Skocz do zawartości

U2.COM

824 replies to this topic

#821 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 1147 Postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 09:49

super.. świetny gift. jeszcze nie dostałam ani jednej przesyłki z poprzednim, a już mnie wkur.. kolejnym.

Midnight is where the day begins.

#822 depe

depe

The Legend

• Members
  • 3305 Postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:22

Ja tam dostałem i poprzednie i bierzący.. Szacun dla u2.com za ultra-speed delivery..  :D

h3PiLSaw_o.jpg

A tak serio.. to brak mi słów.. żenada, słabizna.. po prostu giftowa-chujnia.

Jedyna pociecha i plus subskrybcji to, to że kody działały na multiple shows.. i wszystkie tickety doszły w miare szybko.

E+I 2018 // Berlin 1+2 // Cologne 1+2 // Amsterdam 1+2 // Dublin 1+2+3+4 //

#823 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 9968 Postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:09

Tak sobie pomyślałem po ATAP - mają przecież w archiwach pewnie setki ponagrywanych showsów, mogliby po prostu co roku wydawać któryś na winylu w ramach giftu. Minimum wysiłku, zero wymyślania (mogłyby mieć przecież ustandaryzowane okładki), stuffu starczyłoby na sto lat, a wszyscy byliby zadowoleni. To jest jakieś z innej planety towarzystwo, nie da się ziemską logiką wyjaśnić ich polityki.

#824 Jacob

Jacob

Użytkownik

• U2 FAQ MAKER
  • 2805 Postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 15:40

Jeszcze nazywają to U2 3-D, podczas gdy jednym z najbardziej pożądanych i wyczekiwanych wydawnictw jest koncert U23D. Chyba specjalnie żeby jeszcze bardziej wkurwić fanów :P 

#825 Mars_2000

Mars_2000

Użytkownik

• Members
  • 664 Postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:10

Szlag mnie trafił jak zobaczyłem newsa o gifcie. Do cholery, za dużo mają polichlorku winylu w magazynach czy jak.
Rozumiem, że mamy powrót mody na gramofony i płyty analogowe i nie mam nic przeciwko temu, bo sam ich słucham i wiem jak duża jest przepaść między ich jakością dźwięku, a cd. Natomiast, to wciskanie ich przy każdej nadarzającej się okazji już irytuje.
Chyba faktycznie, zacznę traktować subskrypcję wyłącznie jako dawcę kodu i nic więcej...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych