Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#81 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 01 maja 2009 - 12:05

Czy ktoś jeszcze czeka na nie?


ja :), uff, bo już myślałam, że jak zwykle tylko do mnie nie dotarło

#82 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 maja 2009 - 12:09

ja :)


Też się cieszę :)
Dołączona grafika

#83 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 01 maja 2009 - 13:39

Osobiście nie zgadzam się z tymi odczuciami. Jak dla mnie zawartość wydawnictwa (zwłaszcza jego CD1) jest rewelacyjna. Oto otrzymujemy bowiem zestaw utworów, którego w postaci CD nie można było wcześniej kupić, a jego zdobycie w postaci elektronicznej też było mocno ograniczone. Jak dla mnie ma ogromne znaczenie to, że mogę być legalnym posiadaczem tych kawałków :) A co do CD2 - dla osoby która chce posiadać legalny zbiór wszystkich kawałków U2 to świetna alternatywna dla zakupu poszczególnych singli na których te kawałki wcześniej się znalazły.

A tak przy okazji - jeszcze nie dotarły do mnie płytki. Czy ktoś jeszcze czeka na nie?


Ja mam inne zdanie. W moim przekonaniu, osoby wykupujące subskrypcje to nie są "przypadkowe" osoby. To ludzie, którzy znają muzykę U2 i ją cenią, a mówiąc wprost są fanami. A fani w przeważającej większości dotarli do tych kawałków wcześniej. Po co miałem kupować deluxe edition różnych wznowień, single, skoro teraz dostaję to samo ? Dla mnie to wydawnictwo to porażka, aczkolwiek fajnie jest mieć wydawnictwo na półce, do którego nie wszyscy mają dostęp ;)

#84 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 maja 2009 - 14:36

Dla mnie to wydawnictwo to porażka, aczkolwiek fajnie jest mieć wydawnictwo na półce, do którego nie wszyscy mają dostęp ;)


Co do CD1 to się nie zgodzę. Być może są to znane nam kawałki, ale dotąd niedostępne w formie CD. Druga płyta to oczywiście pójście na łatwiznę. Ale z drugiej strony - chociaż mam wykupioną subskrybcję to jestem przeciwny temu aby subskrybenci dostawali utwory, których inni fani nie mogą zdobyć (legalnie) w inny sposób.
Dołączona grafika

#85 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 03 maja 2009 - 23:43

(...) jestem przeciwny temu aby subskrybenci dostawali utwory, których inni fani nie mogą zdobyć (legalnie) w inny sposób.



I tu Mario dochodzisz do sedna.
Głównym celem subskrypcji było uzyskanie praw do zakupu biletów w przedsprzedaży, a nie nabycie tego wydawnictwa. Zapewne znajdą się fani U2 na świecie, którzy być może nie mogą/ nie muszą / nie lubią (niepotrzebne skreślić) jechać na koncert U2, a zatem subskrypcja i kod były im zbędne. Ale za to może z chęcią kupiliby same CD...

A tak na marginesie, to faktycznie CD1 jest fajniejsza niż CD2.

#86 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 08 czerwca 2009 - 17:15

W U2 shop pojawiły się shirty z nowym logo trasy 360:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#87 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 09 czerwca 2009 - 17:10

O Polsce, a raczej o spocie z okazji 20ej rocznicy wolnych wyborów..

http://www.u2.com/st...wenty-years-ago

#88 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 09 czerwca 2009 - 17:54

super ! Polski wątek i to na GŁÓWNEJ stronie U2 !! :)

#89 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 czerwca 2009 - 18:07

Bardzo ładnie.
Są już może jakieś komentarze pod tym video? Nie jestem zalogowany więc ich nie widzę.

#90 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 czerwca 2009 - 19:06

wow - super sprawa z tym spotem

#91 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 09 czerwca 2009 - 19:24

Bardzo ładnie.
Są już może jakieś komentarze pod tym video? Nie jestem zalogowany więc ich nie widzę.


Nikt jeszcze nie skomentował.

last  


#92 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 09 czerwca 2009 - 19:56

Są już może jakieś komentarze pod tym video? Nie jestem zalogowany więc ich nie widzę.

Nagranie jest "podpięte" z youtube'a. W komentarzach ktoś napisał, że wideo jest nielegalne bo łamie prawa autorskie. :D

http://www.youtube.c...h?v=vvYtDeUaRuk

#93 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 17 września 2009 - 10:00

U2 Shop oferuje nowe ciuchy

Dołączona grafika

last  


#94 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 17 września 2009 - 23:50

A ja mam pytanie (prośbę).

W sekcji Video na U2.com jest minutowy filmik z Toronto z widokami z wieży Sky Pod, gdzie w tle leci jakiś remix butów. Ktoś może wie co to za remix? Jeśli jest on gdzieś dostępny to byłbym zobowiązany za linka lub PM.

#95 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 18 września 2009 - 00:20

Pewnie pojawi się jako besajd do kolejnego 'wypasionego' singla..

last  


#96 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 19 września 2009 - 09:20

Postanowiłem zostać 'memberem' U2.COM, do czego najbardziej skusiła mnie płytka 'Medium Rare And Remastered'. Przy okazji zamówiłem też dla żony fajną koszulkę z serduchem z trasy Vertigo. Dostałem maila z informacją, że została wysłana koszulka, o płytce ani słowa:

> The following items have been shipped :
>
> Qty Ord Qty Ship Qty BO Qty Canc Sku/Item Description
> 1 1 0 0 FXCTU2T35632M/U2 Ladies Black
> Heart Logo Babydoll Shirt Med
>
> Thank you,
>
> Customer Service
> Live Nation Store

Napisałem do nich dwa maile z pytaniem o płytkę, ale czuję się jakbym rozmawiał z automatem - odpowiedzi typowe dla normalnego amerykańskiego kretyna, jakby nie rozumieli prostego pytania :angry: Pierwsza odpowiedź była żądaniem podania numeru zamówienia, który był w ich pierwszym mailu, doklejonym do mojego. Podałem nie zrażając się i powtarzając pytanie, na co tym razem otrzymałem odpowiedź, że moje zamówienie zostało wysłane 16.09. i parę akapitów bzdetów, żeby dzwonić pod podany tel. 24/7 <_<

Nie wiem czy mam się martwić, czy wszystko będzie ok i płytka jednak dojdzie. Mieliście taki przypadek może?

Ps. A może te płytki wysyła ktoś inny skądinąd i dlatego w Live Nation nie rozumieją o co mi biega ? Wcześniej jednak to zamówienie było traktowane jako jedna całość pod wspólnym numerem.


Edit: Wygląda na to, że wszystko będzie OK - już na trzeciego maila dostałem odpowiedź, że płyta również została wysłana 16.09. Pewnie nie informują od razu o jej wysyłce, bo niby jest ona free, a płaci się tylko za zostanie memberem ;) I w ten sposób tylko wprowadzają ludzi w błąd. Więc gdyby ktoś miał podobną sytuację, to nie należy się denerwować - ale ostatecznie potwierdzę, jak będę miał płytkę w rękach.

Edit2: Rzeczywiście, płyta i koszulka przyszły oddzielnie, w odstępie kilku dni, wysłane z różnych miejsc.

See through in the sunlight


#97 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 24 września 2009 - 09:24

The band will be releasing a unique remix album for U2.com subscribers.
Exclusive limited edition U2 remix album, in the tradition of U2's legendary fan compilation 'Melon' which was given exclusively to subscribers of the band's magazine Propaganda.
The new collection will feature remixes spanning U2's catalogue and also some surprises. As with all U2.com subscriber specials, it won't be for sale in the shops or online.

Czyli dla subskrybentów nowy 'album' z remixami i z jakimiś 'niespodziankami'..
Oczywiście nie bedzie on w sprzedaży w sklepach ani online.

#98 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 24 września 2009 - 10:43

Ha, w takim razie fajnie, że zdążyłem się jeszcze załapać na 'Medium, Rare & Remastered'. Te nowe Remixy dla subsciberów na 2010 mam nadzieję dostać za rok, przy przedłużeniu subskrypcji. Bo nie wierzę, że dostanę dwie płytki na jednej subskrypcji, mimo, że słowa 'It will be mailed to all subscribers before the end of 2009...' brzmią niejednoznacznie. Mogliby napisać 'to all new subscribers' i byłoby jasne.

http://www.u2.com/service/subscribe/

See through in the sunlight


#99 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 24 września 2009 - 11:30

Z pewnością warto będzie wykupić subskrypcję na 2010 aby zdobyć te remixy.

Martwi mnie natomiast jeden inny fakt. A mianowicie teraz, zaraz po ogłoszeniu trasy na 2010 rok przedłużenie obecnej subskrypcji nie daje nowego kodu na presales.
Ciekawe jak to rozwiążą dla obecnie zarejestrowanych osób ?
Trochę śmiesznie będzie, jeśli wszyscy zainteresowani zaczną teraz na gwałt rejestrować "fikcyjnych" fanów typu babcia, dziadek, żona, itp...po to aby ten kod dostać.

#100 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 września 2009 - 11:39

Hehe, coś czuję, że Larry znowu będzie musiał pisać oświadczenie :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych