Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#421 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 25 lipca 2009 - 12:42

Ale ja tam nie brałem tego do siebie, nie chodziło mi o to że to poniżające dla mnie. Po prostu strasznie chciałbym usłyszeć jakiś kawałek i tyle :) no ale doszedłem do wniosku, że rzeczywiście ingerencja w setlistę byłaby w przypadku U2 niestosowna. Większość zespołów nie miałaby nic przeciwko jeśli fani by poprosili o jakiś kawałek - ale przy rozmachu tej trasy i faktu, że setlisty U2 są przemyślaną kompozycją, w przypadku tego zespołu jest to niestosowne ;) I po prostu denerwuje mnie że najpierw patrzy się na nick a potem komentuje, albo co gorsza - w o ogóle się nie patrzy, nie myśli, tylko od razu miesza z błotem. Bo nie uważam że kartki z tytułem są naprawdę tak godne potępienia - odstąpiłem od tego bo też uważam że szkoda zachodu itd, ale
jeśli zamierzasz coś komentować to poświęć trochę czasu żeby to przemyśleć, a nie od razu rzucasz się do gardła.

CYTAT(Bremo @ 25-7-2009, 12:44 PM) *
Można wypowiedzieć swoje zdanie nie poniżając innych.

Jeśli sprawiłem Ci takie .... odczucie, to żałuję, cel był inny.


nie miałem na myśli siebie, nie czuję się poniżony bo nie wstydzę się tego pomysłu.

A czy za poniżenie odczytasz..... nie, jednak nie będę pisał o błędach językowych sad.gif


czepianie się pisowni "niektórzy" jest już nachalnym powiększaniem powierzchni swojego postu.. Nie będę edytował każdej pierdoły, post jest czytelny, to nie wypracowanie z polskiego.

Nie czuję się źle z tym co napisałeś, po prostu to jest aroganckie i wredne. O ile podałeś czemu sto lat ci się nie podoba o tytułach nie napisałeś nic. Tylko swój prześmieszny komentarz który NIC nie wnosi i moim zdaniem jest nietrafiony.

#422 Wirken

Wirken

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa / Wrocław

Napisano 25 lipca 2009 - 12:58

Chyba nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Może nie jestem grzeczny i milusi, ale starałem się w poprzednim poście (w pewnym sensie i w pewnych miejscach) wyciągnąć dłoń w Twą stronę.
Choć Cię nie znam, ale to miejsce chyba nas jakoś łączy.

Na zrozumienie czegoś co jest jasno napisane ja nie muszę poświęcać więcej czasu.

Dziękuję za pouczające uwagi. Przekażę je swoim dzieciom, bo na mnie już za późno - jak widać jestem "niereformowalny".

Mimo wszystko pozdrawiam i po raz kolejny życzę miłej zabawy 6-go.

A że już przestaliśmy rozmawiać o fladze i innych pomysłach, tylko tak jak w Polsce - gadamy o gadaniu, to ja odpuszczam.
Pa
Tomorrow ? October? One!

#423 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 25 lipca 2009 - 13:06

Nikt z nikim chyba nie chce się tu kłócić, wiadomo że wszyscy jesteśmy fanami U2. Nikogo nie pouczam bo zwyczajnie jestem za gnojek żeby pouczać :) Nie wiem czego nie rozumiem, dłoni w Mą stronę nie potrzebuję, bo z nikim się nie kłócę. Sarkazmy z uwagami są więc niepotrzebne.
Myślę że jednak wciąż gadaliśmy o pomysłach, nie zgadzamy się - trudno :)

Na koncercie i tak będziemy się razem bawić, przecież i w tych pomysłach o to chodzi. Jedni wymyślają głupie, inni jeszcze głupsze. Ale wszyscy robią to w dobrej wierze.

Coś czuję że untila mimo wszystko dostaniemy i żadne kartki potrzebne nie będą :)

#424 Raphaelm

Raphaelm

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 lipca 2009 - 19:57

Nikt z nikim chyba nie chce się tu kłócić, wiadomo że wszyscy jesteśmy fanami U2. Nikogo nie pouczam bo zwyczajnie jestem za gnojek żeby pouczać :) Nie wiem czego nie rozumiem, dłoni w Mą stronę nie potrzebuję, bo z nikim się nie kłócę. Sarkazmy z uwagami są więc niepotrzebne.
Myślę że jednak wciąż gadaliśmy o pomysłach, nie zgadzamy się - trudno :)

Na koncercie i tak będziemy się razem bawić, przecież i w tych pomysłach o to chodzi. Jedni wymyślają głupie, inni jeszcze głupsze. Ale wszyscy robią to w dobrej wierze.

Coś czuję że untila mimo wszystko dostaniemy i żadne kartki potrzebne nie będą :)


Każdy jest inny i ma inne pomysły i to jest bardzo dobre nie ma głupich pomysłów tylko są głupie czasami komentarze. Mi jest przykro jeżeli niektórzy z fanów piszą że np. jestem fanem w "".
Zakochałem się w Muzyce U2 w 93 roku byłem na wszyskich ich koncertach w PL i DE.
To że komuś się sto lat nie podoba może napisać akceptuje nawet dałem się przekonać ale niektórzy przeginają. Piszesz bardzo rozsądnie mimo że mówisz że jesteś "gnojek"
pozdr.
Raphael

#425 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 lipca 2009 - 20:59

Jak tam dziewczyny? majtki wyprasowane? Pamietajcie ze plyta naklada biale a trybuna czerwone! I bawimy sie na calego. Pozdro.

#426 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 26 lipca 2009 - 00:21

Kultura człowieku. Dłużej na forum raczej nie zabawisz.

#427 arrrow

arrrow

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 26 lipca 2009 - 09:47

masakra tu jakaś jest...:/
flagę planujemy i robimy, a reszta to dobra zabawa i spontan na koncercie...czy można więcej?

#428 Maczolina

Maczolina

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 lipca 2009 - 22:07

masakra tu jakaś jest...:/
flagę planujemy i robimy, a reszta to dobra zabawa i spontan na koncercie...czy można więcej?

Zgadzam się z Tobą;/

#429 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 27 lipca 2009 - 04:37

10 dni!!!!! I będzie paninko i flażolety "bam", "bam", "bam", ruszy machina i stadion zaleje biel i czerwień. Kurcze, odpaliłem sobie "NYD" z 2005 i poczułem ciary... 10 dni i będzie flaga 360!!! Widzicie to? Bo ja to widzę..

Zacny remiks:

http://www.youtube.c...h?v=l8wecAkpkfA

#430 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 27 lipca 2009 - 16:47

Dziś kupiłem gazetę z programem i była wzmianka o tym, że polscy fani (MY :P ) szykują sie z flagą na NYD ;)
It's no secret that the stars are falling from the sky

#431 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 28 lipca 2009 - 02:04

Ok, uwaga.
Wiekszośc ostatnich trzech stron tego tematu powinna byc wywalona w kosmos, zgodnie z tym, co jest napisane w pierwszym postcie.
Już trudno, niech wisi, skoro musi.
Ale od teraz nie tolerujemy tu zadnych off topów. Jest oddzielny wątek o pomyslach innych niż flaga. Tu rozmawiamy tylko o niej. Kropka.
Zwłaszcza że koncert juz za parę dni. Skupmy się na projekcie najwazniejszym.

Proponuję KAZDEMU Z WAS pomysleć, co moze zrobić, by nagłosnić naszą akcję. Podzielic sie tym pomysłem, albo po prostu to zrobić. Przykładowo - napisać o tym na innym forum, wysłać mejla do lokalnej albo ogolnopolskiej gazety, radia, w których informacji jeszcze nie było. Zakrecić się wokół swoich znajomych, powiedzieć im o tym. Ogarnąć kontakty medialne jesli jakies macie. i tak dalej i te pe, wiecie o co chodzi.
Wszyscy musimy sie tu postarać. Pamietacie poprzednia akcje? To dzięki naszej, fanów ofensywnie udało się ja tak wypromować. Teraz jest łatwiej, wymaga to mniejszych srodków, energii, mamy przetartą pięknie ściezke ale i tak - jeszcze jeden atak na media, na znajomych, rodzine, coby przypomnieć.
My to musimy zrobić, nikt inny. Wiec róbmy.
I dzielmy się naszymi osiagnięciami i probami.
Joł!

#432 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 28 lipca 2009 - 05:36

Pomyślałam, że można uderzyć do katowickiej GW, żeby w dniu koncertu dodali do wydania kartkę, z jednej strony białą, z drugiej czerwoną, wielkości całej gazety, w sam raz na flagę. Mam jednak wątpliwości co do opłacalności takiego druku, choć sprzedaż wśród fanów mogłaby być całkiem duża ;) i tego, jak sobie ten papier poradziłby podczas flagi.
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#433 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 lipca 2009 - 08:04

Pomyślałam, że można uderzyć do katowickiej GW, żeby w dniu koncertu dodali do wydania kartkę, z jednej strony białą, z drugiej czerwoną, wielkości całej gazety, w sam raz na flagę. Mam jednak wątpliwości co do opłacalności takiego druku, choć sprzedaż wśród fanów mogłaby być całkiem duża ;) i tego, jak sobie ten papier poradziłby podczas flagi.

No mówiąc szczerze gdyby w prawym dolnym rogu walnęli swoje logo to mieliby darmową reklamę na najwyższym poziomie ;)

#434 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 28 lipca 2009 - 09:46

6!

Pomysl autorski z 2005 - na kilkudziesieciu bialych kartkach wydrukowalem malutka czcionka informacje/instrukce - co, czym, kiedy i jak machac.
Rozdalem ludziom wokol, poprosilem o przekazanie dalej.
Koszt - minimalny; efekt propagandowy - duzy; ulatwienie w realizacji - spore.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#435 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 28 lipca 2009 - 10:50

Fakt faktem ze czasu mało zostało. Nie śpijmy!! ;) może by sie udało w Teleexpresie np dzień przed koncertem załatwić takie info? Bardzo ważne też jest, żeby na każdej polskiej stronie o U2 był bardzo widoczny banner z informacją i podanie w newsach info o flagi. Myśle że co druga osoba, która idzie na koncert zajrzy wcześniej na jakąś polską stronę, a to by wystarczyło.

#436 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2009 - 10:52

Ja pare dni temu wyslalem info do wiekszosci rozglosni radiowych we wroclawiu, w sumie bez odzewu ale kto ich wie czy nie wspomnieli o tym na antenie.
Jeszcze napisze moze do paru lokalnych gazet. Trzeba naglasniac, naglasniac, naglasniac. I kto moze, niech do chorzowa wezmie ze soba jakas wieksza ilosc materialu aby dla zapominalskich i niezorientowanych w temacie bylo!

#437 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 lipca 2009 - 10:54

Pasowałoby żeby wirtualne polski, onety, interie i inne takie przypomniały o akcji raz jeszcze. Musimy uderzyć!

#438 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 28 lipca 2009 - 10:58

Pasowałoby żeby wirtualne polski, onety, interie i inne takie przypomniały o akcji raz jeszcze. Musimy uderzyć!

Właśnie właśnie. Fakt faktem, że dużo portali pisało o fladze ale było to ok 15-25 marca. To ja sie zabieram za pisanie:P

#439 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 28 lipca 2009 - 11:02

Ja pare dni temu wyslalem info do wiekszosci rozglosni radiowych we wroclawiu, w sumie bez odzewu ale kto ich wie czy nie wspomnieli o tym na antenie.
Jeszcze napisze moze do paru lokalnych gazet. Trzeba naglasniac, naglasniac, naglasniac. I kto moze, niech do chorzowa wezmie ze soba jakas wieksza ilosc materialu aby dla zapominalskich i niezorientowanych w temacie bylo!


Kierowany wspomnianym przez Wierciocha pomysłem, postaram się na dniach zakupić czerwoną ryzę papieru, wrzucę w robocie na drukarkę, dopisze się instrukcję odpowiednią. A w Chorzowie zrobi się jakiś prowizoryczny punkt wydawania czerwonego papieru.

#440 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 lipca 2009 - 11:03

Ja wezmę ryzę białego papieru A4, mam tego sporo w domu :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych