Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence Promo Tour


  • Please log in to reply
835 replies to this topic

#101 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 12 października 2014 - 21:00

EBW pięknie wyszło. Edgar zrobił spore postępy w grze na fortepianie. Było pięknie.


See through in the sunlight


#102 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 12 października 2014 - 21:08

Szkoda, że Bono złamał się głos (nie raz) na EBW, ale cóż, uroki występów w dusznych studiach telewizyjnych. :P Miracle za to zadziwiająco fajnie wyszło.


- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#103 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 12 października 2014 - 21:09

Dżizas, cholerne włoskie tłumaczenie, nie słyszę co panowie mówią..

 

"U Due" - to zdaje się standard w Europie, słyszałem Niemców jak mówili "U Zwei", tylko my mamy takie kompleksy.

 

BTW gdyby polska TV ściągnęła do studia Bono i Edge'a, do wywiadu na pewno oddelegowałaby dziennikarza znającego angielski.. włosi nie mają takich problemów.

 

Ja nie nazwał bym tego kompleksami. To po prostu poprawność językowa. Ja jestem za tym jak komentator sportowy poprawnie czyta nazwiska zagraniczne, tak samo chciałbym aby redaktorzy poprawnie czytali tytuły albumów/piosenek, czy nazwy zespołów. Dla mnie czytanie U dwa/due to takie "olewajstwo" językowe. :rolleyes: I dlatego bardziej profesjonalne byłoby oddelegowanie anglojęzycznego redaktora - dzięki czemu rozmowa byłaby bardziej płynna - chyba nawet raz Bono nie mógł się wysłowić, bo był zagłuszany w słuchawkach?

 

 

Generalnie, jak na wersje akustyczne całkiem fajnie. Przy EBW trochę zabrakło Bono głosu (może przez brak wody w studio :D ), ale na koncercie wolę wersje albumowe. Ewentualnie intro mogło by być po części akustyczne. Może być jak s OOTS - sami do końca nie wiedzieli jak to grać i tylko raz, czy dwa było z Edgem na gitarze.



#104 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 października 2014 - 21:09

http://www.rai.tv/dl...ce5019.html#p=

cudeńko po prostu. . Uwielbiam U2 akustyczne



#105 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 21:26

Ale fajna proca to zapowiada.



#106 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 października 2014 - 21:38

http://www.mediafire...3 Studios.rar  

koncert w formie mp3

 

 

 



#107 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 21:42

Dzięki, Marysia, za linkacza.



#108 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 października 2014 - 22:09

Jeszcze macie na mega: 

 

https://mega.co.nz/#...pZ7ArH5eIfNkkKE

 

Właśnie oglądam powtórkę :D

 

@stokrotka - jaka autobomba? :P

 

Sądząc po spontanicznych okrzykach widowni "We love you" Musiało się udać :D



#109 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 22:25

Na U2start już jest bootleg :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#110 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 października 2014 - 22:37

@stokrotka - jaka autobomba? :P

oj, rozmawiali coś o Raised By Wolves, o tamtych wydarzeniach z Dublina itd. i padło takie słowo od włoskiego tłumacza, nie wiem co to znaczy dokładnie, zapewne coś o wybuchach... ale on powiedział to w taki sposób, że mnie rozbawiło, no :D ale nie przejmuj się moim zrytym poczuciem humoru :D


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#111 bob74

bob74

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Marrakech City Of Blinding Lights

Napisano 12 października 2014 - 22:46

Bonias wspominal o w/w wydarzeniach oraz o trzech samochodach pulapkach co  wlasnie "autobomba" oznacza we wloskim jezyku.. trudno bylo z tego wywiadu cokolwiek wyciagnac, poniewaz tlumacz wloski byl zbyt glosnio...



#112 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 października 2014 - 22:51

oj, rozmawiali coś o Raised By Wolves, o tamtych wydarzeniach z Dublina itd. i padło takie słowo od włoskiego tłumacza, nie wiem co to znaczy dokładnie, zapewne coś o wybuchach... ale on powiedział to w taki sposób, że mnie rozbawiło, no :D ale nie przejmuj się moim zrytym poczuciem humoru :D

Aaa myślałem, już ze coś z Bomby zagrali :D To całkiem zrozumiałe, ich język jest dość zabawny. Bonias jak tam siedział na kanapie też sprawiał na początku wrażenie rozbawionego :D

 

Myślałem kurczę, że tu coś zrozumiem z tego wywiadu a tu w tym materiale video puścili tak donośny głos tego lektora, że trzeba obejść się smakiem  ;)



#113 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 października 2014 - 22:58

To całkiem zrozumiałe, ich język jest dość zabawny. Bonias jak tam siedział na kanapie też sprawiał na początku wrażenie rozbawionego :D

Fakt, w sumie samo 'U Due' by wystarczyło, żeby dostać tam ataku śmiechu :D


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#114 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 października 2014 - 23:22

Fakt, w sumie samo 'U Due' by wystarczyło, żeby dostać tam ataku śmiechu :D

Włosi bardzo dbają o swoją kulturą nie pozwalając się wkradać anglicyzmom - założę się, że grali by u nas to hasło " U DWA" nie padło by ani razu :D



#115 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 12 października 2014 - 23:46

Włosi bardzo dbają o swoją kulturą nie pozwalając się wkradać anglicyzmom - założę się, że grali by u nas to hasło " U DWA" nie padło by ani razu :D

Powiedzmy szczerze, jak Francuzi są tak samo leniwi do nauki obcych języków! :D (z resztą USA też, tylko im jest łatwiej - ang. jest dość powszechny teraz :ph34r: ) O "U due" już pisałem, to nie ma nic wspólnego z dbaniem o język. To nieznajomość języków i nazw własnych.

 

Na u2torrents na razie tylko wersja SD:

http://u2torrents.com/t?id=9551

 

Ponoć może też będzie wersja HD. ;)



#116 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 października 2014 - 23:52

Eee no mega wyszło ! Ze względu że dopiero 14 usłyszę te wyczekiwane sesje akustyczne i bonusy ( :rolleyes:  ) to nie mam porównania do tamtych wykonań , ale zarówno MIracle jak i EBW brzmią świetnie na sucho. Wreszcie nie robią takiej wiochy jaką uskuteczniali mordując od czasu do czasu Vertigo akustycznie. Miracle zyskuje tutaj taki właśnie hiszpański trochę sznyt i świetnie się nadaję a Włoska publiczność jak zwykle świetnie reaguje. EBW to już bajka , ja osobiście uwielbiam jak Bono załamuję się głos bo widać wtedy z jakim zaangażowaniem śpiewa a po usłyszeniu tej wersji miałem ciary ! Rodzice też przyznali że o wiele lepiej łapie niż wersja albumowa ( tata szczególnie chwalił Edka na pianinie :D ) , ja tam lubię EWB albumowe ale nie jest w moim topie tej płyty. Najprostsze porównanie to : o ile Invisible jest dla mnie lepszą wersją Beautiful Day ( wiem narażam się :P ) to EBW jest biedniejszą wersją Walk On. Nadal lubie ale nie szaleje za nią , więc wersja z pianinem meega mnie ucieszyła :wub:  W ogóle serio dla mnie całe Promo Tour ( no jeden występ , dwa przydałyby się elektryczne) może być odbębnione akustycznie , naprawdę ta prostota dużo daje tym piosenkom , full-band dostaniemy na trasie , tutaj moim zdaniem mogą bez obciachu jechać unplugged. Tylko żeby Adaś z Larrym dołączyli już we Francji podczas wtorkowego występu :ph34r:


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#117 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 13 października 2014 - 00:00

Miracle zyskuje tutaj taki właśnie hiszpański trochę sznyt i świetnie się nadaję a Włoska publiczność jak zwykle świetnie reaguje.

Ja nie wiem, co wy z tą włoską publicznością? :P Przecież do takich programów przeważnie specjalnie dobiera się publikę i ludzie wszędzie klaszczą tak samo, najczęściej wtedy, kiedy realizator da znak. ;)



#118 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 października 2014 - 00:06

Ale u Amerykanów nawet na znak nie śpiewają bo zażerają fryty :D
W ogóle dziewczyny ! Zauważyłyście że Bonias zmienił te paskudne buty w których cały czas fruwał :P Tak na nie narzekałyście że założył jakies z suwaczkiem po boku ( też chyba nie najpiękniejsze :D ) A Edek od kilkunastu występów w tych samych podwiniętych dżinsach :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#119 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 października 2014 - 00:30

12 Października 2014 - Milan, Italy - RAI TV Studios - 20:10 RAI 3 Che Tempo Che Fa - kanał 332 nc+ - występ: Pierwszy występ na żywo we włoskiej telewizji. 

 

Włoska publiczność kocha U2, na potwierdzenie czego kolejny epizod tej miłości mogliśmy obejrzeć we włoskiej telewizji RAI3. Chociaż w zapowiadanym show pojawiła się jedynie połowa zespołu U2, dwoje z nich Bono i The Edge, zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Choć tym razem na scenie zabrakło Adama i Larry'ego - nie pojawili się tego wieczoru, nie przeszkodziło to w wykonaniu akustycznym dwóch piosenek z najnowszej płyty Songs Of Innocence - Miracle of Joey Ramone i Every Breaking Wave. Prowadzący programu Fabio Fazio gorąco przywitał członków zespołu we Włoszech i przeprowadził z nimi wywiad. Wywiad przerywały spontaniczne okrzyki radości włoskiej publiczności. "We Love You" - Krzyczeli, sprawiając, że na twarzach Bono i The Edge'a zagościły głębokie uśmiechy. 

 

Moment w którym Bono śpiewa "we got language so we can't communicate" i pokazuję na swoje ucho Fabio Fazio uważam za absolutnie genialny :D

 

Do obejrzenia: Wywiad - Miracle of Joey Ramone (od 13:20) (acoustic version)

http://www.rai.tv/dl...8cfc31.html#p=0

Every Breaking Wave

http://www.rai.tv/dl...9ce5019.html#p=

 

Tylko piosenki:

https://www.dailymot...edge-live_music

 

Piosenki mp3

https://mega.co.nz/#...pZ7ArH5eIfNkkKE

13320-1413148352-size2.jpg

 

13320-1413148351-size2.jpg

u2tre1.jpg

u2tre2.jpg

 

u2tre3.jpg

u2tre4.jpg

 

 

1897855_782124265180111_8978388582986115

1897855_782124371846767_3667319595296295

 

1926821_782124425180095_2934222013491341

10645044_782148391844365_208816815162566

 

Nadchodzące Eventy:

 

14 Października 2014 - Paris, France - Canal + TV Studios - CANAL + france Le Grand Journal - występ: Prawdopodobnie dwie piosenki.
 
COPRS_BLOG_MYCLAP_U2AULGJ.jpg
 
 
 
15 Października 2014 -  London, England at Maida Vale Studios BBC RADIO 2 - Jo Whiley - 9:00 występ: 3 nowe piosenki i jeden klasyk Mówi się, że Jo Whiley zabukowała, zespół na występy akustyczne podczas wywiadu - ale może wezmą i zagrają też coś z pradęm.   ;)
 

17 Października 2014 - London, England - London Studios- Graham Norton Show BBC One 10:35 PM - rozmowa, występ: conajmniej Miracle (Of Joey Ramone)

 

21 Października 2014 - Maidstone, England at The Maidstone Studios -  BBC Two TV showLater... With Jools Holland. występ: ? Półgodzinna audycja, 24 października godzinna powtórka. To pierwsza wizyta w programie Joolsa zespołu, ale nie ich pierwsza współpraca. W 2001 roku Bono nagrał z Joolsem i jego orkiestrą kawałek - If You Wear That Velvet Dress. Link poniżej:
 
24 Października 2014 North Rhine-Westphalia. Występ radiowy. U2 - Unplugged & Talk. Koncert akustyczny dla dwustu fanów, którzy wygrają bilety w konkursie radiowym. 
 


#120 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 października 2014 - 06:47

Ja nie nazwał bym tego kompleksami. To po prostu poprawność językowa. Ja jestem za tym jak komentator sportowy poprawnie czyta nazwiska zagraniczne, tak samo chciałbym aby redaktorzy poprawnie czytali tytuły albumów/piosenek, czy nazwy zespołów. Dla mnie czytanie U dwa/due to takie "olewajstwo" językowe. :rolleyes:

 

Ale to olewajstwo to w sumie też standard - Niemiec (acz nie każdy) będzie mówił "wallet" przez "v" i nie widzi w tym nic zdrożnego. Przecież jest Niemcem, dlaczego ma mówić po angielsku jak Anglik? Co dopiero Francuz - byłem kiedyś na międzynarodowej konferencji, byli prelegenci z kilkunastu krajów Europy, wszyscy mówili po angielsku, z akcentami lub bez, ale najgorszy był Francuz (Francuzka właściwie) - akcent francuski tak skrajny, że prawie nic nie mogłem zrozumieć. I podejrzewam, że nie dałaby sobie wytłumaczyć, że jest coś z tym nie ok. Ale też nie wszędzie tak jest, np. w Belgii mówią poprawnie.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych