Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa rusza na Chorzów!


179 replies to this topic

#101 Dev

Dev

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2009 - 16:44

To taka nieoficjalna lista chętnych na trasę Warszawa Centralna - Katowice. Część osób nie zadeklarowała się bezpośrednio, że jedzie, więc mogą być błędy. Ale jeśli kogoś to interesuje, to:

...
16. Der
...


jeżeli to o mnie chodzi to Dev :)

Ale zabieram jeszcze kogoś z forum :P A więc:

1. Michał + brat
2. acr
3. lookass
4. uzi
5. romart + 2 os.
6. U2roopa
7. the mirrorball woman
8. Margot
9. zooshe
10. Fan
11. kade
12. mssunflower
13. Jacek
14. Bremo + znajomi
15. Lucy
16. Dev +
17. emkakafe

18. buzzons + 1 os.

#102 buzzons

buzzons

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:wschód

Napisano 25 lipca 2009 - 18:14

Wyjaśniłam, że lista jest mało oficjalna. I nie zauważyłam tego "v" w nicku ;-)

Jest szansa, że po koncercie zdążę na pociąg, który odjeżdża o 00:47?

#103 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2009 - 18:17

Jest szansa, że po koncercie zdążę na pociąg, który odjeżdża o 00:47?



Szansa jest, ale lepiej kup juz wczesniej bilet (najlepiej w warszawie). I taka moja mala rada. Tramwaje moga byc nieco zawalone ludzmi po koncercie, wiec moze byc ci ciezko dostac sie pod sam dworzec. W razie czego, szybkim krokiem to jest jakas godzinka.

Noo, chyba ze podstawia jakos wieksza ilosc tramajow, ale na to bym nie liczyl:P

#104 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 lipca 2009 - 18:19

Jest szansa, że po koncercie zdążę na pociąg, który odjeżdża o 00:47?


Jest, duża ;)
nawet jeśli koncert skończyłby się o północy, to tramwaj jedzie niecałe 20 minut na rynek do Katowic, a stamtąd 2 minuty drogi na dworzec. Na pewno będą dodatkowe tramwaje podstawione...

#105 dos70

dos70

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 25 lipca 2009 - 21:53

PRZEJAZD NA KONCERT U2 Z WARSZAWY 2 STRONY 60 ZL - AUTOBUS KLIMA

Witam wszystkich,
2 godziny w internecie szukalem mozliwosci przejazdu na koncert U2 z Warszawy i nic sensownego nie znalazlem!!!! i ..... postanowilem sam zorganizowac przejazd autokarem. Mam co prawda samochod, ale niewyobrazam sobie jazdy 600 km w ta i z powrotem i jeszcze koncert....

Reasumujac:
Jezeli znajdzie sie 49 osob (a juz jest 8 zaiteresowanych) to pojedziemy wszyscy /za ok 60 zl - cena w dwie strony za osobe/ super autokarem:
Autokar w pełnej opcji turystycznej: 49 miejsc pasażerskich, WC, dvd + 2
monitory, klimatyzacja.

W momencie gdy ilosc osob osiagnie liczbe 49 osob ustalimy sposob odbioru biletow.
Wystawie aukcje tak zeby wszystkie te osoby mogly odebrac swoj bilet.

Piszcie prosze na adres jarkow65@o2.pl lub dos70@o2.pl - Podajac imie i nazwisko oraz tel do siebie

#106 Piotrek_1993

Piotrek_1993

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisano 25 lipca 2009 - 22:14

Cześć mógłbym się do was dołączyć ? Jechałbym pociągiem pośpiesznym relacji Warszawa Centralna- Katowice (druga coś w nocy), tylko wsiadłbym w Żyrardowie mam bliżej i wygodniej, nie mam z kim jechać więc czy byście mnie przygarnęli ? :)

#107 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 lipca 2009 - 07:12

Cześć mógłbym się do was dołączyć ? Jechałbym pociągiem pośpiesznym relacji Warszawa Centralna- Katowice (druga coś w nocy), tylko wsiadłbym w Żyrardowie mam bliżej i wygodniej, nie mam z kim jechać więc czy byście mnie przygarnęli ? :)


no pytanie... :)
warszaffka zawsze chętnie przygarnie :)
jakby co, mój numer: 509 81 83 66 (nie naduzywać :P ), sie jakos w tym pociagu znajdziemy i damy radę. dzwoń, pisz, co chcesz, bez wahania :)

Użytkownik acr edytował ten post 26 lipca 2009 - 07:16


#108 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 26 lipca 2009 - 11:55

PRZEJAZD NA KONCERT U2 Z WARSZAWY 2 STRONY 60 ZL - AUTOBUS KLIMA

Witam wszystkich,
2 godziny w internecie szukalem mozliwosci przejazdu na koncert U2 z Warszawy i nic sensownego nie znalazlem!!!! i ..... postanowilem sam zorganizowac przejazd autokarem. Mam co prawda samochod, ale niewyobrazam sobie jazdy 600 km w ta i z powrotem i jeszcze koncert....

Reasumujac:
Jezeli znajdzie sie 49 osob (a juz jest 8 zaiteresowanych) to pojedziemy wszyscy /za ok 60 zl - cena w dwie strony za osobe/ super autokarem:
Autokar w pełnej opcji turystycznej: 49 miejsc pasażerskich, WC, dvd + 2
monitory, klimatyzacja.

W momencie gdy ilosc osob osiagnie liczbe 49 osob ustalimy sposob odbioru biletow.
Wystawie aukcje tak zeby wszystkie te osoby mogly odebrac swoj bilet.

Piszcie prosze na adres jarkow65@o2.pl lub dos70@o2.pl - Podajac imie i nazwisko oraz tel do siebie

chyba trochę za późno, większość ludzi ma już bilety na pociąg..

#109 dorothy

dorothy

    Użytkownik

  • Members
  • 73 Postów

Napisano 26 lipca 2009 - 18:34

Warszawa rusza na koncert też autokarem... shortcut organizuje przejazd "do i z" Chorzowa. Bilet kupiłam jeszcze w marcu (przed zdobyciem biletu na koncert ;) ) Czy ktoś z Was wybiera się na koncert tym autokarem?

#110 Piotrek_1993

Piotrek_1993

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki

Napisano 26 lipca 2009 - 19:10

Mam pytanie ,o której najlepiej trzeba się zjawić przed stadionem jeżeli ma się bilet na płytę i chce się z bliska widzieć zespół :)

#111 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Napisano 26 lipca 2009 - 19:51

Piotrku, jak będziesz z nami jechał to już nie ma większego znaczenia, bo robimy szturm grupowo ;)

#112 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 26 lipca 2009 - 20:07

Mam pytanie ,o której najlepiej trzeba się zjawić przed stadionem jeżeli ma się bilet na płytę i chce się z bliska widzieć zespół :)

Myślę, że 7-8.

#113 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 01 sierpnia 2009 - 11:20

Witam, chętnie bym się przyłączył do takiego wyjazdu, bo tym razem wyjątkowo (jak na taki koncert) wybieram się bez kogokolwiek z rodziny / przyjaciół, a samemu siedzieć pół dnia na stadionie (nie mam ochoty znowu oglądać zespołu z odległości 0,5 km) jest trochę jakby głupio. <_< Przygarnęlibyście jeszcze jednego "obcego"? :rolleyes: Rozumiem, że każdy sam kupuje bilet na ten pociąg pospieszny i spotykacie (spotykamy?) się o 2 na Centralnym?

#114 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 sierpnia 2009 - 13:53

Rozumiem, że każdy sam kupuje bilet na ten pociąg pospieszny i spotykacie (spotykamy?) się o 2 na Centralnym?


No, trochę przed 2:00 najlepiej, poza tym sie zgadza. I oczywiście - zabieraj sie z nami :)
Pare postów wyżej jest mój numer telefonu, zapisz sobie, odezwij sie w stosownym czasie (na dworcu juz najlepiej) to sie zlokalizujemy i poznamy itp. :)

#115 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 sierpnia 2009 - 17:34

Ustaliliśmy z Mrówą i Pat'em, ze po przyjeździe czekamy 10 minut na ekipe Wrocławsko-Poznańską. Mam nadzieje że dla nikogo nie będzie to problemem, 10 minut nas nie zbawi, a potem silniejsza grupą zajmiemy sobie miejsca pod stadionem ;)

#116 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:24

pogadam z Katarzyną, może uda nam się być o takiej godzinie, żeby sobie tak z Wami..
generalnie my będziemy w Katowicach o 4:47, ale jedziemy do Mysłowic zostawić bagaże na Offa.

#117 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:26

mówiłyście. no byłoby bardzo najs, wiadomo :)
a ja w ogóle mam problem, bo nie wiem co zrobic ze swoimi bagazami. mój misterny plan podrzucenia ich do samochodu się zaczał sypać. jakieś pomysły? ;)

#118 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:27

mówiłyście. no byłoby bardzo najs, wiadomo :)
a ja w ogóle mam problem, bo nie wiem co zrobic ze swoimi bagazami. mój misterny plan podrzucenia ich do samochodu się zaczał sypać. jakieś pomysły? ;)




przechowalnia na dworcu. jakas dyszke zaplacisz za caly dzien, tak sadze :-)

#119 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:29

przechowalnie są spoks. tylko np. w krakowie trochę się naszukaliśmy szafki z nierozwalonym zamkiem :P

#120 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:29

przechowalnia na dworcu. jakas dyszke zaplacisz za caly dzien, tak sadze :-)


nieczynna noca chyba.
ale spoko, sobie poradze juz raczej. zawsze znajdzie sie alternatywa ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych