Jump to content


Photo

Koncerty


3322 replies to this topic

#21 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 02 stycznia 2007 - 22:59

Trudno o jednej piosence zaśpiewanej na dachu od razu jako o koncercie ;)

grali wtedy okolo 40 minut, to byl ostatni song. swoja drogą chyba policja tez chciala przeszkodzić :wink:
http://www.youtube.c...h?v=SnKbPSRyDo8


Oj nie wydaje mi się. Mam film z tego "wystąpienia" i tam jest, że chcieli zacząć, i przyjechała policja. Jest dosyć sicho ta rozmowa z police nagrana, ale stanęło na tym, że jeśli nie wyjdą na ulicę (ludzie) to mogą zagrać jedną piosenkę. No to potem szepty Bono do Edge'a i grali WTSHNN ponad 10 min, ale już przy refrenie tłum wlał się na ulicę i po tej piosence był koniec.

#22 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Posted 02 stycznia 2007 - 23:06

Trudno o jednej piosence zaśpiewanej na dachu od razu jako o koncercie ;)

grali wtedy okolo 40 minut, to byl ostatni song. swoja drogą chyba policja tez chciala przeszkodzić :wink:
http://www.youtube.c...h?v=SnKbPSRyDo8


Oj nie wydaje mi się. Mam film z tego "wystąpienia" i tam jest, że chcieli zacząć, i przyjechała policja. Jest dosyć sicho ta rozmowa z police nagrana, ale stanęło na tym, że jeśli nie wyjdą na ulicę (ludzie) to mogą zagrać jedną piosenkę. No to potem szepty Bono do Edge'a i grali WTSHNN ponad 10 min, ale już przy refrenie tłum wlał się na ulicę i po tej piosence był koniec.


tzn pisalem o koncercie beatelsów na ktorych rowniez widać groźne miny panów w czarnych kaskach. co do u2, to wiadomo ze cala ta historia z wyłączeniem prądu przez policję itd była wymyslona i zaaranżowana na podszeby teledysku do wtshnn. niestety robi sie oftopik wiec dyskusję nt dachowych koncertów jakis szanowny OP mogłby przesunąc na odpowiednie tory oftopikowe? :lol:

#23 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 03 stycznia 2007 - 17:56

No dobra już dobra, wcale nie chodziło mi o to że U2 pierwsi wymyślili z tym dachem :) - po prostu to było o wiele bardziej oryginalne niż takowy koncert TH. I tyle xP

#24 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Posted 03 stycznia 2007 - 19:30

to jeszcze dorzucę Marillion  21.05. Poznań, 22.05. Warszawa, 23.05. Kraków

Oj, czuję, że się chyba wybiorę :)

Jak mogliście zapomnieć o tokio hotel?  :mrgreen:


No jak mogłam? Przecież jadę ;P
Dołączona grafika

#25 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 03 stycznia 2007 - 19:40

Jak bilety będą do 50zł to pójdę na ten Torwar z jakimś transparentem "FCUK TOKIO HOTEL" Czy coś w tym guście...

#26 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Posted 03 stycznia 2007 - 19:50

Jak pojedziesz to zrób zdj. :P Dasz mi na pamiątkę ;P
Dołączona grafika

#27 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 03 stycznia 2007 - 19:56

Kupisz sobie moje fotki w Wyborczej i może w Zetce coś powiem i Cie pozdrowię... ;)

#28 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 03 stycznia 2007 - 20:11

Jak bilety będą do 50zł to pójdę na ten Torwar z jakimś transparentem "FCUK TOKIO HOTEL" Czy coś w tym guście...


Nie no, stary moc braw dla Ciebie za ten wyszukany pomysł.

#29 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Posted 04 stycznia 2007 - 15:48

Jak bilety będą do 50zł to pójdę na ten Torwar z jakimś transparentem "FCUK TOKIO HOTEL" Czy coś w tym guście...

Lepiej bym nie wymyśliła xP Genialne

#30 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 04 stycznia 2007 - 16:13

Ależ ja nie żartuję :) Niech ktoś jeszcze z Wawy się zobowiąże, to poznamy się po transparentach...

#31 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 04 stycznia 2007 - 16:24

Tylko proszę nie bierzcie nic co mogło być stanowić podstawę do ustalenia, że jesteści fanami U2. :) Dla mnie to straszna dziecinada. Czy naprawdę przeszkadza Wam, że ktoś słucha zespołu, którego nie lubicie i którego muzyki nie akceptujecie. Założę się, że znajdzie się spora grupa osób w Polsce, która ma o U2 takie zdanie, jak Wy o Tokio Hotel.

#32 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Posted 04 stycznia 2007 - 16:31

Tylko proszę nie bierzcie nic co mogło być stanowić podstawę do ustalenia, że jesteści fanami U2.  :) Dla mnie to straszna dziecinada. Czy naprawdę przeszkadza Wam, że ktoś słucha zespołu, którego nie lubicie i którego muzyki nie akceptujecie. Założę się, że znajdzie się spora grupa osób w Polsce, która ma o U2 takie zdanie, jak Wy o Tokio Hotel.


Myślę Mario że lepiej spuścić zasłonę milczenia nad takimi żałosnymi inicjatywami.
Swoją drogą może by tak wprowadzić jakieś ograniczenia coby uczęszczający do zerówki tu nie pisali (bo chyba nikt w wieku ponadprzedszkolnym takich bzdur nie wymyśla) :lol:

#33 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 04 stycznia 2007 - 16:56

Nie przeszkadza mi, że ktoś słucha takiej czy innej muzyki. Broń Boże, ale denerwuje mnie przesyłanie kilku łańcuszków dziennie dot TH.

"Wyślij to 10 osobom to przyjadą po Polski! AAAA!"

Poza tym to fani TH nie akceptują innej muzyki, co mnie trochę przeraża. Miałem okazję być na forum TH, a raczej to jest anty-forum innych zespołów. Samej rzeczowej dyskusji na poziomie tam nie ma. Tylko posty typu: "aaaa, kocham Toma, czy Billego. Oj, a który to który?"

To jest trochę smutne. No, ale nie róbmy tego co oni i zejdźmy już z TH ;)

#34 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 04 stycznia 2007 - 17:12

Poza tym to fani TH nie akceptują innej muzyki, co mnie trochę przeraża.


Również byłem na forum TH, i nigdy nie zauważyłem takich tendencji. W ogóle nie zauważyłem, żeby fani ( właściwie fanki ) TH rozmawiały o innych zespołach. Nigdy też nie dostałem żadnego łańcuszka. Do TH nic nie mam, a Schrei to świetna piosenka, jak dla mnie.. Czepiać się image'u też nie ma raczej sensu, skoro swego czasu taki np. David Bowie wyglądał od nich znacznie gorzej. Poziom muzyki ? Dla mnie np. dwa ostatnie arcydzieła wielce wszędzie szanowanych RHCP wcale nie są jakoś szczególnie lepsze od płyty Billa i s-ki. Z castingu chłopaki nie są ( są dowody ), grać umieją, coś tam komponować też. Ja ich nie słucham, bo jestem już trochę za stary, ale nie wiem, za co miałbym ich potępiać.

#35 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 04 stycznia 2007 - 17:18

Nie przeszkadza mi, że ktoś słucha takiej czy innej muzyki. Broń Boże, ale denerwuje mnie przesyłanie kilku łańcuszków dziennie dot TH.  

"Wyślij to 10 osobom to przyjadą po Polski! AAAA!"

Poza tym to fani TH nie akceptują innej muzyki, co mnie trochę przeraża. Miałem okazję być na forum TH, a raczej to jest anty-forum innych zespołów. Samej rzeczowej dyskusji na poziomie tam nie ma. Tylko posty typu: "aaaa, kocham Toma, czy Billego. Oj, a który to który?"

To jest trochę smutne. No, ale nie róbmy tego co oni i zejdźmy już z TH ;)


Z tego co napisałeś wkurzają Cię fani Tokio Hotel. To dlaczego chcesz się wybrać z taransparentem zawierającym obraźliwe hasła skierowana pod adresem zespołu? Piszesz, że przeraża Cię brak akceptacji innej muzyki - ale to co piszesz zbytnio tolerancyjne nie jest :)

Z castingu chłopaki nie są ( są dowody ), grać umieją, coś tam komponować też.


I właśnie oto chodzi. Co by nie mówić o poziomie muzyki TH - oni tworzą muzykę, grają na żywo. Gdyby wszyskie nastolatki w Polsce porzuciły plastikowo-popowo-plajbekowych wykonawców na rzecz TH bybym bardzo szczęśliwy :D

#36 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Posted 04 stycznia 2007 - 17:23

ogólnie się przyjęło że Tokio Hotel to albo gniot albo uwielbiany zespół przede wszystkim przez nastolatki. Każdy ma swoich idoli, a że one uwielbiają Billa i reszte a nie np U2 czy Depeche Mode wynika z podążenia za modą(czyli wszystkie tego słuchają, wszędzie to leci - czemu mam być gorsza i ich nie lubić). Większość nastolatek po prostu nie zna takiej muzyki której my słuchamy ale może keidyś gdy przejdzie im mania na TH, odkryją też inne zespoły rockowe - ale na wyższym poziomie. A czemu jest pełno antyfanów TH? Może razi ich ten cały image Billa, czy wrzeszczące fanki...a może po prostu to że TH jest wszędzie i to się robi nudne.
Ja jestem ciekawa tylko, jak długo TH będzie wielbione - czy ich czas minie szybko a może za naście lat będą poważanym zespołem? Oj nigdy nic nie wiadomo :P

#37 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 04 stycznia 2007 - 17:28

Piszesz, że przeraża Cię brak akceptacji innej muzyki - ale to co piszesz zbytnio tolerancyjne nie jest Smile


Wypowiadałem się w tej sprawie w temacie dot kary śmierci. Działa ta sama zasada. Oko za oko, ząb za ząb... :)

A myślę, że taki transparent bardziej by trafił do fanów, niż do samego zespołu, ale mimo wszystko przemyślę jego treść ;)

#38 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 04 stycznia 2007 - 17:46

Wypowiadałem się w tej sprawie w temacie dot kary śmierci. Działa ta sama zasada. Oko za oko, ząb za ząb... :)


W takim razie gratuluję. To bardzo dojrzałe.

A myślę, że taki transparent bardziej by trafił do fanów, niż do samego zespołu, ale mimo wszystko przemyślę jego treść ;)


"Trafił do fanów"? Wybacz, ale co niby miałoby do nich trafić? Chyba tylko to, że jesteś nieszanującym ich ukochanego zespołu (a zarazem ich) osobnikiem, stosującym prymitywne i wulgarne metody.

I proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Moja młodsza siostra jest fanką TH i nie tylko dlatego że podobają jej się członkowie zespołu, ale po prostu dlatego że naprawdę lubi ich muzykę.

#39 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Posted 04 stycznia 2007 - 18:12

Mario, ponawiam apel.
Żeby utrzymać forum na jakimś poziomie nie można wdawać sie w takie dyskusje.Trzeba po prostu pewne posty ignorować, a nie dowartościowywać polemiką.
pzdr

#40 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 04 stycznia 2007 - 18:19

Masz rację! Nic już nie piszę w tej kwestii :wink:



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users