Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa rusza na Chorzów!


179 replies to this topic

#141 buzzons

buzzons

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:wschód

Napisano 03 sierpnia 2009 - 13:58

Mrówa, ratujesz mi nerwy, dzięki za wyprowadzenie z błędu. Tłumaczę się, że to z ekscytacji :-)

#142 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 03 sierpnia 2009 - 14:03

Chciałam dzisiaj jechac kupić bilet na PKP, ale wcześniej, dla sprawdzenia sytuacji wchodzę na pkp.pl, szukam połączenia i mi go nie wyświetla. Zredukowali pociąg?

print screen


Zasadniczo kupując bilet na pociąg pośpieszny kupuje się bilet, który jest ważny na przejazd dowolnym pociągiem pośpiesznym w konkretnym dniu. W tym przypadku pociąg Warszawa Katowice ważny od 06.08 do 07.08. Życzę cierpliwości w staniu w kolejce do kasy.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#143 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 sierpnia 2009 - 14:13

No chyba nie bardzo, mozna kupowac z 90 dniowym wyprzedzeniem. Ja dzis kupilem, powiedzialem ze na 6 sierpnia i mam na bilecie taka wlasnie waznosc biletu.

#144 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:24

A jeśli chodzi o ten "before", to czy sprawa jest aktualna? W jakich godzinach można się wbijać (w sensie: o której wybieracie się na dworzec)? Bo ja jadę wprawdzie z Warszawy, ale jestem "zielony", :rolleyes: nie znam praktycznie nikogo i chciałbym mieć pewność, że uda mi się znaleźć właściwą ekipę na dworcu. :D Tak więc możliwość osobistego kontaktu jeszcze przed wyjazdem byłaby mile widziana. Poza tym lepiej wyjść z domu o 20 czy 21 niż o 1.30 w nocy. <_<

#145 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 03 sierpnia 2009 - 23:20

pomocy :unsure:
właśnie się zorientowałam, że mój pierwszy transport z Warszawy do domciu [w piątek znaczy] odjeżdża dopiero o 13:00 :unsure: w ogóle nie wiem jeszcze którym ciopągniem wracać [bo chyba albo 0:47, albo 4:30], ale co ja mam robić do tej trzynastej... :unsure: niech mi ktoś powie, albo.. przygarnie... :unsure: help... :mellow:

#146 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 09:02

pomocy :unsure:
właśnie się zorientowałam, że mój pierwszy transport z Warszawy do domciu [w piątek znaczy] odjeżdża dopiero o 13:00 :unsure: w ogóle nie wiem jeszcze którym ciopągniem wracać [bo chyba albo 0:47, albo 4:30], ale co ja mam robić do tej trzynastej... :unsure: niech mi ktoś powie, albo.. przygarnie... :unsure: help... :mellow:


Uzi
Ja wracam tym o 00.47. Jak chcesz - to zapraszam;)
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#147 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 sierpnia 2009 - 09:15

Ja wracam tym o 00.47. Jak chcesz - to zapraszam;)


Zdążysz? 4 lata temu pozostało nam nocowanie na dworcu w oczekiwaniu na pierwszy, poranny do W-wy ;)
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#148 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 09:37

Zdążysz? 4 lata temu pozostało nam nocowanie na dworcu w oczekiwaniu na pierwszy, poranny do W-wy ;)


Nie strasz. Muszę zdążyć. Taryfa, samolot, parostatek - cokolwiek byle by na główny :P Zresztą po zakończeniu niestety ale nie zamarudzę długo tylko szybko do bramek.
....a jak się nie uda to 04.30 się spotkamy ;)
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#149 buzzons

buzzons

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:wschód

Napisano 04 sierpnia 2009 - 10:37

Bądźmy dobrej myśli, 00:47 na nas poczeka ;-)

#150 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 04 sierpnia 2009 - 12:04

A czy jest ktoś kto nastawia się na afterparty i wraca tym po 4 ???
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#151 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 04 sierpnia 2009 - 12:38

Uzi
Ja wracam tym o 00.47. Jak chcesz - to zapraszam;)

:) kochany jesteś :*

#152 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Napisano 04 sierpnia 2009 - 13:55

A czy jest ktoś kto nastawia się na afterparty i wraca tym po 4 ???


jeśli będzie jakieś towarzystwo - to ja.

#153 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 14:51

Cholera a ja mam taki problem. Kupiłem bilet i powiedziałem babce, że na jutrzejsza noc bilet z 5 na 6 a na bilecie mam ważność od 5 do 6 czyli tak jakby mi sprzedała bilet na pociąg, który jedzie dzisiejszej nocy zgadza się? :( Pogubiłem się w tym trochę. Da się to w razie czego przebukować? W sumie 31 zł to nie jest jakaś kupa kasy jednak zawsze coś. Po za tym specjalnie pojechałem, po ten bilet wcześniej, żeby się nie martwić a tu taka lipa.

#154 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 04 sierpnia 2009 - 14:52

Jak od 5 do 6, to masz dobrze, dziś przecież jest 4...

#155 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 14:59

No tak ale ludzie wyżej piszą, że od 6-7 ważność być powinna a to dlatego, ze wyjeżdżamy jutro w nocy o godz. 2 czyli 6.08. Na bilecie mam napisane, że wyjazd w dn. 5 ważność do 6 czyli coś jest nie tak. Dlatego w pierwszej chwili też na to nie zwróciłem uwagi :/

#156 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 04 sierpnia 2009 - 15:00

Jak od 5 do 6, to masz dobrze, dziś przecież jest 4...


No właśnie nie jest dobrze wyjazd o 2 w nocy 6.08. A bilet który kolega zakupić jest ważny do 12 w nocy 5 go. Wiem ze to trochę skomplikowane, ale dobrych 10 min straciłam przy okienku, żeby się upewnić co i jak. Radze czym pędzeń przebukować bilet na następny dzień.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#157 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 15:10

Właśnie :/ Zamotała mnie ta głupia baba w okienku pkp. Pytała się jeszcze czy na dzisiaj a ja mówie, że jutro w nocy na godz 2.05. Dzięki, że mnie upewniliście przynajmniej, że nie jest ok. Zadzwonie i zapytam co i jak.

#158 merckx

merckx

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:W-wa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 18:57

jeśli będzie jakieś towarzystwo - to ja.

Ja bardzo chętnie jakiś after. wracam do wawy tym o 4:30

#159 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 04 sierpnia 2009 - 19:00

Już pisałem w temacie afterowym... Też się piszę na jakiś "mit", bo pociąg mam o 4 ale do Wrocławia.

Pozdrawiam.

#160 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 04 sierpnia 2009 - 19:07

bo pociąg mam o 4 ale do Wrocławia.


o, jak miło, czyli wracamy razem ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych