Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#41 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:28

w ubiegłym roku kupowałam bilety przez niemieckiego eventima z wysyłką na adres w Niemczech. nie wchodziłam tam od roku, ale wtedy rejestrowałam konto na swoje dane, ale w miejscu gdzie się podaje adres wysyłki można było podać innny adres niż ten z rejestracji. więc tutaj nie powinno być żadnego problemu. adres wysyłki można podać dowolny, on do niczego się nie wlicza. zamieszanie jest tylko z tym, aby dane na bilecie zgadzały się z danymi z karty kredytowej/debetowej i dowodem, jeżeli przy wejściu będą takie rzeczy sprawdzać.


IrishGirl z u2.heh.pl


#42 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:28

Jeszcze dopytam - czy jak będę chciała zapłacić za bilety i nie przyjmie mi karty debetowej, mogę za chwilę spróbować ponownie kredytową? Nie "uciekną" mi bilety z koszyka?



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#43 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:33

Jeszcze dopytam - czy jak będę chciała zapłacić za bilety i nie przyjmie mi karty debetowej, mogę za chwilę spróbować ponownie kredytową? Nie "uciekną" mi bilety z koszyka?

 

 

nie. masz na to ok. 13 minut



#44 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:49

Żadnego takiego oznaczenia nie widziałem - lepiej nie wprowadzać ludzi w błąd. :rolleyes:

 

Rodzi się tylko jedno pytanie - skoro mogę wejść na taką stronę, bez żadnych haseł i szyfrowanych linków, to jest to prosta droga dla hackerów. Wchodzi, drukuje lub ściąga na telefon. Wchodzi na koncert przed tobą i masz pozamiatane....   Dla mnie to zbyt uproszczona forma biletu, ale chyba musimy się przyzwyczaić. :ph34r:

 

Dokładnie jedyną formą płatności, jaka miałem na innocence pre-sale była karta kredytowa, nie było paypala.

 

Każdy dostaje unikalny link smsem, więc jeśli nie ma Twojego telefonu to ciężko podkraść link ;)



#45 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:22

Jakbym nie kombinował tak pojawia się kolejny problem.

Dodam że kolega jest z Polski a nie z Niemiec, po prostu mam w Niemczech osobę gdzie mogłyby przyjść bilety.

Podobno na kolegi konto można wpłacać tylko Euro, ja mam złotówki i jedno 100 Euro..

Dziś banki są zamknięte a wpłatomaty nie przyjmują euro tylko złotówki.

Ja już nie wiem co mam robić, co ja mam zrobić żeby mieć szanse kupna biletu w poniedziałek, czy jest ktoś kto może mi pomóc...


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#46 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:28

Jakbym nie kombinował tak pojawia się kolejny problem.

Dodam że kolega jest z Polski a nie z Niemiec, po prostu mam w Niemczech osobę gdzie mogłyby przyjść bilety.

Podobno na kolegi konto można wpłacać tylko Euro, ja mam złotówki i jedno 100 Euro..

Dziś banki są zamknięte a wpłatomaty nie przyjmują euro tylko złotówki.

Ja już nie wiem co mam robić, co ja mam zrobić żeby mieć szanse kupna biletu w poniedziałek, czy jest ktoś kto może mi pomóc...

ja odpuszczam np.: alkohol na 1M i ....te kase przeznaczam dziś na bilety dziś z Fanzone za 114 lub 201 EUR....u2 to mój nałóg a reszta nie ma znaczenia.........to moze byc Last Tour.........



#47 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:32

Jakbym nie kombinował tak pojawia się kolejny problem.

Dodam że kolega jest z Polski a nie z Niemiec, po prostu mam w Niemczech osobę gdzie mogłyby przyjść bilety.

Podobno na kolegi konto można wpłacać tylko Euro, ja mam złotówki i jedno 100 Euro..

Dziś banki są zamknięte a wpłatomaty nie przyjmują euro tylko złotówki.

Ja już nie wiem co mam robić, co ja mam zrobić żeby mieć szanse kupna biletu w poniedziałek, czy jest ktoś kto może mi pomóc...

masz karte debetpwa ? zaplac karta w eventime z PLNów



#48 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:40

Teraz dzwoniłem do banku, podobno jak się wpłaci do niego na te konto złotówki we wpłatomacie, to od razu przewalutuje na Euro.

Niestety nie wiem jaka stawka jest u nich za Euro.

Wiec chyba pozostaje mi wpłacić te złotówki, przewalutuje sie u niego na euro, i próbować wtedy kupić te bilety na Eventim.de


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#49 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:42

Teraz dzwoniłem do banku, podobno jak się wpłaci do niego na te konto złotówki we wpłatomacie, to od razu przewalutuje na Euro.

Niestety nie wiem jaka stawka jest u nich za Euro.

Wiec chyba pozostaje mi wpłacić te złotówki, przewalutuje sie u niego na euro, i próbować wtedy kupić te bilety na Eventim.de

przewalutuje "po tabeli" najmniej korzystnie dla Ciebie...ale przy tych kwotach wpłat to niewielkie różnice.  powodzenia ! CU in Berlin



#50 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 12:28

Witam.

Jestem tu nowy ale już od dłuższego czasu śledzę forum.

Mam pytanie co do płacenia za bilety.

Nie mam karty kredytowej i debetowej. Jest jakaś inna możliwość zakupienia biletu? Tak naprawdę obojętnie na który koncert w Europie oczywiście.

Dziękuję za pomoc.

Witamy! Regulamin Eventimu mówi wyraźnie, że można płacić kartą debetową/kartą kredytową lub przelewem bankowym. Jeśli decydujesz się na opcję przelewu bankowego dystrybutor biletów rezerwuję je na 4 dni. Jak tylko otrzymają pieniądzę wyślą pieniądze do Ciebie. Jak to działa w praktyce trudno powiedzieć, takie przelewy mogą być czasochłonne. W dodatku z doświadczenia wiem że przelew bankowy między bankami w Polsce i Niemczech może trochę kosztować. Najprościej byłoby zorganizować sobie jakoś tą kartę. 

 

moj znajomy te kupował i mówil mi płacił paypalem...

Narazie jednak zdementujemy te pogłoski o możliwości zapłaty paypalem, bo regulamin nic o tym nie mówi. Napisałem do dystrybutora biletów w tej sprawie. ;)

 

Ja też mam pytanie. Załóżmy, że ktoś już ma dla siebie bilety kupione w pre-sale i już nie potrzebuje. Ale chce pomóc i kupić w ogólnej sprzedaży komuś kto jeszcze nie ma. Czy może wtedy oddać ten bilet tej osobie skoro czytamy, że na 1 bilet trzeba wejść razem jeśli kupujesz dla kogoś ?

Ma bilety kupione w presale i już nie potrzebuje? Chce oddać komuś jeden? Chyba tak, na u2start już się w ten sposób wymieniają. To w zasadzie pytanie o to czy na bilety może samodzielnie wejść osoba, która ich nie kupiła. Jeśli nie są na jednym wydrukowanym kuponie - jak np Email pdf czy mobile ticket. To w zasadzie chyba można się takim papierowym biletem poruszać indywidualnie. Trudności sprawa sytuacja gdy na jeden kod QR są wpisane 4 bilety, wtedy ich nie rozdzielisz!



#51 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 12:34

Jeszcze dopytam - czy jak będę chciała zapłacić za bilety i nie przyjmie mi karty debetowej, mogę za chwilę spróbować ponownie kredytową? Nie "uciekną" mi bilety z koszyka?

To pytanie już było - Masz na to około kwadrans czasu, żeby system zarejestrował Twoją kartę ;)

 

 

Jakbym nie kombinował tak pojawia się kolejny problem.

Dodam że kolega jest z Polski a nie z Niemiec, po prostu mam w Niemczech osobę gdzie mogłyby przyjść bilety.

Podobno na kolegi konto można wpłacać tylko Euro, ja mam złotówki i jedno 100 Euro..

Dziś banki są zamknięte a wpłatomaty nie przyjmują euro tylko złotówki.

Ja już nie wiem co mam robić, co ja mam zrobić żeby mieć szanse kupna biletu w poniedziałek, czy jest ktoś kto może mi pomóc...

 

Teraz dzwoniłem do banku, podobno jak się wpłaci do niego na te konto złotówki we wpłatomacie, to od razu przewalutuje na Euro.

Niestety nie wiem jaka stawka jest u nich za Euro.

Wiec chyba pozostaje mi wpłacić te złotówki, przewalutuje sie u niego na euro, i próbować wtedy kupić te bilety na Eventim.de

Jeśli dokonujesz przelewu z polskiego banku na zagraniczny to bank przewalutuje polskie złotówki na walutę kraju do którego mają trafić pieniądze. Zazwyczaj kurs jest wyższy niż aktualny na rynku o jakieś pare-parenaście groszy. Na moje konto w Euro wpłacam sobie złotówki i nic nie stoi na przeszkodzie. ;)



#52 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 06 grudnia 2014 - 12:53

To ja mam pytanie, bo nie mogę się przekopać przez odpowiednie tematy. Chce kupić w poniedziałek bilet na płytę na koncert w Londynie (9 rano tak?), posiadam kartę płatniczą Visa i zwykle konto bankowe, gdzie mogę walczyć o te bilety tak żeby było ok? Czy nie ma takiej szansy? Wszystko mi się już myli przez te smsowe bilety :lol:


<p>To ja Mac, byłem.

#53 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 12:58

To ja mam pytanie, bo nie mogę się przekopać przez odpowiednie tematy. Chce kupić w poniedziałek bilet na płytę na koncert w Londynie (9 rano tak?), posiadam kartę płatniczą Visa i zwykle konto bankowe, gdzie mogę walczyć o te bilety tak żeby było ok? Czy nie ma takiej szansy? Wszystko mi się już myli przez te smsowe bilety :lol:

Pre-sale na Londyn prowadzi AXS, pewnie w poniedziałek będą też sprzedawać normalnie bilety.

Tutaj link do pre-sale: http://www.axs.com/u...kets?skin=theo2 w poniedziałek będzie inny link, więc trzeba z U2.com/tour wchodzić, albo bezpośrednio z www.axs.com/uk

 

Ze względu na różnice czasu, sprzedaż biletów na koncerty w Londynie rozpocznie się o 10:00 czasu polskiego, nie o 9:00!!!



#54 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:04

To ja mam pytanie, bo nie mogę się przekopać przez odpowiednie tematy. Chce kupić w poniedziałek bilet na płytę na koncert w Londynie (9 rano tak?), posiadam kartę płatniczą Visa i zwykle konto bankowe, gdzie mogę walczyć o te bilety tak żeby było ok? Czy nie ma takiej szansy? Wszystko mi się już myli przez te smsowe bilety :lol:

O Londyn powalczymy w poniedziałek o 10 rano przez livenation.uk. Karta płatnicza Visa posłuży na cel opłacenia transakcji. Bilet smsem to nazwa dla Eventimu dla Livenation nazywa się to bilet elektroniczny (Ticketdirect )– 0 pln

 

Dla wybranych imprez dostępna jest opcja wydrukowania biletu elektronicznego (Ticketdirect) w domu, na zwykłej drukarce. Po prawidłowym dokonaniu płatności możesz od razu wydrukować swoje bilety lub możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoje zamówienie i wydrukować bilety w sekcji 
Moje Konto/ Moje Zamówienia. 

UWAGA: Wejście na imprezę możliwe jest jedynie po okazaniu biletu elektronicznego (Ticketdirect ) - nie wystarczy samo potwierdzenie zamówienia! 



#55 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:09

Okej dziękuje Wam za info. :)

 

Ależ ja głupi, faktycznie sprzedaż ruszy o 10tej a ja w takim razie tracę możliwość zakupienia biletu (będę w pracy...). No cóż, może się uda jakoś w następnym roku coś wyhaczyć.


<p>To ja Mac, byłem.

#56 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:10

Witam, do kiedy trwa przedsprzedaż biletów dla subskrybentów?



#57 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:13

Witam, do kiedy trwa przedsprzedaż biletów dla subskrybentów?

Przedsprzedaż biletów kończy się dzisiaj w południe!

 

Widzę, że i to zmienili. 



#58 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:17

Przedsprzedaż biletów kończy się dzisiaj o północy. 

Dzieki, mam zamiar dołączyć dzis do subskrybentów i kupic dwa bilety na pierwszy Berlin. Rozumiem, że jesli biore bilety na trybuny to mogę otrzymac je w PDF i pożniej wydrukowac?



#59 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:19

Dobrze, że nie jestem sam z tym kupowaniem w poniedziałek.. Jeszcze takie pytania:

1. Jakie są szanse, że uda mi się kupić 2 bilety na płytę w normalnej sprzedaży na Berlin?

2. Jak interpretować te różnice pomiędzy dwoma koncertami? Bo nie chciałbym iść na koncert akustyczny..

3. Czy opłata tych €30 za dostarczenie do PL dotyczy właśnie tylko tego kodu?



#60 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 06 grudnia 2014 - 13:24

Przedsprzedaż biletów kończy się dzisiaj o północy. 

Chyba w południe, nie? 12 noon? Czyli już po pre-salu.
 

 

1. Jakie są szanse, że uda mi się kupić 2 bilety na płytę w normalnej sprzedaży na Berlin?

2. Jak interpretować te różnice pomiędzy dwoma koncertami? Bo nie chciałbym iść na koncert akustyczny..

3. Czy opłata tych €30 za dostarczenie do PL dotyczy właśnie tylko tego kodu?

 

AD.1. Nie wiadomo, zależy jaka pula poszła na pre-sale, prawdopodobnie ograniczona. Ale jak np. 10.000 ludzi rzuci się na kilkaset biletów na płytę, które zostały, i tak będzie ciężko :P Nie wiem ile w sumie ludzi wchodzi na płytę..

Ad 2. Nie wiadomo, ma być innocence i experience, ale nie wierzę, że któryś z nich będzie akustyczny. Może dojrzalszy, stingowy czy coś, a może wręcz przeciwnie, odważniejszy. Kto ich tam wie..

ad 3. 30 EU płacisz za papierkowy bilet, na płytę takich nie ma, a z tego co mówiono, to na trybuny też można wybrać e-bilet czy coś takiego, wtedy płacisz 2.50 EU.

 

EDIT: matt, już po pre-sale!  skończyła się w południe.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych