Jump to content


U2.COM


1196 replies to this topic

#101 Bananix

Bananix

    Użytkownik

  • Members
  • 253 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 24 września 2009 - 12:40

Ile kosztują bilety w pre-sale? Jaka jest różnica w porównaniu z ceną rynkową? Jeżeli jest znacząca(jeżeli w ogóle jest) i kod otrzymuje się od razu, to może bym mogła pogodzić subskrypcje i kupno biletów na Wiedeń.
Proszę o jakieś informacje :)

#102 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 24 września 2009 - 13:27

The band will be releasing a unique remix album for U2.com subscribers.
Exclusive limited edition U2 remix album, in the tradition of U2's legendary fan compilation 'Melon' which was given exclusively to subscribers of the band's magazine Propaganda.
The new collection will feature remixes spanning U2's catalogue and also some surprises. As with all U2.com subscriber specials, it won't be for sale in the shops or online.

Czyli dla subskrybentów nowy 'album' z remixami i z jakimiś 'niespodziankami'..
Oczywiście nie bedzie on w sprzedaży w sklepach ani online.

Czyli można powiedzieć, że tak czy owak w nowym roku wyjdzie "jakiś" nowy album U2. :P
Choć pewnie to będzie jakaś składanka remixów z ostatnich lat no i może ze 2/3 nowe lub raczej wcześniej niepublikowane. Może trafi na remix Mofo:
http://u2.com/discog...tagName/singles

Underworld's version of MOFO remains unreleased.



#103 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 24 września 2009 - 13:27

Blety w przedsprzedaży kosztują tyle samo, co normalnie. Jedynie co, to musisz wykupić subskrypcję/członkostwo na stronie U2.COM, które kosztuje 50 USD za pierwszy rok, a odnowienie której kosztuje mniej, bo 40 USD.

I teraz najważniejsze: z posiadania ważnej subskrypcji płyną pewne profity:
1) możliwość kupienia max. 4 biletów w przedsprzedaży, ale tylko na 1 koncert w Europie lub max. 4 biletów na max. 4 koncerty za oceanem (nie ma to jak niesprawiedliwe traktowanie fanów)
Zostając obecnie członkiem U2.COM będzie się w kategorii "Magnificent" , a to oznacza przystąpienie do przedsprzedaży 2-go dnia od godzin po południowych.
Członkowie kategorii "Horizon", "Breathe" i "Boots" odpowiednio będą mieć otwarte strony (też z zachowaniem hierarchii) do zakupu biletów pierwszego dnia rano (H) lub po południu (Breathe) i drugiego rano (Boots).

2) Darmowa płyta CD z remixami U2

3) Dostęp do specjalnej strefy forum U2.COM

4) Dostęp do wybranych materiałów audio/video

5) 25% zniżki na pierwszy zakup w sklepie U2 (zniżka nie obejmuje kosztów przesyłki, a jedynie wartość artykułów w koszyku).



PS. A ja ciągle nie wiem, czy jak bym teraz (już po ogłoszeniu pierwszych dat z trasy 2010) przedłużał subskrypcję, to będę dalej w swojej starej kategorii czy wrzucą mnie do nowej (tej najmłodszej).

PS2. Właśnie admin forum U2.COM odpowiedział na moje pytanie :D
Zatem, odnawiając posiadaną subskrypcję nawet teraz (już po podaniu nowych dat) zachowa się poprzednią kategorię członkostwa. Wyłącznie nowo zapisujący się fani obecnie, będą przypisani do kategorii najmłodszej czyli "Magnificent'ów".

#104 Bananix

Bananix

    Użytkownik

  • Members
  • 253 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 24 września 2009 - 13:56

Dziękuję bardzo za informacje :) o pozostałych profitach płynących z subskrypcji wiedziałam, tylko zastanawiało mnie jak wygląda dokładnie sprawa z biletami. Tak czy inaczej subskrypcje w najbliższym czasie zamierzam wykupić. Nie koniecznie przed sprzedażą biletów na Wiedeń. Skoro i tak zamierzam pojechać na więcej koncertów to i tak będę miała okazję wykorzystać kod. Co nagle to po diable, co nie oznacza, że jakbym miała możliwość zrobienia tego teraz to bym nie zrobiła. Wręcz przeciwnie!

#105 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Posted 24 września 2009 - 16:31

Hmm, wykupiłam właśnie subskrypcję na U2.com, czy może mi ktoś napisać jak to jest z tym presale code? Powinnam go dostać od razu? Na maila przyszedł mi jedynie "Subscription Coupon" ;)

#106 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 24 września 2009 - 16:43

Nawet jeśli mail z kodem by do Ciebie nie doszedł, to kod jest widoczny na Tour page po zalogowaniu na u2.com. ;)

#107 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 24 września 2009 - 16:54

Z tego co wyczytałem na U2.COM to kody mogą rozsyłać e-mailem. Więc nie ma się co denerwować za wcześnie, że go jeszcze nie ma.

#108 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Posted 24 września 2009 - 17:08

Nawet jeśli mail z kodem by do Ciebie nie doszedł, to kod jest widoczny na Tour page po zalogowaniu na u2.com. ;)


Kurcze no, nie widzę tego nigdzie :blink:

#109 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 24 września 2009 - 18:44

Kurcze no, nie widzę tego nigdzie :blink:


Kiedyś się tam powinien pojawić. :P Może po prostu jeszcze w ogóle ich nie zaczęli rozsyłać, na razie nie ma powodów do niepokoju.

#110 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Posted 25 września 2009 - 09:58

Kiedyś się tam powinien pojawić. :P Może po prostu jeszcze w ogóle ich nie zaczęli rozsyłać, na razie nie ma powodów do niepokoju.


OK, dziękuję ;)

#111 Agatoss

Agatoss

    Użytkownik

  • Members
  • 84 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:obecnie Wrocław

Posted 27 września 2009 - 18:44

Mam jeszcze pytanie do osób które wykupiły subskrypcje i zostały członkami-niestety nie orientuje się w bankowości dlatego chchiałabym wiedziec jaką musze posiadać karte aby dokonac zapłaty i co pokolei mam robić .Fajnie byłoby załapać się na przed sprzedaż..:) Z góry dzięki za wyrozumiałość..

..And I have no compass
And I have no map
And I have no reasons
No reasons to get back...


Last.fm

#112 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 27 września 2009 - 19:56

Mam jeszcze pytanie do osób które wykupiły subskrypcje i zostały członkami-niestety nie orientuje się w bankowości dlatego chchiałabym wiedziec jaką musze posiadać karte aby dokonac zapłaty i co pokolei mam robić .Fajnie byłoby załapać się na przed sprzedaż..:) Z góry dzięki za wyrozumiałość..


Do płacenia używasz kart Visa lub MasterCard (lub American Express jeśli masz :P)

Natomiast rejestracja odbywa się poprzez ogólnie dostępny link na stronie głównej U2.COM i dalej wypełniasz dane profilu, adres itd...

Po udanej rejestracji dostaniesz e-maila ze stosownym komunikatem i potem na stronie o trasie koncertowej w 2010 r. będziesz mieć widoczny kod dla przedsprzedaży.

#113 Agatoss

Agatoss

    Użytkownik

  • Members
  • 84 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:obecnie Wrocław

Posted 27 września 2009 - 20:31

Dzięki:)

..And I have no compass
And I have no map
And I have no reasons
No reasons to get back...


Last.fm

#114 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Posted 28 września 2009 - 11:21

Po udanej rejestracji dostaniesz e-maila ze stosownym komunikatem i potem na stronie o trasie koncertowej w 2010 r. będziesz mieć widoczny kod dla przedsprzedaży.


Mars a dostałeś już? Bo ja czekam i nic...

#115 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 28 września 2009 - 13:02

Mars a dostałeś już? Bo ja czekam i nic...



Maila jeszcze nie dostałem, natomiast w zakładce Tours mam już nowy kod widoczny.

#116 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Posted 28 września 2009 - 13:11

Od której jest sprzedaż jutro na U2.com i ile wynoszą koszty przesyłki za bilety?? :)

#117 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 28 września 2009 - 13:28

Od której jest sprzedaż jutro na U2.com i ile wynoszą koszty przesyłki za bilety?? :)


Przedsprzedaż jest nie na U2.COM, a na stronach Live Nation , Eventimu lub ew. innych oficjalnych dystrybutorów biletów na koncerty U2.
Z tego co mi wiadomo, to schemat będzie podobny do tego z początku roku z rozszerzeniem na nową kategorię fanów: Magnificent.

I tak:
Horizon Subscribers - dzień pierwszy od 10.00
Breathe Subscribers - dzień pierwszy od 15.00
Boots Subscribers - dzień drugi od 10.00
Magnificent subscribers - dzień drugi od 15.00
Przedsprzedaż kończy się o 12.00 trzeciego dnia, a potem zaczyna się normalna sprzedaż.

Zatem bilety na Wiedeń można zacząć kupować od jutra od 10, pod warunkiem, że jest się Horyzontem....

A ceny wysyłki z Austrii poniżej:

REGULAR MAIL AUSTRIA/REGISTERED MAIL OUTSIDE AUSTRIA
Your ticket(s) will be sent to you after successful payment.
oeticket rates:
Austria EUR 6,90
Outside Austria (registered mail) EUR 12,00

EMS IN AUSTRIA/DHL ZONE 1/DHL ZONE 2/DHL ZONE 3/DHL ZONE 4/DHL ZONE 5/DHL ZONE 6/DHL ZONE 7/DHL ZONE 8
Your ticket(s) will be sent by courier after successful payment.
oeticket rates:
Austria EUR 15,00
Zone 1 EUR 41,50
Zone 2 EUR 43,50
Zone 3 EUR 49,50
Zone 4 EUR 51,50
Zone 5 EUR 51,50
Zone 6 EUR 61,50
Zone 7 EUR 64,50
Zone 8 EUR 71,50

#118 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Posted 28 września 2009 - 13:30

Maila jeszcze nie dostałem, natomiast w zakładce Tours mam już nowy kod widoczny.


No to zaczynam się już stresować... :(

#119 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Posted 28 września 2009 - 13:36

Na U2.com pojawia się jakiś odnośnik do sprzedaży czy jak...?

I jaka jest pewność, że dla użytkowników z grupy Magnificent zostaną bilety na płytę? :)

Jeśli dziś wykupię subskrypcję... jak długo będę czekać na kod?

#120 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Posted 28 września 2009 - 13:43

Jeśli dziś wykupię subskrypcję... jak długo będę czekać na kod?


O, znalazłam przed chwilą info:

over the weekend, we are told, will post an announcement when they have been issued and where to find them

Więc chyba OK, że jeszcze nie mam swojego.



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users