Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence Promo Tour


  • Please log in to reply
835 replies to this topic

#821 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 02 grudnia 2014 - 18:54

Ta koszulka Chrisa zabawna - Substitut U2 :D

5 stopni było ale musiał się skubany pochwalić i zagrać w samym tshircie :P



#822 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 grudnia 2014 - 19:05

Muszę to wrzucić to jest genialne nieprawdaż? :) . Jak by jeszcze kiedyś trzeba by było zastąpić Bono *(o nie już nigdy mam nadzieję :o )to tylko Chris Martin. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=yK-h7hICPFY

https://www.youtube.com/watch?v=aNXaqJW0HNw



#823 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 grudnia 2014 - 19:06

Fani U2 są chyba głusi. Where The Streets Have No Name z Bossem ABSOLUTNIE MIAŻDŻY. Brzmi niemal jak Thunder Road. Dawno się tak nie wzruszyłem przy tym kawałku. Najlepszy moment koncertu BY FAR. Ajstyl też super - "take me to church now!" - ale to już raz było, więc bez zaskoczenia. Boss to gigant jakich mało. Nic dziwnego, że gra pod własnym nazwiskiem - raz ryknie i wszystkich innych na scenie momentalnie unieważnia.. (acz chórki z Edgem fantastycznie wyszły).

 

Martin też wypadł dobrze, zwłaszcza w WOWY (BDay miało obniżoną tonację i zabrzmiało trochę, eee, jarmarcznie). Nie jest rockowym wokalistą i to było słychać, ale dał radę. Dobrze mi się zdaje, że Edge trochę wyostrzył brzmienie w WOWY? Od 360 minęło trochę czasu, dawno tej piosenki nie słyszałem :P ale zdaje mi się, że zabrzmiała bardzo w stylu JT Tour. No i śmiesznie brzmiało, jak w chórkach musiał się wyraźnie hamować, żeby Chrisa nie zagłuszyć :D

 

Carrie Underwood świetna, zwłaszcza z Edgem, mogłaby z nim coś nagrać, słuchałbym (nawiasem mówiąc, potem bez skrępowania zagrała swój najnowszy singiel). Kanye Westa bardzo lubię, zagrał same super numery, ale.. ja się jednak wychowałem na rock'n'rollu i trochę nie widzę sensu w występach w stylu "mikrofon + gitara/coś tam + sample". Mógł chociaż zatrudnić jakiegoś bębniarza, już tylko to by wszystko zmieniło.

 

Tak więc całość wyszła bardzo spoko, ale.. bez Bono było jednak drętwo i jakoś tak, ja wiem, jak na festiwalu w Sopocie. Boss w tej kwestii też nie pomógł, czuło się, że mimo wszystko to nie jego show. Bono by zeżarł to całe Times Square i jeszcze beknął na koniec. Miejmy nadzieję, że wróci do pełni formy..

 

Jest już jakiś bootleg?


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#824 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 02 grudnia 2014 - 19:25

Uff... Mi też się podobały te Streetsy ale widząc takie hejty się bałem przyznać. :). Jak dla mnie świetne wykonanie (pamiętajmy, że Bruce to 1 raz śpiewał, gdyby częściej miał okazje to by wymiatało). PS: Thunder Road to moja ulubiona piosenka Springsteena.

El silencio se vuelve melodia


#825 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 grudnia 2014 - 19:59

Tak jak uwielebiam Bruce'a , to jego Streetsy jednak mnie nie przekonują o odsłuchach na słuchawkach. Śpiew siłowo jak zawsze , ale nie starcza mu tej siły , a Edek zdecydowanie przeszkadza w chórkach , co pokazuje jak jego głos jest idealnie zgrany z Bono.

W Ajstylu Boss jak zawsze dał radę , no ale który raz on to śpiewa !

Chris Martin , nie to że tragedia , ale po prostu ma za mizerny głosik żeby chociażby przebić się w Bday-u. Oglądałem tą transmisje z koleżanką która z U2 zna może Wowy , ale jest fanką Coldplay'a i potwierdziła , że Martin nie może się przebić przy takiej muzyce , a lepiej się nadaję do tych swoich popowych balladek.

Edge rzeczywiście wyostrzył brzmienie w Wowy , jednak mam cały czas wrażenie że coś mu wczoraj nie grała z efektami , delay się trochę pomieszał na pewno w Wowy , i nie brzmiało to najlepiej. Za to świetnie zaaranżował Ajstyla z dużym udziałem shimmera , dodał meega przestrzeni i fajnego tła ;)

 

W ogóle jak postawili Gretscha (RED) Boniasa z tyłu dla szpanu :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#826 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 grudnia 2014 - 20:15

Ja kocham Bossa, ale nie dlatego chwalę - przeciwnie, po pierwszych opiniach miałem już przygotowane usprawiedliwienie, że nie zna (rzeczywiście, czuć było, że nie zdążył sobie kawałka ułożyć w głowie i trochę improwizował), że było mało czasu, że utwór nie pod niego, że zimno itp. A tymczasem mnie powaliło. Słucham już któryś raz. Ale rozumiem, że ktoś nieprzyzwyczajony do jego wokalu i sposobu śpiewania może tego nie akceptować.

 

Co do gitary, to żadnych problemów w WOWY nie zauważyłem, ale ja się nie znam. W BDay było gorzej (no i mały fałsz faktycznie był), ale w ogóle ten kawałek w tej tonacji jakoś nie pasuje, to już nie to.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#827 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 grudnia 2014 - 20:25

Tonacja pod Krzysia zabija , gitara nie wybrzmiewała , bez pazura po prostu. A co do Wowy , to w momencie o którym mówiłeś że Edek wyostrzył brzmienie , to również mam wrażenie że wkradł mu się tam delay który go trochę pogonił , w pewnym momencie nawet Edek się do siebie uśmiecha próbując to zamarkować , no i sustainer ( te długie , wiadome dźwięki w Wowy) troszeczkę nie pociagnął tego jak należy ;) Ale na plus tak jak mówiłem to że zaczęło się powoli wykluwać solo z JT , oczywiście nie pociągnięte dalej , ale może to dobry znak na przyszłość :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#828 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 grudnia 2014 - 21:24

Dobra, ja już tego tak nie analizowałem, skupiałem się na Streets :P poza tym czekam na bootleg w lepszej jakości.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#829 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 grudnia 2014 - 22:40

koleżanka pyta czy poza nagraniami z tubki będzie jakieś fajne np. .avi do pobrania gdzieś, to dajcie znać jak wpadniecie na coś, pls ;)



#830 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 02 grudnia 2014 - 22:47

Chyba najprościej to będzie wrzucić sobie adres filmu w ten adres i tam http://www.clipconverter.cc/pl/ opcja avi i plik siedzi na dysku ;)



#831 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 grudnia 2014 - 22:59

Też uważam, że utwory Chrisowe wypadły bardzo fajnie. W refrenach co prawda nie zawsze wyrabiał, ale nie można zapominać, że to piosenki pisane pod zdecydowanie mocarniejszy wokal Bono. W zwrotkach zaś bardzo sympatycznie dawał radę i miło się tego słuchało :)

 

Co do Bruce'a zaś - jestem jego wielkim fanem, ale muszę przyznać, że Streetsy nie wypaliły. Było widać, że był trochę zdenerwowany (zresztą podobnie jak Chris - to naturalne przy takim wchodzeniu w czyjeś buty), moim zdaniem to nie do końca też dobrze dobrana piosenka pod niego. No ale na szczęście w I Stillu (który już wielokrotnie śpiewał) nadrobił i pokazał swoje prawdziwe oblicze.

 

A co do tego buczenia na Bossa to nie był wyraz dezaprobaty, a wręcz przeciwnie :D To taka tradycja, że po jego występach zawsze zamiast zwykłych oklasków i owacji publiczność (zwłaszcza rodzima amerykańska jest tego nauczona) buczy imię Bruce :D Trochę to dziwne, ale cóż :P   

A to z Brucem się wyjaśniło.

 

Dodam jeszcz,że jakby Bruce założył okulary to wyglądałby z daleka, jak Bono! :D Celowe? Przypadek? :P

 

ach, zapomniałam dodać, że Krzyś miał fajową koszulkę, podobała mi się bardzo, chcę taką :D a Adaś ładny szalik przyodział :P

Ta koszulka Chrisa zabawna - SubstitutU2 :D

5 stopni było ale musiał się skubany pochwalić i zagrać w samym tshircie :P

 

Tak to było niezłe - i wytrzymał całe WOWY ;)

 

 

 

Rozumiem pewne zniechęcenie do takich występów, bo co by nie mówić zastępowanie wokalisty zdarza się, zazwyczaj w przypadku odejścia artysty z zespołu (w różny sposóB) :ph34r: Z drugiej strony był to ciekawy występ, bo rzadko spotykany. :rolleyes:
 



#832 Stalker

Stalker

    Użytkownik

  • Members
  • 383 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 grudnia 2014 - 23:09

Na u2torrents jest już występ w 720p:

http://u2torrents.com/t?id=9585



#833 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 grudnia 2014 - 17:20

http://kroq.cbslocal...015-world-tour/

 

No to KROQ odwołane ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#834 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 03 grudnia 2014 - 19:17

Edge on Springsteen & Martin: It was an amazing experience, but it feels a little bit like we were cheating on Bono, I have to be honest

Edge on performing without Bono: It never happens and it's not an experience I want to repeat again.



#835 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 29 grudnia 2014 - 18:48

U2 podobno mają wystąpić podczas rozdania nagród Grammy (8. lutego): http://www.hitsdaily...s/rumormill.cgi


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#836 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 grudnia 2014 - 19:16

Zagrają pewnie EBW więc idealnie dla Boniasa , nie będzie się musiał za specjalnie nadwerężać fizycznie :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych