Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#81 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 07 grudnia 2014 - 00:15

To ja mam jeszcze jedno pytanie, tak dla pewności. Rozumiem że bilet na koncert w Berlinie na płytę przychodzi smsem (nie mmsem). Ale jest on przypisany do konta na eventim tak? Mogę sobie tego smsa wyslac jeszcze raz przed koncertem? Można go wydrukowac czy TRZEBA pokazac na telefonie? Dlaczego mam wrażenie, że przez rok to mi gdzieś wszystko zniknie? :lol:


<p>To ja Mac, byłem.

#82 Dev

Dev

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2014 - 00:20

Mam następujące pytanka odnośnie koncertów w Barcelonie. Jest gdzieś układ hali i ceny biletów? Widzę ze sprzedaż jest od 9 grudnia. Pytanie tylko z jakiej strony. Jak wchodzę na polski livenation mam listę koncertów i czy przez nią będzie można kupić? Czy trzeba szukać lokalnej strony albo lokalnej wersji livenation? Dzięki za odp.

#83 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 00:28

To ja mam jeszcze jedno pytanie, tak dla pewności. Rozumiem że bilet na koncert w Berlinie na płytę przychodzi smsem (nie mmsem). Ale jest on przypisany do konta na eventim tak? Mogę sobie tego smsa wyslac jeszcze raz przed koncertem? Można go wydrukowac czy TRZEBA pokazac na telefonie? Dlaczego mam wrażenie, że przez rok to mi gdzieś wszystko zniknie? :lol:

NIe Ty jeden masz wrażenie, że to gdzieś zniknie. :P Eventim to cywilizowany portal w razie jakichkolwiek problemów można pisać albo dzwonić nawet na polską obsługę techniczną. Bilet na płytę przychodzi w formie smsu zawierajacego link do strony internetowej. Po wejściu tam znajdziesz kod QR bedący biletem. Lepiej go sobie gdzieś zapisać na dysku i zachować dla pewności. Istnieje opcja wysyłki ponownie w dziale eventim.de w dziale moje bilety. Można wydrukować można pokazać na telefonie. 

Mam następujące pytanka odnośnie koncertów w Barcelonie. Jest gdzieś układ hali i ceny biletów? Widzę ze sprzedaż jest od 9 grudnia. Pytanie tylko z jakiej strony. Jak wchodzę na polski livenation mam listę koncertów i czy przez nią będzie można kupić? Czy trzeba szukać lokalnej strony albo lokalnej wersji livenation? Dzięki za odp.

Kupisz za pośrednictwem portalu Livenation - Nieważne w jakiej wersji językowej. 

entradas-u2-barcelona-palau-sant-jordi-2



#84 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 grudnia 2014 - 09:29

Ma ktoś z was pod ręką dokładną rozpiskę o której godzinie rusza jutro sprzedaż na poszczególny koncert?



#85 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 11:44

Ma ktoś z was pod ręką dokładną rozpiskę o której godzinie rusza jutro sprzedaż na poszczególny koncert?

Nie ma takiej rozpiski, ale mogę Ci zrobić:

Amsterdam, Barcelona, Londyn, Glasgow, Paryż- 10

Sztockholm, Berlin, Kolonia - 9



#86 Michcis

Michcis

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Skąd:Słupsk

Napisano 07 grudnia 2014 - 12:22

Ciekawi mnie to, że wszędzie płyta jest z niższej półki cenowej. Sugeruje to, że miejsca stojące będą gorsze. Słaba akustyka, widoczność? 



#87 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2014 - 12:38

Ciekawi mnie to, że wszędzie płyta jest z niższej półki cenowej. Sugeruje to, że miejsca stojące będą gorsze. Słaba akustyka, widoczność? 

zawsze tak było….bilet GA to marzenie każdego trófana….kupując płytę koczujesz pod bramami 3 dni przed, aby zająć miejsce w 12 rzędzie na wprost Adama….jak już wbiegniesz na płytę o 16.00 to do rozpoczęcia koncertu nie ruszasz się z miejsca, aby przypadkiem nikt nie przesunął Cię do rzędu 14…a więc nie pijesz, nie jesz tak aby czasami Ci się nie "zachciało" tego i tamtego bo cały plan spali na panewce. Jak już słyszysz pierwsze dzwięki to wiesz, że było warto, wszyscy skaczą( oprócz Berlina bo to przecież nie jest to rock concert), szaleją( na południu Europy oj tak), śpiewają ( oprócz Polski bo nikt nie umie inglisza)

 

a trybuny? płacisz więcej, ale wpadasz o 21.30 chwilę przed startem, siadasz sobie i słuchasz, patrzysz na wizualki, podziwiasz oprawę artystyczną i jak będziesz miał szczęście to w Twoim sektorze ludzie wstaną na Beatiful Day…na 1 encore wyjdziesz po piwko…..na 2 encore odwiedzisz toaletę….za każdym razem spokojnie wracasz bo nikt nie zajmie Ci miejsca…..



#88 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 07 grudnia 2014 - 12:53

a trybuny? płacisz więcej, ale wpadasz o 21.30 chwilę przed startem, siadasz sobie i słuchasz, patrzysz na wizualki, podziwiasz oprawę artystyczną i jak będziesz miał szczęście to w Twoim sektorze ludzie wstaną na Beatiful Day…na 1 encore wyjdziesz po piwko…..na 2 encore odwiedzisz toaletę….za każdym razem spokojnie wracasz bo nikt nie zajmie Ci miejsca…..

 

eeeee...przejaskrawiasz...

Oczywiście, że z miejscem na płycie nic nie może się równać, zwłaszcza jak jesteś pod samą sceną, co równa się z "epicentrum" wszelakich emocji.

Natomiast, jeszcze nigdy (specjalnie podkreślam to słowo) , jak byłem w EU bądź w Polsce na koncertach na trybunach (Robbie Williams, The Killers, Tina Turner, U2, Bon Jovi itd...) nie było sytuacji, że ludzie zachowywali się tak drętwo jak to opisujesz.

Nawet w Niemczech...



#89 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2014 - 13:03

Czy bilety na trybuny w Berlinie są imienne / jakoś tam personalizowane?



#90 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 07 grudnia 2014 - 13:04

http://www.eventim.p...nt&hilfeid=7668

Na eventim.pl podają, że nawet zwykłym przelewem można zapłacić, a to ciekawe:P

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#91 Michcis

Michcis

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Skąd:Słupsk

Napisano 07 grudnia 2014 - 13:38

eeeee...przejaskrawiasz...

Oczywiście, że z miejscem na płycie nic nie może się równać, zwłaszcza jak jesteś pod samą sceną, co równa się z "epicentrum" wszelakich emocji.

Natomiast, jeszcze nigdy (specjalnie podkreślam to słowo) , jak byłem w EU bądź w Polsce na koncertach na trybunach (Robbie Williams, The Killers, Tina Turner, U2, Bon Jovi itd...) nie było sytuacji, że ludzie zachowywali się tak drętwo jak to opisujesz.

Nawet w Niemczech...

 

Na stadionie płyta to no brainer. Na wizualkach hal płyta jest taka mała i do tego tańsza, że pewnie w pre-sale wszystko poszło. Kupno na siedzące ma to ryzyko iż sektor może być pinikowy ;)



#92 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 15:55

Dokładnie jak piszecie płyta to kwintesencja koncertu U2 i każdy z fanów marzy by się znaleźć jak najbliżej zespołu. Na płycie największy ścisk, największa losowość sytuacji bo możemy stać zarówno tuż przy scenie jak i w najdalszym kącie hali. Możemy stać gdzieś na środku i jakiś dryblas będzie nam wszystko zasłaniał a my będziemy zmuszeni balansować od lewa do prawa głową. Ale jak wszystko się uda to mamy najlepsze miejsca. Trybuny na pewno z nich będzie również świetna widoczność, trybuny hali to nie trybuny stadionów z 360 tour. 



#93 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 grudnia 2014 - 17:29

Nie ma takiej rozpiski, ale mogę Ci zrobić:

Amsterdam, Barcelona, Londyn, Glasgow, Paryż- 10

Sztockholm, Berlin, Kolonia - 9

aby uściślić Barcelona od 10 ale niestety dopiero od wtorku. Zmniejsza to szanse osób, które polują tylko na hiszpańskie koncerty...



#94 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 grudnia 2014 - 17:36

aby uściślić Barcelona od 10 ale niestety dopiero od wtorku. Zmniejsza to szanse osób, które polują tylko na hiszpańskie koncerty...

Dzięki za spostrzeżenie Look!

 

Daty uaktualnione w pierwszym poście tego tematu. 



#95 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2014 - 19:54

A nóż jeśli ktoś miałby problem z odnalezieniem poszczególnych odnośników do zakupu biletów :
http://u2tour.de/news/article5280.html


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#96 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 07 grudnia 2014 - 19:57

"Stehplatz Innenraum (nur über Eventim)
68,90 €"

 

Czyli ticketmaster w ogóle nie będzie miał płyty? Czy uznali, że już się wyprzedała?



#97 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2014 - 20:32

"Stehplatz Innenraum (nur über Eventim)
68,90 €"

 

Czyli ticketmaster w ogóle nie będzie miał płyty? Czy uznali, że już się wyprzedała?

 

Z tego artykułu wynika, że eventim ma wyłączność na bilety na płytę.



#98 pasłęczanin

pasłęczanin

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 07 grudnia 2014 - 21:07

Hej jak to jest z dostawą w eventimie uk? Opcja tylko za ponad 10 funtów?



#99 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 07 grudnia 2014 - 21:22

W jakim formacie jest ten QR-Code? Jeśli ktoś wybrał bilet w takiej postaci to lepiej nie zmieniać smartfon na inny, np z Androida na OS Blackberry, czy raczej jest szansa aby w razie W dało się zapisać ten kod np w przenośnej pamięci?

Jak ściągnąłem podaną stronę poprzez przeglądarkę na kompie - to jest to zwykły GIF - 42x42 piksele. Powinno bez problemów dać się odczytać, nawet, jako zdjęcie nawet na starszych modelach.

 

Osobiście planuję jeszcze wydrukować w 2, albo 3 kopiach i mieć przy sobie w razie padnięcia telefonu. ;)

 

Ktoś pisał, że można nawet zrobić "print-screen" kodu i zapisać w formie zdjęcia tak by nie łączyć się z netem przed wejściem co by roaming nie pożarł pieniędzy. Nie wiem czy tak można.

Można na kompie zapisać stronę oraz sam obrazek - nie wiem tylko czy sam kod wystarczy, czy musi być "cała" strona.

 

To by mogło niezłe być, ale ryzykowne. A jak jednej osobie telefon się zepsuje to wszystkie 4 tracą wejście ? Nienormalne..

Swoją drogą, jeżeli mogę ściągnąć stronę, to czemu nie ma dodatkowej opcji w postaci możliwości wydrukowania sobie papierowej wersji biletu - właśnie z tym kodem QR?? W czym problem? Trochę to oderwane od rzeczywistości.

 

zawsze tak było….bilet GA to marzenie każdego trófana….kupując płytę koczujesz pod bramami 3 dni przed, aby zająć miejsce w 12 rzędzie na wprost Adama….jak już wbiegniesz na płytę o 16.00 to do rozpoczęcia koncertu nie ruszasz się z miejsca, aby przypadkiem nikt nie przesunął Cię do rzędu 14…a więc nie pijesz, nie jesz tak aby czasami Ci się nie "zachciało" tego i tamtego bo cały plan spali na panewce. Jak już słyszysz pierwsze dzwięki to wiesz, że było warto, wszyscy skaczą( oprócz Berlina bo to przecież nie jest to rock concert), szaleją( na południu Europy oj tak), śpiewają ( oprócz Polski bo nikt nie umie inglisza)

 

a trybuny? płacisz więcej, ale wpadasz o 21.30 chwilę przed startem, siadasz sobie i słuchasz, patrzysz na wizualki, podziwiasz oprawę artystyczną i jak będziesz miał szczęście to w Twoim sektorze ludzie wstaną na Beatiful Day…na 1 encore wyjdziesz po piwko…..na 2 encore odwiedzisz toaletę….za każdym razem spokojnie wracasz bo nikt nie zajmie Ci miejsca…..

Co do płyty to zgoda, ale opis trybun to raczej do USA mi pasuje ;P Na szczęście pamiętam VT z Chorzowa w 2005 - ledwo udało mi się kupić bilety na trybuny, myślałem, że będzie słabo, ale na szczęście wszyscy stali cały koncert i nikt się nie kręcił w tą i z powrotem :D

 

Z tego artykułu wynika, że eventim ma wyłączność na bilety na płytę.

Może to przez te dziwaczne systemy z biletami na komórkę? Inni nie chcą się w Niemczech w to bawić?



#100 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 07 grudnia 2014 - 21:50

Czyli na Berlin jutro o 9:00 zaczyna się publiczna sprzedaż, ale można kupić 4 bilety na osobę. Jak gdzieś wyczytałem we wtorek będzie można kupić już 8 biletów. Czy ktoś wie o której ta sprzedaż się zacznie? Czy o północy, czy później? Jest to dla mnie szalenie ważne, bo ogarniam bilety dla ekipy 6 osób i jeśli podzielimy zakup w poniedziałek to nie znajdziemy się obok siebie na koncercie...

 

EDIT: czy może da się wybrać określone miejsca? Kto kupował kiedyś trybunę na eventimie i wie jak sprawa wygląda? (EDIT2: już przeczytałem w FAQ że są automatycznie przydzielane...)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych