Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#861 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 25 października 2018 - 13:44

może wygasł?


IrishGirl z u2.heh.pl


#862 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2018 - 13:45

Dostałem go dziś w trakcie składania zamówienia ;) po wprowadzeniu nic się nie dzieje. 



#863 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2018 - 14:03

https://www.mediamar...yl-2483348.html

 

Może i w media markt u nas będzie dostępne ;)

 

U nas Media Markt nic nie wie... btw niemcy mają taniej o 10 euro płyty...



#864 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 25 października 2018 - 20:23

Czy ktoś miał jakiś problem z promo code? Chciałem zamówić 2 winyle, dostałem promo code ale nie działa...

Promo cody na vinyle nie działają. Dotyczą tylko ciuchów i innych dupereli - nie muzyki. Jest to opisane gdzieś na stronie na pewno bo sam szukałem jak chciałem skorzystać.

#865 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 października 2018 - 10:01

Zamówiłem przez MediaMarkt.de ale z wysyłką przez mailboxde.com (niemcy nie wysyłają paczek za granice).

MediaMarkt się wycfaniło i anulowało zamówienie a różnica jest duża bo ok 35 euro na 2 płytach z przesyłka.

 

Zostaje U2.com i wysyłka może dziś, może jutro albo za rok... kto wie :D



#866 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 listopada 2018 - 08:47

Zamówiłem płyty przez U2.com, 26.10 a dziś bank zwolnił blokadę środków i oddali mi kase... Ponoć U2.com nie odezwał/zaksięgował pieniędzy.

Odpowiedzi od U2shop od 2 tygodni żadnej... czy ktoś miał podobną sytuację? Bo nie wiem czy anulowali mi zamówienie.



#867 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 listopada 2018 - 01:11

Na U2.com dostępna jest już informacja o zawartości subskrypcji na 2019! Będzie to podwójny album CD -  iNNOCENCE + eXPERIENCE Live, 2015 & 2018! Mam nadzieję, że będzie to zbiór rarytasów z dwóch tras. Jeśli tak to dla mnie ekstra. Szybie podanie szczegółów oferty może wskazywać, że czeka nas niebawem ogłoszenie trasy w 2019r.

 

  •  
  • 2019 U2.com Annual Subscription: iNNOCENCE + eXPERIENCE Live, 2015 & 2018
  • Limited edition double live CD & photographic book capturing 2015’s i+e Tour and 2018’s e+i Tour
  • Unique online content including exclusive editorial and video.
  • 25% coupon for the U2.com shop
  • U2.com subscriber newsletters & opportunities to access special events.
  • First access to ticket presales, if the band announce tour dates.

 

 

 

u2com14bandshot_500x300.png


Dołączona grafika

#868 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 21 listopada 2018 - 01:52

"First access to ticket presales, if the band announce tour dates."

 

If ;) Niuansiki ;)



#869 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 21 listopada 2018 - 08:01

"First access to ticket presales, if the band announce tour dates."

If ;) Niuansiki ;)

Super news z tym Prezentem! Poprzednio nie musieli się starać bo były trasy i subskrypcje i tak by poszły. Tym razem inaczej niż ostatnio, nie ogłosili tylko możliwości przedłużania, a już oswiadczyli co to za prezent więc chcą zatrzymać nim subskrybentów, którzy są ciągle podekscytowani trasą i o swoim zespole ciągle pamiętają.... Wg mnie oznaczać to może właśnie to, że trasy nie będzie.

#870 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 21 listopada 2018 - 08:37

ich najlepszy prezent od lat. płyta + album ze zdjęciami - dla mnie bomba. aż się zastanowię nad subskrypcją dla tegoż ;)

a to "if" pojawia się za każdym razem przy zapowiedzi suba. ale ale, znaczy też, że nie powiedzieli ostatniego słowa.


IrishGirl z u2.heh.pl


#871 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 21 listopada 2018 - 08:56

i nareszcie po kilku latach dali gift, którego nie mogę się doczekać :D


Midnight is where the day begins.


#872 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 21 listopada 2018 - 15:29

i nareszcie po kilku latach dali gift, którego nie mogę się doczekać :D

Też tak uważam.
Pamiętam te fajne wydawnictwa z czasów 360-ki w postaci grubego albumu upamiętniającego trasę i podwójnego CD z 22 utworami.
Cieszę się, że po tych "vinylowych" latach będzie coś bardziej cyfrowego.
Ja, niestety, jeszcze nie mogę odnowić członkowstwa, bo mam suba do lutego, a najwcześniej dopiero na 30 dni przed jego wygaśnięciem będzie taka możliwość.
Zatem, trzeba czekać...

#873 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 21 listopada 2018 - 16:23

Ja, niestety, jeszcze nie mogę odnowić członkowstwa, bo mam suba do lutego, a najwcześniej dopiero na 30 dni przed jego wygaśnięciem będzie taka możliwość.
Zatem, trzeba czekać...

a ja mam konto ważne do stycznia 2020! Tzn że nie dostanę CD? Czy ktoś się orientuje w tym temacie?

#874 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 21 listopada 2018 - 19:21

Jest to fantastyczna informacja!
Nie samym vinylem człowiek żyje, ja jestem z generacji CD i wogóle fizycznych nośników. Nic tak nie cieszy jak nowe wydawnictwo ukochanego zespołu na półce.
Pozostaje modlitwa żeby track lista była „mądra” ;) Chyba że znów zagrali świetną wersję Elevation i COBL (Berlin 3) i The Edge powiedział że to musi być na tej płycie.... ;) :)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#875 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 21 listopada 2018 - 19:26

a ja mam konto ważne do stycznia 2020! Tzn że nie dostanę CD? Czy ktoś się orientuje w tym temacie?

Dlaczego miałbyś nie dostać?


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#876 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 21 listopada 2018 - 19:39

Dlaczego miałbyś nie dostać?

 

?

Ale tak za darmo, bez płacenia za nowego suba? 

 

Toż to nie po PISowemu, yyyyyy...znaczy się niesprawiedliwie  :P  



#877 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 21 listopada 2018 - 20:06

?
Ale tak za darmo, bez płacenia za nowego suba?

Toż to nie po PISowemu, yyyyyy...znaczy się niesprawiedliwie :P

o to chodzi. Nie mogę wykupić nowej subskrypcji na to konto przed grudniem przyszłego roku kiedy to już będzie nowy gift. Więc ten mi chyba przepadnie. Mam na tym koncie trzy suby pod rząd i 3 gifty, za każdy więc zapłaciłem... Za ten nie sądzę by było inaczej. Będę musiał zadać pytanie u2com.

#878 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 21 listopada 2018 - 20:45

Na taką między innymi okoliczność wprowadzili już kilka lat temu możliwość wyboru kilku wersji gifta, zarówno przy zakładaniu konta jak i przedłużaniu suba. Przecież masz teraz możliwość wyboru albo samego iNNOCENCE + eXPERIENCE Live 2015 & 2018 za $50 albo samego U2 3-D Dance Mixes za również $50 albo obu za $85.. nie sądzę, żeby to mieli zmienić więc po prostu weźmiesz sobie tę droższą opcję z dwoma giftami przy przedłużaniu.

See through in the sunlight


#879 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 21 listopada 2018 - 21:07

Na taką między innymi okoliczność wprowadzili już kilka lat temu możliwość wyboru kilku wersji gifta, zarówno przy zakładaniu konta jak i przedłużaniu suba. Przecież masz teraz możliwość wyboru albo samego iNNOCENCE + eXPERIENCE Live 2015 & 2018 za $50 albo samego U2 3-D Dance Mixes za również $50 albo obu za $85.. nie sądzę, żeby to mieli zmienić więc po prostu weźmiesz sobie tę droższą opcję z dwoma giftami przy przedłużaniu.

 

Wszystko pięknie, tylko sedno problemu jest inne, a mianowicie brak opcji przedłużenia trwającego suba aż do stycznia 2020 (bo to można zrobić najwcześniej w grudniu 2019), czyli automatycznie nie ma możliwości otrzymania tych zapowiadanych płytek jak tylko będą dostępne, tylko trzeba dłuuuugo czekać.

 

Po prostu strona U2.COM nie daje takiej możliwości technicznie, co poniekąd faworyzuje tych subskrybentów, którym teraz kończy się okres członkowski, a nie za wiele miesięcy.



#880 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Napisano 21 listopada 2018 - 21:13

Na taką między innymi okoliczność wprowadzili już kilka lat temu możliwość wyboru kilku wersji gifta, zarówno przy zakładaniu konta jak i przedłużaniu suba. Przecież masz teraz możliwość wyboru albo samego iNNOCENCE + eXPERIENCE Live 2015 & 2018 za $50 albo samego U2 3-D Dance Mixes za również $50 albo obu za $85.. nie sądzę, żeby to mieli zmienić więc po prostu weźmiesz sobie tę droższą opcję z dwoma giftami przy przedłużaniu.

ok - zamykam temat. Rano rzeczywiście był komunikat, że suba można przedłużyć na 30 dni przed końcem trwającego okresu. Tymczasem sprawdziłem przed chwilą i pojawiła się już możliwość przedłużenia (czerwony przycisk "renew subscription") z wyborem prezentu za 40 dolców w tym nowych CD. czyli nie trzeba czekać do końca bieżącego okresu. No i fajnie.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych