Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#401 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 lipca 2009 - 15:39

Nie chodzi o to czy ja jestem dumny z tego czy jestem Polakiem ale wydaje mi się że my się tego wstydzimy. Sto lat zawsze jest spiewane jeżeli ktoś zasługuje na to i mu tego życzymy. Czy to jest na urodzinach czy na jubileuszach czy na Polskich koncertach. Tylko jakoś tutaj niektrórzy tego nie rozumią.
A co do końcówki twego postu to proszę to ty teraz zamilcz.

Niekiedy mam uczucie, że owe sto lat jest śpiewane przy każdej możliwej okazji, coby się nie stało, kto by nie świętował, występował czy coś. Dla mnie jest to trochę okropne - nie ma co zrobić, to zaśpiwajmy sto lat!
Dla mnie ową formą podziękowania w jakiś stopniu pozostanie flaga - przyjechali znów, zagrają to i my coś dla nich. Ale proszę, bez przesady - w końcu to oni mają grać i bawić, a nie my wymyślać i przeprowadzać milion różnych akcji.

Rzekłem swoje i już się nie odzywam.
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#402 Raphaelm

Raphaelm

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 23 lipca 2009 - 15:54

Niekiedy mam uczucie, że owe sto lat jest śpiewane przy każdej możliwej okazji, coby się nie stało, kto by nie świętował, występował czy coś. Dla mnie jest to trochę okropne - nie ma co zrobić, to zaśpiwajmy sto lat!
Dla mnie ową formą podziękowania w jakiś stopniu pozostanie flaga - przyjechali znów, zagrają to i my coś dla nich. Ale proszę, bez przesady - w końcu to oni mają grać i bawić, a nie my wymyślać i przeprowadzać milion różnych akcji.

Rzekłem swoje i już się nie odzywam.


Flaga jest ok. ale to jest na początku koncertu i później już nic.............
To są jedyne 3 minuty.
Te Sto lat to jest tylko pomysł na koniec nic więcej więc kto chce to niech się przyłączy.
Pamiętam 95 było super ale coś mi brakował na koniec takiej kropki nad I.
Może dla nas te sto lat jest okropne ale nie dla nich, dla nich to nowość.
Ale jak już pisałem to tylko propozycja nie prikaz

#403 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 23 lipca 2009 - 16:43

kurcze ale jasnowidz ze mnie
pisałem wieki temu że pojawią się "fani" byle tylko coś wymyślić ? i żeby ich było na wierzchu ?

Sto lat ?
lol
to jest U2 a nie jakieś tam "coldplay", metallica albo inne boysy ( sorry Marcin)
Raphalm walisz dziecinadą jak się patrzy :P

BuZioLe :* xD pa :]
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#404 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 23 lipca 2009 - 18:00

A pamiętasz jaka jeszcze była atmosfera?

Byłam, pamiętam chaos i miny niektórych fanów. Jednym słowem porażka, ale co kto lubi...
dla tych co nie byli, zobaczcie sami http://www.youtube.c...feature=related

#405 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 23 lipca 2009 - 18:43

sto lat bedzie zaściankowe. Proponuję happy birthay egde a potem szybko wyciągamy kartki z "until the end of the world" :D może edzio nie bedzie miał focha wtedy.

Mam nadzieje że jednak bedzie w głównej setliscie.. ciekawe czy jak tworzą jakieś setlisty to zaglądają do poprzednich z danego kraju..

#406 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 23 lipca 2009 - 18:45

Nie śpiewajmy "Happy Birthday Edge", bo będzie wtedy Party Girl co zmniejsza szanse na Untila i Bada!

#407 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 23 lipca 2009 - 18:47

Już przecież było mówione, że będzie człowiek-pocisk z ciastem dla Edge'a...

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#408 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 23 lipca 2009 - 18:56

Poprawiłem sobie humor czytając ostatnie 2 strony tematu :D

#409 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 23 lipca 2009 - 20:36

Nie śpiewajmy "Happy Birthday Edge", bo będzie wtedy Party Girl co zmniejsza szanse na Untila i Bada!


DObra. Przekonałeś mnie.

#410 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 23 lipca 2009 - 23:23

Nie śpiewajmy "Happy Birthday Edge", bo będzie wtedy Party Girl co zmniejsza szanse na Untila i Bada!


A ja własnie chciałbym Party Girl :D
No cóż. Interesuje się muzyką U2

#411 Raphaelm

Raphaelm

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 24 lipca 2009 - 12:36

kurcze ale jasnowidz ze mnie
pisałem wieki temu że pojawią się "fani" byle tylko coś wymyślić ? i żeby ich było na wierzchu ?

Sto lat ?
lol
to jest U2 a nie jakieś tam "coldplay", metallica albo inne boysy ( sorry Marcin)
Raphalm walisz dziecinadą jak się patrzy :P

BuZioLe :* xD pa :]

,
witaj chciałbym się ciebie zapytać kiedy po raz pierwszy byłeś na koncercie U2 ? Jedynie Pop mogłeś w Polsce oglądać wiecej nic, no chyba że byłeś jeszcze przedtem zagranicą więc nie mów "wieki temu", jak już to jeden wiek!!

co do Sto lat to jak zobaczyłem nagranie z Metalliki to się chyba wyleczyłem to już zdecydownie lepiej how long.
pozdr.

#412 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 24 lipca 2009 - 13:00

co do Sto lat to jak zobaczyłem nagranie z Metalliki to się chyba wyleczyłem to już zdecydownie lepiej how long.
pozdr.

:lol:

#413 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 24 lipca 2009 - 22:25

pisałem wieki temu że pojawią się "fani" byle tylko coś wymyślić ? i żeby ich było na wierzchu ?

witaj chciałbym się ciebie zapytać kiedy po raz pierwszy byłeś na koncercie U2 ? Jedynie Pop mogłeś w Polsce oglądać wiecej nic, no chyba że byłeś jeszcze przedtem zagranicą więc nie mów "wieki temu", jak już to jeden wiek!!


czytanie ze zrozumieniem się kłania

zresztą zadaj sobie odrobinę trudu i poczytaj ze dwa wąty ok ? :P

LP&P Fanie
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#414 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 lipca 2009 - 07:27

Przypominam o podbijaniu wątków flagowych na zagranicznych forach a także rozsyłanie info gdzie tylko się da. 12 dni do koncertu a tu w sumie szału w mediach nie ma.

#415 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 lipca 2009 - 07:30

Wczorajszy dodatek "Co Jest Grane" do Gazety wspomina o 6 sierpnia i o naszej akcji.

#416 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 25 lipca 2009 - 08:47

Czy LiveNation przyłączyło się do promowania akcji?

#417 Wirken

Wirken

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa / Wrocław

Napisano 25 lipca 2009 - 11:15

Gdyby każdy z nas wziął na koncert po jednym klocku ( np LEGO - ale trzeba się umówić na kolor ;) ) to w zależności od rozwoju sytuacji moglibyśmy budować z nich literki i tworzyć tytuły piosenek, które chcemy usłyszeć, a na koniec zrobić tłumaczenie do śpiewanego przez kilkadziesiąt tysięcy ludzi "Sto lat".

Jeszcze jakieś pomysły ??? Mogę je rozwinąć.

Czasem warto zachować trochę umiaru i klasy.

Jak pisałem dawno temu (wielu mądrzejszych również):

Drodzy Państwo - prosty przekaz, łatwa organizacja, skuteczność i zrozumiałe dla .... kogo ??? dla U2 chyba. Tak?


WIĘC F L A G A


Dziękuję za uwagę.
I przepraszam, że nie wytrzymałem, ale to "sto lat" to jak u sąsiada na imieninach, po każdym kielonku i każdym toaście - chcecie tak na koncercie?
Może jeszcze po goździku i rajstopach dla żon chłopaków??


Do zobaczenia na koncercie i przy FLADZE - NYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Tomorrow ? October? One!

#418 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2009 - 11:31

Dobrze powiedzianie, ja rowniez jakiegos wielkiego szumu w mediach nie slyszalem. Dlatego kto moze, niech rozsyla wiadomosci wszedzie, gdzie sie da. Telewizja, gazeta, radio, cokolwiek. ludzie nooo ;)

#419 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 25 lipca 2009 - 11:44

Gdyby każdy z nas wziął na koncert po jednym klocku ( np LEGO - ale trzeba się umówić na kolor ;) ) to w zależności od rozwoju sytuacji moglibyśmy budować z nich literki i tworzyć tytuły piosenek, które chcemy usłyszeć, a na koniec zrobić tłumaczenie do śpiewanego przez kilkadziesiąt tysięcy ludzi "Sto lat".

Jeszcze jakieś pomysły ??? Mogę je rozwinąć.


Jeśli myślisz że to było śmieszne to muszę cie rozczarować. Takie odpowiedzi są już bardziej męczące od głupich pomysłów. Też nie podobał mi sie pomysł ze sto lat ale nie da się już normalnie odpowiedzieć? Każdy musi wymyślać jakieś żenujące pokazy pseudo-humoru? Można wypowiedzieć swoje zdanie nie poniżając innych. Ale nie którzy chyba za bardzo chcą pokazać jacy to nie są fajni.

I przepraszam, że nie wytrzymałem, ale to "sto lat" to jak u sąsiada na imieninach, po każdym kielonku i każdym toaście - chcecie tak na koncercie?
Może jeszcze po goździku i rajstopach dla żon chłopaków??


no właśnie o coś takiego chodzi :). Darujcie sobie już teksty jak w pierwszym cytacie, to naprawdę bardzo nieprzyjemne dla ludzi którzy to pisali. Było śmieszne parę miesięcy temu - nie teraz.

Czasem warto zachować trochę umiaru i klasy.

właśnie.

No generalnie w telewizji za dużo się jeszcze o koncercie nie mówi, pewnie w co za tydzień w najbliższą niedzielę coś będzie, potem weekend przed koncertem.

#420 Wirken

Wirken

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa / Wrocław

Napisano 25 lipca 2009 - 12:27

Jeśli myślisz że to było śmieszne to muszę cie rozczarować.

nie jestem rozczarowany :(

Takie odpowiedzi są już bardziej męczące od głupich pomysłów.

dla mnie odwrotnie :(

Też nie podobał mi sie pomysł ze sto lat ale nie da się już normalnie odpowiedzieć?

Da się, ale jak widać po tym wątku, jeśli odpowie się "normalnie", to nie trafia - albo trafia.... w pustkę (bez indywidualnych wycieczek - sorki) :(

Każdy musi wymyślać jakieś żenujące pokazy pseudo-humoru?

Nie każdy - tylko ja :)

Można wypowiedzieć swoje zdanie nie poniżając innych.

Jeśli sprawiłem Ci takie .... odczucie, to żałuję, cel był inny.

Ale nie którzy chyba za bardzo chcą pokazać jacy to nie są fajni.

Nie muszę tego pokazywać. I tak widać ;)
A czy za poniżenie odczytasz..... nie, jednak nie będę pisał o błędach językowych :(

no właśnie o coś takiego chodzi :).

Dziękuję za pozytyw.

Darujcie sobie już teksty jak w pierwszym cytacie, to naprawdę bardzo nieprzyjemne dla ludzi którzy to pisali.

Dla mnie tak samo mało przyjemne było czytanie o tym pomyśle (wielokrotnie skrytykowanym). Pisząc na FORUM licz się z różnymi reakcjami, nie tylko entuzjastycznymi.

Było śmieszne parę miesięcy temu - nie teraz.

Radzę przeczytać ten wątek od początku.

Jeśli nadal Ci źle z tym co napisałem, to trudno. Myślę że jesteśmy tu z innych powodów.
Życzę udanej zabawy 6-go.
Tomorrow ? October? One!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    Facebook (1)