Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#741 Zbigniewo Kiełbasa

Zbigniewo Kiełbasa

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rzeszów

Napisano 10 stycznia 2017 - 12:54

Można gdzieś te nagrania poza chomika wrzucić? Nie mam jak sie tam dostać..

 

Wrzucilem na filedropper: http://www.filedropp...om/beachrecords



#742 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 stycznia 2017 - 23:19

Może na TJT Tour doczekamy nowej piosenki z SOE. Znamy tekst do "The Little Things That Give You Away".

http://www.u2.com/ne...people-together

#743 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 stycznia 2017 - 23:25

taaa mhmmm. The Best Thing nawet słyszeliśmy, a ślad po niej zaginął :P


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#744 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 12 stycznia 2017 - 23:40

Fajne lyricsy.



#745 Warzoch

Warzoch

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów

Napisano 13 stycznia 2017 - 13:37

Ostatnio w wywiadzie, Anton Corbijn, poopowiadał o swoich projektach. Oprócz tego, że obecnie pracuje z Depeche Mode nad promocją albumu "Spirit" (premiera w marcu) oraz singlem Revolution (styczeń/luty) - szepnął słówko o innym, bardziej interesującym projekcie. Mianowicie, trudzi się nad okładką do albumu Songs of Experience. Dodał, że ów płyta ma się ukazać na jesień tego roku. :)

 

Warto być fanem DM i śledzić nowinki ^^



#746 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 13 stycznia 2017 - 15:51

o, chyba tylko Corbijnowi jeszcze jestem w stanie uwierzyć.

I can't say where it is 
But I know I'm going.


#747 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 stycznia 2017 - 22:00

"Hej Anton, pamiętasz może te zdjęcia co robiliśmy na plaży w Holandii? Taaaak, te na nową płytę. No bo wyszła taka sprawa, że musieliśmy zrobić trasę z best ofami, tak nagle się Live Nation odezwało, pilna sprawa, trochę ASAP i wzięliśmy sobie Twoją fotkę. Dzięki! A teraz mógłbyś coś pomyśleć nad okładką do Songs Of Experience? Ale to wiesz, luzik, bez pośpiechu" ;)


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#748 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 stycznia 2017 - 23:10

#Tak_było ;) Żeby tylko nie zrobili tego samego jak ostatnio z Apple ... Tak mnie zastanawia nic nie wycieklo z nowego albumu po za Best Thing?
Nie wiem czy już to wrzucał ale dobra jakość ;) https://youtu.be/jfRofNj30sI

#749 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 stycznia 2017 - 20:05

Dzisiaj w Dublinie kręcono jakieś ujęcia z Larrym. Optymistycznie wstawiam to do tego wątku (teledysk do pierwszego singla z SOE :D). 



#750 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 stycznia 2017 - 21:20

Dzisiaj w Dublinie kręcono jakieś ujęcia z Larrym. Optymistycznie wstawiam to do tego wątku (teledysk do pierwszego singla z SOE :D). 

Skąd ta informacja?



#751 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 16 stycznia 2017 - 22:10

C2TcllMWIAAxerM.jpg

 

C2Tc22FXEAA67cM.jpg



#752 bono3d

bono3d

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów

Napisano 16 stycznia 2017 - 22:32

Nie ma co się jarać. Po 360  Tour U2 osiadło na mieliźnie twórczej. SOI wydane po wielkich bólach i oczekiwaniu już nie miał takiego smaku. Było więcej presji  niż radości twórczej. Trasa koncertowa dla wybranych. Po kilka koncertów  w jednym miejscu. Statystyka co do  ilości widzów którzy zobaczyli koncerty może nie taka zła., ale zasięg trasy już nie ten. Później nadzieja na pomost do dalszej część trasy poprzez   zapowiedzi rychłego wydaniu SOE. No i  U2 po raz kolejny pogubiło się w tym co chce robić, albo raczej znowu niemoc i brak chęci do pracy twórczej.  Ciągłe przesuwania terminów informacje pracujemy, kończymy   jest już mało śmieszne. Czas płynie nieubłaganie aż  w końcu LN przypomina U2 jaką podpisali umowę. No to dla  osłody mamy kolejną trasę dla wybranych w rocznicę wydania JT (cale szczęście że w tym roku trafiła się okrągła). O U2 i  LN można powiedzieć wilk syty i owca cała, ale fan znowu wydymany zwłaszcza ten biedniejszy w Europie wschodniej czy Ameryce południowej.  Ostatnie poczynania  Bono i spółki są poniżej krytyki to chyba początek ich emerytury muzycznej. Nie wiem kiedy będzie wydane SOE ale mam wrażenie, że będzie to taka musztarda po obiedzie. Nie wyobrażam sobie teraz kontynuacji przerwanej wcześniej trasy  po trasie JT. Nie wierzę w trasę rok po roku. To się nie trzyma żadnej kupy.  Ostatnie poczynania zabiły we mnie nadzieje, że  U2 może coś zrobić jeszcze normalnie.  Niech sobie Larry, Edek i Bono w Dublinie kręcą jakieś ujęcia może to do programu urzekła mnie twoja historia.  Niech sobie  U2 weźmie przykład z DM, które co cztery lata regularnie wydaje płyty i rusza w trasę. Może nie są to płyty wybitne, ale trzymają poziom, który nie przynosi wstydu i daje fanom w odsłuchu sporo radochy. No i trasy nie mijają od 2000 r. Polski. Drugi przykład to Coldplay.  Nowa płyta w tamtym roku i druga wielka światowa trasa z koncertem w Polsce, który czeka fanów w czerwcu . Tylko U2 odgrzewa stare kotlety. No ale gdzieś jest iskierka taka maciupka, że jeszcze czymś zaskoczą najpewniej kolejnym przesunięciem  terminu wydania SOE :rolleyes:       



#753 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 stycznia 2017 - 17:24

A co ma Coldplay i DM do wiatraka?!



#754 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 17 stycznia 2017 - 19:05

A co ma Coldplay i DM do wiatraka?!

Pewnie to że w/w muzycy....ale też wiele zespołów - Artystów - vide Bruce Springsteen, Macca, nieodżałowany Bowie, Prince robili i robią swoje.

Nie kalkulują. Grają i robią swoje. Czego nie można powiedzieć niestety o U2


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#755 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 stycznia 2017 - 07:20

Panowie z U2 też robia swoje tylko w znacznie wolniejszym tempie od reszty i tyle,,

#756 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 18 stycznia 2017 - 09:40

Sam się śmieję z U2 często z tym że to takie podśmiechujki niegroźne ale widzę że największy rasowy hejt czasem zbierają od niby swoich własnych fanów i to jest niefajne jednak. Jak zrobią to zrobią, w swoim czasie no. Sam prowadzę z Yarpenem na fb stronę "Czy wiadomo już kiedy wyjdzie nowy album U2?" gdzie ciągle piszemy że "NIE", a kiedyś napiszemy że tak i będzie git. Ten zespół nic już nie musi, oni tylko mogą ;)



#757 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 18 stycznia 2017 - 12:42

Mnie też szlag trafia. Już po tym mariażu z aplem zastanawiałem się jak oni mogą w lustra spojrzeć. Trochę mnie ugłaskali dobra płytą jednak trudno było chłopaków bronić bo był to perfidny i niewyszukany skok na kasę. Teraz jednak jak patrzę na te przenoszenie premiery gotowej od 2 lat płyty, koncerty dla wybranych (czytaj bogatych), na które aby dostać nie tak tanie bilety trzeba jeszcze wyłożyć kilkadziesiąt dolców, przy ciągłym mydleniu oczu to mam chłopaków serdecznie dosyć. Nie jestem fanem U2 od roku czy 5 lat który słucha muzyki na sciągniętych mp3. Napakowałem im kieszenie zielonymi i czuje się totalnie zlewany przez mój ulubiony zespół. Mam wrażenie że robią ze mnie idiotę i to na dokładkę gorszego sortu. Przy takiej polityce zespołu pewnie możemy się spodziewać coraz większego odpływu fanów. Oj nieprędko przejdzie mi nerw na U2 :-(
It's no secret that the stars are falling from the sky

#758 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 18 stycznia 2017 - 13:49

Sam się śmieję z U2 często z tym że to takie podśmiechujki niegroźne ale widzę że największy rasowy hejt czasem zbierają od niby swoich własnych fanów i to jest niefajne jednak. 

dlaczego "niby swoich własnych fanów"? Jak ktoś hejtuje, moim zdaniem trochę słusznie, to już jest niby-fanem, a ten zawsze ślepo kochający prawdziwym? Liczę, że to 'niby' to tam przez przypadek albo źle to odczytałem :P



#759 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 18 stycznia 2017 - 14:30

dlaczego "niby swoich własnych fanów"? Jak ktoś hejtuje, moim zdaniem trochę słusznie, to już jest niby-fanem, a ten zawsze ślepo kochający prawdziwym? Liczę, że to 'niby' to tam przez przypadek albo źle to odczytałem :P

Lepiej się  nie wypowiadaj bo przestaniiesz być true-fanem  :D

 

Swoje to grali do Pop. Potem grali już pod dyktando innych.

Polecam pewnie znaną wielu, nową płytę J. Becka - tam jest moja definicja grania "swoje". Nie oglądanie się na notowania, hity, trendy ....

Dlaczego wobec tego jeżeli grają swoje, ale w nawet wolniejszym tempie o czym pisze Max, nie wydali SOE?

Odpowiedz jest jedna


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#760 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 18 stycznia 2017 - 19:49

Zgadzam się, POP to ostatnia "wielka" płyta U2, co się kryje za słowem "wielka" każdy może się domyślić.

A zespół jest sam sobie winien tych hejtów, za dużo pierdolą "Nowe albumy już za rok, od lat pięciu"  :)

I tak w kółko, album skończony, album na koniec roku, album wkrótce, album bliżej jak dalej...

Na dobre by im wyszło gdyby siedzieli cicho, i wypuścili album kiedy będzie gotowy.

Bo od No Line On The Horizon, słyszałem że mają materiału na 3 albumy.

Skończyło się czekaniem pięciu lat na nowy album.

A co do hejtowania przez fanów, to chyba fan ma najwięcej podstaw do krytyki, bo taki niedzielny słuchacz ma w dupie kiedy ukaże się nowa płyta U2.

Ja osobiście od lat się już nie emocjonuje ich zapowiedziami.

Mogą sobie gadać co chcą, dla mnie płyta będzie wtedy, kiedy zobaczę ją w sklepie.

A to co mówi Adam, Corbin, Edge, i jakieś poboczne ludki, w ogóle jest dla mnie nie istotne.

Bono powinien zostać wyróżniony tytułem "Kłamcy Roku".

Zły ze mnie fan ;)


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych