Programu - Acrobat Reader 4.0 lub jego nowszej wersji. 



#62 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:28

Chyba w południe, nie? 12 noon? Czyli już po pre-salu.
 

 

AD.1. Nie wiadomo, zależy jaka pula poszła na pre-sale, prawdopodobnie ograniczona. Ale jak np. 10.000 ludzi rzuci się na kilkaset biletów na płytę, które zostało, i tak będzie ciężko :P Nie wiem ile w sumie ludzi wchodzi na płytę..

Ad 2. Nie wiadomo, ma być innocence i experience, ale nie wierzę, że któryś z nich będzie akustyczny. Może dojrzalszy, stingowy czy coś, a może wręcz przeciwnie, odważniejszy. Kto ich tam wie..

3. 30 EU płacisz za papierkowy bilet, na płytę takich nie ma, a z tego co mówiono, to na trybuny też można wybrać e-bilet czy coś takiego, wtedy płacisz 2.50 EU.

zgadza się już po pre-sale. próbowałem wejść na Londyn i info, że oferta już wygasła.



#63 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:32

Dzieki, mam zamiar dołączyć dzis do subskrybentów i kupic dwa bilety na pierwszy Berlin. Rozumiem, że jesli biore bilety na trybuny to mogę otrzymac je w PDF i pożniej wydrukowac?

Dzięki Przemo za czujność !

 

Faktycznie Matt sprzedaż sie już skończyła jeśli dalej chcesz zostać subskrybentem, otrzymasz kody presale do następnych koncertów, które prawdopodobnie będą jeszcze ogłoszone w tym roku! W tym presale do koncertów w Dublinie, które będą z całą pewnością czymś wyjątkowym. ;)



#64 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:33

a jestem ciekawy bo nie pamiętam jak było w poprzednich tourach….czy jak będą dokładać kolejne daty w odpowiednich miastach to czy też będzie presale czy od razu sprzedaż normalna. Wydaje mi się, że to drugie, ale może ktoś pamięta??? Zastanawiam się nad sensem kupienia subskrypcji teraz właśnie pod kątem  Barcelony Czwarte, Londyny Szóste, Dubliny ósme



#65 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:35

a jestem ciekawy bo nie pamiętam jak było w poprzednich tourach….czy jak będą dokładać kolejne daty w odpowiednich miastach to czy też będzie presale czy od razu sprzedaż normalna. Wydaje mi się, że to drugie, ale może ktoś pamięta??? Zastanawiam się nad sensem kupienia subskrypcji teraz właśnie pod kątem  Barcelony Czwarte, Londyny Szóste, Dubliny ósme

Będzie na pewno presale, teraz każde zapowiadane koncerty będą się zaczynać od rundy sprzedaży Presale. Wiele przemawia za tym, że kolejne koncerty zostaną ogłoszone ponieważ pomiędzy kolejnymi miastami są wolne daty. Z całą pewnością czeka nas wyjątkowy koncert w Dublinie, który trafi do presale. 

 

Dobrze, że nie jestem sam z tym kupowaniem w poniedziałek.. Jeszcze takie pytania:

1. Jakie są szanse, że uda mi się kupić 2 bilety na płytę w normalnej sprzedaży na Berlin?

2. Jak interpretować te różnice pomiędzy dwoma koncertami? Bo nie chciałbym iść na koncert akustyczny..

3. Czy opłata tych €30 za dostarczenie do PL dotyczy właśnie tylko tego kodu?

 

 

1. Szanse są całkiem spore jak zawalczysz o nie w Poniedziałek o 9 rano, sprzedaż na zasadzie to kto pierwszy ten lepszy.

2. Różnice interpretować należy w ten sposób, że prawdopodobnie pomiędzy kolejnymi nocami będą duże zmiany w setlistach. Nic nie wskazuję na to aby odbył się kompletny koncert akustyczny!

3. Opłata 30 Euro to opłata za dostarczenie biletów kurierem. 

 

- przesyłka kurierska krajowa – 19,90 pln

- przesyłka kurierska Europa – 132,90 pln



#66 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:39

na Londyn na płytę nie ma biletów elektronicznych. tam obowiązują tzw. ticketless, i dotyczą tylko płyty. wchodzi się po okazaniu karty kredytowej/depetowej z której dokonano płatności i dowodu osobistego - czyli: karta z której dokonano płatności jest biletem:
 

This is a ticketless entry event for Standing Floor tickets. Standing Floor tickets will be not mailed out, or made available for box office collection for this event.

The ticket purchaser must be present at the time of entry, and must attend the event. To enter the arena you will need to proceed directly to the Entrance F and present the credit card you used to purchase tickets along with matching valid photo ID.

Please also have your order confirmation email. You will need to be accompanied by all your guests as you will enter the arena immediately thereafter, and there is no re-admittance. You do not need to go to the box office, simply head straight to Entrance F as detailed on your order confirmation.


IrishGirl z u2.heh.pl


#67 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:47

Czy będzie szansza zobaczyć zespół w Polsce w 2016 roku?

W 2016 zespół rusza w drugą część trasy z koncertami stadionowymi. Jest ogromna szansa, że pominięte kraje w tym Polska otrzymają swoje stadionowe koncerty.

 

 

Skąd pochodzi to info? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji...



#68 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:55

Skąd pochodzi to info? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji...

Ale tak będzie. Cierpliwi się doczekają. Ale hala, to nie stadion!



#69 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:57

Skąd pochodzi to info? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji...

Informacja pochodzi z wielu wywiadów jakich udzielał zespół w ostatnich miesiącach. Z całą pewnością zespół w 2016 będzie koncertował na stadionach w Europie być może już po premierze albumu Songs Of Experience. Polska będzie brana pod uwagę w tym rozdaniu. 

 

Atu2.com - We have been advised that certain cities will have additional nights added. Edge has said in interviews that the band will be returning in 2016 with a stadium production, so if you are unable to see the tour indoors you will have another opportunity when the tour goes outdoors.



#70 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:06

Super! Dzięki za potwierdzenie :)



#71 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 grudnia 2014 - 15:13

Ok, a jeśli odrzuci mi kartę debetową, to dostanę o tym info natychmiast/zaraz? Żebym nie traciła czasu czekając, czy mi przyjęło i żebym ewentualnie zdążyła zmienić płatność na kredytową.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#72 filipk90

filipk90

    Użytkownik

  • Members
  • 26 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań/Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 15:30

Proszę potwierdzić:
- start sprzedaży: 08.12 godz. 09:00
- ilość biletów/osoba: 4

Z góry dzięki!



#73 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 06 grudnia 2014 - 15:39

Ok, a jeśli odrzuci mi kartę debetową, to dostanę o tym info natychmiast/zaraz? Żebym nie traciła czasu czekając, czy mi przyjęło i żebym ewentualnie zdążyła zmienić płatność na kredytową.

tak, zaraz pojawi się info, że transakcja nie została zrealizowana / została odrzucona. jak się wpisuje dane karty i klika 'zapłać', to wtedy weryfikują czy wszystko się zgadza i czy można pobrać środki. sama będę płacić debetówką i też mam nadzieję, że wszystko pójdzie okej.


IrishGirl z u2.heh.pl


#74 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 grudnia 2014 - 15:50

Dzięki ;)



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#75 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 06 grudnia 2014 - 21:42

Ja też mam pytanie. Załóżmy, że ktoś już ma dla siebie bilety kupione w pre-sale i już nie potrzebuje. Ale chce pomóc i kupić w ogólnej sprzedaży komuś kto jeszcze nie ma. Czy może wtedy oddać ten bilet tej osobie skoro czytamy, że na 1 bilet trzeba wejść razem jeśli kupujesz dla kogoś ?

 

Na eventim.de widziałem opcję do odsprzedaży biletów, ale teraz nie mogę jej znaleźć. Mogłeś zarówno przeznaczyć swój bilet do sprzedaży, jak i szukać osób, które chcą go odsprzedać. Nie wiem, czy ta opcja będzie dostępna dla biletów U2, ale widać, że jest taka opcja i może wtedy można się z kimś umówić, kiedy taki bilet będzie wystawiony, a ktoś inny będzie mógł go kupić - a wszystko poprzez system eventim.de

 

Edit: już widzę, to jest zakładka "TICKET EXCHANGE" - do wyboru na stronie koncertu. Domyślnie jest włączona "TICKETS" - na niebieskim pasku, pod czarnym logo koncertowym. Jak na razie nie ma tam żadnych ofert. :rolleyes:

 

Ok, a jeśli odrzuci mi kartę debetową, to dostanę o tym info natychmiast/zaraz? Żebym nie traciła czasu czekając, czy mi przyjęło i żebym ewentualnie zdążyła zmienić płatność na kredytową.

 

Tak, od razu masz info. Dodatkowo od razu przyszedł mi SMS od mBanku, że zablokowano transakcję z powodu zbyt niskiego limitu na transakcje internetowe. :rolleyes: Inaczej chyba bym nie wiedział w czym jest problem.... więc radze limity sprawdzić przed czasem! Na szczęście zdążyłem zmienić limity jeszcze w trakcie trwania sesji na eventim.de.
 



#76 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 grudnia 2014 - 22:04

Wie ktoś, w jakiej formie jest ten ticketless w Londynie i jakie są na nim dane? Czy jak kupuję dla 2 osób, to są tam dane każdej z nich, czy tylko kupującego? Będą sprawdzać ID każdego, kto wchodzi, czy tylko tego, kto kupił bilet? Kumpel namawia mnie na Londyn i już zgłupiałem do reszty. ;)

 

Wie ktoś może też, jak to jest z ewentualną odsprzedażą biletów? Czy to zależy od strony, z której się kupuje (gdybym np. chciał odsprzedać Londyn, czy jest to możliwe)? I co w takim razie z biletami na płytę w Berlinie? Czy można odsprzedać np. tylko jeden bilet na płytę, jak się kupiło wejście dla kilku? Matko, ile tych pytań. :unsure:



#77 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 23:08

Ok, a jeśli odrzuci mi kartę debetową, to dostanę o tym info natychmiast/zaraz? Żebym nie traciła czasu czekając, czy mi przyjęło i żebym ewentualnie zdążyła zmienić płatność na kredytową.

Tak Derka! Od razu zostaniesz o tym poinformowana! Karta zostanie odrzucona i dostaniesz informację, że coś poszło nie tak. 

Proszę potwierdzić:
- start sprzedaży: 08.12 godz. 09:00
- ilość biletów/osoba: 4

Z góry dzięki!

Potwierdzam! :P

Godzina 9:00!

Jedna osoba może zamówić Max 4 w poniedziałek!

Wie ktoś, w jakiej formie jest ten ticketless w Londynie i jakie są na nim dane? Czy jak kupuję dla 2 osób, to są tam dane każdej z nich, czy tylko kupującego? Będą sprawdzać ID każdego, kto wchodzi, czy tylko tego, kto kupił bilet? Kumpel namawia mnie na Londyn i już zgłupiałem do reszty. ;)

 

Wie ktoś może też, jak to jest z ewentualną odsprzedażą biletów? Czy to zależy od strony, z której się kupuje (gdybym np. chciał odsprzedać Londyn, czy jest to możliwe)? I co w takim razie z biletami na płytę w Berlinie? Czy można odsprzedać np. tylko jeden bilet na płytę, jak się kupiło wejście dla kilku? Matko, ile tych pytań. :unsure:

Bedą sprawdzać dane tego kto kupił bilet, jeśli masz na tym kodzie QR cztery osoby to czemu mają sprawdzać pozostałe osoby, sprawdzają tylko tego kto dokonał transakcję.

 

Jak to będzie wyglądać sprzedaż, kto to wie. To jest pytanie z kategorii błądzenia po omacku. Na Eventimie jest zakładka Ticketexchange więc istnieja pewnie jakaś możliwość handlu między użytkownikami portalu. Kto to wie jak będzie wyglądać to w praktyce.

 

Tu jeszcze informację o tickedirect z oficjalnego faqu:

 

Dla wybranych imprez dostępna jest opcja wydrukowania biletu elektronicznego w domu, na zwykłej drukarce.
Po prawidłowym dokonaniu zakupu możesz od razu wydrukować swoje bilety lub możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoje zamówienie i wydrukować bilety w sekcji Moje Konto/Moje Zamówienia.
Kliknij link "Drukuj" obok tytułu imprezy, a w następnym kroku wybierz niebieski przycisk "TicketDirect".

UWAGA: Wejście na imprezę możliwe jest jedynie po okazaniu biletu elektronicznego - nie wystarczy samo potwierdzenie zamówienia!
Do wydrukowania TicketDirect niezbędny będzie program Adobe Acrobat Reader, program możesz ściągnąć za darmo stąd (URL). Do druku użyj białej kartki A4. Upewnij się ze drukujesz w wysokiej jakości druku. Unikaj drukowania w trybie roboczym aby zapewnić czytelność kodów kreskowych. Wydruk powinien być ustawiony w zakresie od 93% do 100% rozmiaru oryginalnego.



#78 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 grudnia 2014 - 23:54

A czy oprócz kosztów wysyłki doliczają jakąś prowizję do ceny biletu? Jakieś dodatkowe usługi czy coś. Czy ewentualna zawiera się już w cenie biletu, orientuje się ktoś?

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#79 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2014 - 00:00

A czy oprócz kosztów wysyłki doliczają jakąś prowizję do ceny biletu? Jakieś dodatkowe usługi czy coś. Czy ewentualna zawiera się już w cenie biletu, orientuje się ktoś?

Berlin, płyta.

1 Ticket(s) × € 68.90
iNNOCENCE GROUP, Standing / Mobile Ticket

Service and Delivery Charges:            € 2.50

Mobile ticket

Total:                                   € 71.40



#80 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 00:03

A czy oprócz kosztów wysyłki doliczają jakąś prowizję do ceny biletu? Jakieś dodatkowe usługi czy coś. Czy ewentualna zawiera się już w cenie biletu, orientuje się ktoś?

A co mają jeszcze doliczać - opłatę klimatyczną, choć bardzo by chcieli ale to by nie przeszło :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych