Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#621 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 marca 2010 - 01:10

ciekawe co kryje się pod określeniem "U2360° Tour Clips". przecież to co było w necie nie ma nawet jakości DVD i chyba nie zawsze kręcone było kamerą, tylko np. aparatem fotograficznym z funkcją nagrywania filmów. tak mi się bynajmniej wydaje.

szkoda, że Breathe nie ma w zasadniczym koncercie tylko dane jest to jako bonus. no ale chyba nie będziemy się chlastać z tego powodu. obejrzałem za to filmik na stronie promujący dvd, nawet im to wyszło, dynamicznie i takie tam. mamy też ujęcia z powietrza.

#622 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 31 marca 2010 - 01:24

brak chorzowa..bede lkal..bede lkal..

#623 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 01:42

eech... przyłączam się do fali rozgoryczenia.
jak można wywalic breathe!? od samego początku do samego końca trasy jest openerem, a teraz dają to jako bonus! besęsu.

aaale..
trailer bardzo, bardzo fajny!

#624 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 marca 2010 - 02:01

Co do bonusów, prawdopodobnie TO jest ten berliński "time lapse" :/.

#625 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 31 marca 2010 - 02:04

i tym mamy sie jarac?? wolne zarty..jakis element zaskocznia by sie przydal..

#626 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 31 marca 2010 - 02:08

Aż mi się nie chce powtarzać...wszystko co mialam do powiedzenia, wyrzygałam pod wpływem chwili w shoutboxie. :angry: . Tu tylko zaznaczam swoja obecność, jako nie pierwsza i pewnie nie ostatnia osoba mówiaca "Nie!" czemuś takiemu.... :(
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#627 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 marca 2010 - 05:40

W tych wczorajszych emocjach... Muszę sprostować. Bardziej chodziło mi o brak "Kingdom" niż o Bowiego.

#628 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2010 - 05:58

NIE podoba mi sie to. Nie podoba mi sie Breathe jako osobny kawalek, nie podoba mi sie brak Kingdom i to, ze nie dali chociaz pewnej czescie Bowiego...
Nie podobaja mi sie dodatki, bo cos czuje ze:
-Squaring The Circle: Creating U2360° Documentary
-U2360° Tour Clips
-Berlin Timelapse Video

to filmiki, ktore bardzo dobrze znamy z YTB z kanalu U2...

#629 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 31 marca 2010 - 07:58

Okładka wygląda jak bootleg, a brak Breathe to chyba jakiś dowcip, niestety kiepski.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#630 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 marca 2010 - 08:07

Co za dno.

#631 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 08:20

Breathe - to zajebisty joke!

ciekawe czy znowu nie bylo miejsca;P haha, chociaz na blu by mogli normalnie zrobic...

I ciekawe czy znowu (Slane!) beda sie tlymaczyc ze inaczej nakrecone i nie pasowalo do calosci!

Filmy z U2.com byly krecone kamera ktora wygladala na HD takze spokojnie jakosc bedzie dobra.
Oprocz oczywistego video ... licze na Vertigo z Wembley z Elmo w roli glownej ;P ELMO

nie ukrywam ze liczylem na caly Somerville w HD lub tego typu dodatek a tu jak zwykle dosc kicha,
cena 2DVD Super Delux w U2.com shop 40$ wiec normalniej... ciekawe czy bedzie 2CD do tego czy co...
czekamy na dalsze info

#632 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 31 marca 2010 - 08:21

rzeczywiście okładka jest okropna :( liczyłam na coś o wiele lepszego, przecież to największa trasa koncertowa tego roku, jedna z najlepszych w karierze U2 wg. mnie zasługuje na więcej. Taka scena i cały ten rozmach z nią związany..
I nie mogę pogodzić się z brakiem Breathe, wciąż czekam wkrótce mają być podane jeszcze jakieś informejszyn może się coś wyjaśni. No a brak Kingdom czy Space Oddity to już jest przegięcie pałki :blink: Mam tylko nadzieję, że nasza chorzowska flaga się tam znajdzie bo jeśli nie to będzie fatalnieeeee <_<
ale jeśli chodzi o zapis koncertu to z tego co kiedyś było udostępnione na stronie U2 mogę wywnioskować, że będzie się bardzo fajnie oglądało (ciekawym momentem jest ISHFWILF bo ta kamera tak fajnie tam wędruje i zajebisty efekt jest) zresztą publiczność też dobrze wypadła porównując np. do tej czikagowskiej z Vertigo :P
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#633 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 08:27

cos 2x wkleilo posta ;P

kingdom i space moga byc... raczej nie beda sie tym chwalic w trackliscie!

#634 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 31 marca 2010 - 08:34

mam nadzieję bo za brakiem tych piosenek idzie brak całego intra, tak mi się wydaję więc jak chcą zacząć ten koncert, skoro Breathe też odpada to walną na początku GOYB <_< one muszą być przecież to intro było idealne
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#635 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 08:35

na u2.com shop jest info o super delux

Contains:

- 2 DVD
- 24 page book
- Poster
- Set-list
- Replica Tour Programme
- 7" Vinyl

wow... ale bajer ;P

#636 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 31 marca 2010 - 08:49

Hehe...jak widzę zawartość poszczególnych wersji , to aż się mi ciśnie..."a nie mówiłem" :P

Strategia koncernu muzycznego (mam tylko nadzieję, że nie chłopaków z U2) jest prosta: wyssiemy kasę od fanów na maxa dając im gówno zapakowane w jeszcze większe gówno...
Tyle mam do powiedzenia w kwestii tego wydawnictwa. Żal, że to wszystko jednak zdąża w takim kierunku...

No...I co teraz ?
Ciekawe kto się zbuntuje i nie kupi tego DVD? Zakładam, że raczej nie będzie takiego. Wszyscy sobie ponarzekamy, po czym i tak pójdziemy do sklepów i kupimy któreś z wydań na pamiątkę. Szkoda tylko, że faktycznie to będzie zwykła pamiątka, a nie jakaś szczególna po którą będziemy tak chętnie sięgać na półkę jak po Popmart czy Elevation ze Slane czy Bostonu...

Ot, kupi się, raz czy dwa obejrzy i tyle...
:(

#637 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2010 - 08:55

Wszyscy teraz narzekacie a i tak w dniu premiery większość będzie szukać tego wydawnictwa w sklepach i narzekać na opóźnienie w dostawie. :D

Jeśli chodzi o brak New Year's Day'a to na przyszłym ewentualnym koncercie U2 w Polsce flagi robić nie będę. :P

#638 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 31 marca 2010 - 09:00

Zbych znów spamuje , tak się przejął zawartością wydania ... :D :P I wierzę, że jego frustracja jest bardzo, bardzo wielka... ;)

#639 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 marca 2010 - 09:07

A dziwisz sie? :P

Proponuje, żeby może ZOO TV wykastrować z takiego ZOO Station albo The Fly z dodatkiem Until i MW, POP-a z Mofo i Please,
Albo może pójdźmy dalej - wytnijmy Streets z R&H!!!

I to jest mój oficjalny postulat

Ktos za?

#640 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 09:07

Zbych znów spamuje , tak się przejął zawartością wydania ... :D :P I wierzę, że jego frustracja jest bardzo, bardzo wielka... ;)


matko nie nadazam edytowac zeby sie nie powtarzalo ;P haha frustracja dobre :D
admins pliz help! ja wiecej jak 2x nie nadusilem wyslij hehehe

houston mamy problem! ... rose bowl mamy problem ;P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych