Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#201 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 grudnia 2014 - 21:09

Można to trochę rozwinąć? :) Chodzi o to, że bilet można tylko wystawić na eventimie? Jak to sprzedać - jeśli przekaże sms, ten sms zostaje tez na skrzynce sprzedającego (o ile go nie usunie) i może dalej wbić na hale. Bilet fizyczny papierkowy  dajesz/wysyłasz i biletu nie ma.

Tu masz przykładowy bilet wystawiony w tym portalu: thttps://www.fansale....offerId=5024751 Po prawej stronie znajdziesz istotne informacje, które rozwieją wątpliwości. Bilet możesz wystawić gdzie chcesz, kupno biletów smsowych łączy się z ryzykiem dla kupującego. Bezpieczniej jest kupować z drugiej ręki papierowe bilety.  

 

@Dzięki za informację sobolewo! W takim razie odradzamy kupno tego ubezpieczenia!



#202 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 10 grudnia 2014 - 21:17

. Bilet możesz wystawić gdzie chcesz, kupno biletów smsowych łączy się z ryzykiem dla kupującego. Bezpieczniej jest kupować z drugiej ręki papierowe bilety.  

 

 

Ten aspekt nie wyglada zbyt różowo i tu pytanie co chcieli osiągnąć wprowadzając te kody.


"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#203 sobolewo

sobolewo

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów

Napisano 10 grudnia 2014 - 21:29

A jeśli chodzi o sprzedaż czy kupno biletów to portal Fansale odpada w przypadku mieszkania w Polsce i braku konta bankowego niemieckiego. Sprzedane bilety kurier zabiera tylko z adresu niemieckiego i pieniądze przychodzą potem na niemieckie konto. Tak samo jakby kupić to potem dostawa jest tylko do Niemiec. Zatem najlepszy do interesów z biletami do Berlina zostaje niemiecki Ebay. Sprzedać to nie problem. Tylko wiadomo że trzeba uważać przy zakupie bo dużo oszustów. Była ostatnio afera z biletami na Depeche Mode. Poszło sporo podróbek w obieg.



#204 novia

novia

    Użytkownik

  • Members
  • 623 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:cool green valleys

Napisano 10 grudnia 2014 - 22:40

Hej

 

nie wiem czy to pytanie już gdzieś padło, ale w związku z tą inf o innych systemach w Amsterdamie i Sztokholmie i możliwości wykorzystania kodu tylko raz - czy ktoś się może orientuje, czy kod można wykorzystać drugi raz, ale nie w tych miastach? Czy to znaczy, że mogę sobie kupić jeden Amsterdam oraz jeden Paryż? Czy kod wykorzystany na Amsterdam już nie zadziała na Paryż?


Eating lemons can help strengthen bones, prevent bad breath and increase energy!

Your signature is more powerful than you think

#205 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 10 grudnia 2014 - 23:06

Hej

Q I only bought one ticket in pre-sales for the first set of shows announced, can I use my code to buy one more ticket to one of the additional shows that have been announced?
A With the exception of the Amsterdam and Stockholm shows (which use a different ticketing system) you can use your code to buy one more ticket. If you bought a ticket for the Amsterdam or Stockholm show, your pre-sale access code will no longer work against these additional shows.

Wygląda na to, że niestety nie będziesz miała możliwości skorzystania z kodu na jakikolwiek z dodatkowych koncertów, jeśli wykorzystałaś wcześniej kod do zakupu jednego biletu na Sztokholm lub Amsterdam.

www.u2.com/help

See through in the sunlight


#206 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 grudnia 2014 - 23:14

Hej

 

nie wiem czy to pytanie już gdzieś padło, ale w związku z tą inf o innych systemach w Amsterdamie i Sztokholmie i możliwości wykorzystania kodu tylko raz - czy ktoś się może orientuje, czy kod można wykorzystać drugi raz, ale nie w tych miastach? Czy to znaczy, że mogę sobie kupić jeden Amsterdam oraz jeden Paryż? Czy kod wykorzystany na Amsterdam już nie zadziała na Paryż?

Zgadza się, odpowiedź na to pytanie jest w FAQ na pierwszej stronie - Ile biletów mogę kupić?

 

Jako subskrybent U2.com w przedsprzedaży możesz nabyć do dwóch biletów na Tour. Możesz rozdzielić je po jednym na dwa koncerty lub po dwa na jeden koncert.
 
Uwaga: Bilety na show w Sztokholmie i Amsterdamie, jeśli wykorzystasz kod na kupno biletów w jednym z tych show, będzie on ważny tylko na jedną transakcję. Możesz kupić dwa bilety w jednym z tych miast ale jeśli kupisz tylko jeden, Twój kod straci ważność i nie będziesz mógł kupić drugiego.


#207 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 10 grudnia 2014 - 23:22

A dokładniej : "... Twój kod dostępu do przedsprzedaży nie będzie mógł już zostać wykorzystany do zakupu biletów na te dodatkowe koncerty". A o jakie to dodatkowe koncerty chodzi? Z pytania wynika, że o wszystkie, które zostały teraz ogłoszone, a nie tylko o dodatkowe Amsterdamy i Sztokholmy.

See through in the sunlight


#208 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 grudnia 2014 - 23:33

Właściwie to na jakiekolwiek inne koncerty. Przez sformułowanie "dodatkowe koncerty" może ktoś zrozumieć, że chodzi o te dołożone do puli koncerty. A w zasadzie chodzi o jakikolwiek koncert - jak kupimy jeden na Amsterdam/Sztokholm to system będzie widział, że nasz kod presale został już wykorzystany i zablokuje nasze dalsze poczynania. Więc najrozsądniej z kodem przedsprzedaży - 2xSztokholm, 2xAmsterdam lub 1xkażde inne miasto + 1 każde inne miasto. 



#209 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 11 grudnia 2014 - 00:09

No bo właśnie chodzi o te dodatkowe, dołożone teraz koncerty ("additional shows that have been announced"). Przeczytaj dokładnie pytanie (Q) i odpowiedź (A). Nawet jeśli miałoby to dotyczyć wszystkich (jakichkolwiek) koncertów tak jak piszesz (np. Barcelony, na którą jeszcze są bilety) to FAQ na ten temat milczy...

See through in the sunlight


#210 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 11 grudnia 2014 - 00:26

No bo właśnie chodzi o te dodatkowe, dołożone teraz koncerty ("additional shows that have been announced"). Przeczytaj dokładnie pytanie (Q) i odpowiedź (A). Nawet jeśli miałoby to dotyczyć wszystkich (jakichkolwiek) koncertów tak jak piszesz (np. Barcelony, na którą jeszcze są bilety) to FAQ na ten temat milczy...

Tak w przytoczonym pytaniu chodzi jedynie o dodatkowe koncerty - ale już wcześniej to zagadnienie było poruszone w Faqu - a kupienie jednego kodu w Amsterdamie/Sztokholmie eliminowało z dalszej zabawy. ;)

 

Please note: due to different ticketing systems in Stockholm and Amsterdam, if you use your code for either of these shows it is valid for only a single transaction. You could buy two tickets for a show in one of these cities but if you bought only one ticket, the code would not work to buy a second ticket. 



#211 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 11 grudnia 2014 - 00:32

Ok, teraz jasne. Czyli out i tyle ;)

See through in the sunlight


#212 Aguszka81

Aguszka81

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Grudziądz

Napisano 11 grudnia 2014 - 08:08

Kurde jak to wszystko czytam to się zastanawiam czemu tak to wszystko pokomplikowane?????? W poprzednich trasach też tak było ale nie zauważyłam tego?????? Czy ja juz taka stara jestem, ze nie ogarniam tych wszystkich kwestii????TU kupisz tam nie kupisz... tu Ci przepadnie a tam nie przepadnie... jakieś kody-srody, bilety na telefon... dżizasss.... Nie da się już po Bożemu? :D



#213 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 11 grudnia 2014 - 08:11

Boję się co będzie w 2016...


El silencio se vuelve melodia


#214 ChAoS

ChAoS

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów

Napisano 11 grudnia 2014 - 09:17

Boję się co będzie w 2016...

W 2016 nie powinno być źle, skoro ma to być część stadionowa. 

Dużo więcej miejsca na płycie (i wogóle), to się człowiek bez problemu załapie.

Z tego też powodu nie powinno być już bardziej pokomplikowane niż teraz.

 

Ktoś może brał udział w koncercie U2 w hali?

Czy przy takim wydarzeniu były takie problemy z kupnem biletów?

Moja kariera U2 fana obejmuje tylko stadionówki.

Nigdy nie miałem problemu z nabyciem biletu. A tutaj szok..., jak to się po prostu szybko rozegrało

Plany były duże, a jak na razie jestem bez koncertu. :(



#215 Bob Harris

Bob Harris

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Inowrocław

Napisano 11 grudnia 2014 - 09:57

Znając pomysły Live Nation lepiej nie będzie.Ceny pewnie będą najwyższe w Europie,tak jak na P.Simona i Stinga.Nie mówiąc już o GC na połowie płyty,puszczaniu biletów pulami do sprzedaży i beznadziejnym nagłośnieniu Stadionu Narodowego.

#216 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 11 grudnia 2014 - 09:59

Niestety hala ma ograniczoną pojemność i nagle okazuję się, że na koncercie może być 1/3 osób co na stadionie. Ale koncert na hali gdzie wszystko jest bliżej, gdzie mamy dach nad głowami, a muzyka nigdzie nie ucieka tylko wprost nas otacza - to niesamowite wydarzenie do czerpania wszystkimi zmysłami. A teraz jak dołożyli dodatkowe daty to miejmy już nadzieję, że wszyscy z nas otrzymają swoje bilety i będą zadowoleni, trzymam kciuki ;)



#217 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 11 grudnia 2014 - 10:44

Tak, właśnie się zorientowałem, ale nazwiska nadal niet :)

Szanowni, pomożecie jak obsłużyć passbooka. dostałem SMS-a z linkiem do kodu QR, jak przenieść do passbooka? anyone?



#218 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 grudnia 2014 - 11:04

Szanowni, pomożecie jak obsłużyć passbooka. dostałem SMS-a z linkiem do kodu QR, jak przenieść do passbooka? anyone?

ja ściągnąłem plik na biurko MacBooka, kliknąłem i automatycznie się wysłał na iPhona (sparowanego z Macem poprzez ten sam apple ID) Podejrzwam, że z PCtem tak to nie zadziała? spróbuj ściągnąć na telefonie :)



#219 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 11 grudnia 2014 - 11:22

Ja z kolei ściągnąłem prosto na telefon bo z fona przeprowadziłem całą transakcję. Po wybraniu na stronie Eventim.de wersji biletu na iPhone, tiksy automatycznie wskoczyły do passbooka.

See through in the sunlight


#220 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 11 grudnia 2014 - 11:23

dzięki za wskazówki. spróbuję w domu otworzyć na macbooku, obecnie wyświetliłem kod na kompie i chciałem go zeskanować iPhonem ale otrzymałem komunikat "brak rzeczy passbooka dla tego kodu" :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych