Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD Multicam Chorzów 06.08.09


831 replies to this topic

#721 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 14 lipca 2011 - 11:08

A no tak - jeśli źródła bardziej odpowiadają NTSC no to może być lepiej. Fakt konwersja do PAL spowoduje wtedy obcinanie klatek, itp. ;)
Ogólnie najlepiej jakby wszędzie był jednakowy system, ale w najbliższym czasie się na to nie zanosi. :rolleyes:


Zanosi. A raczej zaniosło... BluRay nie ma już NTSC/PAL. Jest tylko HD. ;)

#722 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 lipca 2011 - 11:52

Ok pomyślałem że może ktoś potrzebuje okładek do multicama ,na szybko zanim wyjdzie coś lepszego:
http://www.mediafire...v0u0zykfc7yh6qu
http://www.mediafire...1tf69oxrmxa7sor


1.link-backcover
2.link-cover
może się przyda ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#723 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 14 lipca 2011 - 13:32

Jestem po pierwszym seansie :)
Nie będę się rozpisywał, bo ten materiał sam się obroni przed dotychczasowymi krytykami. Ciężko sobie wyobrazić lepszą pamiątkę po koncercie. Jędrzej uchwycił wszystkie magiczne momenty, a kilka nawet sam stworzył (New Year's Day, With or Without You). Zapłaciłbym za to tyle samo co za BD Pasadeny :)
Multicam jest rewelacyjny. Koniec i kropka. A kto nie widział ten trąba ;)

#724 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 14 lipca 2011 - 18:05

obejrzalem juz wczoraj wersje bez MOS i a dzisiaj samego MOSa z poprawionego DVD:) musze przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością dzwięku, myślalem, że bedzie znacznie gorzej

#725 blindness

blindness

    Użytkownik

  • Members
  • 240 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Elbląg

Napisano 14 lipca 2011 - 18:36

Nie obejrzałam jeszcze wszystkiego, niestety są takie priorytety, przy których nawet U2 nie daje rady :( Dla mnie fajne jest jednak to, że dodatkiem jest Frankfurt bo wraz z Chorzowem były to moje jedyne koncerty na tej trasie :)

#726 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 14 lipca 2011 - 20:41

bo sam nieotrzymam super DVD :(



Jeśli Jędrzej to czyta to pozdrawiam ;)

Chłopak się namęczył a teraz spadnie fala narzekań że można było cośtam zrobić i to dodać itp itd.

Trzeba było wcześniej proponować.
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#727 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 14 lipca 2011 - 21:47

Swoją drogą, niezła ze mnie gapa. Właśnie ściągnąłem 17 minut IEM'a, którego wcześniej nie słuchałem <_<.

Przynajmniej jest jakiś pozytywny aspekt całego zamieszania.

Aa, to z Chorwacji :D. No nic...

Z Zagrzebia, Helsinek i oczywiście Chorzowa. ;)

#728 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 lipca 2011 - 07:13

Ok a wracając do święta fanów to wielkie dzięki Jędrzej za ten multicam ,niskie pokłony za ogrom pracy jaki włożyłeś ty i inni którzy siędo tego przyczynili (zbliżenie na Edge'a podczas solówki Sunday Bloody Sunday ,to coś wspaniałego bodajże justiszy) piękne Dvd ;)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#729 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 15 lipca 2011 - 08:06

Wg mnie dvd bomba! A kto jeszcze nie oglądał ten trąba ;)

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#730 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 lipca 2011 - 08:09

Witajcie
Moze jestem za Stary moze za młody ,ale powiem tak - Jedrzej dzieki za wkład jaki włożyłeś , mogłes jeszcze sie wstrzymac z udostepnieniem z okolo 2 tyg :) było by jak z Bartkiem - 1 rocznica koncertu w PL :) - ( to tak poza tematem) . Dzieki za wkład i moc pracy jaką włozyłes w ten multicam , super ze jest ''szkoda ze za przeproszeniem zkichane 9 DVD , lepiej było to zrobic 2 xDVD 4,7 GB wygodniej taniej itd.

A teraz mniej przyjemnie rzeczy

ad 1
Zrobic DVD 9 czy 2 x 4,7 GB i jeszcze zle bo teraz niektórym DIVX w głowie - he zripujcie sobie sami Jedrzej dośc sie napracował :)

ad.2
pisałem ze taniej 4,7gb , a czemu powiem WAM - bo Mozna było wykorzystac nagrania ochoczysta w tym multikamie ale Prosił juz Piotr kupmy je za te 200zł to nie majątek - jest nas prawie 2000 uzytkowników kazdy wpłaca jedrzejowi 10gr :D:D:D:D i jedrzej ma 200zł ochoczyst udostepnia i mamy NAJFAJNIEJSZY KONCERT SWIATA - nie ale poco ;/ ech forumowicze sami sobie w brode plujcie . moze za Boty sie niepłaci ale to miała by byc pamiątka dla nas wszystkich za marne 10groszy na łeb:D - ŻAŁUJCIE !!!!!!!!!!! ja zasysam multi Jedrzeja ,mam od ochoczysta DVD i jakos sie ciesze choc niesmak zostaje - bo ogólna duma zajeła 1 miejsce - ZA BOTY SIE NIEPŁACI smutne lecz prawdziwe - pamietajcie OCHOCZYST to nie fan zrobił to dla kasy ! A wy macie 2 niepełne DVD ;/


Bedzie 2xDVD. Bedzie U2t.
Ochoczyst nie odezwal sie w sprawie wykorzystania jego materialow (odplatnie).

#731 Marcel

Marcel

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 lipca 2011 - 08:10

Hmm...

Zagladam tu od swieta, a na ten multicam czekalem cierpliwie i z radoscia, ze w koncu dobrze obrobiony i zmontowany material sie ukaze. Czekalem bo nie tylko sam chcialem miec pamiatke z tegoz koncertu, ale takze chcialem zrobic prezent osobie dla ktorej koncert U2 w 2008 roku byl najwazniejszym koncertowym wydarzeniem w zyciu...

Mam doswiadczenie z udzialu w roznych spolecznosciach internetowych i wiem jak czasem stali bywalcy potrafia sie klocic o kazdy detal, o pierdoly, o to ze mozna bylo cos zrobic lepiej, ale tak naprawde dla wiekszosci to DVD jest wystarczajaca i swietnie wykonana pamiatka.

Pamietajcie o tym - nie warto sie tu spinac, naskakiwac na siebie i psioczyc, ze mogly byc lepsze ujecia albo autograf Bono na okladce ;) To co jest jest i tak wielkie.

Jedrzeju - pewnie nie jednej osobie podarowales wspaniala rzecz i pamiatke na cale zycie. Za to wielkie dzieki :)
focus is overrated

#732 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 15 lipca 2011 - 08:44

Nieco ponad 10h ściągania i jestem w posiadaniu nagrania z koncertu. Wczoraj obejrzałam tylko kawałeczek. Zapowiada się bardzo fajnie!
Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania.

#733 Andrzej

Andrzej

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 15 lipca 2011 - 12:28

Witam

Ogromne podziękowania dla twórców.Dobra robota.


PS
Miło było z żoną szukać swoich postaci na Snow Patrol(siedzieliśmy z tyłu sceny).

PS2
W 1991 miałem też video ważnego dla mnie koncertu (też ze Śląskiego) i było to tylko nagranie z jednej kamery i to w 90% było to zbliżenie na telebim ( a też cieszyłem się), teraz taki multicam , to za kilkanaście lat może jakieś superhiper3D.

#734 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 lipca 2011 - 21:33

Część wypowiedzi przeniesiona do wątku Alternative reality - czyli co by było gdyby...

#735 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 lipca 2011 - 21:46

NYD w HD na Youtube

http://www.youtube.com/watch?v=x-QqjhwARao&hd=1

#736 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 15 lipca 2011 - 21:52

Jędrzej...Przepraszam, że nie szukam odpowiedzi, która być może pare stron wcześniej gdzieś jest, ale... wybacz, jest po 22 i jestem trochę leniem, poza tym widzę plus odświeżenia takiego pytania (jeśli w ogóle było). A więc..
O co chodzi z tą wersją HD na YT ? Czy jest to inna wersja od tej z torrenta, która jest jako ISO ? Czy ISO jest słabsze ? Czy to HD jest better ? Jak to jest...? Przyznam się, że nie widziałem ani DVD "Twojego" (jeszcze..), ani dvd "Ocha" (całe szczęście, patrząc na te przeniesione dyskusje..) i żadnego kawałka z tego tortu, poza tymi pierwszymi beta wersjami, na smaczek. Czytałem coś tutaj na forum, że w przyszłości ma być wersja HD, że 2xDVD normal... ale ja drąże.. Jędrzej.. Czy to HD na YT jest better than ISO ? What da ? Answer. Danke.

#737 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 15 lipca 2011 - 21:58

Jędrzej...Przepraszam, że nie szukam odpowiedzi, która być może pare stron wcześniej gdzieś jest, ale... wybacz, jest po 22 i jestem trochę leniem, poza tym widzę plus odświeżenia takiego pytania (jeśli w ogóle było). A więc..
O co chodzi z tą wersją HD na YT ? Czy jest to inna wersja od tej z torrenta, która jest jako ISO ? Czy ISO jest słabsze ? Czy to HD jest better ? Jak to jest...? Przyznam się, że nie widziałem ani DVD "Twojego" (jeszcze..), ani dvd "Ocha" (całe szczęście, patrząc na te przeniesione dyskusje..) i żadnego kawałka z tego tortu, poza tymi pierwszymi beta wersjami, na smaczek. Czytałem coś tutaj na forum, że w przyszłości ma być wersja HD, że 2xDVD normal... ale ja drąże.. Jędrzej.. Czy to HD na YT jest better than ISO ? What da ? Answer. Danke.


DVD ma niską rozdzielczość (720 × 480), bo taki jest format. HD ma 1280 × 720.
Ale moje DVD ma wysoki bitrate (ilość danych, które widzisz na sekundę), więc nie jest tak źle :) (Dlatego ma 8GB...)

#738 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 16 lipca 2011 - 10:14

Pierw słówko do Jędrzeja - jesteś bogiem! :) Dziękuje Ci wielkie za genialny multicam, który przywołuje te piękne wspomnienia koncertowe.. NYD - Coś pięknego :) Ale co wygrało? WOWY... Złote chwile.. ;) Hehe :lol:


A teraz druga sprawa - patrząc na powyższą wypowiedź - To będzie wersja "Ultra Super Mega Box HD" wydana, czy zostajemy przy aktualnym DVD? Na tv 42'' FullHD ta DVD troszeczkę się jednak rozmywa, a w wyższej rozdzielczości (o ile bitrate też wyższy by był) to było by już mega :)

Pozdrawiam, i jeszcze raz DZIĘKUJE CI WIELKIE ZA WŁOŻONĄ PRACE! Efekt - GENIALNY
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#739 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 16 lipca 2011 - 10:30

Ale co wygrało? WOWY... Złote chwile..


:D :D :D

A teraz druga sprawa - patrząc na powyższą wypowiedź - To będzie wersja "Ultra Super Mega Box HD" wydana, czy zostajemy przy aktualnym DVD? Na tv 42'' FullHD ta DVD troszeczkę się jednak rozmywa, a w wyższej rozdzielczości (o ile bitrate też wyższy by był) to było by już mega :)

Będzie wydanie BD ;) Na 100%. To tylko kwestia czasu i zainteresowania ;)

#740 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 16 lipca 2011 - 10:34

O zainteresowanie się nie bój. Gwarantuje siebie jako pierwszego na liście zainteresowanych wersją BD :P Tak więc - czekam ;)
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych