Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#101 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 07 grudnia 2014 - 21:52

Czyli na Berlin jutro o 9:00 zaczyna się publiczna sprzedaż, ale można kupić 4 bilety na osobę. Jak gdzieś wyczytałem we wtorek będzie można kupić już 8 biletów. Czy ktoś wie o której ta sprzedaż się zacznie? Czy o północy, czy później? Jest to dla mnie szalenie ważne, bo ogarniam bilety dla ekipy 6 osób i jeśli podzielimy zakup w poniedziałek to nie znajdziemy się obok siebie na koncercie...

Niestety do wtorku może się okazać, że już biletów nie starczy... Nie chcę straszyć i życzę powodzenia, ale może być trudno o 6 obok siebie.



#102 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 07 grudnia 2014 - 22:00

No a na wtorek nie powinna być jakaś osobna pula biletów?

 

I co tu robić, jak żyć pani(e) premierze?



#103 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 22:06

Czyli na Berlin jutro o 9:00 zaczyna się publiczna sprzedaż, ale można kupić 4 bilety na osobę. Jak gdzieś wyczytałem we wtorek będzie można kupić już 8 biletów. Czy ktoś wie o której ta sprzedaż się zacznie? Czy o północy, czy później? Jest to dla mnie szalenie ważne, bo ogarniam bilety dla ekipy 6 osób i jeśli podzielimy zakup w poniedziałek to nie znajdziemy się obok siebie na koncercie...

 

EDIT: czy może da się wybrać określone miejsca? Kto kupował kiedyś trybunę na eventimie i wie jak sprawa wygląda? (EDIT2: już przeczytałem w FAQ że są automatycznie przydzielane...)

Wtorek zaczyna się chyba rozumieć to mamy od sprzedaży w UK - o 1:00 w nocy w Polsce poniedziałek/wtorek. :P

 

Eventim.de - Berlin, Kolonia, Antwerpia - nasz czas - 00:00

 

Nie ma specjalnej puli biletów na wtorek! To jest ta sama pula co w poniedziałek!



#104 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 07 grudnia 2014 - 22:12

Jeśli ta sama pula to pewnie nie ma co zwlekać - znikną... Czy na takiej trybunie da się jakoś obejść te miejsca? Zamienić, zmieścić w sześciu na tych czterech albo coś? :P

Mam tylko płytowe doświadczenia, tam to dopiero można się zamieniać miejscami :-) Zaczynasz po lewej stronie, kończysz po prawej i nie wiesz nawet jak :)



#105 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 22:39

Jeśli ta sama pula to pewnie nie ma co zwlekać - znikną... Czy na takiej trybunie da się jakoś obejść te miejsca? Zamienić, zmieścić w sześciu na tych czterech albo coś? :P

Mam tylko płytowe doświadczenia, tam to dopiero można się zamieniać miejscami :-) Zaczynasz po lewej stronie, kończysz po prawej i nie wiesz nawet jak :)

Nie zmieścisz czterech w sześciu - matematycznie się nie da, tym bardziej biletowo. Jutro możesz kupić maksymalnie 4 bilety. Pozostałe 2 osoby mogą kupić dla siebie również jutro ale jak system Was przydzieli po przeciwnych stronach hali to z całą pewnością będą inne bramki do wejścia i nie zejdziecie się.



#106 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 07 grudnia 2014 - 22:45

Nie zmieścisz czterech w sześciu - matematycznie się nie da, tym bardziej biletowo. Jutro możesz kupić maksymalnie 4 bilety. Pozostałe 2 osoby mogą kupić dla siebie również jutro ale jak system Was przydzieli po przeciwnych stronach hali to z całą pewnością będą inne bramki do wejścia i nie zejdziecie się.

Boże przenajświętszy, to jest opcja rozrzucenia na przeciwne strony hali... Masakra... Kupimy bilety w dwóch po 3. Będzie raźniej :-)

Pomyślałem że we wtorek można spróbować jeszcze raz i kupić od razu 6. Poniedziałkowe zawsze można sprzedać komuś z forum, chętnych na pewno nie zabraknie. Tylko czy te bilety elektroniczne będzie dało się odsprzedać?



#107 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2014 - 23:50

Poraża mnie ten optymizm na forum. Jutro się kupi 4 we wtorek 6….. niestety tak różowo nie będzie….wszystkie koncerty zejdą na pniu momentalnie, a zdobycie biletu trzeba będzie traktować w kategoriach ogromnego szczęścia-  chyba, że U2 przez 5 lat utraciło sporo fanów albo wszyscy nieświadomi smażą się na azjatyckich plażach….chciałbym się mylić...



#108 torus27

torus27

    Użytkownik

  • Members
  • 67 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Piotrków Trybunalski

Napisano 08 grudnia 2014 - 00:26

Jest gdzieś grafika hali w Berlinie wraz z zaznaczonymi sektorami (co za ile)? Czy przy zakupie biletów na trybunu również dostanę sms i dalej drukowanie itd.?

Okazało się, że moją kartą będę mógł zapłacić:)

 

P.S.

Przepraszam jeżeli już te pytania padły ale już się gubię.



#109 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 08 grudnia 2014 - 00:48

Przy płycie jest tylko SMS, przy trybunie jest wybór. O ile mi wiadomo jest SMS lub Print at Home Ticket lub standardowy wysyłany kurierem lub FanTicket.



#110 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 08 grudnia 2014 - 00:57

Jest gdzieś grafika hali w Berlinie wraz z zaznaczonymi sektorami (co za ile)? Czy przy zakupie biletów na trybunu również dostanę sms i dalej drukowanie itd.?

Okazało się, że moją kartą będę mógł zapłacić :)

 

P.S.

Przepraszam jeżeli już te pytania padły ale już się gubię.

Tomol już Ci udzielił odpowiedzi na to pytanie ;)

Co do pozostałego zagadnienia - Tutaj masz mapkę z serwisu reselingowego - cenami się nie kieruj  - 

 http://www.ticketbis...ign=IP-redirect



#111 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 08 grudnia 2014 - 13:19

3 bilety na Berlin (25.09) kupiłem bez problemu. Ekipa Szczecin będzie silnym składem ;)



#112 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 08 grudnia 2014 - 23:29

Słuchajcie, bo tego nie wiem. Załóżmy, że ktoś ma bilet na płytę (na telefonie), ale okazuje się, że nie mogę jechać na koncert i chce sprzedać. Jak to zrobić ? Można w ogóle ?

El silencio se vuelve melodia


#113 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 09 grudnia 2014 - 00:24

W sumie szłoby. Bo jakby komuś wysłać tego linka z smsa to bez problemu sobie wchodzi. Tylko akcja obarczona sporym ryzykiem jednak, i jak sprzedawac to komuś zaufanemu (albo raczej komuś kto ufa nam) bo przeciez rownie dobrze mozna by powysylac ten sam link kilku osobom, zrobić je w uja i zbic kase. Ja to tak widze.



#114 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 grudnia 2014 - 00:36

Słuchajcie, bo tego nie wiem. Załóżmy, że ktoś ma bilet na płytę (na telefonie), ale okazuje się, że nie mogę jechać na koncert i chce sprzedać. Jak to zrobić ? Można w ogóle ?

 

 

Zacytuję siebie: :P

 

Na eventim.de widziałem opcję do odsprzedaży biletów, ale teraz nie mogę jej znaleźć. Mogłeś zarówno przeznaczyć swój bilet do sprzedaży, jak i szukać osób, które chcą go odsprzedać. Nie wiem, czy ta opcja będzie dostępna dla biletów U2, ale widać, że jest taka opcja i może wtedy można się z kimś umówić, kiedy taki bilet będzie wystawiony, a ktoś inny będzie mógł go kupić - a wszystko poprzez system eventim.de

 

Edit: już widzę, to jest zakładka "TICKET EXCHANGE" - do wyboru na stronie koncertu. Domyślnie jest włączona "TICKETS" - na niebieskim pasku, pod czarnym logo koncertowym. Jak na razie nie ma tam żadnych ofert. :rolleyes:

 

 

Nie wiem, jak to dokładnie działa, ale to chyba jedyna oficjalna droga.

 

Inna sprawa to rzeczywiście umówić się z kimś zaufanym i przesłać mu link na telefon - ale tym sposobem koniki nadal mogą robić kasę.....



#115 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 grudnia 2014 - 11:00

Zacytuję siebie: :P

 

 

Nie wiem, jak to dokładnie działa, ale to chyba jedyna oficjalna droga.

 

Inna sprawa to rzeczywiście umówić się z kimś zaufanym i przesłać mu link na telefon - ale tym sposobem koniki nadal mogą robić kasę.....

Można też odzyskać kasę z ubezpieczenia, jeśli zaznaczyliśmy tę opcję 2,5 Euro dodatkowych kosztów. Ale nie wiem czy  w takim wypadku bilet/bilety trafiają do puli organizatora ponownie. Pytanie ile biletów dorwali nabijacze cen, pewnie trochę mają choć teraz zespół popsuł im szyki dodając dodatkowe daty. ;)



#116 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 grudnia 2014 - 11:03

Mam pytanie:

 

Czy ktoś z Was wykupił sobie drugą subskrypcję na ten sam adres mailowy i dane kontaktowe?

Można tak?

Zastanawiam się czy nie wykupić przed jutrzejszą sprzedażą...



#117 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 09 grudnia 2014 - 11:15

Mam pytanie:

 

Czy ktoś z Was wykupił sobie drugą subskrypcję na ten sam adres mailowy i dane kontaktowe?

Można tak?

Zastanawiam się czy nie wykupić przed jutrzejszą sprzedażą...

 

dokupujesz subskrypcje? ja też chyba jeżeli nie dopuści mnie z obecną :)



#118 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 grudnia 2014 - 11:17

Mam pytanie:

 

Czy ktoś z Was wykupił sobie drugą subskrypcję na ten sam adres mailowy i dane kontaktowe?

Można tak?

Zastanawiam się czy nie wykupić przed jutrzejszą sprzedażą...

Myślę, że możesz ale dla świętego spokoju z innymi danymi. Jedno dla Ciebie, drugie na dane dziewczyny/żony/kogoś z rodziny. Jeśli nawet adres się zgadza i transakcja została przeprowadzona z tej samej karty się i jeśli dane są inne to nie ma podstaw by to zakwestionować, nikt jeszcze tego nie podważył. 

 

Myślicie, że zapotrzebowanie jest tak wielkie, że pozostałe 2 koncerty rozejdą się w try miga :P

Co brać Max - north side story czy winyla?



#119 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 grudnia 2014 - 11:24

Ja wziąłem vinyla, ale teraz wezmę North Side Story. Tzn chyba wezmę, zobaczę czy wykupię drugą sub... ;)



#120 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 grudnia 2014 - 11:25

dokupujesz subskrypcje? ja też chyba jeżeli nie dopuści mnie z obecną :)

Chyba nasze kody z aktualnej sub nie będą jutro aktywne. Kurde, za szybko to wszystko się dzieje.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych