Jump to content


Photo

No Line On The Horizon


2962 replies to this topic

#341 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 30 grudnia 2008 - 08:40

Dzięki, będę polował jak się pojawi:).

#342 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 grudnia 2008 - 08:41

Ostrzegam, że za słuszną cenę.

Aha, i jeszcze jedno - na stronie tytułowej u dołu jest niepokojący napis: " subscribers only issue ". Nie wiem dokładnie, co on znaczy, ale raczej nic dobrego dla pragnących kupić to w Empiku.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#343 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 30 grudnia 2008 - 08:43

Szerze mówiąc nie spodziewałem się po Empiku niczego innego:/. Za słuszną czyli 30? Więcej?

#344 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 grudnia 2008 - 08:47

Więcej, gdzieś tak koło 36 zł, przynajmniej z tego co pamiętam.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#345 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 30 grudnia 2008 - 08:50

o kurde ten opis GOYB, electro grunge...:D

zaczynam sie bac :P

#346 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 30 grudnia 2008 - 09:31

Jest już prawie na100 procent pewne że NLOTH trwa więcej niż 60 minut, ponieważ wersja na winyle to 2 lp.

#347 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Posted 30 grudnia 2008 - 09:34

Wy planujecie kupić płytę w wydaniu polskim? O niee!

#348 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Posted 30 grudnia 2008 - 09:36

Wy planujecie kupić płytę w wydaniu polskim? O niee!



że cooooooooo????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

#349 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Posted 30 grudnia 2008 - 10:25

Tak, dokładnie. To jest polskie wydanie.

#350 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 30 grudnia 2008 - 10:30

Tak, dokładnie. To jest polskie wydanie.


Ale odnośnie czego to stwierdzenie, że chcemy kupić polską edycję?

#351 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Posted 30 grudnia 2008 - 10:59

Wybaczcie moje "wtargnięcie" z wydaniem polskim...;]
Zauważyłam w postach cenę 36 zł, potem ktoś wtrącił o NLOTH i tak złączyłam fakty :).

#352 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Posted 30 grudnia 2008 - 11:53

Jak czytam to:

Dołączona grafika

Mam przeczucie, że to może być ich najlepsza płyta. Albo przynajmniej najlepsza od wielu lat. Wiem, że to wbrew prawom natury. Przyznam, że daaaaawno nie spodziewałem się po U2 tak wiele. Z czego to wynika? Odnoszę wrażenie, że zespół tym razem miał wyraźną koncepcję tego, co chce nagrać. Tytuły utworów, wersy (niewiele ich, ale jakieś tam znamy) i ich tematyka - sprawiają wrażenie spójnych. Oczywiście nie wiemy nic o stronie muzycznej. Nie lubię robić sobie wielkich oczekiwań, co do danej płyty, bo potem może przyjść gorzkie rozczarowanie. Ale tym razem to silniejsze ode mnie...

P.S. "Only Love" to zapewne "Magnificent".

#353 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 grudnia 2008 - 12:10

Jeśli o mnie chodzi, z tego, co mamy, możemy być na 99% pewni, że płyta będzie lepsza od HTDAAB. Ja jestem tego pewny na 100%. Co do jej miejsca w rankingu ogólnym - to już mniej oczywiste.. a będzie lepsza choćby dlatego, że, jak wynika z tego artykułu, będzie przesycona nietypowym dla U2 klimatem ( orientalnym ) w większym stopniu, niż to wcześniej zapowiadano. Ciekawe, czy pójdzie za tym oprawa graficzna. To, że pierwsze zdjęcie promocyjne zostało zrobione w Maroku, na pewno nie jest przypadkowe. Już jest zatem ciekawiej, niż było.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#354 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 30 grudnia 2008 - 12:20

Z powyższego zestawu najbardziej ciekaw jestem "Stand Up" (podobno 150BPM, jeśli ktoś chce sprawdzić: metronom;) "Moment Of Surrender" (dawno nie mieliśmy 8-minutowego U2), no i "Breathe" (najlepszy song U2 wg. Eno). Chociaż Eno jest chyba zmienny, taka notka przy "Moment Of Surrender" z atu2.com - Brian Eno told fans outside Hanover Quay studios in early June, 2008, that it's "the best thing" he's recorded with U2.

#355 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 grudnia 2008 - 12:23

Breathe już znamy - to nr. 2 z Eze. Po publikacji fragmentu tekstu w Q jest już 100% pewne, że to właśnie ta piosenka. Najlepszym utworem w historii U2 bym tego nie nazwał, ale dla mnie jest znakomite.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#356 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Posted 30 grudnia 2008 - 12:40

Szlag mnie trafi jak się okaże, że ta wolna wersja "No Line On The Horizon" była znacznie lepsza od tej "punkowej". I ciekawe, co z tym teledyskiem, który kręcili w Hiszpanii. W którymś opisie ostatnio podano, że to ma być video, w którym motocyklista rusza z Francji przez Hiszpanię i jego celem jest ujrzeć wybrzeża Afryki. Może ktoś to zweryfikować?

A "Breathe" od początku bardzo mi się podobało. Wyraźnie było słychać, że Bono przeciąga słowo "breathe", stąd było wiadomo, że chodzi o ten utwór. Bardzo dobrze nadawałby się na singiel. Skoro pierwszym będzie "Get On Your Boots" to wnioskuję, że jest jeszcze lepszy. :)

P.S. Johnny, widzę, że podzielasz moją pewność, co do jakości nowego materiału. Jak się okaże, że była nieuzasadniona, to możemy iść razem pić. ;)

#357 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 grudnia 2008 - 12:46

Nie podzielam pewności co do tego, że to będzie ich najlepsza płyta ( choć, jak dla mnie, moment od 2:50 w kawałku 4 z Eze, którym prawdopodobnie jest Magnificent, jest dla mnie porównywalny tylko z ich najlepszymi momentami, i zmuszam się, żeby tego nie włączać ponownie - z drugiej strony, na HTDAAB też się trafiły Sometimes, One Step Closer czy Yahweh.. ), natomiast jestem na 100% pewny, że będzie to lepsza płyta niż HTDAAB, a na 1000%, że mnie osobiście nie rozczaruje. Już wiadomo, że to NIE BĘDZIE kupa gówna. Więc przynajmniej jedną obawę można wyrzucić za okno :D

Get On Your Boots to najprawdopodobniej kawałek nr. 3 z Eze. Nr. 1 to zdaje się Moment Of Surrender. Ale nie ma co się za bardzo sugerować tymi przeciekami. W Breathe z Eze nie słychać np. żadnych akcentów " orientalnych " - a wg Q one tam są. Czyli albo nagranie jest zbyt słabe, albo tamte wersje jeszcze nie są ostateczne.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#358 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 30 grudnia 2008 - 12:48

a ten 4 kawalek jest nieco podobny do tego filmiku z larrym za perkusja, podobne dzwieki, tzn. chodzi mi o perke

#359 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 30 grudnia 2008 - 12:49

a ten 4 kawalek jest nieco podobny do tego filmiku z larrym za perkusja, podobne dzwieki, tzn. chodzi mi o perke


No właśnie, dlatego moim zdaniem to Magnificent, który wcześniej nazywał się Only Love. W nagraniu z Eze można się dosłuchać tych właśnie słów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#360 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 30 grudnia 2008 - 12:52

Ototo, i najlepsze jest to że, rzeczywiscie z tym co pisza, czuc w nim atmosferę TUF :)



Reply to this topic



  


3 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users


    Facebook (1)