Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SPOILER] TJT2017 Rehearsals


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#81 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 07 maja 2017 - 21:25

a ja bym dodał więcej new songów 



#82 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 07 maja 2017 - 22:33


Ech, fajnie by było przysiąść na dwie godzinki i policzyć takie średnie i inne bzdety dla każego touru albo legu i może jakieś wnioski by się nasunęły.

 

Mnie się nasuwa taki, że w tych setach brakuje przede wszystkim fragmentu "teraz-naqrwiamy-panka" - tj. z I Will Follow, Out Of Control, VERTIGO i tym podobnymi. Coś mi się nie chce wierzyć, że tego nie będzie - może po prostu uznali, że te numery nie wymagają jakiegoś szczególnego rehearsingu :P


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#83 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 maja 2017 - 22:39

Najnowsze zdjęcie Bono (z dzisiaj):

C_QFRIrXoAAXnQ9.jpg

Daje wyobrażenie o tym jaki będzie imicz na trasę - nieco dłuższe włosy, może zarost, no i na szczęście już darował sobie blond. 

 

Tylko te okulary... please Bono.... zmień, nie pasują - nie idź tą drogą, Lennon jest fajny, ale w God Part II. 



#84 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 07 maja 2017 - 22:51

Mnie się nasuwa taki, że w tych setach brakuje przede wszystkim fragmentu "teraz-naqrwiamy-panka" - tj. z I Will Follow, Out Of Control, VERTIGO i tym podobnymi. Coś mi się nie chce wierzyć, że tego nie będzie - może po prostu uznali, że te numery nie wymagają jakiegoś szczególnego rehearsingu :P

 

Racja! Halo, gdzie jest Vertigo? Gdzie jest Elevation? COBL? :D


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#85 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 08 maja 2017 - 21:00

Wam i sobie życzę jednej rzeczy co do Streetsów: żeby solo nie było w short version jak na Zoo TV, żeby nie było dziwacznego, szamańskiego wycia jak na Vertigo Tour, żeby nie było beznadziejnych snippetów, kiepskiego zmieniania tekstu jak na 360 i I+E. Ma być surowizna jak na JT Tour '87.

 

Ja tam do wersji z ZooTV nic nie mam, wersję z ET uwielbiam, VT ujdzie (flagi też! - choć wersje z Am. Południowej lepsze! ;) i brakowało walnięcia świateł na początku), wersja z I+e się przejadła z tym snnipetem/wersem Californi na końcu i obawiam się, że ciągle będzie "There is no end to love....." :unsure: Więc może masz rację, że, jak przystało na TJTour powinno być czysto bez wydziwień z dłuuugim wejściem i oczywiście walnięciem świateł na początku.

 

Idąc tym tropem WOWY powinno być zagrane z solówką i z Shine like a stars, ale to chyba mało prawdopodobne, a na pewno oba warunki na raz. :rolleyes:

 

 

Cici mówi: Zagraj w końcu ten set! Tępy Chuju!

 

Ładne cici. Co to za rasa? :rolleyes: Moje tak nie mówią, ale może już liczą tylko na cud, że do Europy jeszcze coś pokombinują.

 

 Wywaliłabym BD. UV ONE dodałabym UNF, BAD,40 .

+ + +

Tylko oni tego nie rozumieć. :ph34r: Swoją drogą aż się prosi o Bad, krótszy set, to mogli by nadrobić dłuższymi utworami.



#86 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 08 maja 2017 - 23:31

No dobrze ale gdzie Bad? Na rozgrzewkę czy na bis? Bo dla mnie Bad może być tylko kulminacją koncertu, emocji a tu główną rolę gra Drzewko.

See through in the sunlight


#87 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 maja 2017 - 23:50

To by zagrali a nie. SLD Soundsystem nagrało nową piosenkę za nich. Wiem że brzmi jak U2 17 lat temu ale no właśnie.

https://www.youtube.com/watch?v=zWKIWNJnlzI



#88 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 09 maja 2017 - 00:56

To by zagrali a nie. SLD Soundsystem nagrało nową piosenkę za nich. Wiem że brzmi jak U2 17 lat temu ale no właśnie.

https://www.youtube.com/watch?v=zWKIWNJnlzI

Mam niejasne przeczucie, że większe są szanse prędzej pojawi się cover Elvisa albo ABBA, panowie są starzy i podążają za współczesną muzyką chyba dość wybiórczo ;)


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#89 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 maja 2017 - 01:26

No to cóż, nie ma innej opcji, zabiorę Depe z forum jak pozwolicie mi zabrać mu mnie i wtedy im to puścimy, trololo :P

 

A ttak na poważnie, naprawdę bawi mnie mocno ze LCD nagrywa coś jak dema do ATYCLB U2 grało 17 lat temu i nagle to wszyscy lykają. Ja mówiłem że Pop i ATYCLB to są wizjonerskie dla muzyki albumy nikt nie ogarniał, he he he ;)



#90 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 maja 2017 - 10:38

Dzisiaj zaczęli próby Sundayem. Oby to tylko była mocna wersja a nie te popłuczyny jak na 360.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#91 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 09 maja 2017 - 12:35

Nie rozumiem, skąd ten hejt na tę trasę? :rolleyes: Że nie nagrali nic nowego? Że nie próbują? Myślę że próbują aż za dużo (biorąc pod uwagę ile czekamy), ale im po prostu nie idzie - ja nie chce drugiego NLONH, płyty która w większości nawet na żywo się nie broniła... Ostatnia trasa była świetna, ale czy Ty acr naprawdę chcesz kolejne piosenki na których wychodzisz na szluga?  :lol: Bo czy ktoś wierzy jeszcze w to, że nagrają coś pokroju ATYCLB? Ja już nie, dlatego chce iść na koncert i posłuchać czegoś dobrego, a na tej trasie nie widzę praktycznie żadnych minusów w secie - no może oprócz tego że jest krótki i nie ma Walk to The Water. :D Jaram się jak nigdy! I wydaje mi się, że ostatnie dwie trasy były bardziej zbliżone do The Best Of U2 niż obecna.


<p>To ja Mac, byłem.

#92 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 09 maja 2017 - 12:54

Ja też uważam, że ta setlista w zasadzie nie ma przykrych niespodzianek, a ma kilka miłych zaskoczeń (o ile dojdą do skutku) - ASoH, Ultraviolet, El Pueblo Vencera. Jedyne, naprawdę nie tak znaczące, uchybienia jakie bym wskazał to długość setu (ale przy pełnym NYD, Shine Like Stars, wydłużonym Mothers czy Exit nikt nie będzie na to narzekał!) i brak Rattle and Hum. Ale nawet jakby Zgrzyt i Warkot się pojawił, to chyba nikt nie spodziewa się czegoś więcej niż Desire, AoH, AIWIY i When Love Comes to Town, prawda?


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#93 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 09 maja 2017 - 14:15

ale czy Ty acr naprawdę chcesz kolejne piosenki na których wychodzisz na szluga?  :lol:

Spokojnie, pewne rzeczy nie zdarzają się dwa razy ;)

 

no może oprócz tego że jest krótki i nie ma Walk to The Water. :D

i Miami! Nie warto jechać, nie warto..

 

A ttak na poważnie, naprawdę bawi mnie mocno ze LCD nagrywa coś jak dema do ATYCLB U2 grało 17 lat temu i nagle to wszyscy lykają.

A jakby takie coś wyszło teraz od U2, to że odgrzewany kotlet :P


IrishGirl z u2.heh.pl


#94 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 09 maja 2017 - 16:37

No to cóż, nie ma innej opcji, zabiorę Depe z forum jak pozwolicie mi zabrać mu mnie i wtedy im to puścimy, trololo :P

 

A ttak na poważnie, naprawdę bawi mnie mocno ze LCD nagrywa coś jak dema do ATYCLB U2 grało 17 lat temu i nagle to wszyscy lykają. Ja mówiłem że Pop i ATYCLB to są wizjonerskie dla muzyki albumy nikt nie ogarniał, he he he ;)

no z tym wizjonerstwem ATYCLB bym nie przesadzał :P ale rzeczywiście masz racje z podobieństwem do U2, chociaż ja bym powiedział, że to bardziej Achtungowy klimat, niemniej sama gitarka to niezła zrzynka/wzorowanie z Eno (np. kawałki Another Green World, St. Elmo's Fire) 20 lat przed Achtungiem, którego tenże rzecz jasna produkował, ale też i czuć berlińskiego Bowiego (znów Eno :D)



#95 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 maja 2017 - 23:27

No dobrze ale gdzie Bad? Na rozgrzewkę czy na bis? Bo dla mnie Bad może być tylko kulminacją koncertu, emocji a tu główną rolę gra Drzewko.

 

W Bisach. Jak mogą zagrać UV, to o ile bardziej Bad. ;) Osobiście nie jestem przekonany do tej konwencji przed TJT - TJT - po TJT. Ani też sztywno grania utworó po kolei. To wszystko mocno sztuczne, ale ok, zobaczymy, może jakieś fajne przejścia im wyjdą.

 

Jakby chcieli na prawdę nawiązać do prawdziwej trasy TJT to i na Bad byłoby miejsce, ograniczyliby się do max. R&H i może zagraliby właśnie tam, gdzie kiedyś nie mogli (np. u nas :P). A t wyglądałoby już trochę inaczej w oczach fanów. ;)



#96 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 maja 2017 - 07:56

ZAGRALI ELEVATION. DŁUGO CZEKALIŚMY ALE OPŁACIŁO SIĘ.

(teraz jeszcze tylko Vertigo i przygotowania do trasy można uznać za zakonczone)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#97 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 maja 2017 - 08:02

Cudowne , Ultraviolet nie pasował do konceptu trasy ? Wjebmy Elevation , to pasuje do każdego konceptu <3 Potem El Pueblo Vertigo i jesteśmy w domu :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#98 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 10 maja 2017 - 11:42

ZAGRALI ELEVATION. DŁUGO CZEKALIŚMY ALE OPŁACIŁO SIĘ.

(teraz jeszcze tylko Vertigo i przygotowania do trasy można uznać za zakonczone)

 

a było tak blisko ;____; Podziwiam pokrętną logikę grania taki kiczy z jednej strony, a z drugiej robienia trasy w sumie pod fanów, no bo co takiego zwykłego człowieka przecież obchodzi TTYW, SOAH czy RHMT.

Czy to jest to słynne #u2logic?


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#99 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 10 maja 2017 - 12:30

ZAGRALI ELEVATION.

:wub: 


IrishGirl z u2.heh.pl


#100 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 maja 2017 - 12:53

Elevation i Exit w jednym secie. To będzie ciekawe :D 

Chyba że właśnie dźwięki gitarki w Elevation mają być odgłosem ścinania Drzewka. Jeśli tak to sobie wymyślili, to chapeau bas. Faktycznie, pierwsze takty E po wybrzmieniu ostatnich dźwięków Mothers, będą robiły charakterystyczne wrażenie :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych