Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#241 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 30 marca 2009 - 22:16

A sam tytul artykulu mnie tak wkurwil, ze masakra... po prostu kto to napisal...
Ja juz odpowiedni komentarz zalaczylem...


Zbych - dobra robota!!!


Derka - ja to skomentowalem troszeczke dosadniej:)

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#242 domod

domod

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 31 marca 2009 - 19:09

Aktualizacja strony ;)




www.akcjaflaga.u2.pl




!!!

#243 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 19:20

No... :)

http://www.emetro.pl...age_dla_U2.html


tak zrobmy zielona flage i zabierzmy kazdy po owieczce, zabeczymy przy SBS, wtedy bedzie zajebiscie...

#244 Luke

Luke

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 01:44

Dobrze by było uderzyć z tym w media (radio Eska, RMF, Z) ale z drugiej strony jak się Bono dowie to nie będzie niespodzianki :))
Dołączona grafika

#245 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 kwietnia 2009 - 08:22

Dobrze by było uderzyć z tym w media (radio Eska, RMF, Z) ale z drugiej strony jak się Bono dowie to nie będzie niespodzianki :))


mysle ze juz wie ale nic nie mowi :)

#246 Betka-DM

Betka-DM

    Użytkownik

  • Members
  • 14 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:GUBIN

Napisano 01 kwietnia 2009 - 08:26

Dobrze by było uderzyć z tym w media (radio Eska, RMF, Z) ale z drugiej strony jak się Bono dowie to nie będzie niespodzianki :))



Jedyne słuszne radio to Program III Poslkiego Radia :-)
O! :angry:

#247 Luke

Luke

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 01:47

Mylisz się :) Jedyne słuszne Radio to te co Ma Ryja ;)
Dołączona grafika

#248 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 02 kwietnia 2009 - 06:28

Mylisz się :) Jedyne słuszne Radio to te co Ma Ryja ;)


A propos! Cze wiecie że nawet Gość Niedzielny pisał o koncercie U2 :lol: Spokojnie nie jestem pronumeratorem, kolega mi pokazał ;)

#249 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 02 kwietnia 2009 - 08:44

Jedyne słuszne radio to Program III Poslkiego Radia :-)
O! :angry:


w tym wypadku jedynie slusznym medium jest kazde do ktorego uda sie dotrzec!
staram sie na biezaco monitorowac i dodawac na www.u2flaga.pl media ktore pisza/mowia o akcji z linkami na razie mamy:

Program 3 Polskiego Radia
Radio Merkury
Eska Rock
Roxy FM
Telewizja TVN
Dziennik
Polska Glos Wielkopolski
Metro
U2-site.com (:P)
U2.com.pl (:P)
U2poland.com
PB.pl
akcjaflaga.u2.pl
InfoMuzyka.pl
MiastoMuzyki.pl
PoloniaUK.COM
Interia.pl
WP.pl
Onet.pl

na www.u2flaga.pl sa odpowiednie linki.

#250 Luke

Luke

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 23:58

Rydzyk pewnie będzie na koncercie z obstawą moherowych ;)
Dołączona grafika

#251 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 03 kwietnia 2009 - 09:53

Jak rydz fajter z mojego avatara :P

#252 Betka-DM

Betka-DM

    Użytkownik

  • Members
  • 14 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:GUBIN

Napisano 03 kwietnia 2009 - 11:02

A ja sie sama zrobiłam też medium i na gg oraz NK mam ustawiony opis: link do strony z flagą :-) :P

#253 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 03 kwietnia 2009 - 11:34

I to się nazywa szybkie zakończenie offtopa.

#254 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 kwietnia 2009 - 21:45

jestem tolerancyjna, naprawdę...
ale czasami nawet najmocniejsza guma w majtach pęka...

http://forum.u2.com....&...7&start=225


powiedzcie mi, bo nie rozumiem, co przyświeca takim ludziom jak jeden z drugim?
zazdroszczą że Z był w TV? ja byłam w radio, nic fajnego... w tv jest jeszcze gorzej... kto nie musiał wystąpić przed tłumem ludzi z mikrofonem w łapie, ten nie wie, co to stres... a w tv jeszcze gorzej niż na konferencji... jak łatwo zrobić z siebie jolę r. przed kamerą, wie każdy kogo dopadła lokalna stacja podczas zlotu...
dlaczego zawsze najbardziej antygłosują ludzie, którzy nigdzie się nie udzielają, na zloty nie jeżdżą, nikt ich nie zna?
nie kwalifikuję fanów wg listy obecności, ale ktoś kto jest naprawdę zaangażowany jest w stanie brać udział w jutowym życiu mając pracę, dzieci, żonę i obowiązek prania skarpet i swojego berecika z antenka raz w tygodniu...
najgorsze jest to, że takich nic nei przekona...

sorki za mój spóźniony refleks, ale dopiero wyszłam z szoku po berlińskiej porażce...

#255 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 03 kwietnia 2009 - 22:05

jestem tolerancyjna, naprawdę...
ale czasami nawet najmocniejsza guma w majtach pęka...
powiedzcie mi, bo nie rozumiem, co przyświeca takim ludziom jak jeden z drugim?
zazdroszczą że Z był w TV? ja byłam w radio, nic fajnego... w tv jest jeszcze gorzej... kto nie musiał wystąpić przed tłumem ludzi z mikrofonem w łapie, ten nie wie, co to stres... a w tv jeszcze gorzej niż na konferencji... jak łatwo zrobić z siebie jolę r. przed kamerą, wie każdy kogo dopadła lokalna stacja podczas zlotu...
dlaczego zawsze najbardziej antygłosują ludzie, którzy nigdzie się nie udzielają, na zloty nie jeżdżą, nikt ich nie zna?
nie kwalifikuję fanów wg listy obecności, ale ktoś kto jest naprawdę zaangażowany jest w stanie brać udział w jutowym życiu mając pracę, dzieci, żonę i obowiązek prania skarpet i swojego berecika z antenka raz w tygodniu...
najgorsze jest to, że takich nic nei przekona...

sorki za mój spóźniony refleks, ale dopiero wyszłam z szoku po berlińskiej porażce...


co do treści się nie wypowiadam bo nie ze wszystkim się zgadzam:) to kurna świetnie piszesz, jestem pod wrażeniem:)

#256 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 kwietnia 2009 - 23:56

co do treści się nie wypowiadam bo nie ze wszystkim się zgadzam:) to kurna świetnie piszesz, jestem pod wrażeniem:)


niezgadzanie się jest mile widziane, byle zdroworozsądkowe i logiczne, lubię zdrową dyskusję, bylebym nie musiała wychodzić z siebie i mówić tego samego poraz pięćdziesiąty-ósmy...
za komplement pięknie dziękuję. czuję się połechtana... ;) właściwie to doszłam do tego samego wniosku i dokonuję rewolucyjnej zmiany profilu na siedzibie szatana zwanej naszą klasą...
mam nadzieję, że nikt mnie nie zadminuje mnie ani posta mego mimo że nie jestem alter ego witasa (czapki z głów nadal za furkot skrzydeł wśród wizeunków kiełbasy i kisoznej kapuchy) ani mrówy (młodość mnie onieśmiela) ale w sumie w tym wątku można rzucić najgłupszy pomysł, więc:

ponieważ uważam że symbolem naszego kraju jest ziemniak, a najbardziej uwielbiam ze wszystkiego ziemniaki smażone w postaci niezbyt tłustych lecz ocebulowanych placków - uważam, że podczas koncertu powinniśmy pokazać edkowi właściwą drogę zimplementowania do tej pory niewykorzystanego lecz potencjalnie reklamowego miejsca na potylicy oraz wysoko uniesionym czole miejsca na patelenkę plackową. dobrze przygotowani fani mogą miłościwie pomóc przymierającemu głodem z powodu wygórowanych alimentów, które muszą spłacać jego romantyczne riffy (jako mąż i nie mąż) muzykowi poprzez przypomianie mu fałszów na koncertach. "hey, you - edge, remember london in 1982? you completely sucked!'. I edek wrze podnosząc tempretaturę... fani czekający od 7 rano przed koncertem będą mieli co jeść, edek będzie miał dochody, jego dzieci będą mogły skorzystać z intensywnej pomocy psychiatrycznej dla potomków gwiazd które nie bywają w domu...

zapomnijmy o fladze! neich człowiek-pocisk przyniesie nam placki!

Good night and good luck...

#257 Luke

Luke

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 04 kwietnia 2009 - 09:34

Ja założę białego T-shirta i przyniosę 2 białe balony :D Jakby każdy tak wziął po 2 balony białe/czerwone (w zależności od miejsca na stadionie) to flaga byłaby "silniejsza" :D
Dołączona grafika

#258 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 kwietnia 2009 - 10:46

Co do niespodzianki to z tego co czytałem to nawet flaga 2005 nie była dla Bono niespodzianką, wiedział wcześniej. Ale nie spodziewał się takiego efektu. Więc nie ma co sie bawić w podchody.

Co do urozmaicani balonami. W skali masowej znacznie lepszy efekt dadzą wirujące materiały. Poza tym machajcie tam czym chcecie, byle było białe i czerwone. A czy macie balon czy wypuszczacie białe gołębie z tyłka, to już jak chcecie. :P Nie ma co ciągle tego wałkować bo temat staje się mniej czytelny. Poza tym nie ma to sensu.

#259 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2009 - 10:49

Co do niespodzianki to z tego co czytałem to nawet flaga 2005 nie była dla Bono niespodzianką, wiedział wcześniej. Ale nie spodziewał się takiego efektu. Więc nie ma co sie bawić w podchody.


A gdzie czytałeś takie rewelacje? Ja np. w U2 by U2 przeczytałem szczere wyznanie Bono, że rozpoczynając NYD w Chorzowie nie pamiętał nawet o "polskim podtekście" tego utworu...
Dołączona grafika

#260 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 kwietnia 2009 - 13:13

Tośmy mu słusznie przypomnieli ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych