Jump to content


Photo

No Line On The Horizon


2962 replies to this topic

#301 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 28 grudnia 2008 - 21:49

"Every Breaking Wave
With Or Without You-style pulser that builds layers of guitars before...., ultimately, exploding into an ecstatic coda. "

- coś mie się wydaje, że to to będzie to najlepsze "oooooo!" w dziejach. jes :D

Edited by acr, 28 grudnia 2008 - 21:49 .


#302 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Posted 28 grudnia 2008 - 21:56

No tak, przyrzeczenia przyrzeczeniami. Ale ja sobie personalnie osobiście uznałem że nie będe rownież oglądać filmików ze studia, czytać opisów utworów i ogólnie. Dobsz, będę uważał na przyszłość :P

Ja też. Mi akurat w porę się przypomniało. :P

#303 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 29 grudnia 2008 - 09:13

Warto zauważyć, że w wywiadzie dla The Independent Bono określił Stand Up jako " najszybszą piosenkę U2 ".

Ranek nie przyniósł żadnych nowych oficjalnych informacji. Miłego dnia.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#304 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 29 grudnia 2008 - 09:43

No proszę... Z tego co czytam, we wspomnianym "Q" Larry wyraził dezaprobatę ('Bono's friendship with war criminals makes me cringe') kontaktami Bono z Bushem i Blairem.

Chociaż to chyba OT.

Wybaczcie.

#305 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Posted 29 grudnia 2008 - 09:59

Wygląda na to, że wszyscy daliśmy się nabrać :P

Ten fragment już wczoraj w tekście na u2miracle.com był i go przeoczyłam, czy go nie było i teraz mam się bić w pierś, że zapomniałam i nie ostrzegłam?:D

¡Feliz día de los Inocentes! En España se celebra cada 28 de Diciembre el día de los Inocentes en la que la prensa, las televisiones... ponen noticias de bromas en los medios.
U2Miracle.com ha elegido ésta como su noticia broma del día y ha tenido una importante repercusión en foros, webs, blogs, tanto nacionales como extranjeras. Esperamos no haber molestado a nadie y solo hemos querido hacer una broma que fuera creíble para este día de los Inocentes.



28 grudnia to taki hiszpański Prima Aprilis i jak wynika z tego fragmentu, u2miracle.com na żart wybrało sobie notkę, o której wspomniał Atomic :D
Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#306 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 29 grudnia 2008 - 10:05

No proszę... Z tego co czytam, we wspomnianym "Q" Larry wyraził dezaprobatę ('Bono's friendship with war criminals makes me cringe') kontaktami Bono z Bushem i Blairem.

Chociaż to chyba OT.

Wybaczcie.



W sumie już nie pierwszy raz Larry kręci nosem na pozamuzyczną działalność Boniasa.

#307 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 29 grudnia 2008 - 10:15

Wygląda na to, że wszyscy daliśmy się nabrać

Ten fragment już wczoraj w tekście na u2miracle.com był i go przeoczyłam, czy go nie było i teraz mam się bić w pierś, że zapomniałam i nie ostrzegłam?

¡Feliz día de los Inocentes! En España se celebra cada 28 de Diciembre el día de los Inocentes en la que la prensa, las televisiones... ponen noticias de bromas en los medios.
U2Miracle.com ha elegido ésta como su noticia broma del día y ha tenido una importante repercusión en foros, webs, blogs, tanto nacionales como extranjeras. Esperamos no haber molestado a nadie y solo hemos querido hacer una broma que fuera creíble para este día de los Inocentes.


28 grudnia to taki hiszpański Prima Aprilis i jak wynika z tego fragmentu, u2miracle.com na żart wybrało sobie notkę, o której wspomniał Atomic


To znaczy, że nie ma premiery 6 stycznia, nie ma albumu 2 tygodnie przed premierą na iTunes, i nie ma 5 dodatkowych kawałków ?? :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#308 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 29 grudnia 2008 - 10:18

no to o co chod...... ja już niewiem co jest prawdą a co fikcją niech ktoś mi to wytłumaczy.......... aaaaaaaaaaa normalnie jak w Lostach :P

#309 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 29 grudnia 2008 - 10:18

Ale za to jakiś gość z Allegro ogłosił, że z dochodów jakie wczoraj uzyskał ze sprzedaży gift card dzisiaj kupuje apartament;)...

Ostatnie czego bym się spodziewał to hiszpański Prima Aprilis;)...

#310 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 29 grudnia 2008 - 10:20

Ale za to jakiś gość z Allegro ogłosił, że z dochodów jakie wczoraj uzyskał ze sprzedaży gift card dzisiaj kupuje apartament;)...


To wszystko było ukartowane !! :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#311 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 29 grudnia 2008 - 10:20

Żartownisie :D A my tu takie ciekawe konwersacje prowadziliśmy :) Dziwi mnie to, że nikogo nie zdziwiła i nie skłonila np. do wyrażenia dezaprobaty zapowiedź premiery nowego singla na jakimś tam expo. :)

Pewnie znaczna część informacji związanych z iTunes potwierdzi się i tak B) Irytujące zaczyna być to milczenie na U2.COM. Zapowiedzieli nowy album i zachowują się tak jakby nikogo nie interesowało co się dzieje wokół niego :D W sumie jednak wszystko wskazuje, że oficjalne informacje zostaną przekazane w specjalnej formie. Moim zdaniem dzień 31 grudnia lub 1 stycznia nadają się do tego świetnie.
Dołączona grafika

#312 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Posted 29 grudnia 2008 - 10:23

"Zapowiedzieli nowy album i zachowują się tak jakby nikogo nie interesowało co się dzieje wokół niego "

Może nikogo poza nami nie interesuje...
;)

#313 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 29 grudnia 2008 - 10:26

Dziwi mnie to, że nikogo nie zdziwiła i nie skłonila np. do wyrażenia dezaprobaty zapowiedź premiery nowego singla na jakimś tam expo.



Jak zwykle nikt nie zwraca uwagi na moje posty :P " No dobrze, ale kiedy premiera ? 6 stycznia ? Radiowa chyba powinna nastąpić wcześniej ? " :P

Myślę, że można być pewnym przynajmniej tego, że i singiel, i album w sprzedaży pojawią się najpierw na iTunes. Co do dodatkowych kawałków pewnie też - przypominam, że część zestawu The Complete U2 stanowią właśnie rarytasy niedostępne nigdzie indziej ( o czym Atomic chyba zapomniał :P )

W sumie jednak wszystko wskazuje, że oficjalne informacje zostaną przekazane w specjalnej formie. Moim zdaniem dzień 31 grudnia lub 1 stycznia nadają się do tego świetnie.


Równie świetnie, jak zauważył Lmollu, nadaje się do tego dzień dzisiejszy :P Zrównywanie breaking newsów z Nowym Rokiem jest nieco.. kiczowate. Czekamy do wieczora :P
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#314 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 29 grudnia 2008 - 10:33

Swoją drogą, jak to fajnie mieć prima aprilis w okolicy wydania nowego albumu. Generalnie wczoraj uwierzyłbym we wszystko (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku):).

#315 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 29 grudnia 2008 - 10:40

Jak zwykle nikt nie zwraca uwagi na moje posty :P " No dobrze, ale kiedy premiera ? 6 stycznia ? Radiowa chyba powinna nastąpić wcześniej ? " :P


Twoje posty akurat analizuję bardzo uważnie. Chodziło mi jedynie o to, że nikogo nie zbulwersował planowany występ zespołu na expo w San Francisco, gdzie po raz pierwszy miałby zostać wykonany nowy singiel. Nie chodziło mi o datę premiery nowego singla :)



przypominam, że część zestawu The Complete U2 stanowią właśnie rarytasy niedostępne nigdzie indziej ( o czym Atomic chyba zapomniał :P )


Niestety pamiętam o tym bardzo dobrze :D A dlaczego uważasz, że zapomniałem? B)

Równie świetnie, jak zauważył Lmollu, nadaje się do tego dzień dzisiejszy :P Zrównywanie breaking newsów z Nowym Rokiem jest nieco.. kiczowate. Czekamy do wieczora :P


Ja nie widzę przeszkód, aby to było dzisiaj. Bono zapowiadał coś w stylu "Rok 2009r. będzie należał do U2". To wskazuje na to, że przywiazują wagę do dat. :D
Dołączona grafika

#316 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 29 grudnia 2008 - 10:44

Ale za to jakiś gość z Allegro ogłosił, że z dochodów jakie wczoraj uzyskał ze sprzedaży gift card dzisiaj kupuje apartament;)...

Pewnie to Depe, tak nas wczoraj przekonywał do iTunesa i giftcardów :P

#317 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 29 grudnia 2008 - 10:49

Kto wie, kto wie;)... Trzeba przyznać, że u2miracle.com należą się ukłony, bo żart się udał. Potrafili w 100% wykorzystać zbliżające się okoliczności (Macworld - z tym to mistrzostwo po prostu:) i nowy album.

Wracając do tematu jednak, w takim razie co było ostatnią wiarygodną informacją dotyczącą pierwszego singla ? Też już się trochę pogubiłem.

#318 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 29 grudnia 2008 - 10:55

Chodziło mi jedynie o to, że nikogo nie zbulwersował planowany występ zespołu na expo w San Francisco, gdzie po raz pierwszy miałby zostać wykonany nowy singiel.


A czemu miałby zbulwersować ? Nikt zresztą nie interesuje się GDZIE to zagrają, tylko KIEDY, a może przede wszystkim kiedy w sieci będzie dostępne nagranie :D

W tym rzecz, że NIC. Oficjalnie nie wiadomo nawet, jaki będzie jego tytuł. Jedyne co wiemy na pewno to to, że powstał do niego teledysk, i kto jest jego reżyserem. U2.com podało tytuł i datę premiery albumu, i od tego czasu milczy.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#319 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 29 grudnia 2008 - 11:16

Radosna twórczość fanów:

Posted Image

hehe:D

Posted Image

Posted Image

Posted Image

#320 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 29 grudnia 2008 - 11:17

W trzecim od góry powinno być chyba " punk rock " :P
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users