Skocz do zawartości


Zdjęcie

Get Out On Your Own Way - singiel i opinie.


  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#81 padula

padula

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 02 listopada 2017 - 08:30

Pamiętam jak niejaki Bono twierdził że to płyta przy której trzeba będzie zdjąć buty taka jest uduchowiona -Kolejne kłamstwo.
Każdy nowy utwór pogrąża ich bardziej właściwie to już dno brak argumentów.Stare dziadki ścigające się z nastolatkami na single.Smutny koniec kiedyś wielkiego zespołu.Żenada i wstyd.

#82 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 listopada 2017 - 08:34

Buty trzeba było zdejmować przy koncepcji Songs of Ascent. Teraz kocnepcje już od dawna są zmienione :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#83 padula

padula

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 02 listopada 2017 - 08:47

Zmiany koncepcji,akcje marketingowe,apple,
singielki,wywiady,cyrkowe show- brakuje jedynie małej drobnej rzeczy -Nie ma MUZYKI.Wstydzę się za nich.

#84 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2017 - 08:51

Najlepszą koncepcją dla U2 byłoby wydać album w normalny sposóby tylko z dużą pompą marketingową i dobrze wybrać single

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#85 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 02 listopada 2017 - 09:53

nic nie rozumiecie....nic a nic...to będzie wielka płyta.....



#86 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 listopada 2017 - 10:32

Trololo pierdololo i Foo Fighters to dopiero jest tru rock, ale faktem jest, że różni niejacy inni wyrażali opinie w rodzaju że SOE jest mocniejsze, ostrzejsze, surowsze etc.etc. niż SOI, no generalnie dużo bardziej.. ee, tru. Flanagan stwierdzał np.że JEBTAM to oczywisty kandydat na pierwszego singla bo jest najlżejszy - co wytłumaczyć można tylko i wyłącznie tak, że albo kłamał, albo mu GEJÓW nie puścili, albo słyszał jakąś wcześniejszą wersję SOE, jeszcze zanim Edge stwierdził że to się moze nadaje do szwajcarskiej wytwórni We Release Whatever The Fuck We Want (jest taka), ale list to my tym nie zwojujemy. Znamy już 5 - prawie połowę - numerów z SOE i na razie nic takiego z nich nie wynika (no chyba że dla kogoś Blackout jest "surowe"), i wiemy, że również z pozostałych przynajmniej kilka (np.Summer Of Love) nie było tak określanych przez tych, którzy je słyszeli. Ci, którzy mają z tym problem, muszą się chyba przygotować na to że to będzie POPOWY album - może nawet bardziej niż ATYCLB.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#87 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 02 listopada 2017 - 10:45

Widać że niektórzy nie potrafią się z tym pogodzić i trochę mam bekę z tego xd, ja nie miałem żadnych oczekiwań co do brzmienia tego albumu i jak na razie jestem zadowolony z tego co usłyszałem, trochę mi się gryzie to AS z Volcano a to dlatego że ostatnio często słuchałem SOL, na razie niczego nie skreślam i nie będę tutaj płakał że gunwo i o jeju to inaczej se to wyobrażałem, no straszne rzeczy heh

#88 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 02 listopada 2017 - 11:25

Połączenie Coldplay i ATYCLB z cukierkowatym wokalem "Bonio". Paradoksalnie całkiem chwytliwy i idealnie się nadaje do radia, które lubi puszczać taką popową papkę.



#89 padula

padula

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 02 listopada 2017 - 11:47

nic nie rozumiecie....nic a nic...to będzie wielka płyta.....

hehehe chyba niestety wielka kupa... :P



#90 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 02 listopada 2017 - 11:54

Tutaj już nie chodzi o to że to nie jest rockowe.

Ja mam w swojej kolekcji płytowej Katy Perry, Madonnę, Jacksona...

Gdyby nagrali dobry pop, byłoby super.

Ale to jest tak nijakie i proste, że nie da się tego słuchać.

Panowie mają niedługo 60 lat, i nie mają doświadczenia jak nagrać coś przyzwoitego?

Takie na siłę wmawianie sobie że jest dobrze, wymyślanie jakiś koncepcji jest bezsensu.

To jest klasyczny przykład niemocy twórczej.

Wręcz trzeba się bardzo postarać żeby nagrać aż coś tak dennego, mając niekończące się możliwości.

Ale oczywiście podkreślam, żeby zaraz znowu mnie ktoś od chujów nie wyzwał:

To jest moje zdanie, fana U2 dla którego ten zespół był prawie religią.

Na szczęście nie jestem fanatykiem religijnym.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#91 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2017 - 11:57

padula na miesięcznice goń



#92 padula

padula

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 02 listopada 2017 - 12:28

padula na miesięcznice goń

dobre :D pokraczna prowokacja - ale mi się podoba pozdrawiam Cię campeonie .Gonie więc gonię I GONIĘ ALE

nie zdążę już chyba- prezes odwołał.

Ale jak się zastanowię to chyba na miesięcznicy miałbym więcej przemyśleńi obserwacji socjologiczno-estetycznych niż na koncercie u2 z ostatnich tras.hehehe 



#93 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2017 - 13:12

Hmm, tak słucham słucham GOOYOWa i cóż - wydaje mi się, że to pierwsza od lat realna szansa U2 na przebój. Idealnie by się wpasował w dzisiejszy repertuar komercyjnych stacji radiowych. Nawet z tym raperem w końcówce. Refren jest bardzo chwytliwy, do tego powtarzany tyle razy, że za setnym odsłuchem wpadnie do głowy nawet największej marudzie i U2-owemu hejterowi. Jest szansa na hit.  



#94 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2017 - 13:14

GOOYOW ma też szanse, że trafi do wiekszej grupy odbiorców no bo Lamar i U2 w jednym utworze xD ;)

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#95 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 02 listopada 2017 - 13:16

Połączenie Coldplay i ATYCLB z cukierkowatym wokalem "Bonio". Paradoksalnie całkiem chwytliwy i idealnie się nadaje do radia, które lubi puszczać taką popową papkę.

 

Chico, TY ŻYJESZ! :o


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#96 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 02 listopada 2017 - 14:38

Już wiem z czym mi się to kojarzyło. Crumbs From Your Table!
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#97 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 471 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2017 - 15:22

Przesłuchałem parę razy po wyjściu ze szkoły i fajnie jakby z tego był jakiś przebój, na pewno jest lepsze i ma większy potencjał od Best Thing  :)  ;)


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#98 Miracle Man

Miracle Man

    Użytkownik

  • Members
  • 130 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopada 2017 - 15:36

Właśnie premierowo zagrali singla w radiu Zet, oczywiście z wyciętą nawijką Lamara. Prowadzący wspomniał nawet o dacie premiery nowego albumu, choć miał kłopot z wypowiedzeniem tytułu :)



#99 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 listopada 2017 - 15:42

W sumie spoko jakby dali chociaż Liryc Video. Przez jakiś czas miałem wrażenie że marketing socjalny stoi na tak niskim poziomie za sprawą wieku pana Mcguinnesa , ale widzę że pojawianie się pana Oseary'ego też niewiele zmieniło :P

Dziady są absolutnie niereformowalne :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#100 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 02 listopada 2017 - 17:52

Wczoraj po pierwszym przesłuchaniu niezbyt mi podeszło, ale przyznam że dzisiaj po paru kolejnych jest coraz lepiej i zaczyna mi się wkręcać, a to jednak dobry znak. Chociaż póki co, za najfajniejszy kawałek z dotychczas znanych z SOE uważam The Best Thing, uwielbiam go absolutnie.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych