Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence Promo Tour


  • Please log in to reply
835 replies to this topic

#121 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 13 października 2014 - 10:47

Ta fryzura i okulary strasznie go postarzają.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#122 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 13 października 2014 - 11:04

To samo pomyślałam, ten fason okularów zupełnie mu nie służy;)



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#123 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 13 października 2014 - 11:39

ano, niefajne te okulary (zwłaszcza oprawki), mógłby sobie lepsze sprawić :P a na buty nie zwróciłam uwagi jakoś, może to dobrze, widocznie nie były najgorsze :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#124 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 października 2014 - 11:41

Zgadzam się, w tych jednobryłowych z gwiazdą z 360 tour było mu najlepiej. 

 

Te ostatnie są jakoś mało Boniaste :P



#125 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 października 2014 - 16:37

ja osobiście uwielbiam jak Bono załamuję się głos bo widać wtedy z jakim zaangażowaniem śpiewa a po usłyszeniu tej wersji miałem ciary !

[2] !!

 

No i słówko o modzie :D okulary dla mnie nawet spoko, a fryzura o wiele lepsza w czasie 360.


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#126 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 13 października 2014 - 19:35

Ale to olewajstwo to w sumie też standard - Niemiec (acz nie każdy) będzie mówił "wallet" przez "v" i nie widzi w tym nic zdrożnego. Przecież jest Niemcem, dlaczego ma mówić po angielsku jak Anglik? Co dopiero Francuz - byłem kiedyś na międzynarodowej konferencji, byli prelegenci z kilkunastu krajów Europy, wszyscy mówili po angielsku, z akcentami lub bez, ale najgorszy był Francuz (Francuzka właściwie) - akcent francuski tak skrajny, że prawie nic nie mogłem zrozumieć. I podejrzewam, że nie dałaby sobie wytłumaczyć, że jest coś z tym nie ok. Ale też nie wszędzie tak jest, np. w Belgii mówią poprawnie.

 

Nie no akcenty rozumiem, tylko to nazwa własna i nie do końca pasuje, ale rzeczywiście jest coś na rzeczy, bo zarówno w Niemczech, jak i we Włoszech bardzo dobrze ma się dubbing w filmach (coś okropnego :P ) i tutaj w rozmowie mieliśmy tez tego przedsmak, bo zarówno Bono, jak i Edge mieli osobnych tłumaczy - Bono dostał tego bardziej krzykliwego. :lol:

 

 

Liczę na to, że w Canal+ będzie już cała czwórka, jak podczas NLOTH Promo Tour i zagrają elektrycznie. :rolleyes:

 

 

EBW ma duże szanse na singla, ale pamiętam, że podczas Promo Tour lubią grać po jednym utworze z płyty, który nie jest i nie będzie singlem - z ATYCLB był to New York, a z NLOTH Breathe. Oby tym utworem nie było te EBW. :unsure:



#127 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 października 2014 - 19:38

Wczorajszy występ był znakomity, ale dzisiaj jakoś strasznie mam ochotę na elektryczną odsłonę U2. Cholerka, jakby się pokusili nawet o takie Raised by Wolves czy Volcano na żywo, czuję, że byłaby moc. Ale raczej bez szans, jeśli coś usłyszymy full band to Miracle albo ew. EBW.



#128 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 października 2014 - 19:45

Dla mnie EBW w wersji full band niekoniecznie ma wielki potencjał singlowy, a akustycznie to jest bajka i sprawdza się świetnie na takim Promo Tour.

Może właśnie lepiej niech grają teraz EBW, a na singla coś bardziej.. singlowego :P np. Troubles :D


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#129 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 13 października 2014 - 19:48

moim zdaniem EBW i The Troubles mają bardzo porównywalny potencjał singlowy :P na korzyść EBW działa również początek nasuwający skojarzenia z WoWY. do radia jak znalazł ;) <- imoimoimo


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#130 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 października 2014 - 19:55

Podobieństwo do WOWY może być zgubne, jeszcze słuchacze Zetki nie odróżnią i co będzie ? ;) :lol:


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#131 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 13 października 2014 - 20:00

Bardzo liczę na full band i pełny power :). Takie akustyczne wersje niby fajne, ale żeby tak na poważnie to traktować to nie. A obawiam się żeby sobie tego w szerszej skali nie wymyślili (na trasie). O ile Miracle dobrze brzmiało wczoraj to EBW jak dla mnie znacznie gorsze niż na płycie, takie słodzenie, nie lubię tego. A już tak zrobili z Ordinary Love. Tak więc liczę już w najbliższym czasie na pełny zespół.

El silencio se vuelve melodia


#132 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 października 2014 - 20:35

A to co się szykuje na jutro w Paryżu będzie jakoś transmitowane w tv? Jakiś kanał ewentualnie mogę prosić? :D



#133 pasłęczanin

pasłęczanin

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 13 października 2014 - 21:32

Może to jest właśnie ta niespodzianka koncertowa, po dwa koncerty w hali jeden z prądem drugi akustyczny..... obym się mylił:D



#134 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 października 2014 - 21:50

We Włoszech było miło i sympatycznie, panowie sobie pobrzdąkali, pośpiewali, poklaskali, zaprezentowali swoje niesamowite umiejętności, ale teraz potrzeba obudzić fanów prawdziwym piorunująco energetycznym elektrycznym kopem. Dołączam się do Tych życzeń. :)

 

A to co się szykuje na jutro w Paryżu będzie jakoś transmitowane w tv? Jakiś kanał ewentualnie mogę prosić? :D

 

Narazie informacje są dość enigmatyczne, transmisja jest we francuskojęzycznym kodowanym Canal+, który o ile się nie mylę, nie jest w Polsce w żaden sposób dostępny. Być może ktoś udostępni jutro tuż przed koncertem jakiś stream i będziemy mogli korzystając z tego dobrodziejstwa obejrzeć ten występ na żywo. A jeśli nawet nie, sądząc po obecnym skupieniu uwagi na zespole, materiały video i audio trafią do sieci wkrótce po programie.  Więcej informacji na temat jutrzejszego występu pojawi się, pewnie dopiero tuż przed startem programu. Z pewnością będzie to występ całą czwórką jak przyznał Adam ostatnio w wywiadzie. 

 

Nadchodzące Eventy:

 

14 Października 2014 - Paris, France - Canal + TV Studios - CANAL + france Le Grand Journal 20:30 występ: Prawdopodobnie dwie piosenki.
 
COPRS_BLOG_MYCLAP_U2AULGJ.jpg
 
 
 
15 Października 2014 -  London, England at Maida Vale Studios BBC RADIO 2 - Jo Whiley - 9:00 występ: 3 nowe piosenki i jeden klasyk Mówi się, że Jo Whiley zabukowała, zespół na występy akustyczne podczas wywiadu - ale może wezmą i zagrają też coś z pradęm.    ;)
 

17 Października 2014 - London, England - London Studios- Graham Norton Show BBC One 10:35 PM - rozmowa, występ: conajmniej Miracle (Of Joey Ramone)

 

21 Października 2014 - Maidstone, England at The Maidstone Studios -  BBC Two TV showLater... With Jools Holland. występ: ? Półgodzinna audycja, 24 października godzinna powtórka. To pierwsza wizyta w programie Joolsa zespołu, ale nie ich pierwsza współpraca. W 2001 roku Bono nagrał z Joolsem i jego orkiestrą kawałek - If You Wear That Velvet Dress. Link poniżej:
 
24 Października 2014 North Rhine-Westphalia. Występ radiowy. U2 - Unplugged & Talk. Koncert akustyczny dla dwustu fanów, którzy wygrają bilety w konkursie radiowym. 


#135 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 13 października 2014 - 23:35

Z tych reklam Canal+ rozumiem, że będzie całe U2. To już plus.



#136 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 października 2014 - 00:51

Coraz bardziej mi się wydaję, że openerami na Blowjob Tour będą zamiennie: Lucifer Hands i Invisible.



#137 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 października 2014 - 06:57

Źródła francuskie podają, że cała czwórka jest w Paryżu - tym razem na pewno, gość z @U2 wziął nawet autograf od Adama. Nadal jednak nie ma pewności, czy będzie full band.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#138 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 października 2014 - 09:47

Nadchodzące Eventy:

 

14 Października 2014 - Paris, France - Canal + TV Studios - CANAL + france Le Grand Journal 20:30 występ: Prawdopodobnie dwie piosenki.
10409766_846426458730241_717843417739378
 
Video będzie po programie dostępne tu: http://www.canalplus...d-journal.html#
 
A także dzisiaj: 
 
tumblr_ndelhyFHjz1smkwaco1_500.jpg
 
 
Wywiad w radio USA i prawdopodobnie także występ. 


#139 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 14 października 2014 - 16:46

http://www.npr.org/b...studio-sessions

 
Wywiad w radio USA i prawdopodobnie także występ. 

nagranie tutaj: http://www.npr.org/b...studio-sessions (telefoniczny wywiad z Bono i kilka piosenek z SOI)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#140 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 października 2014 - 17:08

U2France napisało że U2 wykona Miracle i EBW nikt nie wie jedynie czy akustycznie czy już tym razem full band.

http://www.canalplus...nd-journal.html   -tutaj stream :)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych