Skocz do zawartości


Zdjęcie

2017-07-12, Berlin, Niemcy, Olympic Stadium


  • Please log in to reply
451 replies to this topic

#401 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 18 lipca 2017 - 12:43

sony wx500 = hx90 bez wizjera i GPSu



#402 kiwi

kiwi

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów

Napisano 18 lipca 2017 - 13:33

krótko i ja 3 grosze:

 pierwszy grosz: BAD!!!  po 20 latach (bez jednego miesiąca :D  - do teraz miałem na rozkładzie tylko polskie koncerty) - doczekałem się łez w moich oczach....i nie wstydziłem się ich, mimo 49-tki na karku...

drugi grosz: EXIT!!! konkretne rockowe pierdolnięcie !!! ten kawałek wygrał ten koncert  :rolleyes:

trzeci grosz: doczekam się "40" ???


I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight!
(Poszalałbym, ale nie dziś!)

#403 jario

jario

    Użytkownik

  • Members
  • 16 Postów

Napisano 18 lipca 2017 - 20:19

Przyznawac sie, kto stal z flaga przy hotelu i dostal autografy od bono i adama?;)(filmik z youtuba)

#404 jario

jario

    Użytkownik

  • Members
  • 16 Postów

Napisano 18 lipca 2017 - 20:21

https://youtu.be/xKa4mUqEDiM

6:45min

#405 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 18 lipca 2017 - 20:42

o czym bylarozmowa ??? zaprosiliscie Boniastego do polan

dii ??



#406 Soneal

Soneal

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 18 lipca 2017 - 20:54

Wywołany do tablicy ujawnia się człowiek z flagą :)

 

Z Boniasem ucieliśmy sobie krótką pogawędkę, oczywiście tematu koncertu w Polsce nie mogło zabraknąć. Zagadnąłem, że remont stadionu w Chorzowie się skończył. Bono lekko uniósł brwi i spytał jaka jest pojemność stadionu, odpowiedziałem że wciąż 54 tysiące. Stwierdził coś w rodzaju: "it's good, it's enough".

 

Więc szykujcie się ;)



#407 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lipca 2017 - 21:19

o czym bylarozmowa ??? zaprosiliscie Boniastego do polan

dii ??

 

Zaprosiliśmy? Zjebkę dostał ;-)

 

A tak na poważnie to podczas rozmowy 2 razy powiedział nieprawdę.

1. Polska jest dla niego bardzo ważna.

2. Spotkaliśmy się 2 lata temu w Londynie, na co Bono "I remember"  :P



#408 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 18 lipca 2017 - 21:44

https://www.youtube.com/watch?v=pq50yo61N50



#409 Doty

Doty

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 lipca 2017 - 21:49

https://www.youtube.com/watch?v=pq50yo61N50

:P  :P  :P  :P



#410 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 lipca 2017 - 22:10

Wywołany do tablicy ujawnia się człowiek z flagą :)

 

Z Boniasem ucieliśmy sobie krótką pogawędkę, oczywiście tematu koncertu w Polsce nie mogło zabraknąć. Zagadnąłem, że remont stadionu w Chorzowie się skończył. Bono lekko uniósł brwi i spytał jaka jest pojemność stadionu, odpowiedziałem że wciąż 54 tysiące. Stwierdził coś w rodzaju: "it's good, it's enough".

 

Więc szykujcie się ;)

 

Super sprawa. Świetnie, że wspomnieliście o Chorzowie, może jakaś lampka się zapali i przyjadą o ile trasa będzie na stadionach. ;P

 

 

sony wx500 = hx90 bez wizjera i GPSu

 

Bardzo dobra jakość. No i łatwo wnieść na koncert, bo obiektyw w pełni chowany. ;) Podobnie mam ze swoim Olympusem.

 

A jakiej długości filmik możesz jednorazowo nagrać, bo na Olympusie mam głupie ograniczenie do 21 min... No i jak bateria?

 

----------------------------------------

 

Udało mi się zgrać większość zdjęć i filmików. jakość różna, bo tym razem mniej się nastawiałem na filmowanie, a bardziej chłonięcie koncertu. Można się częstować:



#411 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 18 lipca 2017 - 22:22

Mam trochę internetów i chyba chciałbym też coś napisać.

 

Problem w tym że minęło 6 dni, a ja nie umiem zebrać słów, stąd taka nieskładna pisanina mi wyszła poniżej.

 

To od początku, dzięki dla Wszystkich (za dużo żeby wymienić każdego Człowieka i Czesia) za towarzystwo, otuchę, dokarmianie (dzięki temu odbyłem wycieczkę do baru na stacji sbahnu tylko raz), za wskazówki. Przy wchodzeniu jako jeden ze szczęśliwej 300 się rozdzieliliśmy, ja wylądowałem - zgodnie z zamierzeniem - przy drzewku, mogąc patrzeć Larry'emu prosto w twarz. Obok mnie stał ten przesympatyczny Pan z jeansową kamizelą ZOO TV, to sobie pogadaliśmy.

 

--

 

, w przemoczonym t-shircie ( zlitowała się w końcu pani z Hiszpanii która podzieliła się okryciem , cudowna senorita  :wub:  

Słabo, ja tak cały dzień. Steward i jakaś pani stojąca obok proponowali peleryny - odmówiłem mówiąc że to takie poświęcenie z mojej strony i że teraz (a była 18:00 dajmy na to) to nie ma dla mnie różnicy. 

A moją żałośnie pewnie wyglądającą personę zobaczył niejaki Guy Oseary, uśmiechnął się, zamieniliśmy kilka słów, chciałem podać mu rękę, ale ten normalnie się uścisnął ze mną. Spoko typek (nie, nie mam selfie, bądźmy poważni).

 

Noel był fajny, miałem może taką przewagę że znałem jego solowe kawałki które grał, no ale cały chyba stadion w Don't Look Back In Anger, to też jest niezapomniane. No i typowo Gallagherowskie "fuck" w co drugim zdaniu.

 

Potem już klasyka czekania na koncert, ostatnia faza, przygotowana z namysłem playlista (DM i Bowie <3) no i nareszcie Waterboysi, i każdy kogo widziałem w pobliżu śpiewał "To reach too high, too far, too soon...". Widać że znawcy.

 

Chmury które spowiły okolice Olympiastadion około 10 rano (chyba, bo z z samego rana było bardzo ładnie) zadziałały na korzyć oświetlenia, było o tę odrobinkę ciemniej. 

Daruję sobie streszczanie setu może, tylko takie highlighty:

- może słaby ze mnie znawca, mało bootlegów może przesłuchałem, ale to Bad, o ja cie... już groteskowo rozciągnięty snippet Singing in the Rain (Adama i Edge'a szczerze to bawiło), no ale dwie zwrotki "Heroes" (+ niemiecki bonusik), jedna z lepszych wersji ever

- Streetsy - wcale nie było tak jasno, a tradycyjna "lampa po oczach" była

- In God's i Trip Through - piosenki po których nie spodziewałem się niczego, a były świetne, jakby były stałymi elementami każdego koncertu przez ostatnie 30 lat

- Exit - ktoś napisał wcześniej, że dla samego Exitu warto iść... i to chyba wystarczy. Po Bono nie było widać że podchodzi pod 60

- Miss Sarajevo, ech, no okej, niech już będzie, ale serio, Pavarottiego trzeba było puszczać z taśmy? Można było w ogóle go wyciąć a nie takie quasi-playbacki uskuteczniać

- BD: po kilkunastu latach doczekało się dobrej, nowej (zupełnie nowej) aranżacji, troszkę disco, troszkę elektro, ale świetne, odmienione

- Vertigo, Elewacja - nie trawię na co dzień w domowym zaciszu, ale chyba zrozumiałem czemu powinny być na koncertach. Możemy sobie tak tutaj dywagować jak jacyś puryści setlistowi, ale tam, na płycie, pod sceną, człowiek postrzega te dwa kawałki zupełnie inaczej.

- no i mocno Berliński finisz, fajnie że i MW i UV, gdy leciał ten pierwszy to spodziewałem się że UV nie będzie, ale brak animacji coś mi podpowiadał. Na temat One na koniec nawet nie umiem się wypowiedzieć.

 

Do tego strugi deszczu (fenomenalnie to wyglądało), gardło zdarte już na Pride, kilka problemów technicznych (Edge, szklarnia nad Larrym) i ogromny tłum w drodze na metro na koniec. 

A jakże, linia U2. 

 

Pewnie jeszcze jakieś głębokie przemyślenia mi się nasuną, to wrócę do tematu. Teraz wracam przeglądać fotki, może jakieś wrzucę.

--

 

A z alexdescend (czemu wymyślasz sobie tak trudne nicki: :P ) to chyba nikt nie miał tak wystrzałowego/wstrząsającego zapoznania jak ja  :P . Zapamiętam Cię na długo. :lol:

Jeszcze raz, tym razem na forum chcę bardzo przeprosić każdego kogo potraktowałem jak prostak (nawet jeśli niechcący). Dopowiem tylko że w szaleństwie na Elevation chyba przydepnąłem osobę za mną.


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#412 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 18 lipca 2017 - 23:36

Po koncercie w Berlinie wiem po co jest vertigo i elevation, cały show był naprawdę mocny, przesluchalem sporo bootlegow i był to mój 5 koncert, ale ten był wyjatkowo dobry

#413 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 18 lipca 2017 - 23:48

Darku  świetna niespodzianka pod bramą w strugach deszczu , miło było się zobaczyć WINYLOVO koncertowo :-) Pozdrawiam

 

PS. Tak jak czułem koncert niesamowity ! Wszystkim którzy piszą że U2 to dziady,i odgrzewają kotlety irlandzka paczka pokazała że się mylą co cieszy mnie niezmiernie. Dziady i td a polska stała w deszczu by dostać  jak najlepsze miejsca w Berlinie ,pytam po co? po co tam jechaliscie ......heh.pl był wielki najwspanialsze polskie forum....... tu można przeczytac tylko głównie krytykę wobec zespołu dla kórego stworzono to forum......Jestem ciekaw waszej formy w wieku 50 paru lat

 

PS.Serdeczne podziękowania dla Mariusza z żoną, oraz Marcina wraz z rodziną NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA !!! ,Waldorf astoria i zdobycie autografu bezcenne:-)



#414 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 19 lipca 2017 - 08:15

Zaprosiliśmy? Zjebkę dostał ;-)

 

Hahaha! Dobra robota!

Ilość polskich akcentów w Berlinie jak zwykle gigantyczna (choć z przesunięciem z shows na hotel hehe)... a i tak zadecyduje $$$$



#415 bad_pawel

bad_pawel

    Użytkownik

  • Members
  • 38 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:halinów

Napisano 19 lipca 2017 - 23:11

Witam. Może znajdziemy sie na zdjęciach, fajnie by było się zobaczyć u kogoś. Wrzucajcie mi zależało by najbardziej z płyty prawa strona 20m od sceny...



#416 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lipca 2017 - 08:29

Z Boniasem ucieliśmy sobie krótką pogawędkę, oczywiście tematu koncertu w Polsce nie mogło zabraknąć. Zagadnąłem, że remont stadionu w Chorzowie się skończył. Bono lekko uniósł brwi i spytał jaka jest pojemność stadionu, odpowiedziałem że wciąż 54 tysiące. Stwierdził coś w rodzaju: "it's good, it's enough".

 

O to, to szanuję. Jakiś konkret, a nie tylko "przyjedźcie do nas pls". Bardzo dobrze, że się przygotowaliście ze szczegółowych informacji, może Bono cały czas myśli, że Polska to jakiś 3. świat i nie ma warunków do przyjęcia show U2 ;) 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#417 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 23 lipca 2017 - 00:47

Darku  świetna niespodzianka pod bramą w strugach deszczu , miło było się zobaczyć WINYLOVO koncertowo :-) Pozdrawiam

Ciebie też było miło zobaczyć.. Stara Gwardia nie rdzewieje..  :)



#418 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 23 lipca 2017 - 01:21

Fotki tylko z komórki.. ale zawsze coś tam jest, jakas pamiątka.

 

YoyXoae.jpg

 

D7SFch6.jpg

 

bXm5esP.jpg

 

s1vDlZe.jpg

 

R9YjFuZ.jpg

 

I9dIAeG.jpg

 

YJ2kUOa.jpg

 

OaAhTsZ.jpg

 

SkZnxvz.jpg

 

 

41DU0wp.jpg



#419 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 23 lipca 2017 - 01:21

jNqMOat.jpg

 

Jh4kfPv.jpg

 

c6GUD42.jpg

 

noeVe2C.jpg

 

ANfh9m6.jpg

 

ZRF9s2b.jpg

 

HIYMazG.jpg

 

zJHKrfg.jpg

 

0OTli11.jpg

 

 

drYHzoq.jpg



#420 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 23 lipca 2017 - 04:28

Tomek Wiercioch i Ola Alien.. 

Super było Was widzieć.. 

Super sprawa, że się znaleźliście.. dwie zbłąkane dusze..

Kibicuje TEJ WASZEJ LOVE..

 

kade.. ty to zawsze Naj..

Fajnie wyglądałaś.. dzięki za miłe słowa w Twoich smsach..

 

LOVE






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych