Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#681 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 31 marca 2010 - 16:40

Też mam jednak nadzieję, że chociaż Kingdom się uchował, inaczej ten utwór mógł przepaść na zawsze w oficjalnych wydaniach....

a co nam po Kingdom skoro nie ma Breathe? zmiksują to czy co i wstawią w miejsce Breathe GOYB :mellow:
dobra już nie narzekam

A jedyny pozytywny wniosek jaki się nasuwa w związku z wydaniem DVD to, że może namieszają w setach 3 i 4 legu bo chyba nie będą grali dokładnie tego co na DVD...chociaż już mnie chyba nic nie zaskoczy...

już kiedyś to gdzieś wklejałam, znalezione na u2.com

Speaking to Dave Fanning of Irelands's 2FM a few weeks back, Edge said the band had begun thinking about this year's shows. Dave mentioned that in 2009 there was always five or six songs from No Line on the Horizon: 'Would you keep that many?

'We were talking about adding more,' said Edge, in a decidedly enigmatic tone. 'Changing out some of the songs...'
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#682 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 31 marca 2010 - 16:54

No i jeszcze ta beznadziejna okładka... To już chyba ja bym lepszą w paincie zrobił dostępnych powszechnie materiałów i zdjęć. O co w ogóle chodzi z tą krwią na logo? Bloody Sunday? To tak głupie, że aż śmieszne.


Może to symbol krwi zalewającej wszystkich fanów na świecie :D

Mi Breathe w ogóle nie byłoby szkoda, gdyby nie fakt, że to jednak opener. To trochę wali w człona. Nawet nie miałbym pretensji, gdyby dajmy na to w jakimś Toronto czy innym Waszyngtonie zaczynali od Butów i ta wersja znalazłaby się na DVD (z intrem, niech już będzie bez Bowiego), bo nagle doszli do, jakże słusznego, wniosku, że Breathe się na pierwszy utwór nie nadaje (W ogóle nigdzie mi na koncercie nie pasuje). Wpadli jednak na taki idiotyczny pomysł. Trudno, nie wiem, czy mnie takie dodatki przekonają do kupienia chociażby wersji 2xDVD. Poczekam na innych i posłucham opinii przed zakupem, wtedy zdecyduję, nie śpieszy mi się.

Kurczę, naprawdę, to mogłoby brzmieć nieźle, gdyby wykombinowali takie intro a'la ZOO TV przed Butami, potem to "rararararararara" i sruu. Mi by pasiło. Nawet bym wtedy to Kingdom przebolał. Ale nie, oni postanowili to brutalnie obciąć, jak to w ogóle będzie wyglądać? Ujęcie z helikoptera - a U2 JUŻ na scenie! Skąd oni przyszli? Spadochroniarze-cichociemni, czy co? Będzie takie wrażenie, jakby się ekipa filmowa spóźniła na koncert! Bezsens.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#683 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 31 marca 2010 - 16:57

Koziol, Dudzio i inni. Najnowsze DVD zespołu U2 nie trafiło w Wasze gusta. No i co teraz? Ktoś dokona samospalenia na forum, pozbędzie się wszystkich płyt U2 i zacznie słuchać Tokio Hotel. Niestety mam takie wrażenie jak czytam takie posty. Zresztą postami to ciężko nazwać, dla mnie to już bardziej takie radiomaryjne marudzenie...


To taki gest ironiczny był, nie?
wyrzucenie Bowieg, Kingdom, wejścia chłopaków + Brathe to tak jak ktoś napisał to tak jakby wyrzucić Pop Muzik i Mofo z Popmartu! Przekleństwo.
I co i Koncert ma się zaczynać od momentu kiedy u2 jest juz na scenie? A gdzie tunel, wejście, to tak jakby wziąć do ręki książkę i zacząć od środka! Nie tak to sobie wyobrażałam.
Choć pewnie i tak zakupię, żeby mieć pamiątkę, choć nie będzie to odzwierciedlenie Tych przeżyć, odczuć co były zeszłego lata. A chciałam mieć coś wyjątkowego, coś "swojego". a tak to będzie JEDNE Z WIELU DVD!
To nie tak miało wyglądać!

Music can change the world, because it can change people.
 


#684 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 31 marca 2010 - 17:38

Nie wiem czy ktoś z was miał też taki problem, że nie mógł odtworzyć tego filmiku ponieważ jego komp nie wyciąga HD;)
http://www.youtube.c...h?v=QNsE9e36W_g
Wrzuciłem ten filmik na yt, jak się przetworzy to wersja HD też będzie dostępna także do wyboru do koloru;)

#685 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 31 marca 2010 - 17:38

Każdy fanatyk (jak ja :rolleyes: ) i tak kupi podwójne DVD.
I coś mi się wydaje że nie jest to ostatni koncert wydany na DVD w ramach tej trasy, a sądząc po bezwstydnym wyciąganiu kasy od fanów (vide np ilość formatów każdego nowego tytułu), menagement zdecyduje się na opublikowanie TRZECH koncertów - zobaczycie B)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#686 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 31 marca 2010 - 17:38

Koziol, Dudzio i inni. Najnowsze DVD zespołu U2 nie trafiło w Wasze gusta. No i co teraz? Ktoś dokona samospalenia na forum, pozbędzie się wszystkich płyt U2 i zacznie słuchać Tokio Hotel. Niestety mam takie wrażenie jak czytam takie posty. Zresztą postami to ciężko nazwać, dla mnie to już bardziej takie radiomaryjne marudzenie...

Nie rozumiem? Zrobili jedną z najgłupszych rzeczy w karierze wycinając openera bardzo charakterystycznego dla tej trasy, utwór z ostatniej płyty!! I co mam przemilczeć? Mam prawo narzekać, bo to jeden z moich ulubionych zespołów i nie jedną płytę już kupiłem i oczekiwał bym jakiegoś poziomu wydawnictw.
Tak, zapewne kupię, ale to nie znaczy, że będę w 100% zadowolony, bo wiem, że mogło by być lepiej! :angry:


Co do intro: Tak, mogą zacząć nawet Space Oddity (fragmentem jak na Chicago DVD z Wake Up), później gasną światła, Kingdom - chłopaki wychodzą z tunelu i............. GOYB :(
Głupie dla kogoś kto wie jak było na prawdę ale możliwe.
Popatrzcie na Milan tam się cuda działy, OOTS zamienione miejscami z WOWY! Ale nawet tam Vertigo oszczędzono.


Po ochłonięciu lekkim kilka plusów widzę po Trailerze:
1. Są ujęcia z helikoptera i są świetne.
2. Ujęcia wyglądają lepiej niż te z YT, i widać, że trochę popracowano nad grafiką, choć to tylko Trailer.
3. Słychać, że poprawiono gitarę Edga w GOYB (pewnie wpadkę przy SBS też poprawili) - nie wiem czy to +, ale z takim błędem otwierać koncert to już była by przesada.
4. Dali jednak teledyski jako bonusy (dla mnie oczywista oczywistość, ale dla Universalu i U2 chyba nie zawsze)

Okładka, rzeczywiście słaba, no i ta czerwona farba?! ni przypiął ni przyłatał...

Mimo wszysto wywalenie Breathe zepchnęło na dalszy plan nawet brak NYD z Chorzowa (jako pro-shot) na dalszy plan. Czy też chociażby występ z Somerville.
A z Barcelony najgorzej jak dadzą EPKę w dodatkach zamiast kilku porządnych, całych utworów z ES włącznie.


PS No i cenzury się po u2.com nie spodziewałem, ale w końcu Live Nation tym zarządza teraz :angry: Pewnie jutro już się pojawią lukrowane komentarze, jakie to super wydawnictwo, bo ostatnio masa tam komentarzy w tym stylu. Może jakaś petycja w sprawie Breathe? ;)
Edit:

Includes exclusive BD Live bonus feature. Video footage from the forthcoming 2010 US and European Tour will be continually updated to your player via the BD Live feature on the disc.

Hmmmm? I tak się wymigają od wydania wideo z dalszej części trasy? Ciekawe czy to są te nowe "utwory" i czy będzie je można obejżeć też dzięki wydaniu 2DVD?? Pewnie ciąg dalszy filmików z u2.com... :(

#687 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 marca 2010 - 18:22

Nie rozumiem? Zrobili jedną z najgłupszych rzeczy w karierze wycinając openera bardzo charakterystycznego dla tej trasy, utwór z ostatniej płyty!! I co mam przemilczeć? Mam prawo narzekać, bo to jeden z moich ulubionych zespołów...

OK narzekać można, tylko momentem narzekanie co niektórych userów przeobraziło się w wylewanie wszystkich żalów i przypisywanie temu nie wiadomo jakich teorii, że ktoś coś obiecał, że po co to wszystko (czyt. flaga) i takie tam. No i te biadolenie w kółko, puki w obiegu była wersja z YouTube było narzekanie na ujęcia, kolor, brak ujęć z powietrza. Są te ujęcia i też źle.

Tak, zapewne kupię, ale to nie znaczy, że będę w 100% zadowolony, bo wiem, że mogło by być lepiej!

Brak Breathe też mi się nie podoba, ale tak czy siak kupię DVD. Prawdopodobnie brak tylko tego utworu w podstawowej wersji koncertu będzie jednym minusem wydawnictwa. Bo nie sądzę aby można było coś montażowi i ujęciom zarzucić. Znając jednak życie znajdzie się na forum spec, który "łódzką filmówkę" skończył i skrytykuje wszystko jak leci.

To taki gest ironiczny był, nie?

Tak, zrobiłem to z pełną premedytacją...

#688 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 18:50

a ja chcę jeszcze wyrazic swoje zadowolenie związane z kolorami.
mnóstwo osób biadoliło jakie to było ciemne, brzydkie itd.
a tu patrz! jest pięknie - rozbłysk światła na stritsach, ultraviolet, crazy.

#689 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 31 marca 2010 - 19:32

I tak z większość z Was kupi najdroższą wersję więc przestańcie pierdolić.
Być może wersja BR jak ktoś pisał za te ok 500 zł jest droga. Nowy sprzęt, nowy format, kiedyś dvd też były drogie :P
Nikt nie każe Wam po empikach łazić, od czego są sklepy internetowe, znajomych zagranicą nie macie ?

Nie ma flagi z chorzowa ? O Jezu.... Każdy fan U2 i tak wie o co w niej chodzi, a gawiedź nie musi tego oglądać.
Było na u2.com więc WSZYSCY widzieli więc o co chodzi ?
Przynajmniej zostało to jako Nasze i tylko Nasze. Jaką wartość będą miały wspomnienia tamtego wieczoru za te 20-30 lat ?
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#690 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 marca 2010 - 19:34

wersja blu-ray nie kosztuje 500zł więc to ty przestań pierdolić :P

z tego co widziałem, to nikt nie narzekał na cenę koncertu na nowym nośniku (bd) , tylko na zdzieranie kasy za wycięty utwór.

#691 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 31 marca 2010 - 19:36

ktoś pisał tak wcześniej :P
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#692 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 marca 2010 - 19:45

wersja blu-ray nie kosztuje 500zł.

pewnie będzie tam materiał z nowymi utworami. Kogo na to stać? Tylko bogatych

Ja zbieram na 2 DVD Deluxe.
Posted Image

#693 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 31 marca 2010 - 19:52

Żeby to troszkę po prostować (ceny z u2.com):
1 DVD - sam koncert - $14,95 ~ 43 zl
2 DVD oraz 1 blue ray ( zapewne zawartość ta sama czyli koncert i zawartość bonusowa :P bez książeczki ) - $21,95 ~ 63 zl
2 DVD Super Deluxe Box Set ( to co 2 DVD + książeczka, poster, vinil, tour book, set lista :P ) $39,95 ~ 115 zl



#694 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 31 marca 2010 - 19:54

2 DVD Super Deluxe Box Set ( to co 2 DVD + książeczka, poster, vinil, tour book, set lista :P ) $39,95 ~ 115 zl


ok moja pomyłka :)

ale dla Was te 110 zł na u2 to tak dużo ?
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#695 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 20:28

ale dla Was te 110 zł na u2 to tak dużo ?


Nie! I właśnie przeglądając sklep U2.com i znajdując tam cenę $39.95 postanowiłem zacząć zbieranie około 1,50 zł dziennie :D Ale na u2-site był i jest błąd: "2 DVD Super Deluxe Box ok. 494 zł.", więc nie dziw się, że opinie co do tego wydawnictwa były nieprzychylne :P

#696 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 31 marca 2010 - 21:01

Cóż już chyba wszystko zostało powiedziane w temacie...wycięcie Breathe (zajebistego utworu i zajebistego openera !!) to skandal i paranoja, nie wiem co motywuje zespół do takich działań :-/ o ile na Sydney ucięcie TTTYAATW było jakoś tam uzasadnione chociaż też wydaje się to absurdalne, jestem ciekaw montażu na zasadzie jak to będzie wyglądało "bez intro, wejścia itp." bez względu na powyższy fakt oczywiście kupię tę 2 płytówkę chociażby dla faktu że wszystkie ich DVD o ile oczywiście była taka możliwość kupowałem w 2 DVD więc tradycji musi stać się zadość :-) poza tym te digipaki są znacznie atrakcyjniejsze niż amray'e :-)

cóż...szkoda że tak to się potoczyło :-/
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#697 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 marca 2010 - 21:22

Ale na u2-site był i jest błąd: "2 DVD Super Deluxe Box ok. 494 zł.", więc nie dziw się, że opinie co do tego wydawnictwa były nieprzychylne :P


Wystarczy czytać ZE ZROZUMIENIEM. Przecież jak wół jest informacja o tym, że ceny pochodzą z brytyjskiego Amazona. Przelicz sobie funty na złotówki. Wiadomość podałem zanim U2.com wrzucił DVD w przedsprzedaży do swojego sklepu z normalnymi cenami.

Jutro dorzucę info z cenami z u2.com.

#698 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 21:39

to teraz proszę obejrzyj uważnie zwiastun DVD (1:10 min.) i filmik do którego link dałeś. te same ujęcia, okazac się w takim razie może, że Ty również "byłeś" na koncercie w Pasadenie ;-)


no to jest hit :) Wembley w Rose Bowl MEGA MIX!
to ja juz sie nie moge doczekac pelnego Vertigo z dvd

w sumie pamietajac beznamietna reakcje publiki z brodcastu rose bowl,
takie zabiegi przestaja dziwic ;P

uwaga jak flaga bedzie wmixowana w Crazy albo gdzies indziej
skoro takie jaja sie zdarzaja,
a kiedys sie smialismy ze gitara w Gone zmienia kolor,
przynajmniej hala pozostawala ta sama

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG

#699 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 31 marca 2010 - 22:13

no to jest hit :) Wembley w Rose Bowl MEGA MIX![...]

Tak zaraz wyjdzie, że to tak naprawdę była amerykańska flaga (pasy), a komputerowo wkleją animację z gwiazdkami i będzie flaga USA, że hej.
A że stadion u nas podobny i też bez zadaszenia to ujdzie... ;)
Czego to dla amerykanów się nie robi.

a kiedys sie smialismy ze gitara w Gone zmienia kolor,
przynajmniej hala pozostawala ta sama
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG

Tak i zaraz się okaże, że The Fly grali ;) Tylko tajemniczym sposobem ukryli.

A kiedy to z tym Gone było? Meksyk?

A co do Breathe, to użytkownik Aaron na u2.wanderer pisze:

I've also been notified that the furor over "Breathe" may be premature. I've been told to keep my eyes open for more information on Breathe. I'll pass word along when I know what they are talking about...

Może jednak jest jeszcze cień nadziei, że coś się zmieni w tym względzie.

Może to tylko błąd, ale chyba początkowo w bonusach było wyświetlone info o Barcelonie, a jak ludzie zaczęli pytać o Breathe to się zmieniło na:
'Breathe' (Live At The Rose Bowl)
Możę ktoś wpisał nie to co trzeba, a może jednak chciano wypróbować reakcję fanów i zmieniać jązależnie od nastrojów.

Może jeszcze płyty nie poszły do tłoczenia i pewne zmiany są jeszcze możliwe (tydzień temu były jeszcze 2 wydawnictwa po 1 DVD teraz są 2). W sumie na ich miejscu podejmując tak kontrowersyjną (z punktu widzenia fanów) decyzję, przed oddaniem do tłoczenia ujawniłbym setlistę, aby móc wprowadzić zmiany.
Jakoś po ujawnieniu setlisty Slane Castle, po protestach fanów mogli zmienić zawartość płyty i dodać MW.
Możliwe nawet, że obie wersje mają już gotowe (wersja z i bez Breathe) tylko decydują co wydać. :rolleyes:

PS Co do cen, 120 to byłoby tanio jak na ostatnie czasy i TUF po 170 zł. <_<
Jak będą mieli więcej takich genialnych pomysłów, to aż się boję o reedycję AB.

#700 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 marca 2010 - 22:16

Jeśli chcieli przyspieszyć Prima Aprilis, to na pewno im się udało.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych