Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#281 sztetke

sztetke

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 14 maja 2009 - 08:00

A na srodku tej flagi proponuje wymalowac TAAKIEGO ORRŁAA!!! Czekajcie, tu macie przyklad, O! ;) ORZEL.jpg

#282 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 14 maja 2009 - 08:03

A na srodku tej flagi proponuje wymalowac TAAKIEGO ORRŁAA!!! Czekajcie, tu macie przyklad, O! ;) ORZEL.jpg

Może by tak dać temu użytkownikowi ostrzeżenie albo jakiegoś banana za idiotyczne pomysły. ;)

#283 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 14 maja 2009 - 10:27

gość zaraz dostanie bana:)

#284 Wirken

Wirken

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa / Wrocław

Napisano 16 maja 2009 - 14:47

właśnie przeczytałem cały temat od pierwszego wpisu.

Na koncercie nie będzie mnie interesowała demokracja, ani kolor skóry czy ubioru siedzących obok mnie.
Będzie mnie interesowała dobra zabawa i niezapomniane przeżycie.

Tak było w 2005, gdy wyjąłem z plecaka na trybunach dużą białą bluzę przy pierwszych taktach New Years Day.
Tak jak wtedy miałem dreszcze, tak i do dzisiaj gdy o tym czytam, myślę czy oglądam na krótkich filmikach lub też na "multicamie" (czy jak to się tam zowie).

I WŁAŚNIE DLATEGO TYM RAZEM ZROBIĘ TO SAMO.

By poczuć ten sam dreszcz. Nawet jak bym był sam z "białą szmatką", to będę szczęśliwy.
I nie mam zamiaru się zastanawiać, czy siedzę w odpowiednim sektorze, czy mam wyjąć coś zielonego czy fioletowego, czy przy tym utworze machać w lewo czy w prawo, czy czytałem odpowiednie forum i czy jestem na odpowiednim koncercie.

TYLKO BIAŁO-CZERWONO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomorrow ? October? One!

#285 Modia

Modia

    Użytkownik

  • Members
  • 39 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:podkarpackie

Napisano 16 maja 2009 - 19:41

Dobrze powiedziane.
Dla mnie również nie ma znaczenia obecnie, czy pomysł na flagę już był wykorzystany i czy nie trzeba czegoś nowego wymyślić. Ja chcę na koncercie po prostu dobrze się bawić i przeżyć coś niesamowitego, a nie zastanawiać się czy koncert zmienił się już w cyrk czy stanie się to dopiero przy następnej piosence gdy ktoś wyciągnie czapeczki urodzinowe, wiatraczki czy Bóg wie jeszcze co. ;)

#286 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 16 maja 2009 - 20:00

właśnie przeczytałem cały temat od pierwszego wpisu.

Na koncercie nie będzie mnie interesowała demokracja, ani kolor skóry czy ubioru siedzących obok mnie.
Będzie mnie interesowała dobra zabawa i niezapomniane przeżycie.

Tak było w 2005, gdy wyjąłem z plecaka na trybunach dużą białą bluzę przy pierwszych taktach New Years Day.
Tak jak wtedy miałem dreszcze, tak i do dzisiaj gdy o tym czytam, myślę czy oglądam na krótkich filmikach lub też na "multicamie" (czy jak to się tam zowie).

I WŁAŚNIE DLATEGO TYM RAZEM ZROBIĘ TO SAMO.

By poczuć ten sam dreszcz. Nawet jak bym był sam z "białą szmatką", to będę szczęśliwy.
I nie mam zamiaru się zastanawiać, czy siedzę w odpowiednim sektorze, czy mam wyjąć coś zielonego czy fioletowego, czy przy tym utworze machać w lewo czy w prawo, czy czytałem odpowiednie forum i czy jestem na odpowiednim koncercie.

TYLKO BIAŁO-CZERWONO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Witamy inteligentnego użytkownika :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#287 Wirken

Wirken

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa / Wrocław

Napisano 16 maja 2009 - 21:28

Witamy inteligentnego użytkownika :D


Witam.

Albo mi się mieni w oczach, albo Cesar - urodziliśmy się na tym forum w tym samym czasie. :)
Tylko się trochę(!) mniej udzielałem ;)

A co do dobrej zabawy, to tym razem zabieram syna, który też będzie miał białe "coś" i mam nadzieję dreszcze również.
Tomorrow ? October? One!

#288 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 16 maja 2009 - 22:07

Faktycznie rówieśniku :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#289 dorothy

dorothy

    Użytkownik

  • Members
  • 73 Postów

Napisano 04 czerwca 2009 - 19:52

Dziś 4 czerwca...w 1989 roku miałam 21 lat i głosowałam po raz pierwszy...Dziś "New Year's Day" jest moją "piosenką dnia" i chociaż znacie ten materiał na pamięć, dziś chyba warto go przypomnieć - (wciąz wzrusza mnie tak samo...)
http://www.youtube.c...feature=related

#290 kiwi

kiwi

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 13:37

wiem, że chyba nie w tym temacie, ale nie chciałem zakładać osobnego wątku... w końcu o fladze będzie......

..... nawiązując do "Why Not In Poland" może malnąć "Why So Expensive"? Co prawda chłopakom z U2 zapewne powiewa po ile były ceny biletów, ale kto wie - może komuś jakieś klapy się otworzą??? :blink:
.... i np walną drugi koncert w 2010r :lol: :lol: ;)

taki żarcik z mojej strony..... :P
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight!
(Poszalałbym, ale nie dziś!)

#291 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 25 czerwca 2009 - 19:39

A co do dobrej zabawy, to tym razem zabieram syna, który też będzie miał białe "coś" i mam nadzieję dreszcze również.


To pewnie ja jestem w tym samym położeniu co syn :) Nie przeżyłem tego 5 lat temu i chce przeżyć teraz. Dlatego inne pomysły dają mi dużo radochy (jak czytałem temat o pomysłach - przeczytalem caly :) - i nic nie zbliżyło się do pomysły Zbycha :) ).

Dlatego jestem jak najbardziej za flagą i będę na biało :)

W tamtym temacie ustaliliście, że dla chętnych podczas SBS mała flaga Irlandii. Co teraz, jeśli nie grają tego na próbach ? Wierzycie że SBS będzie w secie ?

#292 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 czerwca 2009 - 00:55

To pewnie ja jestem w tym samym położeniu co syn :) Nie przeżyłem tego 5 lat temu i chce przeżyć teraz. Dlatego inne pomysły dają mi dużo radochy (jak czytałem temat o pomysłach - przeczytalem caly :) - i nic nie zbliżyło się do pomysły Zbycha :) ).

Dlatego jestem jak najbardziej za flagą i będę na biało :)

W tamtym temacie ustaliliście, że dla chętnych podczas SBS mała flaga Irlandii. Co teraz, jeśli nie grają tego na próbach ? Wierzycie że SBS będzie w secie ?

SBS zagrali 25 w trakcie prob ;]

Everything You Know Is Wrong


#293 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 26 czerwca 2009 - 09:45

Sorry ucze sie dopiero :P
A co z bulletem ?

#294 domod

domod

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 30 czerwca 2009 - 10:54

Pasowałoby uderzyć z lansowaniem tej flagi drugi raz! bo wiele osób które kupiły bilety później mogła się niedowiedzieć o akcji a poza tym trzeba ludziom przypomnieć!
Fajnie by było jakby onet jeszcze raz dał news'a tylko zaraz przed koncertem...

#295 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 03 lipca 2009 - 13:29

Only flag! I basta! Szacun dla Zbynia za pomysł i organizację a dla nas wszystkich za wykonanie! Ja woziłem przez pół Polski trzy prześcieradła (dla siebie i sąsiadów z trybuny).

Mam natomiast pomysł na techniczne wykonanie flagi w tym roku.

Koncert zaczyna się już po zmroku dlatego też uważam, że rewelacyjnie wyglądałaby flaga ułożona z komórek i ekraników aparatów fotograficznych. Płyta czerwona, trybuny białe. Wystarczy pstryknąć fotkę czegoś białego lub czerwonego i gotowe. Prawie wszyscy mają na koncercie aparat bądź komórkę. Do tego jeszcze można agitować osoby stojące/siedzące w pobliżu i przygotowywać flagę na miejscu w Chorzowie. Przesłać sąsiadowi tapetę, pstryknąć fotkę odpowiedniego koloru. Żaden problem. Wszystkie narzędzia do zrobienia flagi będą na miejscu
No i korelacja takiej flagi z ogólną koncepcją show - kosmiczna scena, laserowa kurtka, XXI wiek!

Gdyby się udało efekt wizualny były piorunujący. Pomyślcie tylko - tysiące białych i czerwonych światełek.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Chorzowie, Berlinie...

#296 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 lipca 2009 - 14:21

Spoko,tylko nie sądzisz, że jest już trochę za późno na promocję? Przecież nie wejdziesz na stadion i nie krzykniesz: "ej ludzie robimy flagę ale z komórek a nie materiałów" ;)

Po za tym uważam, że materiały różnego rodzaju mają przecież większą powierzchnię i co za tym są bardziej widoczne. Komórki by nie wypaliły ...

#297 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 03 lipca 2009 - 16:53

zgłaszam "nowy" projekt
wystrzelmy mihnika i jego komórkę z wielkiej armaty z którą już ktoś się zgłosił
przy się na coś :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#298 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 03 lipca 2009 - 17:45

no właśnie a co z pomysłem, "człowiek - pocisk"? nadal żyje? bo ja chciałabym się zgłosić do pełnienia funkcji pocisku

#299 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 03 lipca 2009 - 18:09

Niech Olenka zdecyduje. :P

#300 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 03 lipca 2009 - 18:14

Niech Olenka zdecyduje. :P


a nie może być hmmm automatyczna:P?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych