Skocz do zawartości


Zdjęcie

SOE - opinie


  • Please log in to reply
798 replies to this topic

#681 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 03 grudnia 2017 - 00:38

Smutne jest to ile hejtu zbiera zespół U2. Zupełnie tego nie rozumiem.

Ja też... >_>



#682 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 grudnia 2017 - 01:34

Moje oceny po 4 odsłuchach:

 

Love Is All We Have Left - 9,5/10
Lights of Home - 7/10
You're the Best Thing About Me - 6/10
Get Out of Your Own Way - 8,5/10
American Soul - 5/10
Summer of Love - 8/10
Red Flag Day - 9/10
The Showman (Little More Better) - 8/10
The Little Things That Give You Away - 9/10
Landlady - 9/10
The Blackout - 6,5/10
Love Is Bigger Than Anything in Its Way - 7/10
13 (There Is a Light) - 8/10

 

Cały album: 8/10



#683 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 03 grudnia 2017 - 09:31

since 1985.... 

 

Love Is All We Have Left - 10/10
Lights of Home - 9/10
You're the Best Thing About Me - 8/10
Get Out of Your Own Way - 9/10
American Soul - 7/10
Summer of Love - 9/10
Red Flag Day - 12/10
The Showman (Little More Better) - 8/10
The Little Things That Give You Away - 12/10
Landlady - 11/10
The Blackout - 10/10
Love Is Bigger Than Anything in Its Way - 7/10
13 (There Is a Light) - 8/10

Book of YourHeart 12/10

 

9,5/10



#684 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 03 grudnia 2017 - 12:21

Po kolejnych kilkunastu przesłuchaniach:
TOP:
Love Is All We Have Left
Love Is Bigger Than Anything in Its Way
W GÓRĘ:
Book of Your Heart
Little Things That Give You Away
W DÓŁ:
The Showman
FLOP:
Red Flag Day

#685 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 03 grudnia 2017 - 13:32

Te wszystkie negatywne komentarze recenzentów, że U2 nie odkrywa niczego nowego albo, że nie gra już tak jak kiedyś, to niezły paradoks. Z jednej strony wylewa się na nich żale, a z drugiej traktuje jak zespół, który musi zmienić oblicze muzyki i wstrząsnąć rynkiem. Bo jak tego nie zrobi, to jest do kitu. Chyba takich rzeczy oczekuje się tylko od najlepszych zespołów ever. Może nawet nie zdają sobie sprawy, że krytykując, jednocześnie potwierdzają wielkość.
Z drugiej strony, czy Joshua, AB i POP zrewolucjonizowały muzykę? To była rewolucja dla nich samych. Moim zdaniem Songs of Ex też takie jest, złożone z inspiracji z dzisiejszych czasów, i trafione w punkt. Jeżeli ktoś ma pretensje do tego, że U2 nie wydali drugiego AB, to powinien patrzeć przez pryzmat całej muzyki jaka jest teraz, a jaka była kiedyś.


IrishGirl z u2.heh.pl


#686 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 03 grudnia 2017 - 13:38

Zdecydowanie po spokojnym odsłuchaniu, Love Is All We Have Left wbija w fotel. Nawet autotune/vocoder (?) pasuje mi bardzo  :wub:


They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#687 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 grudnia 2017 - 13:46

Ta piosenka to jest jakiś kosmos. Aż szkoda, że taka krótka. Same dźwięki tła mogłyby trwać godzinę. 



#688 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Napisano 03 grudnia 2017 - 16:38

Te wszystkie negatywne komentarze recenzentów, że U2 nie odkrywa niczego nowego albo, że nie gra już tak jak kiedyś, to niezły paradoks. Z jednej strony wylewa się na nich żale, a z drugiej traktuje jak zespół, który musi zmienić oblicze muzyki i wstrząsnąć rynkiem. Bo jak tego nie zrobi, to jest do kitu. Chyba takich rzeczy oczekuje się tylko od najlepszych zespołach ever. Może nawet nie zdają sobie sprawy, że krytykując, jednocześnie potwierdzają wielkość.
Z drugiej strony, czy Joshua, AB i POP zrewolucjonizowały muzykę? To była rewolucja dla nich samych. Moim zdaniem Songs of Ex też takie jest, złożone z inspiracji z dzisiejszych czasów, i trafione w punkt. Jeżeli ktoś ma pretensje do tego, że U2 nie wydali drugiego AB, to powinien patrzeć przez pryzmat całej muzyki jaka jest teraz, a jaka była kiedyś.

Wyobraz sobie te wszystkie duże billboardy w dużych miastach, te reklamy w radiu przeplatane informacjami o promocji w Lidlu czy środkami na zaparcia itp. A potem tego słuchasz i okazuje się, że w sumie nie wiadomo, o co tyle szumu... Odejmij od tego znaczek U2 i nawet pies z kulawą nogą by się koło tego nie zakręcił. Nic szczególnego.
W ogóle, najbardziej śmieszne są te wszystkie reakcje na recenzje w których co niektórzy zdają się kompletnie nie przyjmować do wiadomości, że komuś najzwyczajniej w świecie może się nie podobać.

#689 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 03 grudnia 2017 - 16:43

hę? naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. idź sobie na spacer z psem.

IrishGirl z u2.heh.pl


#690 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Napisano 03 grudnia 2017 - 16:54

hę? naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. idź sobie na spacer z psem.

Czyżby to też było o tobie? ;)

#691 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 03 grudnia 2017 - 16:55

[quote name="deiman" post="303258" timestamp="1512315523"]

Wyobraz sobie te wszystkie duże billboardy w dużych miastach, te reklamy w radiu przeplatane informacjami o promocji w Lidlu czy środkami na zaparcia itp. A potem tego słuchasz i okazuje się, że w sumie nie wiadomo, o co tyle szumu... Odejmij od tego znaczek U2 i nawet pies z kulawą nogą by się koło tego nie zakręcił.
W ogóle, najbardziej śmieszne są te wszystkie reakcje na recenzje w których co niektórzy zdają się kompletnie nie przyjmować do wiadomości, że komuś najzwyczajniej w świecie może się nie podobać.[/quot

Przeciez U2 nic nie musi udowadniac....kilka malych osobowosci, a raczej osobliwosci, pewnie musi stad ta fala hate,u I negatywnych recenzji ....a ze Bono dysponuje majatkiem ca 2-5 mld usd wcale nie oznacza iz nie jest wrazliwy na brutalne prawdy o swiecie xxi wieku ...

Soulmate silidaryzuje sie z Toba ( nie mylic z solidarnymi) ..

#692 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Napisano 03 grudnia 2017 - 17:02

Przeciez U2 nic nie musi udowadniac...

Skoro nie musi, to dlaczego tyle o tym trąbią? ;) Raczej ktoś taki jak Michael Stipe z R.E.M. nie musiał niczego udowadniać z ostatnim albumem. Z U2 to co innego, bo sami pompują balonik ile wlezie.

#693 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 03 grudnia 2017 - 17:06

Myślę, że każdy ma prawo aby mu się nowe U2 nie podobało, co więcej, uważam, że każdy może nie lubić U2 w ogóle. Ale przeginką jest wylewanie wiadra pomyj i kubła żółci na zespół tylko dlatego, że jest tak wielki jak zapewne ulubieniec recenzenta nigdy nie będzie. Krytyka i "nie lubię" to jedno, ale totalne obszczywanie ciepłym moczem kultowego zespołu (nawet jak ktoś go nie lubi) to drugie.


It's no secret that the stars are falling from the sky

#694 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 grudnia 2017 - 17:18

Wyobraz sobie te wszystkie duże billboardy w dużych miastach, te reklamy w radiu przeplatane informacjami o promocji w Lidlu czy środkami na zaparcia itp. A potem tego słuchasz i okazuje się, że w sumie nie wiadomo, o co tyle szumu... Odejmij od tego znaczek U2 i nawet pies z kulawą nogą by się koło tego nie zakręcił. Nic szczególnego.
W ogóle, najbardziej śmieszne są te wszystkie reakcje na recenzje w których co niektórzy zdają się kompletnie nie przyjmować do wiadomości, że komuś najzwyczajniej w świecie może się nie podobać.


A jeszcze śmieszniejsze są te reakcje na recenzje w których co poniektórzy zdają się kompletnie nie przyjmować do wiadomości, że komuś najzwyczajniej w świecie może się podobać. Ba, że ktoś - o zgrozo! - może uważać że to jest DOBRY album (sic!!), godny zapoznania się z nim (nie!!), a może nawet jeden z lepszych jakie U2 nagrali (ja cię!!!!). Nie będę wskazywał palcem, ale są tacy, którzy wyraźnie nie mogą się z tym pogodzić i od kilku dni czują przemożną potrzebę dawania temu wyrazu, czy to w recenzjach, czy to np.we wpisach na forach.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#695 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 03 grudnia 2017 - 17:19

[quote name="deiman" post="303262" timestamp="1512316928"]

Skoro nie musi, to dlaczego tyle o tym trąbią? ;) Raczej ktoś taki jak Michael Stipe z R.E.M. nie musiał niczego udowadniać z ostatnim albumem. Z U2 to co innego, bo sami pompują balonik ile wlezie.[/quot

Przepraszam jaki baloon ??

#696 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 03 grudnia 2017 - 17:31

hę? naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. idź sobie na spacer z psem.

 

Czyżby to też było o tobie? ;)

Deiman, czy Ty naprawdę miałeś na myśli to co mi się wydaje? Jakbyś nie zrozumiał: czy właśnie utożsamiłeś jedną z użytkowniczek z psem?

 

Przepraszam, czy ma tutaj ktoś jakieś bany w kieszeni?

Niestety ostatnio jestem zawalony robotą i nie dałem rady jeszcze napisać swojej opinii, nie chcę robić tego lakonicznie, ale forum czytam. I takie gówno rzuca się w oczy, czy moglibyśmy przestać je tolerować?

 

Skoro już rozmawiamy o albumie, w którym najczęściej pojawiającym się słowem jest "LOVE" to może nie ignorujmy takich rzeczy i pokażmy ludziom z "HATE", że tu nie ma dla nich miejsca, zamiast z nimi dyskutować?

 

@ \/

Zresztą, o wilku mowa, już bany chcą dawać za opinie. :D

W tyłku mam Twoją opinię na jakikolwiek temat, wykluczony powinieneś IMO dostać za nazywanie dziewczyn psami. Dziwi mnie reakcja na takie teksty, a raczej jej brak.



#697 deiman

deiman

    Użytkownik

  • Members
  • 246 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:BE/PL

Napisano 03 grudnia 2017 - 17:44

A jeszcze śmieszniejsze są te reakcje na recenzje w których co poniektórzy zdają się kompletnie nie przyjmować do wiadomości, że komuś najzwyczajniej w świecie może się podobać. Ba, że ktoś - o zgrozo! - może uważać że to jest DOBRY album (sic!!), godny zapoznania się z nim (nie!!), a może nawet jeden z lepszych jakie U2 nagrali (ja cię!!!!). Nie będę wskazywał palcem, ale są tacy, którzy wyraźnie nie mogą się z tym pogodzić i od kilku dni czują przemożną potrzebę dawania temu wyrazu, czy to w recenzjach, czy to np.we wpisach na forach.

Kilka dni? Niektórym wystarczy jedyne 67 minut. ;) I nie wiem, jak ty, ale ja generalnie nie przepadam za ekstremą po jednej i drugiej stronie, która nie dopuszcza innych możliwości.

Zresztą, o wilku mowa, już bany chcą dawać za opinie. :D

#698 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 grudnia 2017 - 18:01

Przepadam za tymi którzy potrafią napisać recenzję nowej płyty U2 bez wspominania o tym, jaką to straszną zbrodnią było rozdanie swojej płyty ludziom za darmo BEZ PYTANIA ICH O POZWOLENIE (zgroza!!), jak to U2 już dawno skończyli się na Kill'em All i jakim Bono jest kabotynem, bo niby pomaga Afryce a sam mieszka w willi i optymalizuje podatki.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#699 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 03 grudnia 2017 - 19:23

Uczciwe zapracował to mieszka w willi. Inni chuja robią i zazdroszczą tym co mają. Kolejna narodowa cecha-zazdrość. Musiałby mieszkać na dworcu żeby być zaakceptowanym? Ja mu dobrze życzę i niech ma jak najwięcej. Demain drzwi otwarte - załóż zespół. Jak to będzie świetny debiut to kupię twój LP
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#700 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 grudnia 2017 - 19:33

Omsknął mi się klik jeden i drugi w śmieszne przyciski i z Deimanem chyba na chwilę będzie spokój, if you know what I mean ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych