Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#261 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 kwietnia 2009 - 15:19

Ja założę białego T-shirta i przyniosę 2 białe balony :D Jakby każdy tak wziął po 2 balony białe/czerwone (w zależności od miejsca na stadionie) to flaga byłaby "silniejsza" :D


nie chodzi mi to o wiek czy doświadczenie życiowe - tutaj trzeba być realistą ;)



#262 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 06 kwietnia 2009 - 08:39

Tośmy mu słusznie przypomnieli ;)

Już się boję...
"This song is for Russian Solidarity people.
This song is new years day."
To by były jaja :lol:

#263 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 kwietnia 2009 - 11:46

A ja proponuję zrobić flagę w kolorach tęczy.
Będzie i biało, i czerwno, i zielono, i sraczkowo-fioletowo-złoto. Dla każdego coś miłego
Chłopaki będą na 10000% zaskoczeni, tylko Bono będzie się bał wyciągnąć kogoś z publiki,
bo laska może nie być zainteresowana, a facet jeszcze go za cztery litery złapie. ;)

#264 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 13:39

A ja proponuję zrobić flagę w kolorach tęczy.
Będzie i biało, i czerwno, i zielono, i sraczkowo-fioletowo-złoto. Dla każdego coś miłego
Chłopaki będą na 10000% zaskoczeni, tylko Bono będzie się bał wyciągnąć kogoś z publiki,
bo laska może nie być zainteresowana, a facet jeszcze go za cztery litery złapie. ;)

Buhahhaa, mam nadzieje że wiesz kogo symbolem jest taka flaga

#265 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 kwietnia 2009 - 13:57

Buhahhaa, mam nadzieje że wiesz kogo symbolem jest taka flaga

Wiem, ostatnie zdanie mojego postu było przemyślane :)

#266 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 06 kwietnia 2009 - 14:23

A gdzie czytałeś takie rewelacje? Ja np. w U2 by U2 przeczytałem szczere wyznanie Bono, że rozpoczynając NYD w Chorzowie nie pamiętał nawet o "polskim podtekście" tego utworu...

No w jakichś mediach, w necie chyba.. ale nie pamiętam dokładanie. W każdym razie w tym roku niespodzianką nie będzie na pewno :P

#267 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 kwietnia 2009 - 16:34

Niespodzianką bedzie nasze swietne przygotowanie ^^ xD

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#268 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 07 kwietnia 2009 - 08:16

Niespodzianką bedzie nasze swietne przygotowanie ^^ xD


Oby zwykli obywatele pamiętali, co było parę miesięcy temu o fladze... A na 100% świetne przygotowanie można raczej liczyć tylko od osób, które się interesują U2 :)

#269 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 kwietnia 2009 - 08:25

Oby zwykli obywatele pamiętali, co było parę miesięcy temu o fladze... A na 100% świetne przygotowanie można raczej liczyć tylko od osób, które się interesują U2 :)


obywatele będą pamiętać, bo przypomnimy im przed koncertem - teraz to tylka zajawka... trailer taki...

#270 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 07 kwietnia 2009 - 08:55

obywatele będą pamiętać, bo przypomnimy im przed koncertem - teraz to tylka zajawka... trailer taki...


Wiem, wiem :) tak tylko się przekomarzam ;) Czasem mam wrażenie, że ludzie się bardziej podniecają tą flagą niż samym koncertem :)

#271 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 kwietnia 2009 - 05:51

ludzie będą wiedzieli
wczoraj na vivie przez przypadek ujrzałam panienkę prowadzącą jakąś tam listę mówiącą o akcji flaga
i właściwie często o tym słyszę
depesze cos tylko gadają, ze to już przecież było, ale z tego co wiem, to im żadna sensowna akcja pt flaga czy inny napis nie wyszła

#272 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 03 maja 2009 - 12:54

widzieliście to?!!!!
http://www.allegro.p...kcja_flaga.html
ładnie ładnie

#273 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 03 maja 2009 - 20:12

widzieliście to?!!!!
http://www.allegro.p...kcja_flaga.html
ładnie ładnie


Też mi się podoba, tylko gdzie był ten ktoś, gdy zgłaszane były projekty do naszej koszulki... Poczytał forum, poczytał i zrobił swoje. Pomysł oryginalny i świetny; niestety w przeciwieństwie do wybranego na tym forum.

#274 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Napisano 03 maja 2009 - 20:19

Też mi się podoba, tylko gdzie był ten ktoś, gdy zgłaszane były projekty do naszej koszulki... Poczytał forum, poczytał i zrobił swoje. Pomysł oryginalny i świetny; niestety w przeciwieństwie do wybranego na tym forum.


niestety? głosowało b. dużo użytkowników no i projekt Aps został wybrany demokratycznie, przykro, że jesteś Marku w mniejszości. dla mnie np. to naprawę dobry projekt - z kolei w tym zaprezentowanym nie widzę nic specjalnego ani oryginalnego.

#275 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 maja 2009 - 20:21

calkowicie zgadzam sie z postem slonecznikowej, co prawda ja glosowalem na koszulke methiu ale ta apsowa byla wlasnie u mnie na drugim miejscu i ciesze sie ze chociaz na to padlo.

a to co tam na allegro jest sprzedawane, niczym nie zachwyca :]

#276 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 03 maja 2009 - 20:38

niestety? głosowało b. dużo użytkowników no i projekt Aps został wybrany demokratycznie, przykro, że jesteś Marku w mniejszości. dla mnie np. to naprawę dobry projekt - z kolei w tym zaprezentowanym nie widzę nic specjalnego ani oryginalnego.

Nikt tymczasem nie wymyślił niczego lepszego od demokracji, ale akurat w temacie forumowych koszulek demokracja zawiodła ;)
Będę się upierał, że koszulka ani troszeczkę nie wiąże się, z miejmy nadzieję, magiczną datą 06.08.09. I oczywiście nie mam tu na myśli związku bezpośredniego, czyli napisem z tyłu, Myślę o braku związku symbolicznego z faktem koncertu w Polsce.

A wygrany projekt - cóż niby nie jest zły, tyle tylko, że równie dobrze mógłby być oferowany na U2.com

Ale cóż - demokracja to demokracja. Dlatego szanuję Pana Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej (IV RP tfu !!!!) choć Go nie wybierałem...

#277 sztetke

sztetke

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 13 maja 2009 - 11:35

Jaka to ma byc flaga? Bo ja tu widze flage Japoni :lol: :lol: Pomysl byl dobry za pierwszym razem, a teraz to odgrzewanie kotleta. Juz lepiej byc nadgorliwym, ale sie nie powtarzac i zrobic flage Irlandi przy bloody sunday, bo japonska flaga tam zdecydowanie nie pasuje. :lol:

#278 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 maja 2009 - 12:09

Lubię dobrze odgrzane kotlety.

#279 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 13 maja 2009 - 12:27

Lubię dobrze odgrzane kotlety.



Ale jakie Max ? Mielone czy schabowe ? :P :lol:

#280 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 maja 2009 - 21:40

Czasami dobrze jest glosno myslec. Od swojego pacjenta, ratownika medycznego, dowiedzialam sie, ze trojmiejski Falck bedzie obstawial karetki pogotowia na naszej imprezce, wiec w razie czego gdyby trzeba bylo rozszerzyc flagowa dzialalnosc to mam wtyki. :D

- Karolina



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych