Jump to content


No Line On The Horizon


187 replies to this topic

#101 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 28 lutego 2009 - 12:27

Mam jak dotąd dwie płytki z serii: Polska cena zagraniczna muza i jak dla mnie... dramat!!
Czy z najnowszym U2 jest podobnie ?


Nie słyszałem innych wersji, ale moja "Polska cena" jest bardzo OK.

Ale chyba "polska cena" różni się tylko pod względem graficznym, a nie jakości dźwięku?
Dołączona grafika

#102 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 28 lutego 2009 - 12:42

Nie słyszałem innych wersji, ale moja "Polska cena" jest bardzo OK.

Ale chyba "polska cena" różni się tylko pod względem graficznym, a nie jakości dźwięku?


No to byłby skandal, gdyby otrzymywało się muzę gorszej jakości. Wg mnie oczywistym jest tylko beznadziejna oprawa graficzna. Też byłem zmuszony na zakup tej wersji....czy ktoś orientuje się czy w Wawie w MM są już boxy? Wczoraj jeszcze nie było, obiecywali sobotę lub poniedziałek.

#103 Jimbo

Jimbo

    Użytkownik

  • Members
  • 2 posts

Posted 28 lutego 2009 - 12:42

Ale chyba "polska cena" różni się tylko pod względem graficznym, a nie jakości dźwięku?


Bardzo możliwe.. stąd moje pytanie.. być może dwie inne płytki, które posiadam w tej wersji, brzmią identycznie źle na zagranicznych wydaniach.

Chciałbym wierzyć, że strata jakości polega tylko na braku książeczki i szpetnym logo na okładce.

#104 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 28 lutego 2009 - 12:47

Ja z kolei słyszałem, że również pod względem jakości dźwięku 'polska cena' ustępuje wydaniom pełnym.

#105 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Posted 28 lutego 2009 - 12:53

6!

Ja z kolei słyszałem, że również pod względem jakości dźwięku 'polska cena' ustępuje wydaniom pełnym.


A ja, z tego co slyszalem - to Darek sprawdzal kiedys sumy kontrolne (innego wydawnictwa) i byly takie same.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#106 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Posted 28 lutego 2009 - 13:04

Kolego nie trzeba było zamawiać płytki przez internet potem jest tydzień czekania. ( ile już czekasz)?
Mnie by chyba rozerwało z niecierpliwości jak bym miała czekać tak długo.

Już na tyle długo koleżanko, że mogłoby spokojnie przyjść a tu napisali, ze zamówienie jest nadal realizowane (dziś mija 8 dzien) :(

#107 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Posted 28 lutego 2009 - 13:07

Już na tyle długo koleżanko, że mogłoby spokojnie przyjść a tu napisali, ze zamówienie jest nadal realizowane (dziś mija 8 dzien) :(


Na merlinie? Jeżeli tak, to musiałeś bardzo późno złożyć zamówienie i nie starczyło dla ciebie z pierwszej dostawy.

#108 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Posted 28 lutego 2009 - 14:05

Ja zamówiłam na merlinie już 12 lutego. A dzisiaj mi przyszło info: "Niestety dystrybutor poinformował nas o przesunięciu daty premiery pozycji:
"No Line On The Horizon [Limited Edition] [Digipack]".
Dlatego jesteśmy zmuszeni przesunąć termin realizacji Państwa zamówienia na 05.03.2009.
Przepraszamy.
"
<_<

#109 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Posted 28 lutego 2009 - 14:08

To już raczej nie wina merlina, ponieważ Digipacki ( podobno ) mają przyjść najpóźniej.

#110 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Posted 28 lutego 2009 - 14:23

Nie winię merlina, tylko wiadomo, że czekam z utęsknieniem, więc to nie jest miła wiadomość.

#111 Mazi

Mazi

    Użytkownik

  • Members
  • 6 posts

Posted 28 lutego 2009 - 14:28

A ja muszę przyznać, że płytki jeszcze nie zamówiłem, a już się na merlina zdenerwowałem. Zachęciła mnie promocja: przy zakupie którejkolwiek z wersji No Line inne wydawnictwa U2 - 15% i miało to funkcjonować do 15 marca. Wczoraj ze zdziwieniem zobaczyłem, że już nie ma tej promocji. Teraz niby dla wszystkich są promocyjne ceny u2 nie trzeba kupować nowej płyty, a tych cen konkurencyjnych nie dostrzegam, wolałbym 15% bo miałem zamiar całkiem sporo tego nabyć.

Moim zdaniem tak się nie robi, zmiana zasad gry w trakcie jej trwania jest krzywdząca.

Pozdrawiam
PS. Komuś udało się jeszcze załapać na -15%?

#112 Matt91

Matt91

    Użytkownik

  • Members
  • 19 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Dębica

Posted 28 lutego 2009 - 14:46

Digipacki mają już na magazynie w universalu, a że w soboty nie rozwożą do sklepów to digipack będzie dostępny w sklepach najwcześniej w poniedziałek. ;)

#113 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 28 lutego 2009 - 21:04

Ja w merlinie zamówiłem boxa w poniedziałek, już wczoraj kurier do mnie dzwonił że ma paczkę, ale dopiero dzisiaj wróciłem z urlopu i dopiero dzisiaj od 13 jestem posiadaczem.

Jakość wykonania bardzo ok, mimo wszystko nadal uważam że za taki zestaw ~170pln to trochę dużo ;)

#114 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 28 lutego 2009 - 21:45

Dostałem cynk od znajomej, że w empiku w Tychach ponoć są wszystkie wydania.
Dołączona grafika

#115 snoopy

snoopy

    Użytkownik

  • Members
  • 10 posts

Posted 28 lutego 2009 - 22:01

W Lublinie w empiku w Plazie na razie mają tylko wersję polską (mnóstwo) i winylową (ze trzy).

Już mnie to wszystko trochę wkurza: najpierw to, że wydają tyle różnych wersji - chociaż trzeba przyznać, że i tak nie robią tego bardzo perfidnie (bo mogły być np. różne piosenki bonusowe w różnych wydaniach) - co nie zmienia faktu, że to oczywisty skok na kasę i zdzierstwo w biały dzień; poza tym wkurza mnie to, że opóźniają premierę niektórych wydań - powinny wszystkie ukazać się w jednym dniu. Jak chyba spora grupa tu obecnych, nastawiłem się na digipack. I teraz muszę czekać nie wiadomo ile i nie mam nawet gwarancji, czy się w ogóle w moim mieście doczekam.

#116 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Posted 28 lutego 2009 - 22:31

Ja w merlinie zamówiłem boxa w poniedziałek, już wczoraj kurier do mnie dzwonił że ma paczkę, ale dopiero dzisiaj wróciłem z urlopu i dopiero dzisiaj od 13 jestem posiadaczem.

Jakość wykonania bardzo ok, mimo wszystko nadal uważam że za taki zestaw ~170pln to trochę dużo ;)

A Mac mówił że w soboty nie dostarczają przesyłek <_< . Ja już czekam ponad tydzień i nie wysyłają. Co jest z tym Merlinem do jasnej ch..... :angry:

#117 Cactus

Cactus

    Użytkownik

  • Members
  • 440 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 28 lutego 2009 - 22:42

A ja pewnie jestem jedną z nielicznych osób z tego forum, która zakupiła tylko wersję podstawową za 60zł. Miał być digipack, ale skoro go nie było jeszcze w sklepach nie mogłem wytrzymać i zakupiłem niewypaśną wersję. I jest mi z tym dobrze. Wiadomo, trochę żałuję, ale co tam. Wszystko jest ok, począwszy od przyjemnej dla oka książeczki (może poza tekstem Stand Up Comedy, którego prawie nie da się odczytać) na wspaniałej muzyce kończąc ;)
Always Look on the Bright Side of Life

#118 fonzo

fonzo

    Użytkownik

  • Members
  • 14 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Posted 01 marca 2009 - 11:56

ja ze wzgledow finansowych kupilem polska wersje. w MediaMarkt/Aucha/Wroclaw byla tylko poza tym wersja standardowa. nowa plyta zapiera dech, petarda! dwa pierwsze kawalki poprostu rozpieprzaja moje pojmowanie muzyki! reszte pomalu rozgryzam...

#119 Modia

Modia

    Użytkownik

  • Members
  • 39 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:podkarpackie

Posted 01 marca 2009 - 14:08

nosz kurcze, ja tego nie rozumiem. Dlaczego te niektóre wydania, a zwłaszcza Digipacki są tak opóźnione? Już tak się nastawiłam a tu nic, w piątek w empiku jak się pytałam to powiedzieli mi, że te wszystkie wydania inne będą dopiero w dniu premiery tzn. 2 marca. No nic jutro pójdę sprawdzić jeszcze raz, no ale jak widzę na półkach tyle egzemplarzy zwykłych i tych polskich wersji to aż mnie korci, żeby je kupić :lol: normalnie już nie mogę, a tak nastawiłam się na ten Digipack :P

#120 zardzel

zardzel

    Użytkownik

  • Members
  • 27 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Posted 01 marca 2009 - 14:19

czy ktoś wie jak wygląda wydanie "Magazin" ? bo nigdzie nie mogę znaleźć...

dla tych co mają boxy, taka ciekawostka :) nie wiem czy wiecie, ale z płytą w napędzie można obejrzeć Linear na stronie :) mamy i na płycie i w necie :)



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users