Skocz do zawartości


Zdjęcie

Get Out On Your Own Way - singiel i opinie.


  • Please log in to reply
354 replies to this topic

#121 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopada 2017 - 10:38

Swoją drogą przeglądam nagłówki zagranicznych portali i niemal wszystkie wymieniają Lamara jako współautora :D Z punktu widzenia marketingowego to dodatkowa promocja, ale biorąc pod uwagę, że niemal wszędzie piosenka chodzi z wyciętą wstawką rapera (która w sumie jest już bardziej częścią AS) to... zabawne :P 



#122 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopada 2017 - 11:47

Ma ktoś ten utwór we FLACu? 

 

(zabawne, że kupiłem za 3 zeta JEBTAM na iTunesie, a i tak słucham FLACa z forum. Nie chcę robić tego samego błędu i poczekam na CD :P )


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#123 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 03 listopada 2017 - 13:00

Mi ta piosenka wcale nie przypomina BD. I coraz bardziej mi się podoba.  :rolleyes:


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#124 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 03 listopada 2017 - 17:33

Ma ktoś ten utwór we FLACu? 

 

(zabawne, że kupiłem za 3 zeta JEBTAM na iTunesie, a i tak słucham FLACa z forum. Nie chcę robić tego samego błędu i poczekam na CD :P )

 

Nigdzie póki co nie znalazłem. Chyba muszą wydać oficjalnie jako singiel to pojawi się w niektórych sklepach z bezstratnymi formatami. ;)

 

Tez czekam na CD z albumem, bo singli to chyba się na CD nie doczekamy.

 

 

 

Z tym Lamarem, to mógł być chwyt marketingowy, tyle, że ludzie niekoniecznie lubią takie numery. No chyba, że rzeczywiście jest współproducentem, albo jeszcze współautorem... :ph34r:



#125 sunsfan

sunsfan

    Użytkownik

  • Members
  • 112 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Jastrzębie-Zdrój

Napisano 03 listopada 2017 - 22:00

Podoba mi się :) dużo radości w tej piosence :)

#126 howie_b_flood

howie_b_flood

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 03 listopada 2017 - 22:45

Nowe kawałki są dobre, tylko że ta produkcja dźwięku jest fatalna (jakaś amatorszczyzna), jakby sam Bono sterował mikserami. Piosenki są jakieś spłycone, dopiero jak użyję KMPlayer i funkcje "normalizacja" i "prawdziwy bas" to lepiej brzmi. 

Tutaj dla przykładu niesamowita obróbka -> https://www.youtube....h?v=cI8SRcctQZY



#127 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 listopada 2017 - 00:01

No i sprawa zamarła w miejscu. Singiel niby jest a niby go nie ma. Na yt pokasowano wszystko co z nim związane. Zero informacji o planach, aby go wykonać live. Wciąż bez śladu po teledysku. Za to panowie sobie dzisiaj wystąpili na disco techno festival celem sparodiowania samych siebie. Ech, oni to potrafią wszystko spieprzyć. 



#128 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 05 listopada 2017 - 00:35

No i sprawa zamarła w miejscu. Singiel niby jest a niby go nie ma. Na yt pokasowano wszystko co z nim związane. Zero informacji o planach, aby go wykonać live. Wciąż bez śladu po teledysku. Za to panowie sobie dzisiaj wystąpili na disco techno festival celem sparodiowania samych siebie. Ech, oni to potrafią wszystko spieprzyć. 

:lol: Popłakałam się ze śmiechu...

Tak a propos to ciekawe, że nie ma lyric video w przeciwieństwie do "You`re the best thing about me"...



#129 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 listopada 2017 - 00:56

:lol: Popłakałam się ze śmiechu...
Tak a propos to ciekawe, że nie ma lyric video w przeciwieństwie do "You`re the best thing about me"...

Bo od razu rzucą teledyskiem. Spodziewam się w przyszłym tygodniu.

#130 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 listopada 2017 - 14:47

A co tu taka cisza?

Nie ma jakiegoś leak'u już? :)

A gdzie teledysk do GOOYOW?



#131 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 08 listopada 2017 - 17:29

A gdzie teledysk do GOOYOW?

 

Pewnie z okazji teledysku i konieczności wycięcia Lamara pojawiła się okazja, aby ponownie zmiksować utwór, no i Edge dorwał się na całego, a póki nie skończy, to nie ma czego dać w podkład... :rolleyes:



#132 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 listopada 2017 - 17:37

Przecież tłoczą już płyty:D

#133 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 listopada 2017 - 17:59

https://www.instagra.../p/BbPM94bBprw/

#134 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 listopada 2017 - 18:27

Ale ten riff fajnie brzmi na żywo. Na koncertach będzie szał :)



#135 Dr Grape

Dr Grape

    Użytkownik

  • Members
  • 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 listopada 2017 - 10:49

https://youtu.be/YZxhzZC48yI

#136 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 listopada 2017 - 12:11

Wczoraj podczas koncertu kręcono teledysk do Get Out. Dlatego dwa razy zagrano ten utwór. Czyli powtarza się sytuacja z Best Thing: z jakiś powodów meksykański klip nie spodobał się zespołowi i musieli kręcić ponownie (tak samo jak amsterdamski w przypadku tego pierwszego utworu). 



#137 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 12 listopada 2017 - 13:13

Wczoraj podczas koncertu kręcono teledysk do Get Out. Dlatego dwa razy zagrano ten utwór. Czyli powtarza się sytuacja z Best Thing: z jakiś powodów meksykański klip nie spodobał się zespołowi i musieli kręcić ponownie (tak samo jak amsterdamski w przypadku tego pierwszego utworu). 

 

No to jakiś idiotyzm. Mogli wydać już ten pierwszy i ewentualnie dorzucić drugi, a tak znowu marnują czas! Już niech nie robią sobie jaj, w teledyskach nigdy nie byli mocni, to po co tak cisną? Wzięli Antona - mało?



#138 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 12 listopada 2017 - 13:56

Już niech nie robią sobie jaj, w teledyskach nigdy nie byli mocni, to po co tak cisną? Wzięli Antona - mało?

 

Tu się raczę nie zgodzić. Moim zdaniem wszystkie teledyski do POPa i ATYCLB były bardzo dobre.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#139 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 12 listopada 2017 - 14:28

Tu się raczę nie zgodzić. Moim zdaniem wszystkie teledyski do POPa i ATYCLB były bardzo dobre.

 

Nie ten temat, ale pociągnę. :P Nie wszystkie, a niektóre - ale co do epok to akurat się zgodzę - z ATYCLB pochodzą pewnie jedne z moich najbardziej ulubionych, czyli Elevation i BD (do Walk On już słabe, Stuck pół na pół). Ale te wyjątki nie robią większej różnicy.  :D Co nie znaczy, że nie chciałbym od nich świetnych teledysków, po prostu nie liczę na to. :rolleyes:



#140 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 12 listopada 2017 - 14:47

No to jakiś idiotyzm. Mogli wydać już ten pierwszy i ewentualnie dorzucić drugi, a tak znowu marnują czas! Już niech nie robią sobie jaj, w teledyskach nigdy nie byli mocni, to po co tak cisną? Wzięli Antona - mało?

No nie wiem. Dla mnie większość teledysków z lat 90 to mistrzostwo świata. Even better than the real thing jak na tamte czasy był bardzo ciekawy, the fly też jest ikoniczny. Kolejne warte uwagi didełoklipy to please i one antona corbijna. Osobiście bardzo lubię klimatyczny teledysk z bizonami do one. Spokojny i nie zakłócający przekazu piosenki. Dalej mamy stay wima wendersa, czy staring at the sun syna ridleya scotta. Ogólnie lata 90 dla U2 to była złota era  :)


It's no secret that the stars are falling from the sky




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych