Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#901 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 maja 2019 - 23:47

Gdzieś przepadło to info w obliczu ogłoszenia trasy, ja sam dopiero zauważyłem, ale są do ściągnięcia kolejne 2 piosenki (Raised  By Wolves i Summer of Love). Tracklisty nadal nie ma  :P  Wygląda jednak na to, że być może na płycie znajdą się tylko piosenki z SoI i SoE, tylko takie są udostępnione i zapowiadane, czy też umieszczone w ankiecie na U2.com jakiś czas temu. Przemawia za tym też to, że wyciągają Little Things z, jakby nie patrzeć, innej trasy i taki rarytas jak The Troubles, żeby zapełnić czymś te płyty, skoro miałyby się ograniczać do kawałków z wspomnianych dwóch albumów... Szkoda jednak tych Achtungowych perełek z E+I w takim wypadku (i jeszcze kilku innych rzeczy)...



#902 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 czerwca 2019 - 11:37

Zaktualizowany link do udostępnionych w tej chwili piosenek z SOI + SOE Live.

https://mega.nz/#F!X...iiAg-i0Ppi_1NJQ



#903 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 03 czerwca 2019 - 15:57

Czy ktoś z Was miał problem z oficjalnym sklepem U2? 

Co mi się stało: próbowałam coś kupić, ściągnęło kasę z karty po czym dostałam informację, że billing address na karcie nie jest taki sam jak shipping address i zamówienie nie zostało stworzone. Live Nation umywa ręce i nie bardzo wiem do kogo jeszcze napisać...



#904 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 04 czerwca 2019 - 08:51

Kupiłem limitowane ręczniki z Joshua Tree. Nie dostałem przesyłki. Nie dostałem kasy. Nawet nie dostałem mejla zwrotnego z u2.com.

Nigdy więcej.

last  


#905 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 04 czerwca 2019 - 09:05

Kupiłem limitowane ręczniki z Joshua Tree. Nie dostałem przesyłki. Nie dostałem kasy. Nawet nie dostałem mejla zwrotnego z u2.com.

Nigdy więcej.

okay... czyli mogę się pożegnać z całkiem dużą kasą. 

ja co prawda dostałam odpowiedź, ale trochę śmieszy mnie to, że ich helpdesk potrzebuje 5 dni roboczych na odpowiedź, a potem odpowiedź jest tak niegramatyczna i niezrozumiała, że głowa boli



#906 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 czerwca 2019 - 09:32

Umówmy się że U2.com to zło jakich mało. Mogliby startować w kategorii na najgorszą oficjalną stronę słynnego zespołu. Jedyna ich zaleta to dostęp do przedsprzedaży biletów, który faktycznie bardzo ułatwia sprawę. Poza tym - dno jakich mało

#907 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 04 czerwca 2019 - 09:47

co mnie podkusiło... a miałabym na bilet. no nic, ostatnia nadzieja w banku



#908 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 czerwca 2019 - 10:06

Przepraszam za mały offtop ale - "limitowane ręczniki z Joshua Tree" - to na poważnie istniało? :P



#909 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 04 czerwca 2019 - 12:53

Pfff, pewnie! Zamówiłem i dostałem! :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#910 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 04 czerwca 2019 - 13:55

okay... czyli mogę się pożegnać z całkiem dużą kasą.
ja co prawda dostałam odpowiedź, ale trochę śmieszy mnie to, że ich helpdesk potrzebuje 5 dni roboczych na odpowiedź, a potem odpowiedź jest tak niegramatyczna i niezrozumiała, że głowa boli


Jeśli płaciłaś kartą kredytową, to skorzystaj z zabezpieczenia w postaci Chargeback'a.
Zgłaszasz całą sprawę w banku, który wystawił Ci kartę, dostarczasz niezbędną dokumentację, a oni dalej procesują reklamację w Twoim imieniu. Używałem tego i wiem, że działa.

#911 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 czerwca 2019 - 14:01

Pfff, pewnie! Zamówiłem i dostałem! :D

 

No to szacuneczek i poka kiedyś ;)

Ale niemiłosiernie mnie to bawi, bo rynek bandowych gadżetów zaczyna zatem przypominać rynek papieskich czy tam smoleńskich relikwii :P



#912 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 04 czerwca 2019 - 14:06

Jeśli płaciłaś kartą kredytową, to skorzystaj z zabezpieczenia w postaci Chargeback'a.
Zgłaszasz całą sprawę w banku, który wystawił Ci kartę, dostarczasz niezbędną dokumentację, a oni dalej procesują reklamację w Twoim imieniu. Używałem tego i wiem, że działa.

zapłaciłam Revolutem i na razie nie wiem jaki jest proces, czekam na odpowiedź



#913 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 04 czerwca 2019 - 15:32

Przepraszam za mały offtop ale - "limitowane ręczniki z Joshua Tree" - to na poważnie istniało? :P

 

1000 sztuk, chyba po 40 dolców było. Wziąłem z myślą, że za 10 lat sprzedam drożej jako super rare weird item. I co? I dupa.

s-l500.jpg


last  


#914 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 04 czerwca 2019 - 16:08

1000 sztuk, chyba po 40 dolców było. Wziąłem z myślą, że za 10 lat sprzedam drożej jako super rare weird item. I co? I dupa.

s-l500.jpg

no dobra fajne, tez bym za taka cene brala. jesli Cie to pocieszy to ja stracilam 134 euro :D bol jest duzy



#915 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 04 czerwca 2019 - 18:22

no dobra fajne, tez bym za taka cene brala. jesli Cie to pocieszy to ja stracilam 134 euro :D bol jest duzy

 

łączę się w bólu, bo wziąłem 3 sztuki ;) 3mam kciuki, żeby Twoja sytuacja się wyjaśniła.


last  


#916 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 04 czerwca 2019 - 21:33

Insider news: jeden z ręczników pewnie do dziś leży w jakimś magazynie w Nadarzynie... Ale to temat na inną opowieść...


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#917 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 czerwca 2019 - 22:54

Ale to wiesz. Ręcznik to ręcznik. Kąpiesz się, prysznicujesz, wycierasz potem dupsko i genitalia. W LIMITOWANE Joshua Tree? Czy go zawiesić na ścianie, czy trzymać za szkłem jak Turyński Całun?

 

Proponuję wątek o najdziwniejszych gadżetach jakie można by sprzedać w związku z U2. Wibrator z gładką główką Edge'a, opcjonalna nakładka czapka. Szczotka do kibla z wizerunkiem Adama i włosiem jak jego siwa ostatnia fryzura. Młotek Larry, wal mocno.



#918 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 05 czerwca 2019 - 10:10

ja to bym chętnie kupiła wibrator z podobizną Adama.



#919 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 05 czerwca 2019 - 16:05

Ale to wiesz. Ręcznik to ręcznik. Kąpiesz się, prysznicujesz, wycierasz potem dupsko i genitalia. W LIMITOWANE Joshua Tree? Czy go zawiesić na ścianie, czy trzymać za szkłem jak Turyński Całun?

Proponuję wątek o najdziwniejszych gadżetach jakie można by sprzedać w związku z U2. Wibrator z gładką główką Edge'a, opcjonalna nakładka czapka. Szczotka do kibla z wizerunkiem Adama i włosiem jak jego siwa ostatnia fryzura. Młotek Larry, wal mocno.

i bidon ze zdjęciem Bono :P

Midnight is where the day begins.


#920 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 15 lipca 2019 - 23:30

Jak myślicie - do końca roku zdążą wysłać iNNOCENCE + eXPERIENCE Live? :ph34r: Rozumiem, że problemem jak w przypadku winyli nie jest długi czas oczekiwania na wytłoczenie, a raczej dobór/obróbka materiału? Może jakieś dodatkowe partie dogrywają? A może chcą poczekać jeszcze do TJT Tour 2019.... :wacko:





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych