Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#661 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 31 marca 2010 - 12:20

Cóż...co by więcej nie utyskiwać w temacie Breathe, to ja po zakupie DVD (względnie BR) zrobię sobie zapewne konwersję koncertu i wkleję ten utwór z dodatków do ścieżki głównej koncertu i taką zripowano/przeedytowaną i wypaloną na nowo płytkę będę oglądał.

#662 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 marca 2010 - 12:58

O, świetnie, w wersji BOX dodatkowo będzie winyl. Przybiję go sobie do ściany. Będzie ładnie wyglądał. Na cholerę mi winyl. Nie można go było zastąpić płytą CD z jakimiś dodatkami? Czy my się zawsze musimy denerwować przy okazji nowych pozycji ze strony U2???!!!

Tak wiem, mogę kupić DVD w wersji podstawowej lub 2Deluxe ale ja chcę ten cholerny BOX. Szczerze mówiąc po niewypale jakim była dla mnie reedycja TUF liczyłem, że jednak panowie się zrehabilitują przy okazji 360 DVD. A jednak... Można wykastrować koncert z początku i wydać go z koszmarną okładką :D.

#663 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 31 marca 2010 - 13:04

How dumb does U2 think their fans are ?


Wystarczająco, by kupić wszystko cokolwiek się im wciśnie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#664 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 31 marca 2010 - 13:13

A mianowicie denerwuje mnie w jaki sposób Bono śpiewa TUF czy Vertigo,dlaczego on do cholery tak dziwnie przeciąga linijki,w jednej tonacji?

to samo jest na Get on your boots też głos Boniasa taki dziwny <_< mimo wszystko tak jak wyżej napisałam przynajmniej ujęcia są zajebiste i ja czekam na to DVD z niecierpliwością
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#665 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 marca 2010 - 13:43

Powinni wydac taką setlistę:

1. Get On Your Boots (opening credits till the end of the song)
2. Magnificent (1 cam view - simulation of a fan perspective)
3. Mysterious Ways (1 cam view - simulation of another fan perspective)
4. Beautiful Day
5. I Still Haven?t Found What I?m Looking For
6. Stuck In A Moment You Can?t Get Out Of (in sepia)
7. No Line On The Horizon
8. Elevation (faded out --> backstage interview with the chief engineer)
9. In A Little While ( backstage interview with the chief engineer ---> faded in)
10. Unknown Caller (combined with the pictures of birds by unknown artist from Fez, Morocco)
11. Until the End of the World
12. The Unforgettable Fire (with egde's audio comments "we wanted to get back to early years")
13. City of Blinding Lights
14. Vertigo
15. I?ll Go Crazy If I Don?t Go Crazy Tonight (faded in, backstage interview with dj redanka till the half of the song)
16. Sunday Bloody Sunday
17. MLK (bonus track, available only in South Korean version)
18. Walk On
19. One (faded out, closing credits)

Hidden content (available only for Pakistani members of U2.com and in Japan)
20. Where The Streets Have No Name
21. Ultra Violet (Light My Way)
22. With Or Without You
23. Moment Of Surrender (combined with backstage interview with Bono - "we just came back to the studio")

Additional content:
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (single version)

#666 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 14:00

@Daniel84

Zapomniałeś dodać, że podczas Vertigo obraz lata na wszystkie strnony imitując lub wywołując u widza Zawroty głowy.

#667 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 31 marca 2010 - 14:14

Brak Bowiego = przeginka
Brak Kingdom = przeginka^2
Brak Breathe = przeginka^3
Brak NYD z Chorzowa = przeginka^4
Jak oni nas traktują = przeginka^5

Liczę na to, że Bowie i Kingdom nie zostały tu ujęte, ale je jakoś wcisną.
Jest jakaś szansa, żeby po reakcji fanów na brak Breathe coś się zmieniło w tej kwestii, czy to już ostateczna decyzja jest?
NYD w klipach ? Zawsze byłaby to jakaś forma pocieszenia, ale jeśli będzie to co już znamy, to raczej słabe pocieszenie, a nawet gorzej...

#668 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2010 - 14:53

Czułem, że tak będzie narobili dużo hałasu o koncercie w Chorzowie, ludzie narobili sobie nadziei a tu kibel standardowo. Ale co powiedzą? ,,Następnym razem w Polsce na pewno nagramy, kupcie znowu bilety dajcie zarobić,,. Mają nas gdzieś. A takie dodatki to sobie mogą w kakao wsadzić moim skromnym zdaniem.

#669 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 31 marca 2010 - 15:27

1. Kurde to właśnie widzę jak ja się bardzo miliłem przez ten cały czas. Ja myslałem, że akcja była robiona dla zespołu, dla nas, a tu się okazuje po to żeby wydać DVD "New Year's Day Live From Chorzów" i widzę, że co nie którzy szli na koncert tylko ze względu ze zespół obiecał w każdym wywiadzie takie dvd, każdej książce i w ogóle wszędzie, no bo to my jesteśmy Polacy to nam się należy z założenia. A koncert i zabawa, to nie ważne.

2. Dodatki, w porównaniu do tego co otrzymaliśmy do koncertu w Chicago to prawdziwy ogrom i różnorodność.

... :P


#670 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 31 marca 2010 - 15:31

Bardzo dobrze, niech dyskutują na u2.com. Może wydawcy to przeczytają i jeszcze da się coś zmienić? ( :huh: ?)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#671 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2010 - 15:40

Może wydawcy to przeczytają i jeszcze da się coś zmienić? ( :huh: ?)

Mało prawdopodobne aby to coś dało. Na u2.com pod newsem dotyczącym DVD zniknęły wszystkie komentarze. :D

Co do bonusów, najbardziej liczyłem na Your Blue Room ale brak tego utworu można jeszcze jakoś przeboleć.

#672 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 31 marca 2010 - 15:46

Właśnie zauważyłam :D Oj, nieładnie, czyżby U2 zechciało cenzurować swoich fanów? :rolleyes:

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#673 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 31 marca 2010 - 15:52

Piotrek 85
Mało prawdopodobne aby to coś dało. Na u2.com pod newsem dotyczącym DVD zniknęły wszystkie komentarze. :D

To normalnie szok,czegoś takiego po U2 bym się nie spodziewał.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#674 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 marca 2010 - 15:58

Wątpię, by dało się coś zmienić. Myślę, że jedyne co dałoby się wskórać to dorzucanie do tych najtańszych wersji kuponu na ściągnięcie Breathe ze strony -,- Materiał zapewne lada dzień zostanie wysłany do tłoczni, by płytki spokojnie zdążyły na premierę.

To masakra jest jakaś z tym wycięciem openera i into. Opcja z prawami autorskimi odpada, bo przecież transmisję puszczali w świat od Bowiego i wszystko było w porządku. To najzwyklejsze rżnięcie fanów w anus i wyciąganie od nich pieniędzy. Musieli usunąć jeden z kluczowych momentów koncertu, by "przekonać" tych których nie jarają pierdoły w stylu "making of..." do kupienia droższej wersji (gdyby usunęli np. IALW to nie przyniosłoby takiego efektu). To zagrywka dla mnie co najmniej niemoralna. Po udostępnieniu koncertu w internecie za free spodziewałem się naprawdę wybajerzonego, dokokszonego, soczystego i barokowo wręcz przesyconego smaczkami wydawnictwa(by przekonać tych, którzy oglądali transmisję do wydania pieniędzy na to samo), a zamiast tego oferują nam wykastrowany w jeden z najbardziej bolących sposobów koncert. Ja tego nie kupie.

Sama liczba wersji mnie jakoś nie irytuje, bo dzięki temu każdy może kupić to na co go stać. Jednak poniżej pasa jest sprzedawanie niekompletnego produktu (tym bardziej, że CAŁY koncert był za darmo na youtubie). Prawdopodobny brak flagi w dodatkach jestem w stanie przeboleć, bo jako Polak przyzwyczaiłem się do bycia zlewanym za granicą.

Nie spodziewam się jakiś fantastycznych wyników sprzedaży tej płyty - za co zapewne oskarżeni zostaną piraci. Następnym razem więc wydawca znowu wpadnie na genialny pomysł wycięcia jeszcze czegoś (uważając, że to zwiększy sprzedaż droższych wersji - pełnych) - napięcie wśród fanów jeszcze bardziej zostanie zwiększone i więcej z nich zbojkotuje produkt - i tak w kółko.
Zabawne.

No i jeszcze ta beznadziejna okładka... To już chyba ja bym lepszą w paincie zrobił dostępnych powszechnie materiałów i zdjęć. O co w ogóle chodzi z tą krwią na logo? Bloody Sunday? To tak głupie, że aż śmieszne.

#675 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 31 marca 2010 - 16:07

Obawiam się, że niestety (nigdy) nie poznamy tajemnicy zniknięcia Breathe i decyzji umieszczenia na bonusach takiego szitu...
Co do logo- może to niby miało imitować jaką rdzę czy co :huh:

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#676 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 31 marca 2010 - 16:15

2 dni mnie nie było a tu taki wał!!!! Wywalenie Breathe to coś 100 razy głupszego niż edytowanie Bostonu, Slane i Sydney razem wziętych. OK, może nie powalał sam utwór, ale nie wyobrażałęm sobie, że wywalą akurat ten kawałek, koncert bez intra Larry'ego!?!?!?!?!? :( Jak miejsca im brak (co jest głupotą, Chicago też długie, a jeszcze miejsce im zostało!) mogli MW wywalić, tego śledzia w badziewnej wersji.

Breathe - to zajebisty joke!
ciekawe czy znowu nie bylo miejsca;P haha, chociaz na blu by mogli normalnie zrobic...
I ciekawe czy znowu (Slane!) beda sie tlymaczyc ze inaczej nakrecone i nie pasowalo do calosci!

Filmy z U2.com byly krecone kamera ktora wygladala na HD takze spokojnie jakosc bedzie dobra.
Oprocz oczywistego video ... licze na Vertigo z Wembley z Elmo w roli glownej ;P ELMO

nie ukrywam ze liczylem na caly Somerville w HD lub tego typu dodatek a tu jak zwykle dosc kicha,
cena 2DVD Super Delux w U2.com shop 40$ wiec normalniej... ciekawe czy bedzie 2CD do tego czy co...
czekamy na dalsze info

Pewnie tak, kretyni!!! :angry: Jak Przy Bostonie i Slane tłumaczyli się, że np. na MW (jeszcze w całkiem niezłej wersji!) brakowało miejsca, czy, że niezgodne z ogólnym konceptem, to teraz ten śledziowy utwór jest! A nie ma niezłęgo openera!! Paradoks :blink:
W Slane chyba po protestach fanów wrzucono w dodatki MW (a do setu już nie mogli!!!?? głupi Hamilton :angry:) A tu już się wcześniej zabezpieczyli i dali na 2. DVD. I pewnie tak jak to MW ze Slane tak i to Breatche nie ujrzy dźwięku 5.1 :(

Na prawdę aż tak źle wyszło, aż tak źle, że grali przez pół roku (bez chyba 1 koncertu) i było OK, a na DVD nie ma? Żal....

kingdom i space moga byc... raczej nie beda sie tym chwalic w trackliscie!

Też mam jednak nadzieję, że chociaż Kingdom się uchował, inaczej ten utwór mógł przepaść na zawsze w oficjalnych wydaniach....

na u2.com shop jest info o super delux
Contains:
- 2 DVD
- 24 page book
- Poster
- Set-list
- Replica Tour Programme
- 7" Vinyl
wow... ale bajer ;P

I co? To jest ten 4. cholerny winyl do kolekcji 4 winyli 7''??? :blink: Co za hipokryzja, miały być single, a tu jakiś wałdodany przy okazji hiper, super deluxe..... żałosne

Cóż...co by więcej nie utyskiwać w temacie Breathe, to ja po zakupie DVD (względnie BR) zrobię sobie zapewne konwersję koncertu i wkleję ten utwór z dodatków do ścieżki głównej koncertu i taką zripowano/przeedytowaną i wypaloną na nowo płytkę będę oglądał.

Chyba też za to się wezmę! To wprost niepojęte. Inaczej chyba się nie da. Problem tylko chyba z tym, że 5.1 przy Breathe nie usłyszymy...

O, świetnie, w wersji BOX dodatkowo będzie winyl. Przybiję go sobie do ściany. Będzie ładnie wyglądał. Na cholerę mi winyl. Nie można go było zastąpić płytą CD z jakimiś dodatkami? Czy my się zawsze musimy denerwować przy okazji nowych pozycji ze strony U2???!!![...]

Chyba tak.... Właśnie i może jeszcze na winylu będą nowe utwory??? Ehhh włąśnie po co komu winyl przy wydaniu DVD??

Powinni wydac taką setlistę:
1. Get On Your Boots (opening credits till the end of the song)
[...]

Świetne! :) I jeszcze Breathe w dodatkach z perspektywy fana, który się przewrócił i jest deptany przez tłum!!!

PS. Ciekawe jakie snnipety jeszcze wycięli to będzie dobre!! Vertigo, bez Rock'n'Roll, Crazy bez Two Tribes, oni są tak zaślepieni w wycinaniu, że ktoś przez nieuwagę wytnie In God's Country z BD!!! :angry:

PS2 Pomijam już fakt, że z maja zrobił się czerwiec, zaraz będzie lipiec.. Choć może trzeba ich listami zasypać i włączą Breathe do setu głównego, wtedy nawet ja jestem za zmianą terminu. :/

#677 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 marca 2010 - 16:27

Nie usunęli Breathe ze względu na jakiekolwiek problemy sprzętowe/słabe wykonanie/niezgodność z konceptem koncertu. Otwierali nim każdy (bez jednego) koncert więc wszystko było dopięte na ostatni guzik.
KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA KASA

#678 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 marca 2010 - 16:28

Koziol, Dudzio i inni. Najnowsze DVD zespołu U2 nie trafiło w Wasze gusta. No i co teraz? Ktoś dokona samospalenia na forum, pozbędzie się wszystkich płyt U2 i zacznie słuchać Tokio Hotel. Niestety mam takie wrażenie jak czytam takie posty. Zresztą postami to ciężko nazwać, dla mnie to już bardziej takie radiomaryjne marudzenie...

#679 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 marca 2010 - 16:38

Marudzę dlatego, że pokładałem w swoim ulubionym zespole (na którego prywatne odrzutowce w jakiejś części się dołożyłem własnymi pieniędzmi) jakieś nadzieje - ten mnie zawiódł. Pokazał, że liczy się dla niego tylko $
Dlatego jak najbardziej mam prawo krytykować to wydawnictwo!

#680 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2010 - 16:39

...IMO od początku pachniało dramatem kiedy wybrano miejsce nakręcenia DVD...niestety nie ma co lamentować i tak kupię najbardziej wypasioną wersję :lol:

A jedyny pozytywny wniosek jaki się nasuwa w związku z wydaniem DVD to, że może namieszają w setach 3 i 4 legu bo chyba nie będą grali dokładnie tego co na DVD...chociaż już mnie chyba nic nie zaskoczy...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych