Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#221 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 grudnia 2014 - 11:26

Ja z kolei ściągnąłem prosto na telefon bo z fona przeprowadziłem całą transakcję. Po wybraniu na stronie Eventim.de wersji biletu na iPhone, tiksy automatycznie wskoczyły do passbooka.

Dokładnie, to chyba najszybszy i prostszy sposób :)



#222 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 11 grudnia 2014 - 11:34

Dokładnie, to chyba najszybszy i prostszy sposób :)

 

Byłby najprostszy i najszybszy gdyby strona mobilna Eventimu miała wersję angielską. Niestety musiałem przypomnieć sobie niemiecki i zrobić całość w tym języku, a jest tam trochę klikania i wpisywania danych.


See through in the sunlight


#223 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 11 grudnia 2014 - 12:33

w ogóle słyszałem, że najlepiej kupować bilety przez telefon, w wersji mobilnej strony, jest to inna platforma niż standard www i nie ma takiego obciążenia. podobno tylko tak dało się kupić bilety na Amsterdam w otwartej sprzedaży :)



#224 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 11 grudnia 2014 - 23:01

Dzięki wielkie za odpowiedzi, choć zupełnie przeciwne do tego co chciałam potwierdzić :D Właśnie zanim zadałam pytanie czytałam FAQ i zrozumiałam go tak, że po użyciu kodu na Amsterdam lub Sztkoholm nie mogę go użyć drugi raz na Amsterdam lub Sztokholm. Mogę go natomiast użyć na inne miasta. Anyway, jestem już po i piszę to jako ciekawostkę - mam na jednym kodzie Amsterdam i Paryż, a po dokonaniu obu transakcji kod i tak wszedł jeszcze raz na kolejny Amsterdam, choć nie sfinalizowałam transakcji z własnego wyboru ;)

 

Hej

Q I only bought one ticket in pre-sales for the first set of shows announced, can I use my code to buy one more ticket to one of the additional shows that have been announced?
A With the exception of the Amsterdam and Stockholm shows (which use a different ticketing system) you can use your code to buy one more ticket. If you bought a ticket for the Amsterdam or Stockholm show, your pre-sale access code will no longer work against these additional shows.

Wygląda na to, że niestety nie będziesz miała możliwości skorzystania z kodu na jakikolwiek z dodatkowych koncertów, jeśli wykorzystałaś wcześniej kod do zakupu jednego biletu na Sztokholm lub Amsterdam.

www.u2.com/help

 

 

 

Zgadza się, odpowiedź na to pytanie jest w FAQ na pierwszej stronie - Ile biletów mogę kupić?

 

Jako subskrybent U2.com w przedsprzedaży możesz nabyć do dwóch biletów na Tour. Możesz rozdzielić je po jednym na dwa koncerty lub po dwa na jeden koncert.
 
Uwaga: Bilety na show w Sztokholmie i Amsterdamie, jeśli wykorzystasz kod na kupno biletów w jednym z tych show, będzie on ważny tylko na jedną transakcję. Możesz kupić dwa bilety w jednym z tych miast ale jeśli kupisz tylko jeden, Twój kod straci ważność i nie będziesz mógł kupić drugiego.

 


Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#225 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 11 grudnia 2014 - 23:10

Mam nadzieję, że nie anulują Ci żadnych tiksów. Bo wiesz - due to different ticketing systems - wymiana informacji między nimi pewnie nie odbywa się w czasie rzeczywistym ;)

See through in the sunlight


#226 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 11 grudnia 2014 - 23:22

Też to zauważyłem wklepałem kod przedsprzedaży na Eventimie - zakupiłem ticksy, a potem z ciekawości zalogowałem się na Ticketmastrze. Kod przeszedł gładko i mogłem jeszcze 2 Amsterdamy zakupić. :P A zaczynałaś te transakcję Novia od jednego biletu na Amsterdam w ticketmasterze? 



#227 Tomi

Tomi

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:zielona góra

Napisano 12 grudnia 2014 - 13:17

ja czytając Wasze komentarze ściągnąłem aplikacje Eventim na iPhone, zalogowałem się, następnie na mobilnym bilecie kliknąłem na ikonka "dodaj do Passbook"  i po sprawie ;)



#228 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 12 grudnia 2014 - 14:35

Po co jest Passbook? Wiem, że ta opcja jest tylko na iphona, ale co to daje?



#229 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 12 grudnia 2014 - 14:44

Wygodę. Nie musisz wchodzisz w sms i otwierać linka do www z kodem.



#230 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 12 grudnia 2014 - 14:56

Po co jest Passbook?

 

Aplikacja na iOS. Chyba nawet od jakiegoś czasu systemowa. Przechowuje bilety off-line.


See through in the sunlight


#231 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 12 grudnia 2014 - 16:03

Wygodę. Nie musisz wchodzisz w sms i otwierać linka do www z kodem.

Mój telefon akurat zapamietuje ostatnio otwierane strony i offline wszystko bedzie widac:)



#232 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 12 grudnia 2014 - 23:15

Mam nadzieję, że nie anulują Ci żadnych tiksów. Bo wiesz - due to different ticketing systems - wymiana informacji między nimi pewnie nie odbywa się w czasie rzeczywistym ;)

 

 

Też to zauważyłem wklepałem kod przedsprzedaży na Eventimie - zakupiłem ticksy, a potem z ciekawości zalogowałem się na Ticketmastrze. Kod przeszedł gładko i mogłem jeszcze 2 Amsterdamy zakupić. :P A zaczynałaś te transakcję Novia od jednego biletu na Amsterdam w ticketmasterze? 

 

Choć bardziej się bałam o Amsterdam, dla spokoju ducha zaczęłam od Paryża, o takiej kolejności FAQ nic nie wspomina, więc zakładam, że jest ok - nie kupiłam więcej biletów niż mogłam, więc dlaczego mieliby coś anulować? Swoją drogą załatwienie tych krajów w ten sposób jest niesmaczne i taka informacja powinna być wypisana gdzieś od razu w zakładce tours (choćby oznaczenie gwiazdką danego show), a nie gdzieś w FAQu...


Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#233 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 13 grudnia 2014 - 12:56

Pytanie odnośnie Paryża. Jakie tam są bilety na płytę? SMS, e-ticket, normalne kartoniki?



#234 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 grudnia 2014 - 13:07

Pytanie odnośnie Paryża. Jakie tam są bilety na płytę? SMS, e-ticket, normalne kartoniki?

e-ticket, kartonik



#235 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 13 grudnia 2014 - 13:10

Super, dzięki za odpowiedź :)



#236 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 13 grudnia 2014 - 20:31

Byłby najprostszy i najszybszy gdyby strona mobilna Eventimu miała wersję angielską. Niestety musiałem przypomnieć sobie niemiecki i zrobić całość w tym języku, a jest tam trochę klikania i wpisywania danych.


Przecież eventim ma wersje angielską, w prawym górnym rogu jest ikona z flagą niemiecka, która trzeba zmienić na angielską i wszystko staje się proste...

#237 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 13 grudnia 2014 - 20:35

Stacjonarna strona Eventimu ma wersję angielską, ale jakbyś nie zauważył pisałem wcześniej o stronie mobilnej, a tam możliwości wyboru wersji językowej brak...


See through in the sunlight


#238 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 13 grudnia 2014 - 21:24

Aha, a to nie doczytałem... Sorki

#239 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 14 grudnia 2014 - 07:32

Co jeśli zapłace cudzą kartą kredytową, czy właściciel karty jest wymagany na bramce ?

Czy można płacić kartą z telefonu, np orange ?


Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#240 napa

napa

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 14 grudnia 2014 - 09:53

A gdzie można będzie kupić bilety na Amsterdam i Paryż?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych